Opinie o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

oan

No jest ok tylko sobie strzelić w łeb!

Jest ok! Jestem zadowolony z tej pracy

ok

fantagiro

dlaczego tyle narzekania nie podoba się to do innej pracy a nie płakać . pracuje w tej firmie spory kawałek czasu i jest jak w kazdej innej firmie raz lepiej raz gorzej . Pamiętajcie firmę tworzą pracownicy i to od nich zależy jak będzie , A z panem (usunięte przez administratora) po prostu trzeba rozmawiać a nie tylko żądać , A to że pan (usunięte przez administratora) jest często powściągliwy i ostrożny to dzięki takim pracownikom którzy chcą tylko brać i żądać . Każdy z nas jakby miał firmę też by pilnował swojego interesu. przypomnijcie sobie ludzi którzy nadszarpnęli zaufanie właściciela , później się nie dziwcie że jest bardzo ostrożny co do różnych decyzji . Mogę tylko powiedzieć że wobec mnie szef był zawsze fair i wywiązał się z tego co wcześniej z nim ustaliłem

Magazynier

Nie podjełem pracy -powod bezinteresowność zatrudniającego.

Po dłuższej rozmowie o oczekiwaniach pracodawcy przyszła kolej na sprawy finansowe,to usłyszałem że firma nie jest zainteresowana pracownikiem na max trzy miesiące,bo właśnie tak sklasyfikowany zostałem przez rekrutującego, stwierdził że usilnie potrzebuję zatrudnienia a że jestem żonaty i dzieciaty to moje oczekiwania będą rosły.wiec lepiej zatrudnić absolwentów po szkole lub w wieku przedemerytalnym bo tacy pracują za podstawę plus jakaś tam premię i to uszanują.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
?

Aż taki syf jest w tej firmie?

?

To ciekawe, szukają za kogoś kto serce i życie w firmie zostawił, czy szukają nowego człowieka do nowego projektu? Najpierw dostajesz obiecanki, jak wywalczysz to dobrą umowę , a potem dostaniesz wypowiedzenie warunków umowy (kasa )

DARRR

NOOOOO TO JUŻ JEST KWOTA INO SKŁADAĆ CV A PIENIĄDZE CO MIESIĄC ZAJEBISTE!!!!!!!!!! COŚ CZUJE ŻE BĘDZIE DUŻO CHĘTNYCH NO TO STANOWISKO. LICZĘ ŻE DODATKOWE GADZETY TEZ BEDA JAK PREMIA AUTO, 13-NASTKI ITD

masta

podobno 25 kPLN podstawy

Kazik

czy ktoś może udzielić informacji ile może wyciągnąć kasy dyrektor produkcji? bo firma szuka , słyszałem ze płacą krocie czy to prawda bo nie wiem czy wysyłać cv. podobno jak przeżyjesz prace w tej firmie to wszędzie indziej tylko idzie z górki

Darek

Czyli nic noweego goowork wykasował prawdę a zostawił bzdury. To jest tylko dowód na to, że człowiek z kasą PAN [usunięte przez moderatora] może zapłacić za usługę i wykasowują. Człowiek bez sumienia ale najważniejsze że się z tym dobrze czuje i może patrzec ludzią w twarz.

Jacek

Nie Polecam!!!!! To co piszą na tej stronie to szczera prawda!

tec

Roman - 2013-09-02 00:45:22 madzia - 2013-07-08 09:37:34 Drogi handlowcu akutat wiem co to znaczy praca i to ciężka. Sama mam rodzinę i dzieci i juz dawno nie jestem 'dzieckeim'. Mogę tym samym pytaniem odbić piłeczkę tobie... powiedz więc dlaczego są w firmie pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat? czego szukają? Czy (usunięte przez administratora) już ich nie zdominował podejrzliwością oraz wymaganiom? Powiem tak, w tej i kazdej innej firmie jest tak jak w rodzinie, jak jest zaufanie szczerość i prawdomówność to rodzina jest nie do obalenia a jak są kombinacje, zdrady i oszustwa to jak niewierni mężowie i żony z firmy odchodzą bo nie mają odwagi nawet na szczere PRZEPRASZAM.....hahahahahahaha dlaczego pracownicy siedzą tyle lat? bo nie ma co się oszukiwać roboty nigdzie nie ma!!! hahahahahhahaha jak w rodzinie????? zabawne to aż zazdrościć takiej rodzinie. Za żadne pieniądze nie chciałbym takiej rodziny. A zdrady i oszustwa tam jest dużo nie szukając daleko spojrzeć na okna i w samym biurze już są................................... aktorzy, kłamcy, ściemniacze i skaczące pajacyki....................................................Odnoszę wrażenie że firma nie odróżnia życia prywatnego od służbowego. ale jak wiem pracodawca musi wiedzieć O tOBIE wszystko nawet co robisz po pracy i z kim żenada.

Roman

madzia - 2013-07-08 09:37:34 Drogi handlowcu akutat wiem co to znaczy praca i to ciężka. Sama mam rodzinę i dzieci i juz dawno nie jestem 'dzieckeim'. Mogę tym samym pytaniem odbić piłeczkę tobie... powiedz więc dlaczego są w firmie pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat? czego szukają? Czy (usunięte przez administratora)już ich nie zdominował podejrzliwością oraz wymaganiom? Powiem tak, w tej i kazdej innej firmie jest tak jak w rodzinie, jak jest zaufanie szczerość i prawdomówność to rodzina jest nie do obalenia a jak są kombinacje, zdrady i oszustwa to jak niewierni mężowie i żony z firmy odchodzą bo nie mają odwagi nawet na szczere PRZEPRASZAM.....hahahahahahaha dlaczego pracownicy siedzą tyle lat? bo nie ma co się oszukiwać roboty nigdzie nie ma!!! hahahahahhahaha jak w rodzinie????? zabawne to aż zazdrościć takiej rodzinie. Za żadne pieniądze nie chciałbym takiej rodziny. A zdrady i oszustwa tam jest dużo nie szukając daleko spojrzeć na okna i w samym biurze już są................................... aktorzy, kłamcy, ściemniacze i skaczące pajacyki....................................................

fander

dyr około (usunięte przez administratora)yś ale praca po 12 godz codziennie nie ma lekko

,Maks

Czy ktoś może udzielić informacji ile się zarabia na stanowisku dyrektora I jak się tam naprawdę pracuje? bo firma szuka, a czytając opinie to porażenie.

madzia

były przedstawiciel

Dziecko tak sobie zadję też pytania: Dlaczego w takim razie tyle ludzi się zwalnia i nie wytrzymuje presji.... Dlaczego(usunięte przez administratora)ciągle jest i był niezadowolony z wartościowych ludzi ciągle o wszystko podejrzewał itd nie chce aż się tego przytaczać bo uwierz że jeszcze nie wiesz co to praca i odpowiedzialność! A ludzie którzy tam pracują to na chleb muszą zarobić bo więcej nawet nie da zarobić taka jest prawda (a ciężko jest z pracą w Wolsztynie) ale co ty możesz wiedzieć........ Wspomnisz słowa jeszcze nie wiesz co życiee ci zasponsoruje w tej firmie....................ale każdy według swojego sumienia pisze jak jest a nie owija

madzia

CZYTAM TAK SOBIE TE OPINIE, OD JAKIEGOŚ CZASU ŚLEDZĘ WYPOWIEDZI I MOŻNABY NIEMAL ZAMIAST TYCH NICKÓW POBAWIC SIE W PODSTAWIANIE PRAWDZIWYCH NAZWISK.... DRODZY BYLI PRACOWNICY ZASTANÓWCIE SIE O CZYM PISZECIE I JAKI DAJECIE PRZYKŁAD NOWYM PRACOWNIKOM, W KAŻDEJ FIRMIE SĄ CZARNE OWCE I TO ONE PSUJĄ REPUTACJE FIRMY, Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ŻE KAŻDA OSOBA POSZUKUJACA PRACY CZYTA FORUM I WŁOSY NA GŁOWIE STAJĄ... KTO CHCE PRACOWAĆ JEST FAIR WOBEC SWOJEGO PRACODAWCY OTRZYMUJE GODZIWĄ ZAPŁATĘ, UTRZYMUJE POSADE ORAZ MA UZNANIE W KIEROWNICTWIE. JA PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH I Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE FIRMA GORGIEL TO IDEALNE MIEJSCE PRACY DLA OSÓB KTÓRE WIEDZĄ CO TO ZNACZY PRACOWAĆ, CHCĄ TEGO ORAZ TRAKTUJĄ SWOJE MIEJSCE PRACY JAK SWÓJ DOM. FAKTYCZNE SĄ OSOBY SIEDZĄCE WYŻEJ NIŻ NA PRODUKCJI I SIEJĄ ALE ZAWSZE ZA WSZYSTKO DOSTAJE SIE SZEFOWI....

Zniesmaczony

Nie pracowalem w tej firmie, ale brałem udział w rekrutacji. Mówiąć językiem Allegro - NIE POLECAM! Pierwsza rozmowa wywarła na mnie dobre wrażenie, druga była już w siedzibie firmy w Wolsztynie i równiez było ładnie i pięknie. Gdy zapadła decyzja odnośnie podjęcia przez moją osobe pracy dostałem wówczas dopiero informację, że na umowie (usunięte przez administratora)

Życzliwy:)

Pracowałem jakiś czas w firmie Gorgiel. Prace miło wspominam ze względu na fajny zespół i ludzi, których poznałem. Jeśli chodzi o pracodawce to nie polecam, chyba że na chwilę- \"bo tonący brzytwy się chwyta\". 1(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel - Karpicko

• Jak się pracuje w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Zobacz opinie na temat firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Kandydaci do pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel