INSBUD hurtownia stali

Wolsztyn

Opinie o INSBUD hurtownia stali

Julita

Nigdzie w internecie nie trafiłam na aktualne oferty pracy w INSBUD hurtownia stali. Czy brak rekrutacji w tym momencie, oznacza, że firma jest dobrym pracodawcą? Jak ocenilibyście funkcjonowanie INSBUD hurtownia stali teraz? Czy w firmie zachodzą jakieś zmiany?

Anka
@Julita 13.12.2017 19:56

też jestem ciekawa...

Mr X

A Don Kamillo jeszcze swoją škodą jeździ bez prawajazdy?

han

@może oczywiście że praca w takiej hurtowni nie jest łatwa ani lekka. Trzeba się znać na materiałach i dokładnie przestrzegać BHP

Woda na młyn

Do Suszenia (Kamilek) bo o 15:30 wszyscy wracają do domu a nie siedzą przed swoim lapkiem i głupoty piszą! Zastanów się o której godzinie i co piszesz. Jesteś łatwy do rozszyfrowania. Zresztą jak zawsze! Ciekawe kto teraz będzie miał robioną kawę na wynos i przez kogo, w końcu trasy są różne a dni chłodne. Gratuluję posunięć personalnych, choć nie zawsze trafnych, kto ma wiedzieć dlaczego ten wie i się śmieje od ucha do ucha, bo co niektórych głupota nie zna granic. Jak jest woda mętna to niektórzy wolą pozostać w porcie przez czas sztormu i nie wypływać poza swoje ciepłe przycumowane miejsce aż do czasu kiedy woda będzie spokojniejsza. Pamiętajcie, nie można dać sobą pomiatać, każdemu komu się tu nie widzi ( a jest tu znacząca większość ) to życzę powodzenia w zmianie pracy na lepsze, a dodam że na rejonie jest wiele lepszych firm z o wiele wyższymi zarobkami i to nawet na dzień dobry. PS pod tymi sterami łódź często będzie dryfować w niewiadomym kierunku.

magazynier

Rozpiepsza mnie opcja z numerami na odzieży roboczej a nie nazwiskami. Widać, że człowiek coraz częściej jest traktowany przedmiotowo w tej firmie. Jeżeli człowiekowi nadaje się numer, to można odczuć to jak bycie niewolnikiem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiamy pomusłodawcę nadania numerków!

Jak to jest, że w firmie rządzi 'pani dyrektor', która nie robi tego co ma, tylko ściemnia i każdemu tyłek rąbie? Ta kobieta weszła na głowę właścicielowi i prezesowi. Pracownik zglasza przełożonemu, że przyjedzie do pracy później, bo wypadają mu ważne sprawy, a ta z ryjem na pracownika, że co on sobie wyobraża. To jakiś absurd! Zresztą w tej firmie absurdy można mnożyć w nieskończoność! Jeszcze trochę i ludzie zaczną odchodzić, nic ich tu nie zatrzyma.

Kermit śmiać mi się chce z twojego wpisu. Tu nie ma kto poganiać. A rzecz biorąc, to Ty pracujesz od 7.15 do 15.15, więc dlaczego wpis pojawił się przed godziną 14.00? Czyżbyś się opierdzielał? To nie ładnie!

wiki

No niedługo przyjdzie nowy POGANIACZ.

były

Ta to tylko miesza i miesza. Pier...doli atmosferę w robocie. Czas z tym skończyć!

ktoś

Atmosfera do bani! Pani dyrektor a ciągle albo dzwoni, albo przychodzi do j. ps pomnik lub jak kto woli filar. Nie dość, że kobieta ma tego chłopa w domu to jeszcze w robocie. Gratulujemy! Psiapsiają gdzie się tylko da i o czym się tylko da. Ta mu mówi o każdej najmniejszej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z biura a ten jej o wszystkich pierdołach z placu. No rewelacja. Że jeszcze nikt z tym porządku jeszcze nie zrobił to się wszyscy dziwią. Widać, że są równi i równiejsi w tej firmie. Tylko kablować parka potrafi.

pep

cwaniactwo i kozactwo !!!! Liczy się tylko kasa i kasa !!!!

Słowa kojarzące się z INSBUD hurtownia stali (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w INSBUD hurtownia stali: Najbardziej nie podobało mi się w INSBUD hurtownia stali:dobra praca

Zostaw opinię o INSBUD hurtownia stali - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSBUD hurtownia stali