Limax

Wolsztyn

Opinie o Limax

grzegosz

Fatalna atmosfera pracy a takie coś jak rozmowa kwalifikacyjna to w tej firmie nie istnieje . Pierwszego dnia w pracy dają dokumenty bhp do podpisania a faktycznie odbywają się tak jak tam im w biurach pasują .owszem znjada się tacy którzy pochwala ta firmę ale za to ja żałuję ze kiedy kolwiek tam pracowałem

marek

o jakich kokosach mówisz? tu się produkuje kompost pod pieczarki

tylkoja

W firmie Limax zodyn to regularnie spóźniają się z wypłatami i jeszcze powiedzą do tego że problemy z komputerem mieli . No ale bez przesady żeby co miesiąc komp im się psuje :/... Ogólnie praca jest ok . Tylko że z tymi wynagrodzeniami lecą w ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Limax - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limax