Ponetex Logistics Sp. z o.o.

Rakoniewice

Opinie o Ponetex Logistics Sp. z o.o.

Patrycja

@Roberto rozumiem, że za wyjątkiem wynagrodzenia, jesteś zadowolony z pracy w firmie Ponetex Logistics Sp. z o.o. Co jeszcze Twoim zdaniem przemawia za nawiązaniem współpracy z tym pracodawcą?

Roberto

Fajna i uporządkowana firma z doświadczeniem w logistyce . Szkoda tylko, że nie mają wyższych wynagrodzeń.

Verka

Terenia są ale niegodne uwagi po co zatrudniac się na 1.5 roku jeśli cię zwolnia bez uzasadnienia ...no bo bo redukcja etatów

Terenia

Nie widziałam nigdzie ich nowych ofert pracy a sporo dobrego słyszałam o firmie. Może ktoś wie o nowych etatach i mógłby podzielić się wiedzą z innymi?

Piotr

Nie warty, zarobki- najniższa krajowa, nadgodziny niepłatne, umowa zlecenie. Nie polecam i odradzam prace w tej firmie !!!

Patrycja

Jak przedstawia się sytuacja Ponetex na rynku? Jest to warty uwagi pracodawca?

jaco

fofo' a od kiedy zaczynasz, czy to stanwosiko jest jeszcze wolne, beda kogoś poszukiwali? Ja szukam po całych skierniewicach a podobno oni oferuja stabilne zatrudnienie i nie ma tam jakiś przeboi bardzo jak u innych firm, daj znac ja mam uprawnienia i doswiadczenie

fofo

Wlasnie bede zaczynal prace jako operator wozka widlowego

Moja opinia będzie skierowana przede wszystkim do osób które zatrudniają się tam w charakterze dorywczym, nie polecam, wszystko zależy od humoru szefa, w dodatku praca jest strasznie męcząca, a i tak jeżeli dajesz z siebie wszystko to będą chcieli żebyś podkręcał obroty...

świeża beata

też takie plotki słyszałam że w ponotex dają szansę świeżym młodym na zaczęcie kariery i doszkolenie, ale nie wiem czy to prawda czy tylko plotki. ma ktoś jakąś konkretną wiedzę na ten temat? bo ja jestem świeżo po studiach i szukam pierwszego pracodawcy i nie wiem czy warto wogóle startować do tej firmy?

gość

tekst uzytkownika "miki" to na 100% pisał ktoś z ponetexu co za pier.olona ściema

ss

myślę ze wiele pracowników ma ochotę napisać tu co uważa o poneteksie

klient

nie polecam, serwis pozostawia wiele do zyczenia, jednym slowem brak profesjonalizmu

XXX

Witam!!!Panowie teraz to nic doszły mnie słuchy od kumpli,że chcą im obciąc zarobki o 50%!!!!,bo dostali nowe aneksy oczywiście jak zwykle pod koniec umowy!!!!.A forma płatnosci to 50% uzależnione od zarobku na aucie, 10-20%powyżej 21.000pln!!!!!!.ABSURD!!!!.Podobno chłopaki ze śląska ida z tym do sądu pracy,brawo dla nich!!!!.Może w koncu skączy się ten \"dziki zazhód\".Pozdrowinia dla chłopaków nie dajcie się!!!!.Dziękuje Bogu że dawno się z tamtąd zwolniłem.

wder

aaa no i te ich słynne obciążenia sami wybierają towar a potem szukają głupich ,pewnieę wach sobie bierze po cichu do domu....i taka się nie dorobi???kiedyś trafi na swego

wder

[usunięte przez moderatora] i tyle mogę powiedziec na temat tej firmy,jeżdzić chcą tylko potem jak kończysz współprace to nie są wypłaacalni.

gosciu

potwierdzam dostajemy pocztówki z karami za paliwo srednio na 1500zl zdarza sie ponad 2tys a 3 tys tez jest pare przypadków omijac ta firme szerokim lukiem samochody niby nowe ale zdezelowone zlomy z zachodu

XXX

To pomyłka Logistyki i transportu.A najwiekszą pomyłką tej Firmy jest pan [usunięte przez moderatora],któremu zaczyna się sypać grunt pod nogami!!!!.Ponieważ już podobno nie jest kierownikiem krajówki,teraz słyszałem że obciążaj kierowców za paliwo i to na niebotyczne kwoty!!!!!.Jak Pan prezes się nie obudzi to transport pójdzie pod płot!!!!!!!!!!!

chyba się zwija ....

ty czopku!

potwierdzam!

PNTX

Nie polecam nikomu, człowiek pracuje ileś lat a potem cie wyrzucają do biura pracy tymczasowej. Robi się po 1,5 bądź 2 etaty a kasa nawet jak nie za jeden. Jedyne podwyżka jakiej można się spodziewać, to podwyżka obowiązków. Nie płacone nadgodziny, a jak się człowiek nie wyrobi z praca to od razu po premii. Awans można osiągnąć tylko poprzez włażenie w [usunięte przez moderatora] kierownictwu, które z reszta bardzo to lubi....wiec wszystkim [usunięte przez moderatora] gratuluje awansu. Kierownictwo z przypadku, opiekunka do dzieci, koleś z targu, czasami z niższym wykształceniem niż pracownicy którzy za grosze pracują. Oszukiwanie przewoźników, i zdzieranie z nich kasy,aby potem kierownictwo mogło omawiać budżet na nartach.

szefostwo pisze tu fałszywe pozytywne komentarze żeby ludzie chcieli składać cv...

adi
@anonim 15.02.2011 15:42

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi !!!!

Zostaw opinię o Ponetex Logistics Sp. z o.o. - Rakoniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ponetex Logistics Sp. z o.o.