Opinie o INSBUD hurtownia stali w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INSBUD hurtownia stali. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w INSBUD hurtownia stali na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSBUD hurtownia stali w Wolsztyn

lex

INSBUD to porządna firma i tyle w tym temacie

Maciej
@lex

Dodałeś tę opinię jako pracownik, czy klient? Jestem ciekaw dlaczego masz tak pozytywne zdanie na temat INSBUD, możesz powiedzieć konkretnie co sprawiło że Twoje odczucia są pozytywne? Czekam na Twoją odpowiedź.

lex
@Maciej

jestem klientem firmy INSBUD

ktoś

Czy firma będzie potrzebować w nowej siedzibie koło Rakoniewice przedstawiciela handlowego mobilnego???

Maciej

Jest jedna oferta pracy, którą można znaleźć w witrynie INSBUD hurtownia stali: http://insbud-wolsztyn.pl/kariera/ i jest to funkcja magazyniera. Co oferuje firma, bo nie zostało to wymienione w ogłoszeniu? Można liczyć na jakieś benefity?

Kto chce pracować to będzie zadowolony. Młodzi nie wiadomo czego żądają na początku, chwilę trzeba popracować na lepszą wypłatę i szacunek. Praca może wydawać się ciężka, ale jest to robota dla facetów, a nie panienek, co im ciężko tyłek ruszyć z krzesła. Negatywne opinie idą tylko od tych co się zwolnili, bo mordę mieli większą niż umiejętności. Pracę polecam, pod dachem i nikt z batem nie lata, wystarczy nie być leniem!

Kowalski
@Nowy

-----Najwiekszy ferment sieja ci to wiecznie narzekaja------niezadowowlona z zycia szlachta------

Buli
@Nowy

Kamilku śmiać mi się chce z tych twoich komentarzy. Kto z pracowników na magazynie może pisać na forum o 9:35 i kilkanaście minut później? Przyjechał pseudo prezes właściciel folwarku mercedesem pożyczonym z jazdy próbnej, zjadł bułkę z biedronki zabijając jogurtem i nudziło mu się przed komputerem, po czym wpadł na pomysł aby pięknie wybielić firmę. Kamilku przypomnij sobie jak poganiasz ludzi bo jedno czy drugie auto o 10.00 nie załadowane, albo kierowca zamiast po dokumenty poszedł na śniadanie i przebywał w socjalnym 3 minuty dłużej. A pamiętasz jak z (usunięte przez administratora) śledziłeś wielokrotnie kierowców na GPS gdzie akurat są i ile się rozładowują u klienta. Kierowca najlepiej u ciebie jak by sikał w kaczkę, sr.ał w tytkę i jadł podczas jazdy aby nie robił postojów. O notorucznym przeładowanie aut nie wspomnę. Chyba ITD musi zawitać na rejon i kontrolę przeprowadzić. Jak nałoży z 50 tyś kary to od razu skończą się tony ponad... bez komentarza...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INSBUD hurtownia stali? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Odradzam

Firma podupada moralnie z tygodnia na tydzień. Nie jest to żart. Traktuje się pracownika jako potencjalnego złodzieja lub oszusta. Liczba kamer o czymś zresztą świadczy. Zasada jest jedna: wyciągnąć z pracownika ile się da za wszelką cenę, nawet jak by ze zmęczenia miał paść na glebę. Sorry, ale nie tędy droga. Panuje tu jakiś dziwny system wynagrodzeń, ponoć niby przejrzysty i zrozumiały dla wszechwładczego. Miliony idą w kieszeń a plebs dostaje okruchy że stołu i ma być zadowolony i się tym cieszyć. Auta notorycznie jeżdżą przeładowane co o tym może świadczyć brak badań technicznych pewien czas temu dla jednego z aut. Jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą to brak słów- stare ziomalstwo z najdłuższym stażem zostało mianowane na stanowisko, ponieważ nit by nie przyszedł do firmy o takiej renomie. Właściciel tego jarmarku na tyle jest bezczelny, że potrafi zadzwonić do byłego pracodawcy i wszystko wyprać na temat potencjalnego kandydata do pracy. Proponuję mu najlepiej wprowadzić zaświadczenia o niekaralności jak jest taki nieufny i każdemu zamontować GPS w tył...ek! O donosicielstwie i kablowaniu nie wspomnę, bo skala jest przeogromna.

Jolo
@Odradzam

Pierdzielisz kto robi uczciwie to i kamery nie przeszkadzaja, sam pewnie kablowales a tera innym kit wciskasz konfidencie

Darek

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

@Darek

Tak, ale solidnych i pracowitych ludzi.

Julita

@Anka, może już udało Ci się znaleźć ciekawą, w Twojej ocenie ofertę pracy w INSBUD hurtownia stali, na którą zdecydowałaś się aplikować? A może już wzięłaś udział w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak było to proszę o pozostawienie przez Ciebie swoich uwag i spostrzeżeń z jego przebiegu. Mogą okazać się cenne dla przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Julita

Nigdzie w internecie nie trafiłam na aktualne oferty pracy w INSBUD hurtownia stali. Czy brak rekrutacji w tym momencie, oznacza, że firma jest dobrym pracodawcą? Jak ocenilibyście funkcjonowanie INSBUD hurtownia stali teraz? Czy w firmie zachodzą jakieś zmiany?

Anka
@Julita

też jestem ciekawa...

Mr X

A Don Kamillo jeszcze swoją škodą jeździ bez prawajazdy?

han

@może oczywiście że praca w takiej hurtowni nie jest łatwa ani lekka. Trzeba się znać na materiałach i dokładnie przestrzegać BHP

Woda na młyn

Do Suszenia (Kamilek) bo o 15:30 wszyscy wracają do domu a nie siedzą przed swoim lapkiem i głupoty piszą! Zastanów się o której godzinie i co piszesz. Jesteś łatwy do rozszyfrowania. Zresztą jak zawsze! Ciekawe kto teraz będzie miał robioną kawę na wynos i przez kogo, w końcu trasy są różne a dni chłodne. Gratuluję posunięć personalnych, choć nie zawsze trafnych, kto ma wiedzieć dlaczego ten wie i się śmieje od ucha do ucha, bo co niektórych głupota nie zna granic. Jak jest woda mętna to niektórzy wolą pozostać w porcie przez czas sztormu i nie wypływać poza swoje ciepłe przycumowane miejsce aż do czasu kiedy woda będzie spokojniejsza. Pamiętajcie, nie można dać sobą pomiatać, każdemu komu się tu nie widzi ( a jest tu znacząca większość ) to życzę powodzenia w zmianie pracy na lepsze, a dodam że na rejonie jest wiele lepszych firm z o wiele wyższymi zarobkami i to nawet na dzień dobry. PS pod tymi sterami łódź często będzie dryfować w niewiadomym kierunku.

Jak to jest, że w firmie rządzi 'pani dyrektor', która nie robi tego co ma, tylko ściemnia i każdemu tyłek rąbie? Ta kobieta weszła na głowę właścicielowi i prezesowi. Pracownik zglasza przełożonemu, że przyjedzie do pracy później, bo wypadają mu ważne sprawy, a ta z ryjem na pracownika, że co on sobie wyobraża. To jakiś absurd! Zresztą w tej firmie absurdy można mnożyć w nieskończoność! Jeszcze trochę i ludzie zaczną odchodzić, nic ich tu nie zatrzyma.

Kermit śmiać mi się chce z twojego wpisu. Tu nie ma kto poganiać. A rzecz biorąc, to Ty pracujesz od 7.15 do 15.15, więc dlaczego wpis pojawił się przed godziną 14.00? Czyżbyś się opierdzielał? To nie ładnie!

ktoś

Atmosfera do bani! Pani dyrektor a ciągle albo dzwoni, albo przychodzi do j. ps pomnik lub jak kto woli filar. Nie dość, że kobieta ma tego chłopa w domu to jeszcze w robocie. Gratulujemy! Psiapsiają gdzie się tylko da i o czym się tylko da. Ta mu mówi o każdej najmniejszej (usunięte przez administratora) z biura a ten jej o wszystkich pierdołach z placu. No rewelacja. Że jeszcze nikt z tym porządku jeszcze nie zrobił to się wszyscy dziwią. Widać, że są równi i równiejsi w tej firmie. Tylko kablować parka potrafi.

pep

cwaniactwo i kozactwo !!!! Liczy się tylko kasa i kasa !!!!

Słowa kojarzące się z INSBUD hurtownia stali (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w INSBUD hurtownia stali: Najbardziej nie podobało mi się w INSBUD hurtownia stali:dobra praca

Zostaw merytoryczną opinię o INSBUD hurtownia stali - Wolsztyn

• Jak się pracuje w INSBUD hurtownia stali?

Zobacz opinie na temat firmy INSBUD hurtownia stali tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

INSBUD hurtownia stali
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Przemysłowa 7
    64-200 Wolsztyn