Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Boguśka

Ile potrzebują doświadczenia na kierownika rejonu, jeśli ma to jakieś znaczenie? Pytam, bo ja mam zaledwie 3 lata, a jak sobie oglądałam ogłoszenia sprzed sześciu miesięcy nawet takie bardziej archiwalne, to podawali to jako warunek konieczny. Nadal tak jest?

Zainteresowana

A jakieś paczki, bony świąteczne dają w tej firmie?

Nadal na kierownika rejonu trzeba mieć tylko średnie, jak 6 mies temu podawali? W starym ogłoszeniu. Ciekawe, ile w takim razie zarabia taki człowiek, bo ja tak to często widzę z wyższym i doświadczeniem oferty, jakąś sensowną stawka? Nikt widzę niestety o tym stanowisku nie pisał w tym kontekście tutaj i jestem w kropce :/

Sprawiedliwość

Czy ktoś byłby chętny dołączyć do walki z jawnym (usunięte przez administratora)? Zdjęcia dokumentów i wiadomości z oczywistym szantażem , i inne dowody w posiadaniu. Każdy następny dowód i osoby to krok do przodu! Firma zajmuje się (usunięte przez administratora) ludzi .

@Sprawiedliwość

a w jaki sposób chcecie walczyć i z czym? coś administrator usunął, bo pewnie było niezgodne z regulaminem, masz na myśli, że źle traktują pracowników? zbierasz ludzi do pozwu zbiorowego? a możesz powiedzieć jakie Ciebie nieprzyjemności z ich strony spotkały, że tak się zawziąłeś?

Takie naprzykald jak płacenie za renamet na którym się nie uczestniczyło i wystosowali kwotę do zapłaty kosmiczna. Następne przychodzenie do pracy do 22 a później na 6 spowrotem. Nie zapłacone za urlop. Jeszcze dużo żeby wymieniać

Beata
@Karolina

Musi być 11h przerwy. Nie może być inaczej. To NIEDOPUSZCZALNE. A jak zdarzy się jakiś wypadek? Kto za to odpowie?

Antosia
@Karolina

Karola, napisz jeszcze raz, bo nie rozumiem tego. Komu wystosowali kwotę do zapłaty? Tobie? Ale czemu miałabyś płacić Ty? Chodzi o manko? Że był remanent bez obecności odpowiedzialnej osoby i wyszły braki? Jeśli tak, to rozumiem, ale napisane jest, jakbyś miała prowadzić remanent jako kontrolująca, ale nie przyszłaś i kazali Ci płacić. Nie czepiam się, po prostu nie wiem, czego problem dotyczy i próbuję rozebrać, co z czym :)

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Agent

Czy to prawda, że poszukują kierownika na produkcję?

Szynka z Łosia

Pozwalniajcie się ludzie.Wy dla nich czy oni dla was?Najniższa krajowa.Wrzutki,brak premi.Swięta to dają biedny talon na zakupy w swoim sklepie lub paczkę z wędlinami .Śmiechu warte.Jezdzi taki pajac ...bo musi i musi się wykazać żeby coś miał z tej CHOREJ FIRMY.MIchal to był Wołodyjowski czyli MAŁY RYCERZ a ten Michał to kawał Chama

@Szynka z Łosia

Tylko minimalna krajowa i nic więcej się nie dorobi? A jak są nadgodziny to płatne czy robi się wtedy za darmo? Talon na święta za ile? Piszesz ze biedny to w granicach dwóch stówek czy więcej?

Im więcej masz nadgodzin tym mniej premi.za dużo nie możesz dostać bo byś wyszła przed szereg

Mario

Czyli jednak jest premia, bo w innym komentarzu ktoś napisał "brak premii". A dlaczego jeśli robisz nadgodziny, to masz mniejszą premię? Przecież to nie powinno się "łączyć"? Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi ... A tak właściwie to od czego zależy premia i ile jej zwykle jest?

Pracownica

Dziewczyny wiem że każda narzeka na wypłaty ale tak naprawdę to chyba żadna z nas nie wie ile inna zarabia. prawda jest taka że podwyżek firma nie da, wymyśla co rusz to nowe wymówki żeby tylko premie obciąć. Człowiek by się odezwał ale tak naprawdę nie wiem czy to wszyscy tak mają czy tylko ja. Prawda jest taka że 3 dni po tej wypłacie nie ma śladu. Niedorzeczne jest żeby cały miesiąc pracować tylko na rachunki. Jak to jest u was ma ktoś odwagę się podzielić ja mam za kierownika 2600zl.

Jacek
@Pracownica

Czekaj, 2600 jako kierowniczka? To ile jest na innych stanowiskach, minimalna?

Pracownicy
@Pracownica

Zarobki to jakaś kpina... Kasjerki w marketach zarabiają więcej.... Coraz więcej wymagań ciągle coś nie pasuje .....Jeszcze trochę to każda po koleji będzie odchodzić i żadna chora nie stanie.... Człowiek wypluwa flaki daje z siebie wszystko i ciągle coś nie tak

@Pracownicy

Młode nowe dziewczyny bardzo dobrze podchodzą do pracy nadgodzin nie robią Chore przeziębione na chorobowe i najlepiej na tym wychodzą....Tak trzymać nie dać się wykorzystać bo nikt i tak was w firmie niedoceni.... A komuś jak pracownik nie pasuje zwolnijcie a nie wiecznie źle wiecznie coś nie tak

@Jacek

Myślę że minimalna ale pewna nie jestem bo panuje jakaś zmowa milczenia. Dla mnie to niedorzeczne pieniądze. Jeśli chodzi o chorobowe to sprawa wygląda tak, że wystarczy 1 dzień L4 i masz wypłacana tylko podstawę bez żadnych premii, oczywistym jest że chorobowego jest jeszcze mniej. Więc ten kto ma rodzinę to go po prostu nie stać na chorowanie, dlatego starzy pracownicy chodzą chorzy do pracy. Smutna rzeczywistość

Nowa
@Pracownica

To prawda Nie każdy może sobie pozwolić na L 4 bo wiadomo pensja od razu niższa i bez premi Nie ważne że pracownik np przepracował większość miesiąca i wypracował premie i na koniec miesiąca zachorował Premia w tej firmie się nie należy Poza tym nie szanuje się dobrego pracownika Dlatego jest taka rotacja ludzi Przykre to ale prawdziwe

@Pracownica

Straszne. I to w takich czasach jakie teraz mamy. Jak ktoś lekko przeziębiony to każdy z boku patrzy.

Obserwator

Życzę odwagi do zmiany pracy. Blokady są tylko w naszych głowach. Życie mamy tylko jedno i szkoda czasu na marnowanie go.

Krokodylek
@Obserwator

Dokładnie życie zaczyna się odchodząc od Sobkowiaka ! Ja się zwolnilam i jestem najszczęśliwsza na świecie ! Mam dobrą pracę i będę każdemu odradzała pracę w tej śmiesznej firmie co wykorzystuje pracowników !

Krokodylek

Przykre ? Czemu ? Czas najwyższy zmądrzeć ! A nie tkwić w tym syfie ! Mam 30 lat i nie będę swojego zdrowia przekładać na pracę w tej firmie , gdzie nikt Ci na koniec nie podziękuje ! Może za długo nie pracowałam ale prawie dwa lata zmarnowane !

Była pracownica
@Pracownica

2600??? Za stanowisko kierownicze? Czyżby tylko moja regionalna była tak kochana i wywalczyła dla mnie bardzo dobra wypłatę?

Gabriela
@Była pracownica

A tak w skali porównawczej możesz napisać jaka Twoja stawka w takim razie była? i one to muszą to aż wywalczać...? to na co idą środki jak się nie uda ugrać więcej?

KolezankA
@Gabriela

Na Kariny botoxy :) Oczywiście, że muszą walczyć z bia o każdego pracownika a na końcu i tak Karina każdemu jeszcze obcina.

@KolezankA

J

@Pracownica

Jak może być 2600 jak najniższa jest ponad 2700 i premia kierownika 200. Ja mam 3500 lubuskie

@Pracownica

Nie możesz mieć 2600 . Najniższa krajowa jest 2780 z groszami na rękę. A co do zarobku to jakaś masakra

Gość 111

Współczuję każdemu kto miał doczynienia z tym zakładem. Na początku dają kilka zł więcej na zachętę a po roku pracy zarobki spadają do najniższej krajowej a wymagają Bóg wie czego. Nie liczą się ze zdaniem pracownika. Nie odbierają telefonów. Zlewka totalna. Przyjeżdża góra na sklep i pracownicy latają z kąta w kąt by przypadkiem nie znaleźli błędu wypisanego na tablicy za co wstawią naganę. Notoryczne wrzutki towaru którego się nie zamawiało. Co zrobić z taką ilością? Regionalni rozkładają ręce i nic nie robią w tym celu. Nie ważne że wywalą cenę jak za złoto. Masz to sprzedać. Nie ważne czy przecenisz i sklep jest na minusie. Uwalą ci premie . U nich kasa musi się zgadzać nie koniecznie na twoim koncie. Nie dziwię się że jest tam taka rotacja ludzi...Każdy mądry ma szacunek do siebie i swojej pracy.

Justa
@Gość 111

To ile przez pierwszy rok się zarabia? I jak później tłumaczą spadek zarobków? Zmienia się może umowa, czy jak to wygląda? W jakiej wysokości jest tutaj premia? Często ją "uwalają"? Jeśli tak, to za co?

Zosia
@Justa

Premia jest uznaniowa więc nie muszą się tłumaczyć dlaczego jej nie dostajesz. Uznają ze nie dostaniesz i już. Wypłata bez premii=najniższa krajowa

@Zosia

A za co konkretnie można ją dostać, są do tego jakieś zasady? Czy pracownicy z dłuższym stażem mogą liczyć na podwyżki żeby mieć trochę więcej niż najniższa?

Zosia

Prędzej nowi pracownicy mają premie żeby za szybko nie uciekli. Nie ma zasad przyznawania premii. Przynajmniej tak było na Wielkopolsce

Klientka

Witam chciała bym zapytać jak to w końcu jest ? Można kotlety ze schabu umyć i rozbić czy nie ? Co zmiana w kupcu w Szczecinie to inna decyzja. A czy mięso przed mielenie można myć ? Proszę o odpowiedz

@Klientka

Mięso do mielenia się myje a do rozbijania nie

@Klientka

Jeśli klient sobie życzy mięso myć to się myje

Niezadowolony klient

Nie polecam sklepu w Świdnicy. Muchy latają, chodzą po szynkach. Podobno firma nie zaopatrzyła stoiska w lampę owadobojczą. Wstyd. To powinno być podstawowe wyposażenie sklepu!!!

Byla pravownica

Dziewczyny jak chcecie dostac podwyzke to wystarczy dac wypowiedzenie tak jak w nowej soli na ul konstytucji.jakie to proste.

@Byla pravownica

No cóż była pracownica jest źle doinformowana, wypowiedzenia nie dotyczyły podwyżki a zupełnie czegoś innego

Człowiek
@Pracownica

A powiesz w takim razie czego dotyczyły? I ile osób w Nowej Soli zrezygnowało z pracy?

Renata

Szukają kierowcy właśnie, mąż chce się przyjąć, co myślicie? Proszę o szczere opinie, czy naprawdę jest tu tak, jak piszecie? Czy kierowca pełni funkcję magazyniera, czy tylko przewozi towar? W ofercie wspominają o możliwość rozwoju zawodowego, kasie pożyczkowej i zapomogi, rozwinie ktos te kwestie??

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Sprzedawca

Dokładnie się z tym zgadzam .... nic się nie zmienia w tej firmie .... Zamiast starać się zatrzymać pracownika to na każdym sklepie informacja o zatrudnieniu ...

Magdalena
@Sprzedawca

Nawet najbardziej pracowitych i uczciwych nie zatrzymują bo potworzone są takie kliki, że osoby z zewnątrz są im poprostu niewygodne. Za dużo widzą i słyszą.

Adrian
@Magdalena

Czyli tylko znajomi mają szanse zostać w pracy na dłużej? Tylko nie rozumiem po co zwalniają jak zaraz szukają nowych osób. Ogłoszenia są tylko na drzewach czy można jeszcze znaleźć coś w necie?

Maja
@Sprzedawca

Rozumiem, że podstawą nie zatrzymają bo ponoć najniższa krajowa, ale chyba są jakieś premie, dodatki? Czy naprawdę niczym pracownika nie zachęcają?

@Maja

Tak są premie, ale nie dla pracowników lecz dla pracodawców. Rok pracy gdzie od pierwszego miesiąca źle wychodzą inwentury na niemożliwe kwoty , spłacanie co miesiąc po 100 złotych a do spłaty jeszcze 2500 i dług nie maleje- rośnie! Takie premie są. Uciekaj jak najdalej

@Adrian

Nietylko znajomi tylko osoby uległe na przekręty największej starej kombinatorki ale cóż firma miała kilka prawdziwych informacji na ten temat więc zgadza się na oszukiwanie robienie wałków przen panią z lubuskiego. Na szczęście mam to (usunięte przez administratora) za sobą

Fabek
@Sprawiedliwość

Ej bo nie bardzo rozumiem. Kto spłaca ten dług o którym piszesz? Podczas inwentaryzacji wychodzą jakieś tak zwane kwiatki? Pytam, bo sam nie wiem, jak to rozumieć a jestem osobą, co szuka pracy, więc takie informacje mnie nieco niepokoją. W ogóle to możesz mi napisać, ile tu teraz na start dają?

@Fabek

Tak, kwiatki bratki. Małe stoisko, rzeczy niemożliwe. Inwentury co 2-3 tygodnie. Minus 2600 wychodzi i dzielone na 4 pracowników. A za 2 tygodnie plus 300 złotych a za następne 2 tygodnie minus 2400 i znów dzielone]! Wpada rura z laptopem i ty liczysz i nie wiesz co ona tam pisze. Dostajesz wynik końcowy i nara. A twuuuu na tą firmę. Po miesiącu pracy możesz. Mieć już z 2 tysięcy długu

Jacek

Chyba też każdy wie o kogo chodzi wieczne rzucanie przerzucanie towaru fałszywe przerzuty.Kupowanie w hurtowniach Dobijanie kg klienta... Żyje że swoich restauracji...

Jeszcze pracownik
@Jacek

Dokładnie ale nikt z Tym nic nie robi . I Karina i Michał nie zwracają uwagi co kto mówi . Na tych sklepach to jedna wielka (usunięte przez administratora) , kombinują , dobijają wagę klientom , myją towar jak jest obślizgły ! A już nie wspomnę o zakupach w Kauflandzie czy w innych sklepach Np serów czy tam innego asortymentu , który akurat w marketach jest w promocji i sprzedawaniu na stoiskach . Dużo by tu opowiadać . I dlatego te utargi takie kiepskie ! Ps. A jak nie dobijesz wagi to Ci powie jedna z drugą , że manka bedziesz płaciła . I , że trzeba kombinować !

Skandal

Wchodzę do sklepu i uderza mnie ściana smrodu jakby kanalizą. Cóż czy sanepid wie w jakich warunkach sprzedawane jest mięso..Co na to inspekcja pracy w takim smrodzie pracować. Czy wszystkie sklepy w swojej ofercie mają takie perfumy???

@Skandal

Który to sklep?

@Skandal

A można wiedzieć na jakim sklepie? W jakim mieście?

Tola

Najlepsza i najmilsza obsługa w Lubinie na Szpakowski w budynku Netto. Pełen profesjonalizm. Panie kompetentnie, rzetelne i z anielską cierpliwością do klientów. Zawsze polecają i doradzają klientom, a przy tym są uśmiechnięte i humorem. Obsługa pierwsza liga. Mam nadzieję że są godnie za to wynagradzane, bo na to zasługują.

ewa
@Tola

Dziękujemy serdecznie za miłą opinię.Zawsze staramy się aby nasi klienci czuli się najważniejsi i profesjonalnie obsłużeni.

Zgadza się Dokładnie tak jest

Klientka

Plus wciskanie towaru. Wciskanie na siłę, żeby nie została końcowka. To- kogo się tam zatrudnia to żenada poprostu.

Jest tak jest

A konkretny sklep ?

Jojola

Masz racje a dodatkowo szwindel przy inwenturach.U nas juz pozew sie pisze

......

Właśnie gdzie nasze aneksy do umowy???

Wiki123
@......

O czym mowa,jest zainteresowana

??? Coś więcej

Angela

Moja krótka kariera też musiała się tu zakończyć....... Praca jako praca ok ale szefostwo brak szacunku do kogokolwiek.... (usunięte przez administratora)...... Ogłoszenia ciągle wiszą więc to daje też do myślenia....

@Angela

Tylko szefostwo? Bo w sklepach to sielanka poprostu! Donoszenie, szczujnia, obmawianie. Za dużo ich jest na sklepach skoro mają na to czas. Nie polecam pracy właśnie ze względu na ludzi tam zatrudnionych. Chyba, że miałam pecha i na innych punktach jest lepiej.

Ewelkaaaaa
@Jola

Niestety za dużo bab .... Gwiazdy ma sklepach robią co chcą rejonową co niektóre sobie ustawiły że chodzi jak na pilota....Jedni są od (usunięte przez administratora) inni od (usunięte przez administratora)

Ewelkaaaaa

Ja byłam na kilku w Gorzowie

Kasiul
@Ewelkaaaaa

Przykre naprawdę przykro ze dalej w tej firmie nic się nie zmieniło. Pracowałam jakiś czas temu tam... Firma pozbyła się osób które niby robiły tam bałagan (usunięte przez administratora) wokół wszystkich więc powinno być idealnie a jeszcze gorzej się dzieje... Wnioski wyciągnijcie sami kto co dlaczego

Yyyyy
@Kasiul

No niestety , jest gorzej niż było . Utargi spadły . Wyjazdy do Dębna bo to trzeba sklep ratować . Nie mam już sił na tą pracę :(

ixi

o ile się nie mylę to najniższa krajowa wzrasta raz w roku, w 2023 wyjątkowo dwa razy ze względu na inflację

ixi
@Yyyyy

a ciebie ktoś zmusza do tych wyjazdów?

Pracownice

Dziewczyny najniższa krajowa poszła w górę czy ktoś to odczuł przy wypłacie????

Jojola

A mam pytanie odnosnie inwentaryzacji.Czy na waszych sklepach dochodziło do falszowania inwentur aby sciagac z pracownikow?

Zdziwiona
@Jojola

A nie macie kompów na sklepie w dzisiejszych czasach? Jak nie ma to pewnie kartka przyjmie wszystko.

@Zdziwiona

Nie ma

@Jojola

Też jestem ciekawa. Może jest ktoś kto przyzna że dzieje się coś złego????

Byla pracownica

Oczywiście że tak

Helcia
@Byla pracownica

Jak tam paczuszki na święta ? Zadowoleni wszyscy ?

Gabriela
@Helcia

A co mieliście teraz? Podobnie jak w poprzednim roku? Do którego je przyznają?

Klient

A ja muszę pochwalić sklep na (walczaka) super obsługa oraz kierowniczka... Byłam klientem na innym sklepie niestety albo i stety przeniosłam się na walczaka choć byłam pewna że zrezygnuje z waszych sklepów z powodu nie miłej obsługi i (usunięte przez administratora) komentarzy na innym waszym sklepie....

@Klient

Chodzi o Gorzów Wlkp... Pozdrawiam

Bożena
@Klient

A ja nie polecam tam robić zakupów ( Gorzów Walczaka ) bo kupiłam obślizgłe wędliny ! Prosiłam pokroić cienko to dostałam grube plasterki i śmierdzące . Panie tam chyba pracują jak za karę ! I ta Starsza czarna Pani trochę przy kości wielce oburzona jak jej się zwraca uwagę !

@@@
@Bożena

Ta pani czarna przy kości To dobre (usunięte przez administratora)robi z rejonową M. na sklepach Że jeszcze nikt im tego nie udowodnił Ale one nie narzekają że mało zarabiają

@@@@

Widzę że wszystko wiesz najlepiej... Niestety nie każdy każdemu pasuje.. Akurat muszę pochwalić ta Panią czarna z Walczaka...

@@@@

I Pani M już dawno nie pracuje chyba stare informacje zbierasz.... Jest wiele sklepów każda z pań jest inna... To że jedne sprzedają towar buzią trzeba się na gadać a inne (usunięte przez administratora). to już inwidualna sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak