Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Czy w Drosed S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Gosc

Idź się zapytaj a nie głupie pytania zadajesz.

Maja

Jak się pracuje na stanowisku fakturzystki na chłodni? Jaka jest atmosfera? Czy ludzie są pomocni i życzliwi?

@Maja

Przepraszam panią Maję na jej pytanie odpowiedzi nie znam.Poniewaz w chłodni nie pracuję.Ale na wszelkie mozliwe sposobnosci prosimy [bo to prosba wszystkich pracowników,robotników,robotnic,pracownic]jak chcecie tak nas nazywajcie.prosimy Dyrekcję,to szczebel wyższy,poniewaz czujemy sie zle w tej pracy.Nie mozemy mówic na szczeblu brygadzistów,mistrzów,kierownictwa na wydz.drobiarskim.Czapki czerwone trzeba szanowac i ludzi trzeba szanowac.My prosimy o szacun i godziwą zapłatę.Dziekujemy.tyle kasy robimy .Ukraina zarabia wiecej od nas.14 polskich złotych na reke.a my....chyba ile zostanie.PANI DYREKROR PROSIMY .

Zenka

(usunięte przez administratora) i dwa metry mułu nawet z Bangladeszu uciekają

Są najlepsi.Pracują za 2 osoby.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
Szczęśliwy że tam nie robię

A ja musze podziękować firmie :) ...mam o wiele ciekawszą robotę i czystszą. 8 godzinek i cyk do domu. No i oczywiście dzięki za odszkodowanko za bezprawne rozwiazanie umowy- hajs się przydał. A związki? Dzięki że tak szybko pomogliście firmie mnie zwolnić :) Pozdrawiam serdecznie Furokawę, Pakownię i Etykiety- bo z wami się pracowało naprawdę ok :)

@Szczęśliwy że tam nie robię

Jajo dinozaura ????

****
@Szczęśliwy że tam nie robię

A my wogole mieliśmy jakieś zwiazki zawodowe pracy????

@****

Oczywiście że były nawet dwa pracowników Drosed i Solidarność ale się rozwiązały a teraz znowu są

Jaka jest kultura pracy w Drosed S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Gosc

Czy te pytania pisze jakiś automat?

Jaka atmosfera jest między działami w Drosed S.A.?

bardzo dobra.

Super wszystko idealnie

Gosc

Pytanie zbyt ogólne, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Na pewno jest atmosfera pracy, czasami współpracy, ale to zależy od poszczególnych jednostek i polityki danego działu.

Margolcia

Zabieranie premii przez Kierwonictwo bez przyczyny, bez podania jej na piśmie czy nawet możliwości przedstawienia swoich racji, jak to można nazwać? Pracownik w czasie pandemii ryzykując zdrowiem a nawet życiem dowiaduje się w dniu wypłaty, na odcinku ze ma zabrana premie. To skandal i łamanie kodeksu pracy. Tak się szanuje pracownika

@Margolcia

Przecież istnieje u was takie coś jak ZWIĄZKI ZAWODOWE. Droga Pani tam się trzeba udać

Blackberry
@*****

Związki zawodowe, śmiechu warte takie praktyki to zgłosić na ul. Brzeska moze najpierw na końcu a potem za Medica. Ludzie grosze zarabiają i za byle co premie, wstyd, moze dyrektorka to czyta to moze sie za to wezmie, bo związki są na papierze i koce na święta dają.

@Blackberry

Nie zabierają premii tylko jej nie przyznają. NIK za ludzi nie będzie gadał oni sami muszą wziąść się za to. Każdy płaczę a nikt z tym nic nie robi

Rafix

Witam mam pytanie do pracowników na temat pracy w tym zakładzie A mianowicie chodzi mi o to czy to jest odpowiednia praca dla 20letniej dziewczyny czy lepiej jest sobie odpuścić pracę w zakładzie drosed i szukać dalej.

@Rafix

Na prawdę czy żartujesz nie masz nic lepszego zobacz jakie tam towarzystwo wychodzi przed 14 zmień dilera nie rób tego tej osobie nawet jak kogoś nie lubisz to nie posyłaj tam do roboty bo pracą nie można tego nazwać. Pozdro

Nowa

Witam. Może mi ktoś odpowie czy to prawda że stosują w zakładzie kary ? Jeśli ktoś był na zwolnieniu to już po nim? Czerwone czapki mają niepisana umowę między sobą. Zastraszają ludzi? Jak to jest?

@Nowa

Przecież sam sobie odpowiadasz widzę ze dobrze wiesz ze tak jest jak piszesz to co to za pytanie? Raczej po pracownikach nie widać euforii ze idą do zakładu i jaka ilość polaków została

Strawberyy

A tych Pan z Pakowni po polrocznych zwolnieniach system zmianowy nie obowiazuje? Jak to jest, male dzieci? :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Drosed S.A.?

Kk

Godziny pracy są różne pracują i na 2 i 4 i 6 i po 8 godz i po 10 dowiadujesz się na którą przychodzisz godz przed zakończeniem ze jutro przychodzisz na 4 lub 2 cyrk

Godziny
@Kk

Pracownikowi nie wolno rozpoczynać pracy 2 razy w ciągu doby pracowniczej. Jak w poniedziałek na 6 to najwcześniej wtorek też na 6. Wystarczy do Państwowej Inspekcji Pracy i osoba za to odpowiedzialna zapłaci mandacik. Najpierw 1000, póżniej 2000, następnie 5000 a jak to nie pomoże to sąd grodzki a tam do 30000.

@Godziny

Co ty za bzdury piszesz kiedy tam pracowałem ile razy sam osobiście tak miałem ze kończyłem o 14 i następnego dnia szedłem na 4 albo na 2 albo kończyłem o 14 i na 22 z powrotem co chcieli to robiło i ronią dalej tylko co ktoś miał jaja to się stawial ale wychodził kierownik na takie spotkanie ala strajk zaczęło się na temat ze nie będziemy tak pracować a skończyło się ma wózkach paleciakach zakrecil twarzyszy i wracali do kołhozu ludzie są poprzestraszani w tej firmie robią ponad siły niektóre kobiety mdlały a za 15 min chciały schodzić i stawać przy maszynie chore tematy były tam i są normalny człowiek tam nie napracuje. Tyle

JAD
@K

Ja pisze jak powinno być a nie jak jest. I pisze co z tym pracownicy powinni zrobić. Zamiast zarzucać komuś bzdury i sączyć jad przeczytaj 10 razy i staraj się to co przeczytałeś zrozumieć.

@JAD

To pisz takie rzeczy na forum innej firmy bo w tej nawet 3/4 nie zna polskiego języka

Zootechnik

Witam, czy ktoś pracował na stanowisku zootechnika i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy i atmosfery? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ki
@Zootechnik

Widzisz jak ci odpisują pewnie zoo technicy na drobiarskim robią bo ludzi nie ma.

Gwiazdeczka mReczka
@Zootechnik

Atmosfera naganna, pomówienia, oszczerstwa, zawiść. Reszta ok.

Gość1235
@Gwiazdeczka mReczka

A czy mogłabyś coś więcej na ten temat opowiedzieć?

Kk
@Gość1235

Świetna firma chciałbym tam pracować hahahahahahahahahahahaha

K

Super w tej firmie pracowników którzy mają do emerytury po 2 lata zwalniają za to tyranie ponad siły tak im dziękują ludzi którzy są po operacjach kolan bioder od ciągnie tych niesprawnych paleciaków brawo

Gwiazda ????
@K

Pracownika który ma 2 lata do emerytury nie można zwolnić ponieważ jest chroniony prawem. Więc nie siej popeliny. A zwalniają tych którzy więcej są na zwolnieniach niż w pracy. Przez okres 2 lat 6 miesięcy na L4 3 MIESIĄCE W pracy. TAKIE OSOBY SA ZWALNIANE WŁAŚNIE WIęc jak masz ochotę pisać to pisz prawdę. Pozdrawiam Serdecznie

@Gwiazda ????

Wiem od źródła obaj byli na zwolnieniu l4 przez pół roku później jeden i drugi przeszli na zasiłek rehabilitacyjny i po jakimś czasie przyszło do domu że umowa zostaje rozwiązana proszę się stawić celem rozliczenia

????
@K

A ja wiem ze są osoby na zwolnieniu popracują 3 miesiące i znowu na zwolnienie i tak cyklicznie. I nie mogą im nic zrobić bo 3 lata do osiągnięcia wieku emerytalnego są chronione.

@????

Pytanie jesteś brygadzistą czy tzw liderem że tak za tym zakładem jesteś bo brygadziści to tam mają dobrze nic nie robią za 4 tysie na miesiąc a nie przepraszam ciasto jedzą i kawę piją. Pozdro

Blackberry
@K

Na tych, co zwalniaja, tez przyjdzie kolej, ze sytuacja sie odwroci...na kazdego takiego z ohyda moralnoscia przyjdzie kolej... 3 Rzesza tez miala byc 1000 letnia a upadla po 6 latach... :)

Gwiazdeczka mReczka

Akurat to ty oczerniasz swoje koleżanki w tym momencie, to jest pomówienie. Zgłaszam o możliwości popełnienia przestępstwa do właściwych organów.

J.
@Gwiazdeczka mReczka

Nie ty pierwsza czy ostatnia co będziesz zgłaszać powodzenia. Czemu próbujesz zastraszyć? Aby nikt nie pisał? A kamery to myślę że powinny być na całym zakładzie produkcji to dopiero kierownictwo wiedziałoby kto pracuje A kto siedzi w łazience. Dzielenie co do minuty musi być przy linni a tzw boki mają luz bo normę wyrobią i już o 13 maja posprzątane na stanowisku pracy. Jestem za kamerami na zakładzie. Może i czerwone czapki wzięły by się to roboty.

@J.

to jest prawda,bo niektóre osoby mogą rozmawiac z nadzorem,machac rękami w kantorku nawet pół godziny ,w tym czasie inni z tej grupy muszą na nich pracować(usunięte przez administratora)

@ja

Proponuje w kantorku założyć i mierzyć czas brygadzistom i liderom ile czasu na przerwie siedzą ludzi ścigają co do minuty a sami na zupie do 40 min potrafią

Ciekawosc

Ciekawe kto ogląda te wszystkie nagrania ze stołówek, z miejsca gdzie kamery być nie powinno. Czyżby zakład był tak rozrzutny i opłacał osoby broniące porządku na stołówce, gdzie nigdy nic się złego nie działo?

zadowolony

@J. To forum jest po to żeby zostawiać przede wszystkim prawdziwe opinie.

Ki
@zadowolony

To proszę zostaw jakąś opinię

Jedna z ✨

Żaden problem sprawdzić kto wstawia takie wpisy wystarczy złożyć zawiadomienie o takiej sytuacji oczerniania na policji. I wcale nie szkoda mi takich osób. Każdy czy każda odważna w sieci. A w oczy super miła koleżanka z pracy zwłaszcza jak coś potrzebuje. W sieci nic nie ginie i przeważnie nikt nie jest anonimowy. Wystarczy wiedziec w które drzwi zapukać

J.
@Jedna z ✨

Proszę wyjaśnij mi w takim razie po co jest ta strona? By pisać tylko dobre info? A co z ochroną danych? Ludzie mają naprawdę dużo większe problemy a tu zajmują się czymś takim. Bo ktoś kogoś obraził .

Gwiazda
@J.

Nie myślę że tu powinny znajdować się konstruktywne wpisy. Na temat związany z zatrudnieniem, płacą, warunkami BHP ITP... A NIE O BRANIU ŁAPÓWEK I CZY KTOŚ WIDZIAŁ CZY NIE. A w przypadku wpisu o którym mowa nie chodzi o to że ktoś kogoś obraził. Tylko pracownica fileta oskarża Brygadzistę o czerpanie korzyści materialnej w formie łapówki. A na to z kolei jest już paragraf. Zarówno za łapówkarstwo jak i oczernianie danej osoby. Dla tego tak szybko wyszło na jaw kto ten komentarz wystawił. Pogratulować intelektu. Pozdrawiam serdecznie

P
@Jedna z ✨

WREŚCIE DOBRY WPIS. TO JEST DEDYKOWANE DLA TYCH KTORZY CZUJĄ SIĘ BEZKARNIE. BRAWO ????

Brygida ...
@Gwiazda

Skoro ktoś napisał, że jakiś brygadzista z linii fileta bierzę łapówki (tylko ciekawe w jakiej postaci...), to raczej nikt by tego tak z palca nie wyssał... :) w każdej plotce jest co najmniej 70% prawdy.... Jest to możliwe, przypadkowi ludzie, z łapanki, głównie ze pochodzenia wiejskiego nie maja za bardzo ani moralnośći ani sumienia... Zeby mieć wgląd do wpisu, musi być założona sprawa karna i zgoda Prokuratora, a nie sądzę, żeby Prokurator bawił się w takie rzeczy, bo jescze jest oprócz tego wolność słowa i wypowiadania się w interenecie, co innego groźba utraty życia czy zdrowia, a to że ktoś nadużywa swojej tzw włądzy to w tym zakłądzie rzecz nagminna i ten z fileta nie pierwszy i nie osstatni..."

Mariola Ciszewska

Kupiłam pierś z gęsi z Waszej firmy myslalam ze zjem kawalek dobrego mięsa ale jak przeczytałam skład to sie przeraziłam ,trifosforany,glutaminian monosodowy, izoaskorbinian sodu, azotyn sodu,karagen to wszystko dodane do 0.390 kg piersi gęsi wędzonej ,Skandal,życzę dużo zdrowia Panie Prezesie

Nowa

Widzę że komuś się udało zrobić aferę. Teraz o niczym innym się nie mówi w pracy? Jestem tego zdania że RODO też chyba obowiązuje. Już wcześniej w komentarzach opisali nie jednego i cisza. Weżcie się lepiej za robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.