Celiko Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Celiko Sp. z o.o.

Przedstawiciel

Ja również mam bardzo złe doświadczenia z firmą Celiko. Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy na tyle długo by zorientować się i poznać firmę od środka. Zgadzam się w pełni z opinią mojego poprzednika. Nie ma tam ani dobrych zarobków ani współpracy z kierownictwem. Brak jakiejkolwiek realnej pomocy czy zaangażowania ze strony firmy w sprzedaż produktu w danym regionie. Tylko wymagania na marnej podstawie i to na własnej działalności to po prostu kpina. Premie wcale nie są stałe i naprawdę śmiesznie małe przy tak marnej podstawie . Płaca marna to i praca marna. Nie polecam. Nikt tam długo nie popracuje, a firma chce mieć dobrych przedstawicieli i sprzedaż przy takim podejściu?. To żałosne.

Gość 7575

Witam, zacznę od tego że komentarze które są złe zostają usuwane co jakiś czas, poza tym zarobki są śmieszne 10 zł przy wykonywaniu takiej pracy. Najlepiej jakbyś się jeszcze rozdzielil na 4 stanowiska, do obowiązku masz np : układanie na paletę z Lini produkcyjnej a schody robią się kiedy w między czasie musisz dźwigać 20 kg kakao i nasypywac do maszyny a jeszcze skreczowac paletę, a cały czas musisz układać w między czasie. Brygadzidsta non stop ma jakiś problem i tak samo operator maszyn ma wyrabane w pracownika i wgl nie ruszy 4 liter.... Agencja pracy zachwala wszystko pięknie ładnie a rzeczywistość jest zupełnie inna.. Niektóra wiara jest mega spoko a i 1 z operatorow maszyn mega spoko ale to 1 na 3czy 4, reszta to szkoda słów. Szczerze zastanówcie się nad pracą bo jak kolega wyżej napisał będziecie niewolnikami , poprostu mega żenada

Eliza

Pracowałam w celiko pół roku jako studentka przez agencję. Zarobki takie seee, bez szału, ale źle nie było. przynajmniej stabilnie .

chichot

Typowy prywaciarz. Praca jak każda inna, jednak zarobki marne. Płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy. Obchodzenie przepisów, by premią dobić do stawki najniższej krajowej. Zero jakichkolwiek profitów - typu: wczasy pod gruszą, czy prywatna opieka medyczna, gdzie w większości zakładów (nawet tych małych) jest to już standardem. Termin długiego, letniego urlopu narzucony odgórnie. Warto się zaczepić, gdy jest się desperatem, lub na chwilkę.

Odradzam
@chichot 07.09.2016 20:50

Praca przedstawiciela w tej firmie to kpina. Tylko dzialalnosc wlasna co za tym idzie brak urlopu, nawet telefonu masz prywatny. Kierownictwo z którym nie da sie dogadać w niczym nie pomagaja tylko wciaz robi a pod gorke. Produkty bardzo slabej jakosci. Nie policam nikomu. Pracowałam pare lát i wiem co mówię a zarobki poniżej 2500

Ph
@Odradzam 12.04.2017 22:04

myślę, że kiedy pisałaś te słowa to z całą pewnością nie patrzyłaś w lustro w przeciwnym razie od razu by pękło od tych kłamstw !!!

bonjooo

Witam, pracował ktoś albo pracuje w celiko na produkcji? Jestem zainteresowany pracą , tylko chciałbym sie trochę o niej dowiedzieć zanim złoże cv . Dzieki i pozdrawiam .

rosek

Kasa nie jest zła, studenci dostają koło 10 na godzinę netto, a pracownicy stali swoimi zarobkami się nie chwalą ale to i tak bez znaczenia bo raczej na umowę długo nikogo nie przyjmą. Dziwią mnie te komentarze o niewolniczej pracy, jeśli zaklejanie kartonów i odkładanie ich na paletę to taki nieludzki wysiłek to życzę powodzenia w następnej pracy. Z komentarzy wyżej wynika że piszą je studenci którzy nie wytrzymali nawet paru dni (czasem godzin). Wiadomo że pierwsze dni w nowej pracy nie należą do najłatwiejszych, ale trzeba się spiąć i przeżyć ten pierwszy okres, dalej już samo leci. Wszyscy którzy spędzili tu trochę więcej czasu i są przyzwyczajeni do pracy są raczej zadowoleni. Wiadomo, czasem są dni że trzeba gonić z robotą ale są też takie, że można ze spokojem zrobić co trzeba i fajnie spędzić czas z naprawdę fajnymi ludźmi.

Motorola

praca z początku, niby fajna ale tak naprawdę wymagają na maxa nie dając w zamian nic. szkoda słów. nie polecam

hiks

Pogubiłem się juz w tym wszystkim, jest ktos w stanie napisac jasno jak wyglądają orientacyjnie te zarobki w Celiko? Najniższe szczeblem stanowiska maja coś w okolicach minimalnej krajowej? Potem z czasem dostaje się chociaż trochę więcej, sa podwyżki stażowe, czy jakieś awanse także związane z lepszymi zarobkami?

Gargamel

Księżniczko-zapewne bajki się tobie pomyliły.To nie ta bajka...W celiko zarabia się najniższą krajową,a nieliczni mają ok.2tys. ale brutto.Nie ma mowy by ktoś okradał szefa,bo pracownicy są obserwowani za pomocą kamer przez Wielkiego Brata. A ty sadząc po tym jak wypowiadasz się o pracownikach produkcyjnych nie pochodzisz z otoczenia tych "roboli" tylko ze świty Wielkiego Brata.

ksieżniczka

Celiko nie jest złe,TYLKO TE STARE WYJADACZE-kierasy,cwaniaki co okłamują i okradają dobrego szefa, wszystko psują,atmosferę i ludzi też....coś jest z tą tajemnicą o kasie fakt każdy ma inaczej ale średnia to 2 koła.....robole są spoko .... na święta też jest niezła kasa....

NoComment

Pan Brygadzista D. jest człowiekiem rozchwianym emocjonalnie, traktuje pracowników jak zwierzęta, co chwile o coś się przyczepia w takiej formie, że poniża zwykłego (świeżego) pracownika. Jeszcze w życiu nie spotkałem się z takim brakiem tolerancji, szacunku i kultury osobistej człowiekiem. To co się dzięje pod pięczą brygadzisty D można porównać do obozu pracy z "czarnymi" (przepraszam za urazę) wziętych do niewoli, czyli w skrócie mówiąc murzyńska czarna robota, mało tego, byłem swiadkiem bardzo niemiłych słow skierowanych pod moim adresem słowa typu ku***, jak się (usunięte przez administratora), skierowane do nowo przyjętego pracownika. Jest to absurd. Zdecydowanie odradzam chłopakom, poniewaz jezeli traficie na zmiane z brygadzista D to pan D poczuje zapach swiezej rybki, ktora trzeba wykorzystac fizycznie i psychicznie do momentu takiego w ktorym rybka po prostu zdechnie ... Taką anegdotką chciałbym zakonczyć ten dramat zwiazany z brygadzista D !!!!

gość cz2

MAM NADZIEJE ZE TE WREDNE (usunięte przez administratora)Z TEGO ŚMIESZNEGO CELIKO TO PRZECZYTAJA. Pracowałem w takiej firmie jak GSK GLAXO SMITH KLINE. PRODUKCJA LEKÓW, TAM PRZYNAJMNIEJ PRZERWA BYLA 20 MIN I MOZNA BYLO ZAPALIC. STOŁÓWKA TAM BYLA 1 KLASA A W CELIKO JEST STARA I OBSKURNA. W GSK PRACOWAŁEM PRZEZ AGENCJĘ A ŚREDNIE ZAROBKI BYLA 2100 NA RĘKĘ

gość

Powiem tak pracuje w celiko. Pan D z panem brygadzista chodzą cały dzień(usunięte przez administratora)ludzi i nic nie robią. Poza tym płaca jest tragiczna 9 na godzinę przez 1 miesiąc w drugim 10 na godz netto. I co z tego mam, jak coś mi się stanie to na umowie podpisana z agencją nie mam składek zdrowotnych i innych. Bo gdybym je miał to moje netto za 1 godz było by niecałe 6zł. Na innych zakładach w czasie przerwy można palić a tu nic nie wolno. Jesteśmy niewolnikami! Poza tym jestem na produkcji jeśli dziennie mamy np. 5 palet do zrobienia a zrobimy 6 to Kieras z brygadzista dostaja dodatkowe siano. A my pracownicy to psy. Ta firma wraz z tymi wrednymi ryjami co tam zadza są wielkie (usunięte przez administratora)warte.

mack

Witam czy ktoś wie ile zarabia pracownik na magazynie?

Ramzes

Więc może ktoś napisze prawde o zarobkach.A jak ktos sie boi prosze o info na maila faraon25@inea.pl

Witam, czytam te wszystkie opinie i wierzyć mi się nie chce dlaczego są tak negatywne? Ja pracowałam tam do roku 2013 prawie 4 lata i było naprawdę ok! Zarobki były nie najgorsze, porównywalne do innych zakładów produkcyjnych. Może zależy kto na jaką zmianę trafił, ja byłam u p. Jacka (teraz Łukasza):) ekipa pewnie się zmieniła już, i atmosfera w pracy pewnie też... Uważam, że warto zawsze iść i zobaczyć jak jest naprawdę:)

gość

Od kilku miesiecy Celiko chce zatrudnic pracownikow z dzialu technicznego- mechanikow, elektrykow. Ogloszenia sa ciagle aktualne, tylko ludzie kiedy sie dowiaduja o warunkach pracy rezygnuja, albo po okresie probnym (lub w trakcie). wysokie oczekiwania a pensja zalosna, atmosfera w pracy bardzo kiepska (chociaz niektorzy ludzie spoko), ciagla presja.

Karolcia

Powiem krótko i na temat.Kiedyś pracowałam w tej firmie i nie polecam.Zarobki fatalne jak i atmosfera.Osobą które,że tak powiem ( usunięte przez administratora ) przełożonym żyje się bardzo dobrze -dłuższe przerwy i wiele innych przywilejów,pozostali pracownicy mają bardzo ciężko(to głównie niepełnosprawni)Ogólnie praca ciężka(dżwiganie ciężarów,akordowa w zapyleniu.Nie raz przeglądam opinie o tej firmie i zauważyłam,że opinie niekorzystne dla firmy są na bierząco usuwane.A szkoda rotacja pracowników jest duża i z pewnością wiele osób chciało by się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie.

ROB

PRZESTAŃ PYSKOWAĆ JEDEN Z DRUGIM, BO WYZWĘ. DOKŁADNIE WIEM KTO PISZE TE BZDURY{ŻE JEST TAK FAJNIE I DOBRZE) JAHWE MI TO POWIEDZIAŁ HEHE..

robi

Jeśli dobrze Ci się pracowało to co się stało(usunięte przez administratora)? Ściemniaczu..

robl

Za te pieniadze to nawet spac tam sie nie oplaca baranie

gość

Cześć. Nie psuj opinii o zakładzie.Zakład jest OK a ten facet to pewnie z tych "...." którym wszystko wolno i nikt go nie ruszy.

wacek

Odwiedziłem starą firmę w której dobrze mi się pracowało zakład 2 i aż mnie zatkało kiedy koledzy powiedzieli mi,że obijanie,spanie w pracy(usunięte przez administratora) jest w niektórych przypadkach tolerowane(usunięte przez administratora)

gość

Też pracowałem w tej firmie i nic dobrego o niej nie mogę powiedzieć.Jeżeli chcesz się narobić jak wół za marne grosze i być wykańczany psychicznie przez brygadzistę Pana D..to doskonale trafiłeś.Większość wytrzymuje 2-3dni.

gosc

pracowałem w Celiko i jedyne co mogę powiedzieć ze jest to jedno wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora)

Gość

Potwierdzam, w Celiko jest kryzys... raczej zwalniają niż zatrudniają. Atmosfera ok. chociaż teraz się zmieniło na gorsze. Pozdrawiam pracowników Celiko, szczególnie jedną zminę p. Jacka (akt. Łukasza)

ja

Wapt, ale z tego co wiem to obecnie tam nikogo nie przyjmują. Kryzys...

gość

Cześć. Przez jaką agencję zatrudniają do Celiko?

Realista

Czaruś z tego co wiem to pensje są objęte tajemnicą!!! a ty chłopie do dyskretnych nie należysz

gość

Cześć! Mam pytanie przez jaką agencję można sie dostać do tej firmy ? i jakie są mniej więcej zarobki na produkcji ? Z góry dziękuję za odpowiedz :D

Czarodziej

Mam pytanie ile zarabia tam Dział techniczny elektryk, mechanik

zalezy czy na produkcji czy na magazynie oraz czy zostałbys zatrudniony przez agencje czy bezposrednio przez firme

witam 06,04,2011 pojawiło się ogłoszenie do firmy celiko pracownik produkcji. chciał był się dowiedzieć jakie zarobki są w tej firmie i jak sie pracuje.

Zostaw opinię o Celiko Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celiko Sp. z o.o.