Opinie o Celiko Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Celiko Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Celiko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celiko Sp. z o.o. w Poznań

Norbert

Na to, jaka jest atmosfera w firmie sami zapracowaliśmy ,więc to nie jest wina firmy bo firma jest ok, polecam!!

Pracownik Nowy wpis

DOTYCZY OPINI O PANU BRYGADZISCIE "NO COMENT" A ja myślę że poprostu jesteś kolejnym ściemniaczem któremu się wydaje że wystarczy nic nie robić a kasa z nieba leci. Pewnie Pan brygadzista kazał się królewiczowi wziąść za pracę a królewicz ściemniacz się obraził i teraz na forum próbuje przekonać że Pan brygadzista jest Chu..jem. Pamiętaj że nad Panem brygadzistą jest ktoś wyżej który goni Pana brygadziste żeby on gonił ciebie!! I pamiętaj że pilnowanie porządku to jego obowiązek za który dostaje wynagrodzenie!! Wspomnie tylko że to właśnie brygadzista jest odpowiedzialny za wszystko co się dzieje na produkcji to on bierze pełną odpowiedzialność za produkcje i pracowników. Przyznaje że nie powinien się wulgarne odnosić do pracowników, ale znając dzisiejszych nierobów którzy myślą że im wszystko wolno to wybacz ale nerwy siadają. Pracownik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy pracownicy Celiko Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Norbert

K. Nowy wpis
@Norbert

Haha dobry żart

Łucja Nowy wpis

Celiko szuka specjalisty ds. technicznych z doświadczeniem, najlepiej w spożywce. Mam kilka pytań, a widzę, że pracownicy udzielają się, więc może... Chcą prawka kat. B - jaki samochód zapewniają? Obiecują kurs angielskiego - zapłacą za certyfikat językowy? Jakie zarobki na tym stanowisku? Z góry dziękuję!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Celiko Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. eksportu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zbych
Kandydat

Co sądzicie o pracy jako ph w tej firmie ? Aktualnie szukają ph na hurt wiec zanim złożę cv chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle warto

@zbych

Pewnie , że warto ja pracuję tu już ponad 10 lat

Anabol
@zbych

PH to sie na malto sprawdza podczas chemii.

Danuta
@Samuel

Ooo skoro pracujesz już tyle lat w firmie to na pewno możesz wiele rzeczy na ten temat napisać :) Mnie akurat interesuje kwestia podwyżek. Jak to wygląda w Celiko? Ile raz wzrosło Ci wynagrodzenie przez ten cały okres i o ile? Czy o podwyżki trzeba się ubiegać czy może pracodawca sam je przyznaje?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

najpierw badania dopuszczające do pracy na danym stanowisku , potem podpisanie umowy , następnie szkolenie bhp i dopiero dopuszczenie do pracy , żadnych dni na tzw. próbę bez umowy

Danuta
@Samuel

A na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa z nowym pracownikiem? I czy po czasie gdy dana osoba się sprawdzi, można liczyć na to, że będzie ona zawarta na czas nieokreślony? :)

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Celiko Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Sprzątaczka, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na Nuzle.pl 13 lutego.

Indiligandi
@Pytanie

Dostaniesz fruppa i 50zl na święta....

Paulina

Nie jestem pewna, czy można wysyłać CV do Celiko. Szukają nowych ludzi, może ktoś tutaj coś wie? Odpiszcie, jeśli mają zapotrzebowanie na pracowników. Dzięki.

K
@Paulina

Dzień dobry Aktualne oferty pracy są na portalach pracuj pl i olx. Pozdrawiam

Jak wygląda temat awansu w Celiko Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Portier?

Shrek
@Pytanie

Możesz awansować z worów na tacki...

Rafał

Przejrzałem stronę firmy i inne witryny, ale nie znalazłem aktywnych ofert pracy. Ma ktoś informacje czy odbędzie się wkrótce rekrutacja? Jakie są największe zalety pracy w Celiko Sp. z o.o.?

Igor
@Rafał

Praca spoko. Pakujesz w woreczki proszki. Ogólnie luz. Atmosfera jak w Oświęcimiu....

Edyta
@Igor

@Igor Co masz na myśli pisząc o atmosferze w Celiko Sp. z o.o.? Możesz rozwinąć ten temat? Jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Felix
@Rafał

Brak zalet. Komuno wróć.

Wiecie czy Celiko Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

owszem

Franciszek
@Samuel

A mógłbyś nieco więcej napisać o samej pracy zdalnej? Ciekawi mnie, jaki dokładnie zakres obowiązków do wykonania przekazuje firma Celiko.

Oleg

Dziendobru. Ruskich bieraju?

Marcin
@Oleg

Biorą, biorą... (usunięte przez administratora)

Ulka

Może trzeba bardziej starać się w pracy a nie będzie powodu do narzekań?

@Ulka

Szef nie docenia pracowników i liczy każdą złotówkę ! Są jakieś podwyżki w tej firmie? Jakieś premie? dodatki? Wczasy pod gruszą? To się nie wypowiadaj ! Jaka płaca taka praca !!!

holidays
@Ulka

nie ma zadnych pieniedzy pod grusza zapomnij od lat lepiej darowac sobie prace w tej firmie

@Luiz

Luiz łazisz , mędzisz , siejesz ferment - z pawie wszystkimi wokół jesteś skłócony to i firma zła

@Samuel

hehehehhe poczytaj opinie innych to pogadamy. To są opinie o firmie jako całości. PS. zajrzyj do portfela :D

Mike
@Samuel

Każdy co chwilę się zwalnia, to według Ciebie firma jest dobra? :D To jak ma ktoś nie narzekać ? Pewnie jesteś kolejnym dziadkiem, który się ostał w tej firmie albo zbliżającym się do emy. Tylko tacy zostaną. A młodzi uciekają. Podaj średnią wieku w Celiko. Pozdro

Crx
@holidays

Ludzie idziecie do pracy dla wczasów? Wolałbym na codzień dobrą atmosferę i krótki czas pracy a nie jakieś durne wczasy. Nie lubię wczasów. Trza tak żyć by codzienność wydawała się wakacjami.

Adriano
@Crx

CRX zmień dawkę albo bierz połowę. A o dobrej atmosferze w Celiko to zapomnij.

@Adriano

Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz , atmosferę tworzą ludzie Ci co chcą mieć dobrą to ją mają A niezadowoleni , skłóceni ze wszystkimi się zwalniają i od razu atmosfera czystsza ????

Adriano
@Samuel

No tak ,przeciez pracuje sie dla atmosfery, a nie dla pieniedzy. Ha ha ha. Poza tym kazdy pisze o zlej atmosferze.

chichot

Typowy prywaciarz. Praca jak każda inna, jednak zarobki marne. Płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy. Obchodzenie przepisów, by premią dobić do stawki najniższej krajowej. Zero jakichkolwiek profitów - typu: wczasy pod gruszą, czy prywatna opieka medyczna, gdzie w większości zakładów (nawet tych małych) jest to już standardem. Termin długiego, letniego urlopu narzucony odgórnie. Warto się zaczepić, gdy jest się desperatem, lub na chwilkę.

Odradzam
@chichot

Praca przedstawiciela w tej firmie to kpina. Tylko dzialalnosc wlasna co za tym idzie brak urlopu, nawet telefonu masz prywatny. Kierownictwo z którym nie da sie dogadać w niczym nie pomagaja tylko wciaz robi a pod gorke. Produkty bardzo slabej jakosci. Nie policam nikomu. Pracowałam pare lát i wiem co mówię a zarobki poniżej 2500

Ph
@Odradzam

myślę, że kiedy pisałaś te słowa to z całą pewnością nie patrzyłaś w lustro w przeciwnym razie od razu by pękło od tych kłamstw !!!

Crx
@chichot

wolę po prostu zarabiać niż mieć "opiekę" lekarską i wczasy. "Lekiarzy" i wczasy omijam szeroko. WIęc po co mi ciąć wynagrodzenie by dać coś niby "za darmo" z czego nie chcę korzystać a i tak zapłacę?

Gosc

Chcialabym się dowiedzieć o pracy laboranta, zastanawiam się czy warto złożyć aplikacje

frupcio
@Gosc

jezeli masz dobrą pracę to daruj sobie pracę w tej firmie,chyba ,że chcesz się zaczepić na chwile,firma pada,zero perspektywy,no i za wynagrodzeniem czekasz,ludzie falszywi.Justyna to niedobra ziomalka.

Gość 1954
@frupcio

Nie wiem kto ty jesteś i czy Cię znam, ale z pewnością jesteś osobą z którą to Celiko się rozstało, a nie odwrotnie, bo to co piszesz ma się nijak do rzeczywistości. Oczywiście są minusy ( jak w każdej firmie, jak choćby to , że są gps-y czy że niema reklamy w TV ) ale pisanie , że firma pada albo , że nie ma perspektyw jest pisaniem dla pisania, bo ja nadal tu pracuję i nie widzę by były problemy, o których mówisz. Co do J, to dziewczyna więcej chce zrobić, a niżeli może, a poza tym jak każdy kieras wymagająca i tyle.

gumis
@Gość 1954

panie gosciu dyrektorze otoz ma sie i to jak a nie nijak,ponieważ to prawda,ale to ja rozstalem sie z wami.....a co gps to wasza schiza i tyle,miej odwagę i zamilcz bo zaprzeczajac ośmieszasz się .

@Gosc

Cała firma jest kiepska, więc sam sobie odpowiedz.

mike

zadnych plusow i przyszlosci dla pracownika na magazynie same minusy i na dzisiejsze pieniadze nikt nie przyjdzie robic na produckje czy magazyn za to co oferuje ta firma pozdrawiam wszystkich z magazynu i warsztatu

mike

ta firma nie ma zadnej przyszlosci wszyscy z produkcji i z magazynu sie zwalniaja a pensje to sa na dzisiejsze czasy brak slow

Krystyna

@gumis, rozumiem, że nie zgadzasz się z wypowiedzią użytkownika @Gość 1954, możesz w sposób bardziej szczegółowy odnieść się do tego co napisał ten użytkownik? Czy firma jest firmą stabilną oferującą pewne i trwałe zatrudnienie? Osoba pracująca w firmie Celiko wykonująca swoje obowiązki w sposób sumienny może być pewna pracy na długie lata? Odpowiedz proszę.

Krystyna

@Gosciu Bardzo dziękuję za Twoją opinię. Jestem przekonana, że pomoże ona osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Celiko. Dobrze, że ten pracodawca okazał się uczciwy w kwestii wynagrodzenia. Jak długo pracowałeś na produkcji w tej firmie i dlaczego już tam nie jesteś zatrudniony? Masz może jakieś rady, które pomogłyby przyszyłam kandydatom ubiegającym się o pracę tam?

Gosciu

pracowałem na produkcji na antoniego. firma jak firma. Praca fizyczna raz lekko raz ciężej jak wszedzie. Najważniejsze ze płacili na czas, no i ludzie wporzadku

Zostaw merytoryczną opinię o Celiko Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Celiko Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Św. Antoniego 71