Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Najlepiej być brygadzistą z jednym pracownikiem tak jak A ORŁOW. ile wtedy gazetek można przejrzeć {nikt gitary nie zawraca }gdzie jakie promocje może piwo tańsze. Niech ktoś się temu przyjrzy nóź w kieszeni się otwiera na cos takiego .

Wydawało by się ze tu powinny być opinie o pracodawcy a nie pranie brudów bo brak odwagi aby cokolwiek głośno powiedzieć.

Bogdan
@pracownik

Masz racje. Dużo osób tu wylewa żale zamiast napisać obiektywną opinię. Ja chciałbym dostać się tu do pracy a czytam same nagatywy i sama już nie wiem czy warto. Może byś napisał jakie dają warunki żebym się mógł zorientować.

Aha
@pracownik

Można prawdę to powiedzieć komuś kto ma godność honor i klasę bo jak się zwróci uwagę takiemu czerwonemu beretowi to jego ego wywalone w kosmos z manią wielkości nie udźwignie konstruktywnej krytyki i jedyne co będzie umiał to drzeć się i odgrażać.

Teresa
@Bogdan

Pracownik.Na forum wypowiadaja się te panie które udają że pracują ,a tak naprawdę to nikt nie chce z nimi pracowac bo tylko spacerują,zajmują się plotami i podpier.....do mistsza JB.I przełożeni nic z tym nie robią.

Czerwona czapka
@Teresa

Bo to jest prawda

@pracownik

Jak sobie pozwalasz żeby czerwony czapek Cię poniżał to Sam jesteś sobie winien. Jak się boisz to pomysł że on rządzi tylko 8 godz. Po wyjściu z pracy nie jest już taki mądry. Czemu na parkingu jest łagodny lub szybko spieprza. Tzn że się boi. A kobiety które i na których jadą, gdzie są ich mężowie że pozwalają na takie traktowanie ich kobiet. Nie pozwól sobą pomiatać to i Oni zmienią podejście.

Poirytowana

Ludzie tyle lat życia i zdrowia tam oddali zasłużeni pracownicy a przychodzi taka gowniara z axella i więcej szczęścia niż rozumu zostaje brygadzistą i pomiata ludźmi rzuca z stanowiska na stanowisko albo całkiem wysyła gdzie indziej.Kim będzie rządzić jak niedługo wszyscy się zwolnią lub na emeryturę odejdziemy?

Czerwona czapka
@Poirytowana

Czyli ze dobrze donosiła kierownikowi. Zawsze tak było że jeśli kablujesz na innych to awansujesz.

Natalia
@Czerwona czapka

Serio to zawsze musi być wyznacznikiem ? A może po prostu dziewczyna ma dobre kompetencje i wykształcenie? Jeśli ktoś z was się nadaje to pewnie też macie studia z zarządzania zrobione, tak?

@Natalia

Normalny po studiach ma trochę honoru. A czapki czerwone są z łapanki i których może kierownictwo zastraszyć,,dziw że większość jest płci damskiej,, Żeby być dobrym dla kadry wyżej dużo krzyczą i wszystko opowiadają w kantorku. A o prowadzeniu organizacji pracy nie mają pojęcia . Który ma pojęcie o organizacji to nie potrzebuje krzyku na pracownika. A Ci co nie mają pojęcia to liczy się kasa i sztucznie nadgodziny. Zwłaszcza filet u pani Asi i Mapy u Anety i Anki u pana Mariusza. Góra szuka oszczędności a sam nadzór robi kolosalne koszta. PANi prezes obudź sie

Wiola

Zakład porażka, managerowie nie mają sumienia, problemy się mnożą na ich życzenie.. Ratuj się kto może. (usunięte przez administratora) nic nie zauważy, mądry nic nie powie. Jak się odezwiesz to masz przechlapane.

Kamila
@Wiola

smutnie to wygląda, a mnie ciekawi dlaczego uważasz że managerowie nie mają sumienia? Co takiego robią?

Kamila
@Wiola

Nie można się odezwać? To przenośnia, czy chodzi totalnie o cisze w trakcie pracy?

Es
@Kamila

Jak to nie można? Jeśli ktoś nie pozwoli po sobie jechać to się odzywa. I oby takich jak najwięcej. Pozdrawiam

Es
@Kamila

Jacy menagerowie????nie rozśmieszaj mnie. Np panie z fileta ( niestety nie mogę napisać jakie mają ksywki)tak parszwie traktują ludzi, że słów brak. Oby ich ktoś tak w życiu też potraktował. Życzę im tego z głębi serca. Przełożeni doskonale o tym wiedzą. I co?? Niestety nic.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nie z czasownikami piszemy oddzielnie-pisarko.Myślisz,ze jesteś idealna i niezastąpiona.

Brawo Halinka.W koncu ktos się ujął za tobą i Cię docenił.Pani do noży ma w sobie wielką butę.

Fuhrer

Zrobiny z nia porządek

@Fuhrer

To jest już zastraszanie. Mam się zacząć bać?

@Marta

Miałaś już jakieś dziwne sytuacje w pracy, spotkałaś się z jakimś obgadywaniem itp?

Lolo
@Mieczysław

Wszyscy są bardzo uprzejmi. Nikt nikogo nie obgaduje. Tylko uszy czasami pieką

Teresa
@Lolo

Ploteczki?? To chyba problem w każdym zakładzie co? Człowiek człowiekowi..

Ostatnim czasem wszystkim się bardzo liczy nadgodziny to czy może mi ktoś z kierownictwa odpowiedzieć dlaczego u Pani Marty i emerytka Halina pani OD NOZY MAJA ZACIAGANE PO PÓŁ GODZ. CODZIENNIE i co tak można .

Bbii
@pracownik

P dyrektor liczy godziny tylko na drobiarskim reszta ma ful wypas mechanicy przychodzą w soboty i nic nie robią Oj przepraszam filmy w internecie oglądają tak samo jest na magazynie opakowań tego nikt nie widzi że niema produkcij a oni przychodzą po trzech albo i więcej tutaj można tylko na drobiarski się liczy godziny

Pod_aski
@Bbii

Służby techniczne i zaopatrzenie dbają o wydajność drobiarskiego i wszystko cyka jak w zegarku

Remento
@Bbii

Zaraz zaraz. Ja robię swoją robotę i jest ok. Mnie nie interesuje jak pracuje jakiś inny dział , każdy powinien pilnować swojego. Jeśli komuś jest ciężko na uboju to powinien szukać sobie innej pracy by była lżejsza a nie rozglądać się na boki i opowiadać że łzami w oczach jak to jest gdzie indziej. Nikt nie trzyma nikogo na siłę, zawsze warto szukać takiej pracy by była lekka i przyjemna. Pozdrawiam

@Pod_aski

W szwajcarskim zegarku.Maszyny sprawne w 100%tach.Kartony,tacki,folia etc.wszystko na czas.Nie rozumie ten,kto w akordzie nie pracuje.

Szatan

A te kawy i posiedzenia brygadzistów nikt o tym nie mówi a godziny pilnować jest komu

Code
@Szatan

Napoje w słoikach i praca po 6.5 h Jest ok

Jak komuś nie odpowiada praca ,narzeka że ciężko, płacą mało. ZWOLNIJ SIĘ I IDŹ GDZIE INDZIEJ ,DROGA WOLNA,NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA.

Www

Pogratulować myślenia tam już nie ma kto pracować ludzi zmuszają po 12 godzin bo z zamówieniami się nie wyrabiają.

obergruppenfuhrer

A ty kiedy wdupowłazie sie zwolnisz?

JAK

...ci nie odpowiada że idąc po chodniku dostaniesz w pape to nie wychodż z domu albo idż gdzie indziej gdzie nie biją .....droga wolna

Worker

A powiedz który słup będziesz podtrzymywać lub w którym kantorku siedzieć (usunięte przez administratora) i wąchać bączki jak ludzie się zwolnią

Nie trzyma ale wypowiedzeń podpisać też nie chce.

No i tak ludzie robią. Hahaha

Nie jestem za nikim. Jak komuś nie odpowiada to idzie gdzie chce. Ci co narzekają to po co w tej firmie siedzą. Chyba że do niczego się nie nadają i dlatego siedzą

Jak komuś

nie odpowiada to ma prawo do wyrażenia własnej opinii w jakiejś sprawie. Ty uważasz że ludzie nie mają żadnych praw tylko są sługami swoich panów. Jak dostaniesz w papę to pójdziesz gzie indziej gdzie nie biją ale nie wolno się skarżyć.

Drobiarka
@Jak komuś

Drobiarski dostał w plecy na wypłatach, zwłaszcza ci z dłuższym stażem po 200 -500 zł a miało być lepiej... :(

@#$%^&*
@Drobiarka

Kiedyś pracowała Pani związkowa i ona obliczala na przykładzie odcinka i właśnie o 500 600 zł mniej niż na akordzie wychodziło około. No i dobrze ze tam już nie pracuje za miskę ryżu . A związki Pana M tak namawiały do przejścia

@Jak komuś

Jak Ci tak źle to po co tu pracujesz.

Jak mi żle

...mam prawo wyrazić swoją opinię. Ty uważasz że ludzie nie mają prawa do niczego.

Mieczysław

No właśnie, przecież gdyby było tak fatalnie to nikt by tu nie pracował, nigdy nie zrozumiem takiego narzekania! ;)

Julia

Czy w drosed pracuja jeszcze polacy czy sami beżowi?

@Julia

A ludzie zza granicy pracują gorzej, czy o co chodzi? ;)

Szatan

Wasza nienawiść podgrzewa moje kotły. Smoły jest po brzegi a ptaki latają kluczem.

@Szatan

To jest dobre.

JD

Przeglądam tę stronę niemal kilka razy w miesiącu i tylko czekał*m, aż w końcu ktoś napiszę prawdę o całym tym zakładzie i o Sz. P J KLU. Nigdy wcześniej nie spotkał*m się z taką kreaturą. Zero empatii i szacunku do pracowników, nie ważne, czy starszych, czy młodszych. Uważanie się za Bóg wie kogo i poniżanie ludzi jest u niej na porządku dziennym. Właśnie, przez takie zachowanie ludzie rezygnują z pracy w tym zakładzie. Każdy doskonale wie, jak ma wykonywać swoje obowiązki w pracy i nie potrzebują psa, który ciągle nad nimi waruje. Liczę na to, że dzięki opiniom, które można tu zobaczyć, kierownictwo bądź dyrekcja zacznie działać w kierunku poprawienia warunków pracy, bo ludzie nie wytrzymują tu psychicznie.

Bbii
@JD

Gdzie jest przełożony tej pani niewidzi co ona wyprawi czy to mu odpowiada jak jego podwładna traktuje ludzi chyba czas się obudzić i zaragowac

***
@JD

Raczej nie spodziewała bym się cudów dyrekcja kierownictwo i nadzór wszyscy są tacy sami . A traktowanie szarego pracownika w ten sposób przez osoby nadzorujące to standard w tym zakładzie. I to się nigdy nie zmieni

@JD

Kierownictwo czyta. Potrzebują poganiaczy. Jak ktoś sobie nie pozwoli od początku to inaczej podchodzą do takich osób

Drugi

Stołki po znajomości, niekompetentni ludzie na niektórych stanowiskach, chamy, pieniacze rządzą.

Zastraszanie pracowników

Pracownicy boją się korzystać ze swoich praw (na przykład z urlopu na żądanie) bo za to później mają gorsze warunki pracy. Np. praca po 12 godzin dziennie. Nie mogę uwierzyć, ze w Polsce dzieją się takie rzeczy.

ajka
@Zastraszanie pracowników

(usunięte przez administratora).Kto z Polaków jest zmuszany do 12-to godzinnej pracy.Juz nie masz co wymyslac.

@Zastraszanie pracowników

Pracuje na innym dziale, ale słyszałem minimum dwa razy wypominania że ktoś skorzystał z urlopu...

Nie tylko panie od kierownika powinny ruszyć du cztery spisujące lekka przesada. Slupów nie trzeba podpierać, w szczególności na zmianie J B w szczególności jedna z pań upodobała sobie przesiadywanie w kantorku MISTZRÓW dobrze że kawy tam nie przynosi, i pytam to jest ok.

Fred

Mam pytanie. Za co "brygadzistki" z fileta (zmiana JB) biorą pieniążki, skoro szeregowa pracownica w soboTY na stołówce odwala za nie papierkową robotę? Czyżby sobie nie radziły? Pewnie lepiej w "kawiarni" posiedzieć, albo pognębić ludzi.

@Fred

Na obu zmianach istnieje ten proceder.

@1234

Mam pytanie do P dyrektor ,prześliśmy na stawkę godzinową więc czym zajmują się te wszystkie panie co siedzą u kierownika skoro Polakom zabrania się przychodzić do pracy w sobotę to może tam też trzeba ograniczyć etapy bo czym się zajmują parzeniem kawy chyba i siedzeniem na FACEBOOKU tu Pani szuka oszczędności!!!!!!!!

Chyba nie wiesz że paniom od kierownika pozabierali wszystkie dodatki,zlecenia,soboty. Zostaje im goła pensja.. Jak nie znasz tematu to nie opowiadaj bzdur.

@303

Naukowo stwierdzone jest, że osoby używające więcej niż trzech wykrzykników bądź pytajników to osoby z zaburzeniami osobowości, zatem chyba nie łudzisz się, że Pani Dyrektor weźmie pod uwagę Twoje bezpodstawne bazgroły.

@@303

Ale wzajemnie dajecie sobie do pieca. Brawo.

***

O jakie biedne Panie pozabierali in 100 a stawka do tej pory min 17zl plus akord którego nie wykonywały. Oj biedne.

@***

Zamiast nominować nowych brygadzistów to powinno sie ruszyć te sztywne panie od kierownika na hale trochę przewietrzyć (usunięte przez administratora)p

Proszę niech ktoś zapanuje nad nowa brygadzistka J KLU ze zmiany R S bo przez nią ludzie plączą starsze kobiety ciągają palety po 600 kg a jej ciągle mało i mało to może niech weźmie wózek i sama pociąga a nie herbatki popija w kantorku mistrzów reszta brygadzistów to przy niej łagodne baranki.

@pracownik

Tak sama nie raz pracuje z tą pseudo brygadzistką i to szczera prawda że każe wozić kobietom które mają prawie 60 lat po 600 ,700 kilo na palecie jak by panoów w tym zakładzie nie było a pani JK tylko patszy i zęby pali przez szybę w Kantorku popijając herbatę tylko czy to napewno herbata może coś dostała od pierworodnego a potem lata jak gęś wtscigowa od maszyny do katorka

BHP

Nagrać telefonem jak kobiety ciągną wózkiem palety ponad 180kg i złożyć skargę do PIP. Nikt za ciebie tego nie zrobi.

Chciałabym nadmienić ze na niektórych odcinkach np. na specjalnej u pan Bielińskiej są po trzy brygadzistki dwie polki i jedna Ukrainka zatrudniona w Drosedzie wypełnia tablice Indonezja jest na wysługach u tej pani i tylko patrzeć jak będzie siedzieć w kantorze i wydawać. polecenia POLAKOM.

@pracownik

No nareszcie ktoś to zauważyłem w glowi się niemiesci co ta dziewucha wyprawia nawet po papierek się nie schyli tylko rozkazy wydaje ale dla brygadzistów z tego odcinka to super ma czas żeby rozłożyć się w katorku na krześle i siedzi a po godzinach listy robi bo niezdozyla w czasie pracy ale cóż jest najlepsza w tym co robi

PRACOWNIK

SZanowni pracownicy nowo powstałe związki to kpina jaedna pani zwolniona dysciplinarnie druga wielka dziłaczka z brygadzistkijuz tylko ubój pozostał zero inteligęcij i wiedzy z czym do ludzi wstyd. ł

Rozbawiona
@PRACOWNIK

A stare związki walczą o siebie nic nie rabiąc ponad 30 lat. A zwolnionych dyscyplinarnie z panią związkowa powinno być jeszcze 2 osoby brygadzistka i mistrz.

@PRACOWNIK

Szanowny pracowniku inteligencji brakuje również i Tobie. Jeśli zadał byś sobie odrobinę trudu to wiedział byś że nowo powstałe związki od swojego powstania zdziałały więcej niż stare od 30 lat. Pan M... Ski z Panią T....... Ką podpisywali co dyrektor im dawał do podpisania bez porozumienia z pracownikami wysługi, jubileuszówki. W zamian za ciepłe i dobrze płatne posady. Ponad to Pam M jako zastępca przewodniczącej związków jest i był pierwszy do zabrania premii pracownikom produkcji. Więc nie sądzisz ze coś tu się mija z celem. Związki są po to by bronić praw pracowników a nie ich atakować. I tak zostałam zwolniona dyscyplinarnie. Bez możliwości wypowiedzenia się do zaistniałej sytuacji. I prawo do obrony postanowiłam dać sobie w Sądzie Pracy. Pozdrawiam niezwykle wykształconego drobiarza z wrodzona wysoką inteligencją.

Stary pracownik
@Rozbawiona

Zgadzam się młodą zwolnili bo była niewygodna. Każdy wie że takie rzeczy działy się od lat na obu zmianach. Nikt nie będzie pracował za darmo. W.A była jedna z nielicznych osób które mogły coś zmienić i powalczyć . Więc znaleźli sposób by się jej pozbyć

Czarna
@Stary pracownik

Pani W.A powinna wiedzieć za co ja zwolnili .. nie zwolnili ja za związki tylko chyba każdy wie za co ..

@Wieczorkowska Agnieszka

Brawo! Takich osobowości nam było trzeba, lecz są one nie wygodne dla kierownictwa i nie tylko. Przecież lada chwila a zabroni się nam rozmawiać ze sobą, to jest wina wszystkich starych pracowników. Nie widzicie że tam się robi prywatny folwark niektórych państwa? Ludzie mądrzy da nie wygodni bo są mądrzejsi od najlepszych. Haha. Przegrywy. Pani Agnieszko brawo za odwagę i osobowość!!!

Stary pracownik
@Czarna

Czarna Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. A gwarantuje że nie wielu się znajdzie.

@Czarna

Zostałam zwolniona za to, za co Pani Cza... Cka parę lat została przeniesiona na zmianę J. B po czym dostała awans na brygadzistę i przyzwolenie na dalsze działanie. Różnica w tym że ja wstawiłam godziny wypracowane ludziom którzy faktycznie byli w pracy zaś wyżej wymieniona Pani wstawiała godziny swojej córce która nawet nie była w pracy a kilogramy dla niej zdejmowala z pracowników najczęściej zabierała kilogramy studentom. CZARNA mylę się

Nowe związki
@PRACOWNIK

A jak tam stare związki? Dobrze się bawią a wy motłoch do roboty podwyżki nie będzie

@Wieczorkowska Agnieszka

Z tego co wiem to Cza.....Cka w swoich jędrnych piersiach wynosiła kurze piersi, potem dopisywała godziny córeczce, a jeszcze później dostała awans na ,,czerwoną czapeczkę". Dzisiaj prostaczka chodzi i udaje wielką brygadzistkę. Szacunku do ludzi za grosz. Już zapomniała jak sama pracowała na hali.? Człowiekiem się jest a ,,czerwoną czapeczką'' bywa , bo dzisiaj czapeczka jest ,a jutro jej nie ma. Tak , jak ktoś wyżej napisał karma wraca i myślę, że wróci do,, Całego towarzystwa wzajemnej adoracji z kantorka" tzw. czerwone czapeczki. Ludzi nie szanują i jeszcze trochę to sami na halę do pracy będą zmuszeni wrócić , bo nie będzie komu pracować. Nawet Ukraina się poznała na tym towarzystwie , że pracować tam nie chce. Gdzie czasy , że ludzie zatrudniani byli przez wielkie znajomości , a dziś z ulicy biorą. Kto mądry pracuje dzień, dwa i ucieka , bo każdy zasługuje na minimum szacunku w pracy. U Cza....Ckiej jest tylko branie ludzi na huki i krzyk. Jedna krzyczy a druga za ochronę robi A.K. następna gwiazda która się podkochiwała z mężem koleżanki ze zmiany. Wstyd. Na tych,, Pań" miejscu sama bym się zwolniła z pracy, bo ludzie wszystko wiedzą i powiedzą. Jeszcze by długo było pisać o ,,czerwonych czapkach" o paniach i panach z tej branży. Ta para brygadzistek B.Cz. i A.K. najbardziej zaszły mi za skórę. Pozdrawiam wszystkich pracowników , którzy mają jeszcze siłę psychicznie i fizycznie pracować.

@były pracownik

Wszystko w temacie się zgadza cała prawda

@były pracownik

Oj żal (usunięte przez administratora) że się nie dostało sie czerwonej czapeczki .wszyscy dokładnie wiedzą kogo rażą czerwone czapki weś sobie czerwony Chełm z chodni pobierz i załóż wtedy napewno cię każdy zauważy

Ziteresowany

O to to dobry pomysł w tym kasku każdy będzie panią widział jak ścianę podpiera tylko czy są czerwone jak nie to kupimy

#*
@PRACOWNIK

O i jak widać Oani zwolniona dyscyplinarnie wygrała w Sądzie Pracy. GRATULACJE. W końcu ktoś pokazał jak należy postępować z (usunięte przez administratora)którzy dowartościowują się koszkem innych. Pani przewodnicząca ma JAJA. BRAWO

Ehe ja

Dlaczego dla jednych jest praca a dla drugich nie ma pracy? Bo na zwolnieniu ktoś był? Szczególnie na mapach. Jakieś kary? Jakie ciasto trzeba aby zastępować brygadziste? Bo paleciakiem się znudziło dowozićmapach to do kantorka się poszło

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.