Opinie o P.P.H.U Kawiks

Dodra

Dlaczego usuneliscie wpis o tym, ze dziewczyny, musza placic ze swojej pensji, za to ze maja do pomocy kobitke na godziny na jednym ze sklepów. Bardzo glupie sa ze sie godza na to.

ewela

Jestem byla pracownica tej firmy, przepracowalam tu pare latek, ale zwnilam sie, bo nie moglam dojsc do porozumienia z jedna z dyrektorek. W tej chwili pracuje w konkurencyjnej firmie, rowniez branzy miesnej. Nie narzekam atmosfera super, bez roznych niesnasek z paniami koordynorkami, pensja ladna, ubytek odciagany dopiero jak przekroczymy 150 zl ponizej tej kwoty jestesmy spokojne. Mam pelno kolezanek w Kawiksie, spotykamy sie na pogawedki, ale wlasnie po takiej pogawedzce zrobilo mi sie szkoda, dziwrczyn na jednym sklepie. Staraja się jak moga, by było jak najlepiej, podnosza obroty, a ich wysilek nie jest doceniany. Mianowicie mają do pomocy kobitke na godziny do pomocy i musza jej placicze swojej pensji. To sie w głowie nie miesci, aby ze swojen pensji placily jej po okolo 400zl kazda. Miec, a nie miec tych pieniedzy to roznica. Przeciez to nie zgodne z kodeksem pracy. Czy firmy nie stac jest na to by placila zamiast tych dziewczyn. Na innych sklepach wiedza, ze one placa i kaxdy sie dziwi, ze prowadzaca nic nie robi w tej sprawie. W mojej firmie tez sa panie dorabiajace sobie na godziny, ale to zaklad pracy im placi, my nigdy bysmy sie nie zgodzily sie na cos takiego. One nie wiedza, ze pisze w ich sprawie, moze ktos im pomoze. Podobno przez jakis czas placila za nie dyrektorka, ale to przeszlosc. Jak mozna pozwolic na cos takiego. .

Maja

Nadal pracownicy nie wypowiadają się na wątku firmy P.P.H.U Kawiks. A jest oferta pracy na sprzedawczynię (http://www.kawiks.com.pl/praca.html). Czy ktoś może powiedzieć coś o tej posadzie? Warto? Ktoś z Was będzie aplikował?

Maja

@Pyśka ale czemu pracownicy się zgadzają pracować bez umowy? Przecież gdyby była kontrola to i oni by odpowiadaliby za to. Trzeba się upominać o takie rzeczy. Ostatnie zdanie niestety jest obraźliwe, co powoduje, ze łamie regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin Administrator forum takie treści ma prawo zmoderować.

wesołek

Chciałbym złożyć wyrazy uznania i szacunku dla Pań pracujących w sklepie na Rynku Przy Batorym na Widzewie. Zawsze uśmiechnięte , służą fachowym doradztwem i nie prawdą jest że nie wydają papieru.... Jeśli się ładnie poprosi to dostanie się go nawet całą ryzę..... :) Jeszcze raz pozdrawiam ! ;)

Marek

Dziewczyny z Kaufland ze wola są mile chętnie doradzają przy zakupach miło robi się u nich zakupy polecam wszystkim nie wiem skąd taki wpis o przekładanie lady chyba to normalne że trzeba dołożyć towar -stały klient nie wiem po co taka opinia jak komuś nie pasuje to niech robi zakupy gdzie indziej

Stały klient

Współczuję dziewczyną z Kaufland zd wola to jak ciężko pracują to widać gołym okiem Ale mają jedną co cały czas lady układa i przeszkadza im w obsłudze nas jako klientów a jak zaczyna obsługiwać to człowiekowi nie chce się zakupów robić współczuję wam dziewdziewczyny

Bożena

Chciałam pochwalić i polecić sklep na osiedlowym ryneczku Batory na Widzewie w sumie jestem tam nowa klientka gdyż robię zakupy od miesiąca ale obsługa jest przemiła sklep i towar ładnie wyeksponowany. Mimo że czasami są duże kolejki Panie ekspedientkai podchodzą z sympatią naprawdę miło jestem zaskoczona co w dzisiejszych czasach ciężko jest powiedzieć o innych sklepach. Polecam

dzideczka4

Robiłam dzisiaj zakupy w Waszym sklepie w Łodzi na ryneczku przy ul. Puszkina (Widzew Wschód). Poprosiłam o dwa kawałki papieru i co usłyszałam: nie wolno nam bo są kamery i jesteśmy już podpadnięte. Kpina!!!! Weszłam do sklepu obok i nie robiąc zakupów otrzymałam dwa arkusiki. Przez takie nieuprzejme panie tracicie nie tylko mnie jako klientkę ale również wszystkie moje znajome z osiedla które były oburzone słuchając mojej opowieści. Szkoda bo jest tyle sklepów konkurencyjnych a one się wogóle nie starają. Zdzisława Niezgodzińska tadnie@p.lodz.pl

Maja

@oNa Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Rozumiem, że pracujesz w firmie. Co możesz powiedzieć na temat codziennej pracy w P.P.H.U Kawiks?

Marzena
@Maja 12.04.2017 09:48

Dużo by można powiedzieć i napisać ale jak piszesz to połowe administrator nie wstawia. Codzienna praca jak wszędzie jak nie ma "nowej "pani dyrektor I. na sklepie to się robi super ale jak przyjdzie robi zamieszanie chaos i nie postępuje jak dyrektor.Ale ogólnie jest możliwie jak się pracuje z dobra ekipą. Kiedys w kawiksie można było zarobić bo płacili ,a teraz presję są jednakowe i marne .

Mała
@Marzena 04.05.2017 06:39

Możesz więcej napisać o " nowej" pani dyrektor? Z góry dziękuję

Maja

@aniarozumiem, że jesteś pracownikiem P.P.H.U Kawiks. Co możesz powiedzieć więcej na temat tego jak się pracuje w firmie?

ania

kiedy są przelewy na konta/

Maja

@Marta dalej pracujesz w firmie? Czy coś się w Twoim odczuciu zmieniło? Chętnie też usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez pracodawcę.

Marta

Pracuje w tej firmie parę lat ale to co sie teraz dzieję to jest nie porozumienie. Az tak źle jeszcze nie było. Wiecej osób na stanowisku dyrektora niż pracowników:( dyrektorzy regionalni zmieniają sie jak rękawiczki wszystko w wielkiej tajemnicy panu dyrektorowi to chyba stołki sie pomyliły nie raz ma wiecej do powiedzenia niz szef. Ogólnie praca fajna jesli ktos lubi przy tym pracować na zarobki narzekać tez nie ma co bo bywało gorzej.Dziewczyny na sklepach bardzo zgrane zawsze kazda moze liczyc na kazdej pomoc ale najwidoczniej komus to przeszkadzało i Wrocław rozdzielil sie na dwa regiony nie porozumienie :/ Dyrektorka w porządku zawsze pomagała jak trzeba było to za kasa tez stoi i nie boi sie ze sie pobrudzi takich ludzi właśnie trzeba ale coraz mniej ich i zdziwia sie jak juz nikt nie bedzie chciał pracować na Wrocławiu konkurencja duzaaa

Wrocław

Zrobiło sie w tym Kawiksie jedno wielkie nie porozumienie. Wiecej osób na stanowisku dyrektora niz pracowników. Był pan Grzegorz na Wrocławiu było najlepiej nie było problemów kazdy spokojnie pracował aż chciało sie iść do pracy. Chodz teraz nie było tez wcale źle tylko nie ktorym osobą z góry przeszkadzało to ze dyrektorka ma z pracownikami dobry kontakt moim zdaniem to było dobre a teraz wielki podział i wielkie nie porozumienie!!!! Moze ktoś w końcu zobaczy co sie działo jak zaczną sie panie zwalniać. Ogolnie zarobki mogą być wypłacana dodatkowa premia za target takze pod wzgledem pieniedzy jest ok a nadgodziny są były i beda

Wrocław

Walos

Dzięki za informacje. A orientujesz się może jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. zakupów? Czy ta Pani dyrektor, o której mówisz to dyrektor finansowy? Jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedź.

Walo

Walo

A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych? Jest opłacalna? Można się czegoś nauczyć?

Paweł

Szukają ludzi, szukają.

Klient

Witam chciałem pochwalić obsługę pani "B" w sklepie firmowym kawiks w lodzi na ul Puszkina zawsze jest miła uśmiechnięta. Doradza porozmawia i obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

zadowolona

apollo mila obslug wynika z tego ze komus sie chce pracowac kierowniczka na sklepie lipna nic nie umie rusza sie jak mucha w smole dziwie sie ze takich ludzi zatrudniaja i to na stanowisku kierownika sklepu

zadowolona

witam chciala bym pochwalic obsluge w sklepie firmowym kawiks w konstantynowie lodzkim zawsze sa mile usmiechniete doradza porozmawiaja i obsluga na wysokim poziomie tak trzymac dziewczyny

Jolka

No i co, zmienia się coś w firmie i Waszym nastawieniu czy nadal zachowujecie się trochę jak dzieci? Byłoby miło usłyszeć jakąś ploteczkę nową w tym temacie

Wolowinka

P.Grzegorz to byl odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku

Abc

Zarobki bardzo dobre atmosfera tez bardzo dobrza jesli ktoś potrafi pracować z ludźmi ;) ogólnie polecam ta firme pracuje tu juz 3 lata i wasze opinie jakie to Kawiks jest zły to nie prawda.(usunięte przez administratora)

warg

Może ktoś napisze jak wygląda praca pracownika ds. księgowo-administracyjnych? Bo mnie szczególnie interesuje ogłoszenie o pracę na to stanwoisko. Nawet zapewniona jest umowa o pracę, a przecież stabilne zatrudnienie to rzadkość w dzisiejszych czasach

byla pracownica

Na prawde tak Wam zle ? Dwa lata pracowalam w kawiksie i zlego slowa nie moge powiedziec odeszlam bo otworzylam wlasna dzialalnosc tak wiele sie zmienilo od czasu kiedy pracowalam w firmie ? O co Wy walczycie i czemu tak ? Dlaczego nie zadzwonicie do szefa i nie porozmawiacie tylko uzalacie sie na forum publicznym? Sprawy firmowe zalatwia sie w firmie

Piotr

Nie ma co gadać, zobaczymy co czas przyniesie.

do wolnej

witam czy szefostwo rowniez bedzie na tym zebraniu

ja.

Ja czekam tylko na pensje jaka bedzie przy nowej dyrekcji.

fistaszek

Hej, czy w związku ze świętami zostały przyznane jakieś benefity świąteczne? Dziwne, że za nadgodziny nie jest płacone, może to jest po prostu przejściowy problem.

pracownik2

a ja jestem zaskoczona tym co czytam bo już 5 lat pracuje w łodzi wKawiksie i mam o wlascicielach firmy dobre zdanie

Jolka

Jak to za nadgodziny nikt nie płaci, przecież nadgodziny są ważne i po to się je robi, żeby zarobić więcej hajsiwa ;/ A może powiecie mi jaka jest średnia pensja tak w ogóle?

gallanonim

witam, na jakie zarobki może liczyć kierowca w owej firmie ?

eryk7

@:) o takie rzeczy to najlepiej zapytać jakoś bezpośrednio w firmie raczej, tutaj wątpię, że ktoś w internecie jest w stanie Ci odpowiedzieć kto jest odpowiedzialny za urlopy w Kawiks. A jak zapytasz w firmie to na pewno otrzymasz odpowiedź i zakładam że o wiele szybciej niż tutaj i będzie przynajmniej pewna.

c

jestem również ciekawa tym o koleżanka jak to wyglada

AdelaKaszankaIKiełbasa
@c 21.07.2015 08:34
jestem również ciekawa tym o koleżanka jak to wyglada

szkoda ze nie ma pana grzegorza

;)

Wstyd taka dużą firma a takie opinie....

ile sie zarabia

janek

zna ktos moze numer do budki ochroniarskiej w firmie kawiks w patokach

lala

chciałam zapytać o to jak w Patokach [ widawa] tam jak jest od względem komunikacji z szefostwem, wynagrodzeniami itd?

Mosania

A czy przypadkiem wypłata nie jest i tak ustalana z pracodawcą na podstawie posiadanego doświadczenia i przebiegu dotychczasowej kariery - to byłoby logiczniejsze rozwiązanie.

staszek

to wypłata jednak nie ejst taka niska @wrocław? szukam pracy, ale własnie przestarszyły mnie te opinie, ze raczej niczego tu się nie dorobię tak naprawde..

wrocław

co wy opowiadacie praca w kawiksie jest ok nigdy nie miałam problemów z niską wypłatą jak się komuś chce pracować i wie co do niego należy to nie narzeka

Don Kiełbacha

Mam konkretne pytania, licząc na konkretne odpowiedzi: Ile podstawy ma przedstawiciel handlowy, jaki jest dzienny/miesięczny target (ilość odwiedzin/zamówień), jak realizowane są premie, jakie auto (z gps?)??? Dziękuję.

dawid

Coś mi sie wydaje, że to co napisał kolega wyżej jest jednak troche naciągane. Moge prosić kogoś o bardziej rzetelną opinię? Czy w ogóle istnieje tutaj coś takiego jak system premiowy? W ogóle to prawda z ta pracą po 200 godizn, bo mi sie wydaje to raczej mało realne, chyba oszczedniej byłoby im zatrudnić więcej pracowników, bo przeciez nadgodziny musza byc lepiej płatne.

paróweczka

a to oni tylko typową pracę na sklepie oferują obecnie? ja jestem dobra jako administracja/marketing/copywriter, ogólnie za biurkiem jestem najlepsza. natomiast czy taką prace jest mi w stanie kawiks zaproponowac na dzień dzisiejszy i ewentualnie na konkretnie jakich warunkach?tylko nie rzucajcie mięsem:)

Zostaw opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Kawiks