P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

Super produkt

Wyroby waszej firmy naprawdę są wspaniałe. Dziękuję.

Incognito

Wstyd Na dworze panują upały Zero zainteresowania ze strony właściciela ,gdzie powinien zapewnić pracownikowi wodę Jak samemu człowiek sobie nie kupi to nie będzie miał

@Incognito

Pracujesz w pomieszczeniu klimatyzowanym, więc nie mają obowiązku zapewnić Ci wody księżniczko. A wstyd, to wypisywać tak żenujące głupoty. Może najwyższy czas wziąść się za pracę? Rządania i roszczenia wobec pracodawcy coraz większe, ale w zamian też trzeba coś od siebie dać! Paczki dają nie takie, wody nie dają... Co więcej, wymagają, żeby pracować! No jak oni mogą? Niektórym nawet nie można uwagi zwrócić żeby nie stały i podpierały blat, bo są w pracy, to się jeszcze obrażają, bo wszyscy powinni być wdzięczni, że jaśnie pani wogóle do pracy przyszła! Tam, gdzie pracownicy angażują się w swoją pracę, tam nie mają problemów ani z dyrektorem, ani z szefostwem! Dziwicie się, że ludzi do pracy nie ma? Jak mają być, jak jedna z drugą wypisuje takie głupoty, a później ktoś to czyta! Nie (usunięte przez administratora) się we własne gniazdo! Nie pasuje? Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Najwięcej do powiedzenia mają te, co robią najmniej

kasia

Woda chyba nie jest bardzo wielkim wymaganiem nawet przy klimatyzacji.

@kasia

Zgodnie z przepisami BHP pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę, gdy temperatura w miejscu pracy przekracza odpowiednio - dla pracujących na zewnątrz 28°, - dla pracujących w pomieszczeniu 25°. Więc warto najpierw sprawdzić przepisy, a dopiero później robić burzę i oczerniać pracodawcę, że jest zły. Jeżeli, napisałabyś, że byłoby miłym gestem ze strony pracodawcy, gyby wodę zapewnił jest zupełnie czym innym niż to, że w Twoim mniemaniu masz prawo WYMAGAĆ od szefostwa tej wody. A może poprostu napisz do szefa list, w którym przedstawisz mu swoje WYMAGANIA wobec niego i dasz mu choć cień szansy odnieść się do nich. Kopertę możesz przesłać przez kierowcę,na znaczek nie musisz wydawać nawet 1 grosza.

Dorota

Chyba dobrym pomysłem byłoby edukowanie pracowników w zakresie tych podstaw, o których piszesz? Może byłoby mniej pretensji?

Zainteresowana

Firma wystawiła ofertę pracy na koordynatora sprzedaży. Na czym dokładnie polega praca na tym stanowisku, interesuje mnie zakres obowiązków. A także, czy polecacie pracę na tym stanowisku? Pozdrawiam.

Ciekawa

Rozważam zatrudnienie w Kawiksie ale dowiedziałam się że urlop lub dzień wolny graniczy z cudem . Czy to prawda?

Marzena
@Ciekawa

Nie wiem, ale jak masz umowę, to czemu masz nie mieć wolnego? Przecież to jest podstawowe prawo. Tyle, że trzeba zadbać o to by ją mieć.

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Maciek

Chciałem bardzo pochwalić personel pracujący w Rzgowie. Panie obsłużyły mnie bardzo profesjonalnie. Doradziły , zaproponowały . W sklepie pachniało świeżością. Jakość i estetyka wykonania wyrobów bardzo dobra. Wszystko świeże i smaczne. Same plusy. Wśród wszystkich sklepów mięsnych w Rzgowie jesteście dla mnie numerem jeden.

Tak

Może czas zebrac dziewczyny które miały stycznosc z Dyrektor Karolina na Łodzi ? Jakie macie wrażenie ?

Grażyna
@Tak

A czemu chcesz je zbierać?

Incognito

Dziś otrzymaliśmy paczki świąteczne z firmy..WSTYD !!! Dość że zmuszają pracownika do podpisania pisma związanego z FUNDUSZEM gdzie na papierku jest a w realu nie ma Paczki świąteczne dla pracowników są z ich wyrobami gdzie rzuca ich w koszty Powiem szczerze że nawet wstyd napisać co w nich sie znajdowało

Magdalena
@Incognito

co takiego było niby w tej paczce że się tak oburzyłeś ?

Szukająca pracy

Co powiecie o koleżankach pracujących w Częstochowie?

Marzena

Co napisałaś? Nie widać Twojego wpisu..

Maniuś

Jeżeli chodzi o kawiks Łódź Dolna bałucki rynek masakra. Kasjerki ruszają sie jak w klubie dla seniora. Obsluga chamska nieprzyjemna. Zwłaszcza pani justyna ktora ma czas na wszystko tylko nie na obsluge klienta. Tak aroganckiej kasjerki dawno nie spotkalem. Poza tym towar chyba jest po terminie. Po dwoch dniach w lodowce wedlina obslimaczala i śmierdzi. Karczek po przyniesieniu do domu juz smiierdzial. Ta obsluga ma chyba placone za chamstwo i wciskanie klientom towaru po terminie. Jak ktoś chce sie zatruc polecam kawiks

Zaciekawiona

Zastanawiam się nad pracą w kawiksie. Jaka panuje tam atmosfera,jakie są zarobki.Czy wogóle warto zaprzątać sobie nimi głowę?

Witam dzis rano robilem zakupy w Łasku na malym targowisku. Przemila obsługa, panie doradzily mi co jest najlepsze i jeszcze pare przepisow podsunęły. Polecam ten sklep, ja napewno tam wroce.

Klient
@Anonim

Zgadzam się z opinią.Przesympatyczna Pani Kasia.

Ew

Witam.w Oleśnicy przy ul.Lwowskiej pracuje bardzo opryskliwa Pani z kitka. Wciska starą wędlina i nie przyjmuje reklamacji. Chce ludzi potruc ?

Ew
@Ew

Proszę coś zrobic z ta pania

Ponieważ jest nieprawdziwa
@Ew

Witam. Pani została przeproszona,zostały zwrócone pieniądze. Zapomniala Pani jeszcze o tym napisać. Pozdrawiam kierownik sklepu...

Agata
@Ponieważ jest nieprawdziwa

Widać nadal bolało, i trzeba było podzielić się na forum :)

Madzia

Jestem zainteresowana pracą. Jakie są warunki pracy? Jakie jest wynagrodzenie?

@Madzia

Jak Jesteś zainteresowana pracą,to moim zdaniem umów się na rozmowę kwalifikacyjną z koordynatorem rejonu. Dowiesz się o wynagrodzeniu..o godzinach pracy itd. osobiście z pewnego źródła. Powodzenia.

Agata

Jasne, każdy ciekawy ile się zarabia łapie za telefon i umawia się od razu na rozmowę kwalifikacyjną :D Po to jest ta strona, żeby ludziom pomóc. @Jaa napisała o zarobku sprzedawcy i chwała jej. A Ty może potwierdzisz, czy się ta suma zgadza?

Klient

Skandaliczne zachowanie obsługi stoiska w Warszawie Batalionów Chłopskich w niedzielę ewidentnie pijane panie chamskie zachowanie kiedyś było źle a teraz jest jeszcze gorzej zero godności aż żal patrzeć na to co się tam dzieje są tam 2 miłe panie w życiu już nie zrobię zakupów jak to (usunięte przez administratora) będzie po 2 stronie niech ktoś wreszcie zareaguje i zrobi z tym porządek źle to świadczy o właścicielach mając takich pracowników

Krzysztof

Karygodne podejście do klienta ,zrobiłem zakupy w sklepie firmowym KAWIKS mieszczącym się na pasażu Kauflandu w Skierniewicach starsza pani obsługująca potraktowała mnie jako zło konieczne bardziej interesowała ją rozmowa przez telefon a przecież to jej praca z takim podejściem do klienta !!! Takie osoby najpierw powinno się szkolić z standardów obsługi klienta

@Krzysztof

Jestem klientka tego sklepu już bardzo długo i faktem jest to ,że ta Pani ma problem z ludźmi jest nie miła i warczy na klientów. Szkolenie by się przydało i trochę uśmiechu

Szkoda że nikt nie odważy się napisać co dzieje się w sklepach w Częstochowie.

???zastanawiające jest to że podkręcić sytuację opinią to nie jedna potrafi....

Bardzo mocno polecam sklep na ul.Lwowskiej w Oleśnicy.Piękne lady,czyściutko,pachnąco.Wszystko świeżutkie a Panie ekspedientki bardzo miłe i grzeczne, zawsze uśmiechnięte. POLECAM!!!!!

Rozczarowany

Kawiks pakuję wędliny i inne rzeczy sprzedawane w papier i nie zeruje wagi. Czyli klient płaci za papier tyle co za dobrą szynkę. Powinni zerować wagę!!!!!!

Ala

Witam, dziewczyny jakie jest wynagrodzenie na rękę,dostałam dopiero zaproszenie na rozmowę,lecz nie wiem czy warto jechać,poświęcać czas

Jaa
@Ala

Witam 2100 podstawy plus dodatki tak zwane widełki zależy od kwoty utargu miesięcznego i target ale tego z reguły sienie wyrabia więc ciężko określić jednoznacznie

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks