Opinie o P.P.H.U Kawiks

użytkownik zarejestrowany

@Pyśka ale czemu pracownicy się zgadzają pracować bez umowy? Przecież gdyby była kontrola to i oni by odpowiadaliby za to. Trzeba się upominać o takie rzeczy. Ostatnie zdanie niestety jest obraźliwe, co powoduje, ze łamie regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin Administrator forum takie treści ma prawo zmoderować.

Pyśka
@Maja 3 tygodnie temu

Przecież w razie kontroli pracownicy bez umowy pójdą do domu albo tego dnia nie przyjdą do pracy. Chyba nie mogę edytować tamtego komentarza więc proszę żeby administrator usunął ostatnie zdanie, aby nie naruszało regulaminu.

użytkownik zarejestrowany

Nadal pracownicy nie wypowiadają się na wątku firmy P.P.H.U Kawiks. A jest oferta pracy na sprzedawczynię (http://www.kawiks.com.pl/praca.html). Czy ktoś może powiedzieć coś o tej posadzie? Warto? Ktoś z Was będzie aplikował?

wesołek

Chciałbym złożyć wyrazy uznania i szacunku dla Pań pracujących w sklepie na Rynku Przy Batorym na Widzewie. Zawsze uśmiechnięte , służą fachowym doradztwem i nie prawdą jest że nie wydają papieru.... Jeśli się ładnie poprosi to dostanie się go nawet całą ryzę..... :) Jeszcze raz pozdrawiam ! ;)

Marek

Dziewczyny z Kaufland ze wola są mile chętnie doradzają przy zakupach miło robi się u nich zakupy polecam wszystkim nie wiem skąd taki wpis o przekładanie lady chyba to normalne że trzeba dołożyć towar -stały klient nie wiem po co taka opinia jak komuś nie pasuje to niech robi zakupy gdzie indziej

Stały klient

Współczuję dziewczyną z Kaufland zd wola to jak ciężko pracują to widać gołym okiem Ale mają jedną co cały czas lady układa i przeszkadza im w obsłudze nas jako klientów a jak zaczyna obsługiwać to człowiekowi nie chce się zakupów robić współczuję wam dziewdziewczyny

Bożena

Chciałam pochwalić i polecić sklep na osiedlowym ryneczku Batory na Widzewie w sumie jestem tam nowa klientka gdyż robię zakupy od miesiąca ale obsługa jest przemiła sklep i towar ładnie wyeksponowany. Mimo że czasami są duże kolejki Panie ekspedientkai podchodzą z sympatią naprawdę miło jestem zaskoczona co w dzisiejszych czasach ciężko jest powiedzieć o innych sklepach. Polecam

wiki
@Bożena 09.06.2017, 09:08

Bożenka poproś o papier.

Beata
@wiki 09.06.2017, 21:41
Bożenka poproś o papier.

Droga pani Wiki sklepy się pani pomyliły to jest sklep mięsny a nie papierniczy

dzideczka4

Robiłam dzisiaj zakupy w Waszym sklepie w Łodzi na ryneczku przy ul. Puszkina (Widzew Wschód). Poprosiłam o dwa kawałki papieru i co usłyszałam: nie wolno nam bo są kamery i jesteśmy już podpadnięte. Kpina!!!! Weszłam do sklepu obok i nie robiąc zakupów otrzymałam dwa arkusiki. Przez takie nieuprzejme panie tracicie nie tylko mnie jako klientkę ale również wszystkie moje znajome z osiedla które były oburzone słuchając mojej opowieści. Szkoda bo jest tyle sklepów konkurencyjnych a one się wogóle nie starają. Zdzisława Niezgodzińska tadnie@p.lodz.pl

użytkownik zarejestrowany

@oNa Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Rozumiem, że pracujesz w firmie. Co możesz powiedzieć na temat codziennej pracy w P.P.H.U Kawiks?

Marzena
@Maja 12.04.2017, 09:48

Dużo by można powiedzieć i napisać ale jak piszesz to połowe administrator nie wstawia. Codzienna praca jak wszędzie jak nie ma "nowej "pani dyrektor I. na sklepie to się robi super ale jak przyjdzie robi zamieszanie chaos i nie postępuje jak dyrektor.Ale ogólnie jest możliwie jak się pracuje z dobra ekipą. Kiedys w kawiksie można było zarobić bo płacili ,a teraz presję są jednakowe i marne .

Mała
@Marzena 04.05.2017, 06:39

Możesz więcej napisać o " nowej" pani dyrektor? Z góry dziękuję

użytkownik zarejestrowany

@aniarozumiem, że jesteś pracownikiem P.P.H.U Kawiks. Co możesz powiedzieć więcej na temat tego jak się pracuje w firmie?

ania

kiedy są przelewy na konta/

użytkownik zarejestrowany

@Marta dalej pracujesz w firmie? Czy coś się w Twoim odczuciu zmieniło? Chętnie też usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez pracodawcę.

Marta

Pracuje w tej firmie parę lat ale to co sie teraz dzieję to jest nie porozumienie. Az tak źle jeszcze nie było. Wiecej osób na stanowisku dyrektora niż pracowników:( dyrektorzy regionalni zmieniają sie jak rękawiczki wszystko w wielkiej tajemnicy panu dyrektorowi to chyba stołki sie pomyliły nie raz ma wiecej do powiedzenia niz szef. Ogólnie praca fajna jesli ktos lubi przy tym pracować na zarobki narzekać tez nie ma co bo bywało gorzej.Dziewczyny na sklepach bardzo zgrane zawsze kazda moze liczyc na kazdej pomoc ale najwidoczniej komus to przeszkadzało i Wrocław rozdzielil sie na dwa regiony nie porozumienie :/ Dyrektorka w porządku zawsze pomagała jak trzeba było to za kasa tez stoi i nie boi sie ze sie pobrudzi takich ludzi właśnie trzeba ale coraz mniej ich i zdziwia sie jak juz nikt nie bedzie chciał pracować na Wrocławiu konkurencja duzaaa

Wrocław

Zrobiło sie w tym Kawiksie jedno wielkie nie porozumienie. Wiecej osób na stanowisku dyrektora niz pracowników. Był pan Grzegorz na Wrocławiu było najlepiej nie było problemów kazdy spokojnie pracował aż chciało sie iść do pracy. Chodz teraz nie było tez wcale źle tylko nie ktorym osobą z góry przeszkadzało to ze dyrektorka ma z pracownikami dobry kontakt moim zdaniem to było dobre a teraz wielki podział i wielkie nie porozumienie!!!! Moze ktoś w końcu zobaczy co sie działo jak zaczną sie panie zwalniać. Ogolnie zarobki mogą być wypłacana dodatkowa premia za target takze pod wzgledem pieniedzy jest ok a nadgodziny są były i beda

Wrocław

Walos

Dzięki za informacje. A orientujesz się może jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. zakupów? Czy ta Pani dyrektor, o której mówisz to dyrektor finansowy? Jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedź.

Walo

A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych? Jest opłacalna? Można się czegoś nauczyć?

Walo

Dzięki za informację. A możesz jeszcze powiedzieć jak wyglądają zarobki w biurze? Widzę, że jest rekrutacja na stanowisko m.in. Specjalisty ds. zakupów. Warto na nie aplikować? Wiesz jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

ADS

A może orientujesz się jak wyglądają zarobki na stanowiskach biurowych? Np. Specjalista ds. zakupów.

Łódź

Hej szukają ekspedientek. Zostawiajcie swoje CV w sklepach. Koordynator oddzwoni. Ale atmosfera spoko, praca dobra

Paweł

Szukają ludzi, szukają.

Klient

Witam chciałem pochwalić obsługę pani "B" w sklepie firmowym kawiks w lodzi na ul Puszkina zawsze jest miła uśmiechnięta. Doradza porozmawia i obsługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam

kkk

Na 100 % zgadzam się z Tobą nikt nie chce pracować u nich w Kauflandach dużo godzin po dwie osoby na zmianę bez dnia wolnego marne zarobki a obroty coraz większe gdzie tu sens i logika

zadowolona

apollo mila obslug wynika z tego ze komus sie chce pracowac kierowniczka na sklepie lipna nic nie umie rusza sie jak mucha w smole dziwie sie ze takich ludzi zatrudniaja i to na stanowisku kierownika sklepu

@zadowolona 17.06.2016, 07:56

odwiedzam ten sklep i panie są sympatyczne nie zgadzam się z opinią zadowolonej

zadowolona

witam chciala bym pochwalic obsluge w sklepie firmowym kawiks w konstantynowie lodzkim zawsze sa mile usmiechniete doradza porozmawiaja i obsluga na wysokim poziomie tak trzymac dziewczyny

Jolka
użytkownik zarejestrowany

No i co, zmienia się coś w firmie i Waszym nastawieniu czy nadal zachowujecie się trochę jak dzieci? Byłoby miło usłyszeć jakąś ploteczkę nową w tym temacie

Wolowinka

P.Grzegorz to byl odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku

Abc

Zarobki bardzo dobre atmosfera tez bardzo dobrza jesli ktoś potrafi pracować z ludźmi ;) ogólnie polecam ta firme pracuje tu juz 3 lata i wasze opinie jakie to Kawiks jest zły to nie prawda.(usunięte przez administratora)

warg
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś napisze jak wygląda praca pracownika ds. księgowo-administracyjnych? Bo mnie szczególnie interesuje ogłoszenie o pracę na to stanwoisko. Nawet zapewniona jest umowa o pracę, a przecież stabilne zatrudnienie to rzadkość w dzisiejszych czasach

byla pracownica

Na prawde tak Wam zle ? Dwa lata pracowalam w kawiksie i zlego slowa nie moge powiedziec odeszlam bo otworzylam wlasna dzialalnosc tak wiele sie zmienilo od czasu kiedy pracowalam w firmie ? O co Wy walczycie i czemu tak ? Dlaczego nie zadzwonicie do szefa i nie porozmawiacie tylko uzalacie sie na forum publicznym? Sprawy firmowe zalatwia sie w firmie

Piotr

Nie ma co gadać, zobaczymy co czas przyniesie.

do wolnej

witam czy szefostwo rowniez bedzie na tym zebraniu

ja.

Ja czekam tylko na pensje jaka bedzie przy nowej dyrekcji.

fistaszek
użytkownik zarejestrowany

Hej, czy w związku ze świętami zostały przyznane jakieś benefity świąteczne? Dziwne, że za nadgodziny nie jest płacone, może to jest po prostu przejściowy problem.

pracownik2

a ja jestem zaskoczona tym co czytam bo już 5 lat pracuje w łodzi wKawiksie i mam o wlascicielach firmy dobre zdanie

Jolka
użytkownik zarejestrowany

Jak to za nadgodziny nikt nie płaci, przecież nadgodziny są ważne i po to się je robi, żeby zarobić więcej hajsiwa ;/ A może powiecie mi jaka jest średnia pensja tak w ogóle?

gallanonim

witam, na jakie zarobki może liczyć kierowca w owej firmie ?

eryk7
użytkownik zarejestrowany

@:) o takie rzeczy to najlepiej zapytać jakoś bezpośrednio w firmie raczej, tutaj wątpię, że ktoś w internecie jest w stanie Ci odpowiedzieć kto jest odpowiedzialny za urlopy w Kawiks. A jak zapytasz w firmie to na pewno otrzymasz odpowiedź i zakładam że o wiele szybciej niż tutaj i będzie przynajmniej pewna.

c

jestem również ciekawa tym o koleżanka jak to wyglada

AdelaKaszankaIKiełbasa
@c 21.07.2015, 08:34
jestem również ciekawa tym o koleżanka jak to wyglada

szkoda ze nie ma pana grzegorza

;)

Wstyd taka dużą firma a takie opinie....

ile sie zarabia

janek

zna ktos moze numer do budki ochroniarskiej w firmie kawiks w patokach

lala

chciałam zapytać o to jak w Patokach [ widawa] tam jak jest od względem komunikacji z szefostwem, wynagrodzeniami itd?

Mosania
użytkownik zarejestrowany

A czy przypadkiem wypłata nie jest i tak ustalana z pracodawcą na podstawie posiadanego doświadczenia i przebiegu dotychczasowej kariery - to byłoby logiczniejsze rozwiązanie.

staszek
użytkownik zarejestrowany

to wypłata jednak nie ejst taka niska @wrocław? szukam pracy, ale własnie przestarszyły mnie te opinie, ze raczej niczego tu się nie dorobię tak naprawde..

wrocław

co wy opowiadacie praca w kawiksie jest ok nigdy nie miałam problemów z niską wypłatą jak się komuś chce pracować i wie co do niego należy to nie narzeka

Don Kiełbacha

Mam konkretne pytania, licząc na konkretne odpowiedzi: Ile podstawy ma przedstawiciel handlowy, jaki jest dzienny/miesięczny target (ilość odwiedzin/zamówień), jak realizowane są premie, jakie auto (z gps?)??? Dziękuję.

dawid
użytkownik zarejestrowany

Coś mi sie wydaje, że to co napisał kolega wyżej jest jednak troche naciągane. Moge prosić kogoś o bardziej rzetelną opinię? Czy w ogóle istnieje tutaj coś takiego jak system premiowy? W ogóle to prawda z ta pracą po 200 godizn, bo mi sie wydaje to raczej mało realne, chyba oszczedniej byłoby im zatrudnić więcej pracowników, bo przeciez nadgodziny musza byc lepiej płatne.

paróweczka
użytkownik zarejestrowany

a to oni tylko typową pracę na sklepie oferują obecnie? ja jestem dobra jako administracja/marketing/copywriter, ogólnie za biurkiem jestem najlepsza. natomiast czy taką prace jest mi w stanie kawiks zaproponowac na dzień dzisiejszy i ewentualnie na konkretnie jakich warunkach?tylko nie rzucajcie mięsem:)

szkolna
użytkownik zarejestrowany

maja - ja mam do Ciebie pytanie tak konkretnie :) bo chciałabym się dostać od pracy w kawiksie, ale nie bardzo wiem czy się nadaje. Trzeba potrafic jakieś spejclane rzeczy mieć jakieś super umiejętności albo coś - bo jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć o tym przed zgłoszeniem się do pracy. proszę o wszystkie potrzebne informacje :)

Kamil
użytkownik zarejestrowany

@pszczółka a przynajmniej w miarę rekompensują tą olbrzymią ilość godzin na koniec miesiąca ( chyba że jest inny system rozliczenia typu tygodniówki ) ? Co każdy tydzień jest taka ilość godzin ? dotyczy to każdych stanowisk czy raczej poszczególnych ? Bo raczej nie mam co się pytać o relacje pracownik-przełożony bo raczej do najlepszych nienależną (chyba że się mylę )

maja

Ja pracuję w kawiksie 7 lat. Bywałam na różnych sklepach. Raczej nie wyrabiam nadgodzin, sikam i piję normalnie. Wydaje mi się, że grunt to dobra organizacja pracy, bo rzeczywiście klientów w kawiksie jest dużo i na sklepie jest co robić.

Zostaw opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Kawiks