Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski w Kotlin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski w Kotlin

Max 14 Nowy wpis

Panie Pawle dziekuje za prace niestety opinia negatywna brak szacunku wyzwiska jak.pracow gospodar moge sprzatac w kolo domu a nie tynki twierdził pan ze slabo.pracow koledzy narzekali namnie od pracy jestem po 2 operacj kregoslupa i czeka mnie 3 to wychodzi od ciezkiej pracy a pracowalem w angli 3lata i w polsce dlatego tyle swiadectw pracy co do zmiany tempa pracy pana kadrowa naliczyla mi 26 a potem pomylka 20zl na nadgodz dlatego taka moja zmiana temoa pravy proponuje jej liczydło i nowa szkole ja pracowac umie.proponuje.kontakt z moimi bylymi.pracodawcami albo zobaczyc filmiki na pkp jarocin jak pracuje i ile robie pozdr i zycze wszystkiego dobrego dla pana

Max14 Nowy wpis
@Max 14

Pan Paweł dobry pracodawca polecam i przepraszam za wczesniejszy opis rzetelny udciwy jak to ludzie kazdy nerwowy polecem prace jesli macie mozliwosc dziekuje i pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski?

Karol

Warto teraz aplikować do firmy? Słyszałem dobre opinie i chciałbym tu pracować

Barti Nowy wpis
@Karol

Polecam prace u Pana Pawła. Pieniądze zawsze na czas i dobre warunki finansowe, bytowe dla pracowników. Wszystkie świadczenia miałem opłacone i opiekę medyczną za darmo i transport.

Vika

Tak, pracowałam w tej firmie, już nie jeden raz. Uważam, że praca legalna, zakwaterowanie i dojazd do pracy zapewniony w warunkach bardzo dobrych. Wynagrodzenie zgodne z umową. Ubezpieczenie i pomoc lekarska zapewnione. Polecam ludziom którzy chcą uczciwie pracować, na pewno zostaną dobrze potraktowani. Kierownik bardzo dobry człowiek. Oby więcej takich firm!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bolo

Podpowiedzcie czy firma teraz potzrebuje ludzi i na jakie stanowiska?

Anetka (Żanetka)

Witam wszystkich i ostrzegam przed takimi oto ludźmi. Ten cały (usunięte przez administratora)miał wcześniej firmę o nazwie Biuti sp. z o. o. którą musiał sprzedać z tego powodu że dali mu mandat za nielegalne zatrudnienie pracowników ze Wschodu(Ukrainy). Tak oto powstała nowa firma o nazwie PUH Paweł Grabowski. Firma Biuti już nie może zatrudniać pracowników z Ukrainy minimum rok, bo ustawa tego zabrania, dlatego szybko założył nową działalność gospodarcza w ten sposób omijając prawo. Cwaniak daje ludziom umowy o dzieło!!! I chodzi bezkarny, może ma jakieś układy w ZUS bo PIP z Wielkopolski ma takie sprawy w pompie i sprawdza tylko powierzchniowo. Jeżeli szanujecie siebie - omijać łukiem takich cwaniaków. Pozdro od Anetki

Nina

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taki spokój ma jakiś powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski - Kotlin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Grabowski
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Łąkowa 23
    63-220 Kotlin