P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska

Słupia Kapitulna

Opinie o P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska

Agata
użytkownik zarejestrowany

Wiele osób wypowiada się na temat pracy ph-owców w P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska. Jednak teraz pojawiają się również oferty dotyczące stanowisk kierowniczych, czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Oferowane mieszkanie to prawda?

użytkownik zarejestrowany

Zgadzam się z opinią, że przedstawiciel handlowy musi dobrze zarabiać. Uważam jednocześnie, że to musi być naprawdę fachowiec od sprzedaży a wtedy zarobi na wszystkich.

giglas.

Ciągle ocenia się pracę handlowca jak lenia w koszuli z dobrym autem. Taki polski urok. To jednak musi być specjalista w swoim fachu, pracuje 8h w terenie, reszta powroty i home office. Skoro fizyczny zarabia 11zl netto, operator lub traktorzysta 16zl, to handlowec który załątwia zbyt na towar, a tym samym pracę kilkunastu ludziom od fizycznych do zarządu musi zarabiać 25zł netto/godzinę, czyli ok. 4,5-5tyss.zl netto.

użytkownik zarejestrowany

@Były PH Większość osób pracujących jako PH mają w umowie określoną stawkę a pozostała część wynagrodzenia to prowizja od sprzedaży. Myślę, że trudno Ci idzie sprzedaż.

Były PH

Pracowałem jako PH, nie polecam, co innego na rozmowie co innego na umowie, najniższa krajowa reszta bokiem, spotkania w sobotę co dwa tygodnie, auta ok ale nie można za szybko jeździć bo pilnują średniego spalania, poza najniższą podstawą nie wiesz ile ci wpadnie premii bo zawsze mogą ci coś uciąć, na południu Polski już chyba żadna hurtownia nie chce z nimi handlować przez ciągłą rotacje... Oczywiście każdy ma wolną rękę i sam może się przekonać

Poldek
użytkownik zarejestrowany

@giglas. Jesteś typowym dowodem na to, że jak człowiek lubi, ma umiejętności i angażuje si,ę w pracy to na efekty nie trzeba długo czekać. Zwierzchnicy obserwują pracowników i widzą jak ludzie przykładają się do pracy.Nawet jeśli jest ciężko to wynik daje siłę.

Waldi
użytkownik zarejestrowany

@giglas. Zgadzam się w zupełności z Twoja oceną, oby było tak dłużej.

giglas.

Jak ktoś nie pracował w dużej firmie na europejskim poziomie to tu się odnajdzie. Proste zasady, mało rozbudowane IT, tylko chyba dobre auta. Ale to 10% priorytetu handlowca. Grunt umowa na stałe, karty multisport, opieka medyczna, cała wypłata na konto wraz z premią. Pracując 5 lat w cały czas tej samej firmie wychodzi mi comiesięcznie 5tys.zl netto, ja zadowolony i Zarząd tez. Układ idealny.

Agata
użytkownik zarejestrowany

MARIAN, a co uważasz za plusy swojej pracy?

użytkownik zarejestrowany

Pracuję tu jako przedstawiciel handlowy , jestem zadowolony z pracy, płacy i pozostałych warunków!!

MARIAN

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jestem ciekawy jakie macie opinie o obecnych, swoich pracodawcach. Ja przepracowałem kilka lat i nie powiem nic złego na swojego chlebodawcę. Uczciwie i na czas pensja. Pracować trzeba jak wszędzie. Najłatwiej jest się użalać nad swoim losem i oczerniać pracodawcę. Z drugiej strony macie wybór, nie można z godnością odejść????

MaSa

moe mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca PH? mam niedługo rozmowe i szczerze powiem ze sie zastanawiam po przeczytaniu powyzszych postów. Jak wyglada umowa o prace jakie autka i co chodzi z tymi sobotami?

bandycki raj
@MaSa 06.12.2016, 14:16

Masa mam nadzieje ze sie tam nie załapałes bo to dramat firma z dwudziestu handlowcow została garstka i nikt nie chce juz tam pracowac normalny....a co do niby dyrektora koniora to brak słów ....lepiej sprzedawac teraz jemiołe niz pchac sie do tych świrów....

ach
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze że każdy ma dorzucone jakieś benefity socjalne.

bliski

firma to przykrywka,pieniądze z czego innego ma

zmartwiony
@bliski 28.09.2016, 08:42
firma to przykrywka,pieniądze z czego innego ma

@bliski - możesz powiedzieć coś więcej? O co chodzi z tymi MERCEDESAMI?

ostatni sprawiedliwy

Powiem tak, właściciel jest w porządku, tylko otacza się nie właściwymi ludźmi. Jak technolog którego wyjeb... z większej firmy od pana Tarczyńs... zostaje dyrektorem.? Nie pa pojęcia o zarządzaniu, ciągnie firme na same dno, pierdzi w stołek i nic nie robi. Zainteresowanym proponuje poczekać aż zmieni się ,,dyrektor,, I jeszcze słowo do tego sierściucha, pamiętaj że dyrektorem się bywa a nie jest!!

ben hur

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy traktowani są jak śmiecie, zarobki marne, a wymagania wysokie. W firmie rządzi technolog, który powinien siedzieć na produkcji i patrzeć ile fosforanów wsypać do padliny, którą robią, a nie pchać się do handlu i rządzenia. Plany sprzedażowe brane z sufitu i co miesiąc coraz większe. Zapieprzać trzeba w wolną sobotę do firmy na spędy i tylko wtedy płacą ci kasę za miesiąc. Brak zapłat na nadgodziny i aż dziw bierze dlaczego inspekcja pracy jeszcze w tej sprawie nie interweniowała.Pewnie lokalny układ grup wsparcia decyduje. Praca za max 2 tys tylko dla desperatów, których i tak po 2-3 miesiącach zastępują innymi.

Normal

Darek- ja też pracowałem w tej padlinie. Wyślij mi namiary na siebie na adres e-mail: menjar@interia.pl to pogadamy i wymienimy się telefonami. Ja właśnie robię im sprawę o nadgodziny

Nikos

W pełni popieram ta firma to jakaś masakra. Oszusci, kretacze i super że nie musze już tam jeżdzic. Nie polecam nikomu bo wiekszych złodziei nie widziałem jak żyje. Zastanawiam się nad pozwem do sądu o mobbing

menjar
@Nikos 03.05.2016, 23:23

gosc

U Gizewskiego sa zatrudnieni dyrektorzy którzy pojedli wszystkie rozumy (ale tych indyków co ubijają) ta firma to farasa siemieja się z każdego kto się chce zatrudnić a sami siedza w fotelach i nic nie robia. Płaca najnizsza krajowa a reszte pod stolem (to co wynegocjujesz na rozmowie o prace) nie ma zadnych premii jak się zapytasz to powiedzą ze to co pod stolem to premia. Ogólnie jedna wielka farsa. proponuje dyrektorom przestać zbijac baki tylko pojechać w teren i pokazac jacy sa wspaniali i potrafią sprzedać , a nie tylko wymagają i się smieja z ludzi. pewnie nie pamietaja co niektórzy jak z nich się smiali i wtedy zaczeli zmieniac prace. ogólnie firma jak kazda inna w tej branzy tylko zarabiają wlasciciele i kadra zarzadzajaca reszt ludzi to pionki w grze.

Celestyn

Firma się trzyma i będzie się trzymać ludzie tam pracujący nie maja wyboru nic do o koła tam niema a dojazdy drogie ... Praca w tej firmie to nie kończące się intrygi podpie... nie, i na każdym kroku smród . Karuzela zatrudnienia ludzi w tej firmie to norma nie źle trzeba być pod kreską , albo zdesperowanym żeby pracować po tyle godzin za grosze. Po pewnym czasie człowiek się przyzwyczaja i przestaje narzekać na wyjące ryje na konfidentów kappo . Aż w końcu tak jak ja mobilizuje się i odchodzi co prawda na wyższa stawkę ale inną posadę i niestety z dojazdami do pracy. Ci co mają układy bodziem czyli lizusy i familioki nie narzekają inni to taki motłoch do wyje ... chania jak to się ładnie piszę...

mag ..kier

To koniec chyba tej firmy wszystko stoi na głowie szukanie pięciu z dziesięciu dalej nie da się tak firma nie ma handlowców złotych jajów, którzy wypracują od razu 1 dną bańke na miesiąc , chyba że boguś ich trzyma za konfidenctwo.

Handlowiec.

Hmm, szczerze mówiąc widać że dużo powodów na NIE. Może znajdą się jakieś inne opinie, zważywszy że firmę polecił mi znajomy który niedawno pracował kilka lat, ale mówił że jest ciężko i niebezpiecznie. Kazdy wypalony handlowiec mówi że drogo itd.....ale gdyby było mega tanio bylibyśmyh niepotrzebni:) Dzięki za hasło, przemyślę, pozbieram wieści, może poszukam gdzie indziej, strach żeby to nie była mierna metryka w CV.

Handlowiec.

Witam, jestem zainteresowany pracą handlowca z branży spożywczej, FCMG, mięso. Gdzie Giżewscy podają ogłoszenia o pracę, z kim się umawia na rozmowę? Może ktoś podać szczególy pracy, zakres zarobków i pakiet sprzętowy?(auto,tel, warunki umów). Proszę o rzetelne opinie.

Doświadczony
@Handlowiec. 23.04.2015, 22:18

Samochód,tel tak. Umowa na najniższą krajową plus premia, która i tak jest w 80 % ucinana.Zebrania dwa razy w miesiącu w soboty na 8 rano.Towar drogi, a niektóre produkty zbyt drogie w stosunku do swojej jakości.Polityka firmy delikatnie mówiąc skostniała( usunięte przez administratora ) Tabelki, raporty,kilometry itd. Pozostawiam do przemyślenia...

Porażka i dramat zero szacunku dla pracownika!!! a i usunięte opinie też dają do myślenia,tak po ludzku odradzam.

Konior

100 % nie polecam Dramat najniższa krajowa i tysiąc powodów żeby zabrać premie Zakład sie uwstecznia pracownicy przy tym stoją w miejscu

sumak54

Dlaczego usuwa się wpisy które żle świadczą o pracodawcy ,mam kilka złych wypowiedzi wydrukowanych z waszego serwera i zastanawiam się czy ich nie opublikować

chomik
użytkownik zarejestrowany

Nikt nic nie wie, czy nie możecie nic napisać? Z tego co widze, to nie ma tutaj zbyt wielu komentarzy, wygląda to wrecz, jakby firma nie działała, a przeciez chyba funkcjonują i to dość dobrze, prawda? Czy tylko mam takie wrażenie, że fajnie sie tutaj pracuje? Napiszcie prosze chociaż krótkie polecam, czy coś..

usunięte komentarze

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Proszę o kontakt byłych kierowców lub innych byłych pracowników tej firmy, sam jestem jednym z nich i w chwili obecnej walczę(usunięte przez administratora)

nnn

To jakieś żarty????

Rzetelna opinia

Przez 6 lat nigdy mi nie zabrał z wypłaty. Ale tez nic nie ukradłem...więc sumienie czyste. Fajni ludzie, oczywiście zależy od działu. Jak umiesz się porozumieć z ludźmi to problemu nie bedziesz mieć. Jak ktoś jest ........(cenzura) to nigdzie mu nie pasuje. Pracowało się fajnie, kasa ZAWSZE NA CZAS, ani dnia się nie spóźnił.(usunięte przez administratora)W każdym razie wyrazy szacunku za talent do biznesu właściciela. Pozazdrościć.

Bełt
@Rzetelna opinia 04.10.2013, 17:07

Nikt ci nic nie zabrał, bo nie miał z czego- tak marnie płacą. a ten wpis jest wyjątkowo, lizusowsko podejrzany- tak liże rowa firmie. Tfu !!

adi

zły
@adi 02.10.2013, 18:41
Czy firma wywiązuje się z umowy i wypłaca pensje w terminie? Zdarzały się takie przypadki, że ktoś został oszukany?...

sztywno jak w trumnie - brrrr...

on

A on umie czytać coś innego niż przelewy bankowe?

Normal

Warunki są takie, że tylko desperat decyduje się tam na zatrudnienie. Na początku wszystko jest pięknie, obiecują duże premie, ale w rzeczywistości nie znam nikogo, kto przez ostatnie dwa lata zarobił więcej niż 2 tys. Jak wyrobisz plan to na następny miesiąc masz podniesiony do granic niemożliwego. Zresztą tam rządzi technolog (niby dyrektor) z przerostem ambicji i jest chory na władzę. Więc jak może być dobrze? Do tego ich produkty to padlina, którą nikt nie chce kupować. Zdecydowanie odradzam wszystkim

ben hur

Zostaw opinię o P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska - Słupia Kapitulna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska