Opinie o P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska w Słupia Kapitulna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska w Słupia Kapitulna

pracownil

Kierownik stanislaw po kurniku nr 12 wielkja porazka i nieporoxmienie .Lata po fermie stracszy ludzi my Ukraincy pracujemu jak za dawnego kierownika ktory ciezkajo zaboliel.Chłop (usunięte przez administratora)bez szkoly duzo krzyczy lecz sam nie majac rodinu odbija swoje stresy ,tolka czesto czuc od niego alkohol.....

Słońce
@pracownil

Firma o której tu mowa nie posiada kurników. Nawet nie wiem gdzie pracujesz a się kłamliwe wypowiadasz. Może czas wrócić już do siebie?

Hanys
@pracownil

Dokładnie nie szanuje ludzi wyzywa i swoje stresy odbija na innych.mieszkałem z nim na 13 przez 3miesiace.Pozażka

@Hanys

Dokładnie ja też z tym Baranem mieszkałem na 13.chory człowiek,(usunięte przez administratora)

HANYS

Nie polecam firmy.okłamują na kasie

Sxxjsnxjxjxjx Nowy wpis
@HANYS

Dokładnie !!????

Samuel

Witam, czy ktoś ma informacje o zarobkach w tej firmie ?

Maciej
@Samuel

Też poszukiwałem informacji na ten temat, ale niestety w witrynie firmy nie znajdziemy informacji na ten temat. A może dowiedziałeś się już czegoś na ten temat? Jeżeli nie, to bardzo bym prosił kogoś z obecnych pracowników o podzielenie się tą informacją. Byłoby to pomocne gdybyście napisali również czy na tę chwilę opłaca się kandydować na jakieś stanowisko w P.P.H.U Ubój i przetwórstwo indyka Joanna Giżewska. Dziękuję.

@Samuel

Najnisza krajowa. Potem premia koperta której możesz nie dostać

Magda

Czy w firmie dużo pracuje ludzi z Ukrainy czy więcej Polaków ?

@Magda

Większość Ukraina

Czy są jakieś dobre opcje pakietu medycznego dla pracowników?

indyk

witam firma ogłasza rekrutację na stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży - na wszystkie województwa. Czy ktoś może napisać, jak wygląda praca w handlu w tej firmie? Proszę o rzetelne i obiektywne info. Z góry dziękuję

PiotrEK
@indyk

Mógłbyś podać link do tego ogłoszenia ?(usunięte przez administratora)

Czarna
@indyk

Daj sobie spokój. Pracowałam w kilku firmach ale ta to ewenement. Chyba że chcesz na swojej skórze doświadczyć jak nie należy zarządzać firmą i pracownikami.

Czarna

To się nazywa pomroczność jasna. Mati taki młody a jeśli chodzi o wypłatę to nie pamięta. Radzę nagrywać. Bo masz najniższą krajową a reszta hi hi hi... Premia ???????????????????? co miesiąc wyższe nie realne plany. Ogłoszenie o przyjęciu do pracy na szefa regionu od kilku lat w necie. Taka rotacja. Szef regionu to brzmi dumnie.

Indyk

Po wysłaniu cv ktoś z firmy do mnie zadzwonił, umówiliśmy się na rozmowę na dzień następny, nikt nie zadzwonił ani następnego dnia ani później, potwierdzają się niestety negatywne opinie o tej firmie

Helena
@Indyk

To rozmowa rekrutacyjna w firmie Giżewskiej miała być przeprowadzona przez telefon? Nie wymagali nawet pojawienia się w siedzibie? I czy miałeś może pracować przy pakowaniu mięsa i wędlin?

zainteresowany

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Witam możecie coś napisać o tym stanowisku bo firma dała ogłoszenie na elka.pl, jaka umowa, wynagrodzenie, godziny pracy bo jestem zainteresowany.

Elżbieta
@zainteresowany

Z tego, co widzę, ta oferta pracy już wygasła - pewnie posada pracownika centrum obsługi klienta została już obsadzona, a może to Ty tam pracujesz? Wypowiedz się proszę na ten tematy. W chwili obecnej Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska poszukuje do zespołu osób do działu ekspedycji - do pakowania mięsa i wędlin. Kto napisze coś więcej o tej formie pracy? Na jakie zarobki można liczyć i jaka atmosfera panuje na tym dziale?

Kamil

Ludzie strzezcie się ! Pracownikow traktuje się jak smieci brak szacunku.Dyrektorzy nie wywiazuja się Z umowy .Wynagrodzenie do ręki smieszne reszta pod stolem

Agata

@Agrafka, co masz na myśli pisząc, że człowiek jest mocno wykorzystywany? Czy realizujesz jakieś obowiązki, które wykraczają poza Twoje stanowisko pracy? Czy długo już pracujesz w firmie P.P.H.U Ubój i Przetwórstwo Indyka? Czy jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia? Może chciałabyś napisać coś więcej na ten temat?

Hgggh
@Agata

A ty kto? Dominiczka? Czy mateuszek?

Brazylia

Jak ma być dobrze w firmie skoro jeden z dyrektorów był opisany w artykule link załączam (usunięte przez administratora) wpadł na "gorącym uczynku". Z(usunięte przez administratora) Mężczyzna był wieloletnim pracownikiem Selgrosu. Odpowiadał za zamówienia do działu mięsa i wędlin. Miał duże uprawnienia. Właściwie jednoosobowo decydował, która firma dostanie zlecenie na dostarczanie towaru do centrali Selgrosu w Poznaniu. (usunięte przez administratora) Jeśli zarządowi to nie przeszkadza to chapeau bas! Osobiście odradzam tam pracę w dziale handlowym, chyba że chcecie za chwilę dokonać podobnych wpisów, uczcie się na „Naszych” błędach szkoda waszego czasu. Pozdrawiam

Bolo

Może właśnie przedstawiciele byli słabi i tak nie bardzo to idzie?

nowy

a możesz napisać na temat auta , benefity

A kto to jest zezowaty i olender bo chce sie tam przyjac do pracy

Agata

@nowy, jakie informacje dotyczące auta Ciebie interesują? Czy miałeś na myśli stan pojazdów w firmie Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska? Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? W jaki sposób dowiedziałeś się o tej firmie?

nowy

Hej napiszcie jakie wynagrodzenie dla PH , premia, auto, kilometry prywatne

Onon
@nowy

Daj sobie człowieku spokój z tą firmą to jest taka rotacja przedstawicieli że szkoda gadać są rejony w Polsce gdzie stracili klientów bo mieli dosyć przychodzących co chwilę nowych przedstawicieli przychodzisz nowy zamiast się trochę rozeznać od razu jesteś (usunięte przez administratora) bo liczą że ty będziesz Dźwigał całą firmę a od tego są te nygusy dyrektorzy którzy nie robią nic tylko mają tytuły na drzwiach popisane dyrektor od handlu dyrektor marketingu dyrektor od handlu zagranicznego a Sprzedaż idzie w dół po równi pochyłej Czasem mam wrażenie że tą firmę ktoś chce położyć

Agata

@Lolo, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Jaki aspekt pracy oceniasz negatywnie? Może widzisz jakieś szanse na polepszenie sytuacji w firmie P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka? Zawsze warto komunikować swoje zastrzeżenia i pytania przełożonemu.

MaSa

moe mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca PH? mam niedługo rozmowe i szczerze powiem ze sie zastanawiam po przeczytaniu powyzszych postów. Jak wyglada umowa o prace jakie autka i co chodzi z tymi sobotami?

Agrafka
@MaSa

Praca w trudnych warunkach człowiek jest mocno wykorzystywany a uwagi na każdym kroku ...Nie polecam

Robert

Pracę przedstawiciela handlowego bardzo szybko zweryfikują wyniki. Jak ich nie ma to nie jest dobry . Ale jak ma wyniki powinien dobrze zarabiać!!!!

Agata

Wiele osób wypowiada się na temat pracy ph-owców w P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska. Jednak teraz pojawiają się również oferty dotyczące stanowisk kierowniczych, czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Oferowane mieszkanie to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska - Słupia Kapitulna

• Jak się pracuje w P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U Ubój i przetwórswo indyka Joanna Giżewska