Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

Słupia Kapitulna

Opinie o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka

Edyta

@adam nikt nie zareagował na Twoje pytania, czy mimo to próbowałeś starać się o pracę w Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka? Jeżeli tak, to mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat procesu rekrutacyjnego i warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca?

adam

Nic dawno nie pisaliście a podobno firma ma coraz więcej klientów, nie tylko w Polsce i tak się zastanawiam czy nie potrzebują może kierowców? Nie jestem konkretnie ze Słupii i nie mam z kim pogadać bezpośrednio, więc może tutaj ktoś mi pomoże?

Domka

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat samochodów marki MERCEDES BENZ. Kupował ktoś może samochody od tej firmy?

Pan Bronek

Szkoda że usunięte są posty niewygodne dla pracodawcy.Chodzi mi o pracę kierowców w tej firmie.Jakiś czas temu się polepszyło odnośnie godzin pracy itp-jak grupa chłopaków poszła do sądu o nadgodziny-ale teraz znowu wszystko wraca do wcześniejszej normy.Sporo było tutaj wypowiedzi a teraz czyściutko:)

były pracownik

Merce to porażka. Wszystkie opisane jako bezwypadkowe. Bzdura!!! bite z kazdej strony,. Naprawiane przez mechanika Zdzicha na warsztacie zakładu mięsnego. Firma to jedno wielkie oszustwo. zaczynając od wypłat: najniższa krajowa na papierze a pod stołem albo da dodatkową albo nie. Samochody jak ja pracowałem to przywozili i naprawiali po nawet bardzo powaznych kolizjach. Proponuję jechac z tymi samochodami do ASO ale nie w okolicy bo to kolega pana G. a najlepiej trzymac sie z daleka od tej firmy pod każdym wzgledem.

bodek

Dziekuje za informacje.pozdrawiam

bodek

witam,moze ktos z Panstwa ma informacje na temat dwoch samochodow Mercedes ML sprzedawanych przez ta firme.szary i czarny.podobno sa bezwypadkowe.prosze o informacje.pozdrawiam

Niezadowolony
@bodek 10.08.2013 15:18

Proszę o kontakt w sprawie ML

xyz
@Niezadowolony 03.02.2014 16:52
Proszę o kontakt w sprawie ML

Witam, czy ktoś może napisać o co chodzi z tymi samochodami ma otomoto i na co uważać? Z góry dziękuję.

Zostaw opinię o Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka - Słupia Kapitulna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giżewski Ubój i przetwórstwo indyka