Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.

Jacoob Nowy wpis
Klient

Jak zawsze ochrona jest najlepsza. ????????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sond praccy Nowy wpis

Halo tutaj PIP prosze otworzyc grubaski

Kandydat

Witam, czy moglby ktos podzielic sie informacja jakie benefity firma oferuje pracownikom? Nie moge nic znalezc w ogloszeniu a zastanawiam się nad wysłaniem cv. Macie multisporta, prywatna opieke medyczna, wczasy pod grusza itd?

@Kandydat

W celu poznania warunków zatrudnienia oraz świadczeń pozapłacowych zapraszamy do zaaplikowania na interesujące Pana ogłoszenie. O wszystkich szczegółach chętnie opowiemy osobiście w trakcie spotkania rekrutacyjnego. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym: rekrutacjazd@farmio.com

Kolejny kandydat
@Dział Personalny

czyli szkoda czasu, jedz na rozmowę by poznać warunki bo w ogloszeniu nie ma. Czyli najnizsza krajowa, i brak szacunku do pracownikow oraz potencjalnych nowych pracowników. Od dłuższego czasu chce zmienić pracę, jednak tego typu ogłoszenia mnie odstraszają.

Darek niedolega
@Kolejny kandydat

Na wyzszych stanowiskach pracuja ludzie ktorzy dopiero sie ucza zarzadzac. Ta firma to jakis matrix. Co chwile ogloszenia ze szukają do roboty. Smierdzi na kilometr (usunięte przez administratora)

Jarota jarocin
@Dział Personalny

Jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac sluzbowy samochód i mieszkanie?

@Jarota jarocin

@Jarota jarocin Polityka flotowa Grupy Farmio zawiera wykaz stanowisk wraz z przyporządkowanymi samochodami. Samochody są sklasyfikowane według 3 różnych kategorii (1-3). Zajmowanie określonego stanowiska może uprawniać do otrzymania samochodu konkretnej kategorii.

Jarota
@Dział Personalny

A co z mieszkaniem? Bo nie wiem czy tracic czas na wyslanie cv

Swiadek
@Jarota

Wystarczy ze bedziesz synem i mozesz w uja grac ????????????????????

Jasiek fasolka
@Dział Personalny

Ponawiam pytanko, co z mieszkaniem?

Drobexxxx
@Dział Personalny

Prosze nie kasowac komentarzy tylko odpowiedzieć na pytanie jakie sa zasady dostania mieszkania sluzbowego? Tez chce takie i inne osoby. Rozdawane sa za uklady a nie prace

@Drobexxxx

Mieszkanie służbowe jest wypadkowa wielu kryteriów. Np. uzależnione jest od danego stanowiska i jego miejsca w strukturze, dodatkowo może być przyznane ze względu miejsca zamieszkania kandydata. Jeśli kandydat pochodzi z innego województwa, a w trakcie procesu rekrutacyjnego jego kompetencje i umiejętności zostały wysoko ocenione i pracodawca jest zainteresowany zatrudnieniem, może zaoferować pomoc w realokacji jaką jest np. mieszkanie służbowe. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy do aplikacji na dane stanowisko przez portal olx.pl lub pracuj.pl. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym pod adresem mailowym rekrutacjazd@farmio.com, który jest obsługiwany na bieżąco w przeciwieństwie do portalu gowork, który nie jest naszym głównym środkiem komunikacji z kandydatami.

Boczek
@Dział Personalny

A czego wypadkowa jest mieszkanie prywatne i sluzbowe? Co trzeba zrobic zeby takie dostac, bo sa ponoc przypadki ze i takie cos dajecie

Gazeta
@Dział Personalny

Halo dzial personalny o co chodzi z tymi mieszkaniami? Prosze o odpowiedz a nie przemilczenie tematu. A na goworku siedzicie bo kasujecie komenatrze. Czekam na odp

Zero benefitow

@Były pracownik

To jakis zart?

@Kandydat

Powaga jedyny benifit to wiecej roboty i caloroczna klima na hali

Miki

Jeszcze (usunięte przez administratora) zupki na stolowce, ktore czasami sa nie zjadliwe ale najwazniejsze ze gora ma dobre jedzenie

Bubu Nowy wpis
@Dział Personalny

Paniusie prosze powiedziec o co chodzi z tymi mieszkaniami? W kasowaniu niewygodnych komentarzy to wy jestescie dobre. Kazdy zna ten przekret i prosimy o wyjaśnienie

Kopa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Klient

Witam, jak wyglada praca na stanowisku specjalisty kto coś ??

Andzia

Czy dzialaja u was zwiazki zawodowe?

La Casa De Papel

Pracownicy biurowi pracują po 8 godzin i mają założoną klimatyzacje. Ochrona, która ma służby po 24h i pracują non stop nie mają klimatyzacji tylko śmieszny wentylator podłogowy. Jak się wchodzi na portiernie od razu daje ciepłem jest tam ponad 30 stopni.

Doris kawaler

Ja sie wstydze ze pracuje w takim czyms

Magazyn smieszny

Pochwali sie ktos ile macie premi wakacyjnej gruszy? Powyżej 1000 zl? U nas 1500 zl w tym roku daja a u was?

Jak długo trwa proces awansu w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.?

Zuzanna

Zawsze mi się wydawało, że wszystkie zakłady drobiarskie ogółem to dosyć specyficzne miejsce pracy o specyficzne wymaganiach. Ale może się mylę, dlatego chciałam zapytać tutaj na forum. Czy do tej pracy trzeba mieć książeczkę sanepidowską? Ewentualnie jeszcze jakieś inne badania, dajcie proszę znać.

Zuza
@Zuzanna

Trzeba miec nie pokoleji w głowie zeby tu chciec robic

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Witam, ilość etapów jest uzależniona od rodzaju stanowiska. Inaczej wygląda proces rekrutacyjny na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne. Niezależnie od procesu staramy się udzielać informacji zwrotnej jak najszybciej. Aktualne oferty dostępne są na portalu olx https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/pa9pX/ oraz pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/zaklady-drobiarskie-farmio-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,664310 Zapraszamy do aplikacji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: rekrutacjazd@farmio.com

Nas
@Pytanie

Dzis przychodzisz na rozmowe i na nocke do roboty i zostales niewolnikiem w tym momecie.

Pip
Klient

Czy moglby ktos co powiedziec o warunkach pracy? Jakie benefity firma oferuje? Czy kadra zarzadzajaca jest kompetentna? Czy szanuja ludzi?

Produkcja

Zakład jest nowoczesny i na prawdę ma super duży potencjał! Ale No właśnie zawsze musi być jakies ale... Niektórzy ludzie na wyższych stanowiskach nie znają się na swojej pracy nie wiedzą co robić i firma wypada kiepsko pod tym względem. Brygadziści którzy tam pracują wszyscy są ok i pomagają. Mistrzowie też ogarnięci ale mają za dużo obowiązków i nie mają na tyle czasu by dobrze dopilnować swoją pracę! Większość to faktycznie pracownicy z Ukrainy ale nie widzę w tym problemu bo pracują nie kiedy lepiej niż nie jeden polak! Atmosfera jest ciężka ale to głównie właśnie przez te osoby na wyższych szczeblach nie mówię tu o Brygadzistach czy Mistrzach bo wiadomo oni tylko wykonują czyjeś polecenia. Kierownik który już nie pracuje był ostry i wymagający nie kiedy nawet wulgarny i chamski ale patrząc na ten zakład to z jednej strony się nie dziwię ale odszedł i teraz już w ogóle zarządzanie jest na bardzo niskim poziomie. A co do pracowników REYDROB to nie wiem o co wszystkim chodzi większość z nich zna się na swojej pracy i wykonuje swoje obowiązki!! Pozdrawiam wszystkich i myślę że gdyby zmieniła się ekipa zarzadzajaca na samej górze opinie byłyby o wiele korzystniejsze jedyna osoba która ma pojęcie o swojej pracy tj Pani Ewa mówię tu o samej górze więc może spółka Farmio zastanowi się trochę ????

Łuki
@Produkcja

Zgodzę się w 100 procentach. Problem niestety leży na najwyższym szczeblu władzy . Na produkcji bardzo niski poziom, szkoda że potencjał zakładu się marnuje

kandydat1
Kandydat

Mam pytanie : w jaki sposob można dojecha do zakladu,czy są jakies autobusy wynajete przez firme?

Miki

Praca w farmio ok jesli chodzi o biura... ale jesli pojdziesz na chorobowe to o powrocie na swoje stanowisko nie masz co myslec...propozycja jest ale na duzo gorsze stanowisko a co za tym idzie ludzie sami sie zwalniaja????przykre.dlatego tak wielu dobrych odeszlo????

Burdeloo bum bum

Dlaczego notorycznie usuwacie prawdziwe i merytoryczne informacje? W sadzie pracy juz nie bedzie usun przycisku

Kandydat

Czy moze sie ktos podzielic informacja czy firma daje cos na wielkanoc?

Kandydat

Proszę o jakąś rzetelną odpowiedź na pytanie. Byłabym zainteresowana aplikowaniem na stanowisko kontroli jakości. Moje pytanie brzmi. Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jakie są godziny pracy? Ktoś może wie..? Jeśli wynagrodzenie jest niższe niż 4000zł nawet nie będę tracić czasu na wysyłanie CV.. Tyle to ja już mam teraz, na takim samym stanowisku.

Spowiedz
@Kandydat

Dziewczyno jesli nie jestes z warszawy lub rejdrobiu to bedziesz traktowana jako pracownik 2 kategorii taki Ukrainiec. Jak nie masz szacunku dla siebie to idealne miejsce dla ciebie

Nnnnnn
Klient

Matrix to idealna definicja dla opisująca to co dzieje się w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. - Jarocin

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.