Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.

DQ Nowy wpis

Witajcie, w ofercie dla magazyniera przypraw piszą w wymaganych: „dyspozycyjność”. Jak ja mam ją rozumieć? Nie wskazują w treści żadnych godzin (usunięte przez administratora) czy też samych nadgodzin. Proszę o wyjaśnienie

Ewa Nowy wpis
@DQ

Dyspozycyjność w tej firmie oznacza, że musisz być gotowy do (usunięte przez administratora) w różnych godzinach, włączając w to godziny nocne, i być pod telefonem, ponieważ mogę dzwonić w różnych porach dnia i nocy.

Adam Nowy wpis
@Ewa

I mieć na głowie, z tyłu uszu - największych kapusi, donosicieli, ulubieńców pobliskich targów ...

Kk

W jakich godzinach pracuje się w biurze? Jest może elastyczny czas pracy?

@asd
@Kk

Oficjalnie brak pracy zdalnej, praca w biurze 8-16, ale po godzinach z domu elastycznie i charytatywnie, wtedy jest Zdalna..

Ewa Nowy wpis
@Kk

8:00 do 16:00

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.?

Renia

Ale tam same takie pracują...spokojnie, posiłki, szkolenia, bony, uśmiechy fałszywe masz za darmo, pracuje od roku, przyzwyczaiłam się. Polecam pakowaczki, reszta nie znam.

PL

W skrócie. Umiejętności stolarskie wystarczą na kierownika produkcji. Wykasztalcenie ? Doświadczenie ?

a o ile więcej takiemu kierownikowi płacą i czym przy tej produkcji się zajmuje już tak w praktyce? Wiadomo ze ciężko by w rzeczywistości było wszystko tak jak w myślnikach z ofert

"Płacząca" pani kierownik ponoć najważniejszego działu jest nie na miejscu. Zresztą całą resztę można wrzucić do jednego wora. Zaraz nie będzie rąk do pracy bo sami dyrektorzy i kierownicy przychodzą . Paranoja

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
LAURA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Ktoś orientuję się coś o pracy w FARMIO na kierowcę C+E jak to wygląda, jacyś przewoźnicy jak tak to ktoś coś podpowie gdzie szukać czy firma ma swoje auta i nabór odbywa się w firmie?

GN

Co masz na myśli pisząc o nowych twarzach? Nowi pracownicy się pojawili? Ale na jakich stanowiskach? Wcześniej firma nie dysponowała doświadczonymi pracownikami?

Zx
@GN

są nowi, mają ponad 15 lat w ubojni kurczaków, inny świat i tacy fachowcy wiedzą co mówią i normalnie rozmawiają.....no zmienia się

GD

Po raz pierwszy w firmie podobno pojawiły się bony? A jakiej były teraz wysokości? Będą jeszcze jakieś zmiany teraz wprowadzać? Odświeżają firmę?

8C
@GD

Paczki świąteczne dla pracowników z produktami zakładu są, a ostatnio faktycznie dodatkowo jeszcze bony były. No kwota na wydatki całkiem spora, dobre zakupy można było zrobić. Pytasz, czy będą jakieś zmiany wprowadzać? W życiu jest ciągła zmiana, w biznesie tym bardziej! To co napewno warto napisać to uruchomienie w ostatnich dniach darmowych posiłków dla wszystkich pracowników i startują ze szkoleniami.

Pięta

Wprowadzicie w końcu chociaż karty multisportu. Przecież Wy nie macie czym zatrzymać tu ludzi.

????

Serio? Dopiero widziałem opinie, że w grudniu zdarzało się niektórym ponad 10 tysięcy zarobić. Według ciebie tutaj praca nie jest adekwatna do zarobków? A co do tego Multisporta - jakieś inne benefity chociaż macie?

Klara
@????

Takie kwoty to może na produkcji z nadgodzinami, pracownik biurowy na stanowisku specjalisty z ogromną odpowiedzialnością dostaje nieznacznie więcej niż minimalna. A co do benefitów to mięso na gwiazdkę i w tym roku po raz pierwszy podobno pojawiły się bony

Zyzz
@Klara

Potwierdzam słowa przedmówcy (Klara), Pracownik biurowy ma nieco ponad minimalną, ponad to pracę po godzinach w trybie społecznym oraz dużą odpowiedzialność. Pracownicy na produkcji i magazynie mają dodatkowo do pensji premię, płacone nadgodziny, 50tki i 100tki, Ponad to premia dla w/w pracowników jest praktycznie zawsze, nieważne jakie to wpadki, błędy zostały popełnione przez indywidualistę. Niestety ludzie wysokiego szczebla pozwoli odejść wartościowym pracownikom niższego pionu, którzy to potrafili ogarniać swoje obowiązki i więcej, a to tylko dlatego, że (usunięte przez administratora)dla nich kilkaset złotych podwyżki. Firma wyszła na tym jak Zabłocki na mydle. Za poskąpienie tych kilkuset złotych mają „fachowców”, co nie ogarniają tematu, w podwójnej stawce wynagrodzeniowej niż Ci, którzy się pożegnali z firmą.

UZ

Ktoś jeszcze w grudniu sugerował zarobki na poziomie 10 tys przy czym padło stwierdzenie o braku życia prywatnego. Jest tak? Faktycznie dyszka jest możliwa? obliczy do ktoś? W każdą sobotę można przyjść?

@kurak

W firmie coraz więcej kadry kierowniczej i zarządzającej, a szarych pracowników, którzy robią robotę ubywa. Na jednego pracownika przypada dwóch dyrektorów/kierowników...

Katarzyna

Ktoś napisał ze planista jest poszukiwany z przerwami od początku istnienia zakładu, faktycznie tak jest? a nawet jeśli to co może być przyczyna? występują jakieś częste zmiany w planach produkcyjnych? Lub o jakaś atmosferę chodzi?

Planista
@Katarzyna

Początkowo jeszcze to współgrało. Chociaż co jakiś okres był szukany inny byli dojezdni i znalezli prace blizej. Ale ten trzon był. Obecnie główny planista odszedł, dodatkowo jest ta osobą zwykłym klepaczem excelowym, nie liczą sie z twoim zdaniem jak mówisz że nie zostanie zrealizowane, liczenie na cud. Od zmiany ludzi zarzadzajacych produkcja kompletnie nie pomaga,nic nie wie. Jeden wielki chaos Zatrudnili planiste który na dole rozkręca głuchy telefon ze wzgledu na brak wiedzy, a najbardziej doświadczonemu żydzili dolozyć kilka stów wiecej i odeszła ta osoba. U poprzednich zarządzających jakoś to funkcjonowalo, dyr produkcji potrafil określić co ile czego na kiedy i około powstanie. Obecnie jest dwóch gdzie niczego sie nie dowiesz, jedynie dostaniesz zjebe za to ze on nic nie wie a od drugiego jakiś głupi żarcik na poprawe humoru. Zmiany w planach są co chwile, atmosfera bardzo gęsta.

Lila

czemu takie opinie się pojawiają o zakładzie? Teraz widzę te najświeższe, szukali jakiś czas temu planisty do siebie myślałam ze poczytam tu o zarobkach na tym stanowisku? na bieżąco ktoś może jest i by je opisał? Czemu ktoś był potrzebny tak w ogóle? dział się rozwija czy to rotacja?

@pracownik
@Lila

Rotacja pracowników, planisty szukają z przerwami od początku istnienia zakładu.

Szuka

Mam pytanie czy jest sens i warto próbować starać się startować na brygadzistę ostatnio widziałem ogłoszenie. Wróciłem do Polski ciekawe czy warto . Co to znaczy rotacja ? Jest problem w kwestii komunikacji z dyrekcją bo czytam tu o tym ?

Szuka
@Szuka

A może jest tu jakiś były pracownik który potrafi coś opowiedzieć jak sytuacja na firmie ?

Były
@Szuka

Zaaplikujesz to zostaniesz zatrudniony na brygadzistę nawet jeśli byłeś pracownikiem ruchu drogowego z tabliczką przejście dla pieszych. Rotacja jest spora, wdrążenia żadnego nie ma. Wchodzisz, robisz utrzymujesz się lub odpadniesz. Osoby które ciągneły ten wózek odeszły, teraz pozostaje łatanie dziur tym co podsunie się pod ręce.

@@@
@Szuka

Komunikacja? Jaka komunikacja tu nie ma czegoś takiego. Jak coś się pytasz to odpowiedzi nie otrzymasz albo radź sobie sam, to nie moja sprawa. W tej chwili jest tu (usunięte przez administratora) totalny. (usunięte przez administratora). Ludzie po 12 godzin w chłodzie robią z 15 minutowa przerwa. Na hale wchodzisz w asyście brygadzisty, który zamiast pilnować ludzi na liniach musi biegać. Wsparcia ze strony pozal się Boże dyrektora żadnego tylko ry.... potrafi drzeć na wszystkich.

N
@@@@

To ogólnie na linii produkcyjnej obowiązuje 12godzinny system pracy? Dwa dni pracy, dwa dni wolnego? Czy jakoś inaczej wygląda grafik? Faktycznie zarabia się tutaj lekko ponad najniższą krajową (tak pisano niedawno)? Można liczyć na jakieś premie? Robię rozeznanie, bo szukam pracy w okolicy

Emi
@N

12h od poniedziałku do piątku, tak lekko ponad najniższą tzn. 30 zł. Firma (usunięte przez administratora)

ND
@Emi

Ej a co z tymi brygadzistami, o których były wzmianki wyżej? Jest teraz oferta na to stanowisko na necie i nie podali w niej ile się zarabia. Napisze mi ktoś? warto stać się takim brygadzista u was? I czy jest ciężko się dostać?

Kornelia
@Emi

Soboty są zawsze wolne? Jak jakaś jest pracująca lub pracownik sam chce pracować w sobotę to jest jakaś wyższa stawka za ten dzień? Ktoś wyżej napisał, że wdrożenia nie ma ( komentarz dotyczył stanowiska brygadzisty). Czy nowi pracownicy na produkcji jakieś wdrożenie mają?

Bog_dan
@Kornelia

Praca nie jest zła.Za nadgodziny też płacą konkretnie.Jako brygadzista wszystkiego można i 10 koła wyciągnąć miesiecznie. Kasa na czas.Znajomy jest tu brygadzistą i miał wdrożenie ok. Podobno różnie tu bywało ale teraz slychać że coś zmieniają na lepsze. Zobaczymy.

Ruda
@Bog_dan

Witaj, ja to chyba musze się tylko upewnić co do tej potencjalnej kwoty. Piszesz o wyciąganiu 10ciu koła. Pytanie zasadnicze to netto czy brutto?

@kurczak
@Szuka

10k? Być może pracując od niedzieli wieczorem do soboty wieczorem, codziennie po 12 godzin i nie mając życia prywatnego.. Praca niewdzięczna i trudna - radź se sam i zgarniaj opr od dyrektorów.

Adaś

W firmie szerzy się (usunięte przez administratora) Pracownicy chowają się po kątach o dopuszczają się in tym nych pie szczot, myślą że nikt ich nie widzi. Ciekawe ile związków się przez to rozpadło?... Hehe

Artur

Powinni państwo zainteresować się ochroną, bo jak się wchodzi na zakład to widać jak śpią. Dziwi mnie, że na tyle kamer nie ma jej w środku. Przynajmniej mogą spać do woli.

QG
@Artur

Na tyle kamer? Czyli jakie miejsca są nimi w praktyce objęte? W tym przypadku pracownicy nie maja problemu z monitoringiem? U mnie w zakładzie kiedyś na niego dość mocno narzekali. Tutaj z nadzorem pod tym względem nie ma problemu? w miarę swobodnie się pracuje? co z atmosferą?

Krysia

Jakie są benefity z tytułu funduszu socjalnego?

Czy poziom wynagrodzeń w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 4 maja.

Zalamana

Tak wzrosły obecnie 3660 czyli 60 więcej niż minimalna.

Były
@Zalamana

Niech o poziomie tej firmy powie rotacja w pracownikach, nikt kto odszedł nie żałuje, wszyscy to wyrobnicy, zarabiają tylko kierownicy mają pensje, samochody i opłacone mieszkania, plebs gola pensje bez żadnych profitów, szkoleń, zero szacunku, jak ktoś aplikuje to niech się zastanowi w tej chwili całe działy odchodzą, przypadek?

Riccardo
@Były

100 % racja, odchodzą a nawet już odeszli. Jakieś totalne nie porozumienie, brygadziści generujący mase reklamacji awansowani. Dyr Whatsaap techniczny w końcu zwolniony, czas zebyście zrobili porządek z Dyr włoskim i tymi kierasami produkcji. Brak organizacji, totalne nie porozumienie, masa pieniedzy idzie w błoto, reklamacji więcej niz zamówień, masa pomyłek. Decyzja na strategiczne pytanie do Dyr Prod - radź sobie. Gdzie jest kontrola jakości? takiego działu z krwi i kości nie ma, jedynie z nazwy. Nikt nie chce przyjsc, spontanicznie wjada osoby mające doświadczenie w branzy mniejsze niz ich podwładni na dyrektorskie. Weryfikacyjna ocena jest jak ilość zejść na produkcje Riccardo, P.S Zerowa.

Zorro
@Riccardo

Święta racja. Jakieś trzy miesiące temu przyszedł nowy kierownik na pakowanie. Widać że chłop kumaty, zapierdziela na hali, nie siedzi za biureczkiem Ale sam nic nie zwojuje. Zaraz go zniszczą swoim podejściem do napraw i serwisowania maszyn. Prawdziwy rodzynek przyszedł niedawno. Gość który umie tyko gadać i to nie zawsze z kolegami... Bujną ma przeszłość w tym zakładzie jako automatyk.

Lukasz
@Riccardo

Za co został zwolniony Dyr. Techniczny TW Whatsup?

Basia55

Czy może się ktoś wypowiedzieć o pracy w biurze? Jakie warunki? Co z socjalem?

Zzz

Ten zakład trzeba zbudować od samych fundamentów! Powielanie tych samych błędów, brak organizacji . Najwyższy czas na zmiany

Ktosiek
@Zzz

Właśnie następują......

Julia
@Ktosiek

w tym momencie? A co się u was takiego zmienia, chodzi o same w sobie warunki pracy czy coś odnośnie zarobków?

Elita

Przeciez poprzednia władza to byla banda ludzi z przypadku. Ojciec ktory tuszuje brak kompetencji syna. Kiedys to wkoncu musiało upasc

Jeszcze aktualni pracownicy
@Elita

Własnie została pokazana kompetencja narratora który nie ma zielonego pojęcia po za ploteczkami. Obiektywnie co wprowadziła nowa władza? Nic, po za tekstami które piszecie, mówicie jak to było źle. A nic nie wnosicie nowego - uważamy że ściąganie starych osób ponieważ nowych nie potraficie nie jest jakimś wyczynem. A już kilka miesięcy minęło dla "nowej władzy" Syn - zadzwoniłeś o każdej porze z problemem, zawsze otrzymałeś odpowiedź co trzeba zrobić. Obecny po za wystąpieniami whatsaap i decyzjami z czapki totalnie nic. A no tak krzyki. Uważamy że obecnie jest gorzej niż było. Jeszcze trochę waszego nowoczesnego zarządzania i za chwile będziecie sami za nas meldować palety czy naprawiać usterki techniczne. Kolejne osoby z "starej władzy" ciągnące ten wózek odeszły.

serwis
@Jeszcze aktualni pracownicy

prawda

Ania12345

Czy tatuaże w widocznych miejscach są akceptowane? Chodzi o stanowisko w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.