biegun

Jaraczewo

Opinie o biegun

kacper8810

Towar drogi ,obsługa nie miła, wciskająca towar na siłę,sprzedawczyni opryskliwa ,z objawami choroby ADHD. przed majówką brak towaru na grilla ,ogólnie bałagan to nie to samo co za poprzedniego właściciela . nie polecam !!!!!! Klient sklepu na oś.Rusa

zdenerwowana

Wlascicielka nie kulturalna i bezczelna. A pani w sklepie w Jaraczewie ktora sprzedaje tam juz bardzo długo wykorzystuje mlodsza koleżankę a sama non stop gada przez telefon. Skandal

Fifi

Witam, jestem zainteresowana tą firmą, chętnie podjęłabym z nimi współpracę, niestety nie widzę aktualnych ofert pracy, może ktoś coś wie? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

HM

WŁASCICIELE JAK CHORĄGIEWKI NA WIETRZE - JEDNEGO DNIA OK ,A KOLEJNEGO WYWALAJĄ Z ROBOTY NO BRAK KOMPETENCJI -WSZYSTKO ZALEŻY OD NICH

Zostaw opinię o biegun - Jaraczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biegun