KLER S.A.

Dobrodzień

KLER S.A.

Opinie o KLER S.A.

kiki

Uwaga na firmę kler wyzysk za marne pieniądze w akordzie w złych warunkach pracowałam tam sześć lat i wiem co mówię

Bart

Księża to też ludzie, nie oni stanowiā wiarę tylko my wierni. Ciekawe co Nasz Papież by powiedział.... Wielu z nas płakało jak umierał a teraz lecą do kina bo sensacja? Ktoś na tym robui kasę i korzysta z gupoty,. Wierzę w Boga a nie w księży którzy popełniajå błędy, jak my...

@Bart 13.10.2018 22:44

Jak zapewne wiesz forum GoWork.pl jest serwisem pracy, który umożliwia wyszukiwanie wszelkiego rodzaju ofert zatrudnienia w różnych branżach. Forum, na którym się wypowiadasz także dotyczy pracy a konkretnie opinii o pracodawcach. W bieżącym wątku dyskutujemy na temat warunków pracy w salonie meblowym Kler. Twoja opinia, jak wnioskuję dotyczy jednej z produkcji filmowych o tym samym tytule. Istnieje wiele forów internetowych na których możesz opisać swoje wrażenia filmowe jednak forum GoWork.pl zdecydowanie nie jest jednym z nich.

Igor

Może trzeba zacząć dobrze pracować a nie będzie powodu do narzekania? KLER ma opinię dobrego pracodawcy!!

tapicer

Nie polecam tej firmy chaos brak organizacji kiepskie zarobki jak i brak jakości jednym słowem lipa i patola Moje sugestie dla KLER S.A.: Najlepiej to zmiana zarządu na ludzi którzy mają o tym pojęcie a nie tak jak teraz ze zarząd ma tylko głowy do czesnia a nie do myślenia i przyjąć wykwalifikowanych Polaków a nie Ukraińców co się ponoszą Lubię atmosferę w KLER S.A. za: Ludzie na produkcji są bardzo przyjazdni

Patrycja

@Pedro, nie sposób się nie zgodzić z tym co mówisz. Czasami nie warto zakładać jedynie czarnego scenariusza. W niemal każdej pracy można znaleźć pozytywne i negatywne aspekty zatrudnienia i warto mieć to na uwadze przy pisaniu opinii. Czy pracujesz w KLERze? @anonymous, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jesteś pracownikiem firmy KLER?

Pedro

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Co myślicie na temat pracy w KLER S.A.? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

anonymous
@Administrator 07.06.2018 09:03

Ukraińcy uciekają hehe to sobie wyobraz.

Dawid

Może ktoś słyszałem o pracy w firmie dla nowych osób?

anonymous

Witam zakupiłam piękny wypoczynek który okazał się dla mni nie pięknym meblem zdobiącym salon lecz ciągłym problemem moja walka z producentem zabrała mi wiele energii która mogłabym wykorzystać na przyjemniejsze zajęcia A teraz do szczegółów moja kanapa ma ma 50 cm dziurę jest to zapewne powód wadliwie zamocowanych poduszek Niedługo będę mogła siadać w tej dziurze jak w fotelu pozdrawiam producenta

Jak na ten moment wygląda sytuacja w KLER S.A.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Remik

Pewnie jest dobra atmosfera i praca skoro tak dawno nikt nie pisał!!

Patrycja

Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie KLER S.A.? Jaki jest system pracy? Jaka panuje atmosfera? Czy są jakieś premie? Czy można liczyć w firmie na jakiś awans? To ważne informacje dla osób, które myślą nad podjęciem tutaj pracy w tej firmie.

AmiR

Doprawdy ? a dlaczego nie napiszesz żeby otrzymać tam taką pensje to trzeba wyrobić 115 % normy bo bez tej normy mam zwykłe 1600 zł :) za takie 115% normy masz + 1000 zł premii które jest wypłacane dopiero przy następnej pensji

Szwaczka

Witam pracuję już kilka lat jako szwaczka w spółce produkcyjne należącej do grupy KLER. Ja sobie pracę chwalę. Szanują pracownika i zawsze starają się pomagać i rozmawiać z pracownikiem. Nie siedzą w gabinetach tylko co dziennie są na produkcji i wspierają. Oczywiście za nim się nauczyłam jakości i obowiązujących zasad oraz technologii trochę minęło.Najważniejsze są chęci i motywacja, jak je macie to wszystko po woli idzie do przodu. Jeżeli chodzi o pensje to jestem zadowolona - ostatnia pensja to 3020zł brutto. Jeżeli ktoś się zastanawia to polecam cały czas szukają do pracy szwaczek i tapicerów, lub osoby które chcą się nauczyć.

Zadowolony handlowiec

Dzień dobry, pracuję w firmie KLER jako handlowiec w jednym z salonów. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy i kulturę to jest na wysokim poziomie. W tej firmie szanuje się pracownika, a młodemu pracownikowi pomaga się tak aby wszystko zrozumiał - nie jest pozostawiony sam sobie. Zasady pracy klarowne a wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów sprzedażowych. Moja pensja w ostatnich miesiącach wahała się od ok. 3 200 do 4200zł. Dodatkowo w firmie jest fundusz socjalny z którego mogą korzystać pracownicy np. paczki na mikołaja, wypoczynek w domkach w kilku regionach np. w Szczyrku itp. Jeżeli masz chęci i motywację to praca jest super i dobrze nagradzana. Ja z całego serca polecam.

Waldek

Wiesz co, no wiadomo że jak ludzie się znają, a Ty jesteś tylko na praktykach to czasami atmosfera jest jaka jest, moim zdaniem nie możesz być jakoś mocno zły, że nie traktowali Cię jak równego sobie, a jakieś pozytywne opinie masz, cokolwiek w temacie?

praktykantmucha

W czasie swoich praktyk mogłem odczuć kolesiowską atmosferę, każdy sobie pomagał, wszyscy byli myli.Z pozdrowieniami do mojego majstra xd

House Country

W tym tygodniu pojawiło się ogłoszenie o naborze do BB .Wysłałam CV nie licząc ze ktoś zadzwoni.Jestem po 1 etapie rozmów. Nie wiem czy to będzie zmiana pracy na lepsze.? Wielokrotnie po podjęciu pracy rzeczywistość pokazała inne oblicze miejsca pracy. Na forum nie ma opini pozytywnej o tej firmie.

MM
@House Country 04.02.2016 23:08

Jak zakończył się temat twojej przygody z kler? pracowałeś u nich ? polecasz tą prace?

Klient Kler
@MM 06.03.2017 15:04

Z tego co tu piszą wnioskuję że nie powinno się kupować takich mebli gdzie krzywda ludzka jest stawiana ponad wszystko może gdyby lepsze były warunki to i jakości mebli była by lepsza , bo ja kupiłem te okupione niewolnicza praca meble ,gdzie matki lały pewnie łzy że nie mogą dziecka do szkoły zaprowadzić i nie było papieru w kiblu .TO SA KNOTY BADZIEWIE NIE MEBLE !! BYLE JAKI SZAJS I JA MAM TO W DOMU .PRZEPŁACIŁEM I MI WSTYD BO BYLE JAKI TAPICERZE BY MI TO LEPIEJ ZROBIŁ ! SMUTNY LOLO PRZYJECHAŁ I STWIERDZIŁ ZE TO NORMA I MI SIĘ W TWARZ SPLUNĄ .BO CO INNEGO WIDZISZ W SALONIE A CO INNEGO DOSTAJESZ !!!!

Leszek
@Klient Kler 19.07.2017 17:33

Potwierdzam. Przeklinam ten dzień, kiedy kupiłem kanapy Kler. Widziałem przepiękne kanapy w sklepie. Do domu przywieźli zupełnie coś innego. Wykonanie niedokładne i niechlujne. Wszędzie niedoróbki. Nawet zamalowane pęknięcia na skórze. Oczywiście zareklamowałem. Tylko niektóre wady uznali. Czekam już ponad dwa tygodnie na przywiezienie do domu po naprawie. Szok. Nigdy więcej Kler!!!

House Country

ja

ogłoszenia o pracę były- jeśli się nie mylę w końcu kwietnia i w sierpniu 2015. pytają standardowo o doświadczenie zawodowe, jak widzisz swoją osobę za parę lat. Myślę że generalnie szukają osób o miłej aparycji, łatwo nawiązujących kontakt z klientami, ogólnie osób wzbudzających sympatię, niekoniecznie z doświadczeniem w handlu meblami- choć zainteresowanie wnętrzarstwem jest mile widziane. o zarobkach faktycznie nie wolno się wypowiadać- choć szału nie ma. atmosfera pracy mocno jest uzależniona od specyfiki salonu- na jednych jest ok, na innych trochę gorzej. umowa o pracę na pełny etat i terminowość wypłat jest tu plusem, brak dodatkowego wsparcia, jakiegokolwiek socjalu czy choćby możliwości dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty multisport czy czegoś w tym rodzaju to niewątpliwy minus.

Calan

Dzień dobry, Poszukujemy osób na stanowisko Sprzedawcy/Doradcy klienta w ekskluzywnym salonie w Jankach k. Warszawy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet motywacyjny. Jeśli uważasz, że masz umiejętności sprzedażowe, nie zastanawiaj się - aplikuj! Wyślij CV na adres mycareer@calan.com

DEL

Mam do sprzedania bardzo dobrej jakości, piękne, tapicerowane, białe łóżko firmy KLER z kolekcji TRILLO. Wymiary materaca: 160x200 cm + po 20 cm na tapicerowane, miękkie boki wezgłowie podwyższone na zamówienie o 2 kostki Rok zakupu: 2011, cena sklepowa z materacem ok 18000 zł, łóżko używane przez niecałe 2 lata, stojące w pokoju gościnnym MATERAC I NARZUTA GRATIS! Płatność przy odbiorze, odbiór osobisty (okolice Wrocławia), szczegóły na del84@wp.pl

jooo

Wiekszosc opini to bzdury.Jest ok.

eri

witam , ja pracuje w firmie kler jako fizyczny , zarobek 1800 na ręke i trzeba sie narobić , praca 5 dni w tygodniu , soboty jak są to raczej do wybrania, a ci w biurach niemają więcej i pracują dłużej niż 8h , aaa socjalu niema , tylko paczki ze słodyczami dla dzieci , pozdr

Krzysztof

Opinie w internecie ? Bądź poważna. Pozytywne opinie pisane sa przez firmy do tego zatrudnione. Jeden wpis to 0,5 groszy.

abs

Produkty firmy kler to dno i wodorosty gorsze niż Chińszczyzna. Najprawdopodobniej to zasługa kadry. Obsługa klienta, a szczegolnie dział reklamacji to ludzie oderwani od pługa, a takiego traktowania klienta to nawet w PRL-u nie było.

Oferty Pracy

Doradca klienta ds. wyposażenia wnętrz KLER 2014-05-28 Żródło: gazetapraca.pl Rzeszów (podkarpackie) KRAJOWY LIDER W PRODUKCJI MEBLI WYPOCZYNKOWYCHPOSIADAJĄCY SIEĆ SPRZEDAŻY W KRAJU I ZA GRANICĄ POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO DORADCA KLIENTAds. WYPOSAŻENIA WNĘTRZ DO PRACY W SALONIE FIRMOWYM W RZESZOWIE Od kandydatów oczekujemy: łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, umiejętności pracy w zespole, kreatywności i konsekwencji w działaniu, mile widziane zainteresowania urządzaniem wnętrz, umiejętności pro

Janina
@Oferty Pracy 12.06.2014 11:34

Witam, Mieszkam w Californii i mam 20 letnie doswiadczenie z Interior Designerami. Sama jestem artystka. Nazywam sie Janina Pazdan . Jest duzo informacji na internecie o mnie. Mysle o przeprowadzeniu sie do Polski. W zwiazku z tym szukam ciekawej i odpowiedniej pracy. Pozdrawiam , Janina Pazdan

jolka

To ile dokładnie trwa ta owa rekrutacja, bo Kler ma oferte pracy, nic specjalnego - Doradca klienta ds. wyposażenia wnętrz, ale mysle nad aplikacją.

tik

pracuję już trochę i jest ok, warto starać się o etat, choć rekrutacja trwa dość długo, bo są trzy etapy, a kandydatów sporo

violo
@tik 14.05.2014 00:35

To co oni na tych rozmowach mają? pytają o coś konkretnego, sami tak długo gadają czy może jakieś testy?

bolo

Moze jest w takim razie na forum aktualny pracownik Kler i napisałby ile w tym prawdy, dość istotne jest tez podanie nazwy stanowiska.

Zostaw opinię o KLER S.A. - Dobrodzień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLER S.A.