PHU Tomasz Nowicki

Kartuzy

Opinie o PHU Tomasz Nowicki

mx

ido, ten fakt raczej szybko się nie zmieni. Gdzieś słyszałem, że pracownicy niespecjalnie lubią swoją pracę. Plus jest jednak taki, że dają stałe wynagrrodzenie i można liczyć na dobre referencje przy dalszej współpracy

HEJ

Jest Ok!

agent

Jeśli go znacie to doskonale wiecie co to za człowiek?

Szukasz pracy?

Kaśka

Wspaniały człowiek

tomek

Pracowałem u tego oszusta dosyć długo. Oszukuje On znaczy (tomek nowicki) wszystkich począwszy od pracowników i kontrahentów a skończywszy na żonie czy też byłej żonie lub kochance. Okropny typ długo się rozpisywać. Widać ,że szuka pracowników (czytać bezmózgie Zombi) teraz daleko od Kartuz (Kościerzyna,Wejcherowo,Tczew itd.), bo tutaj już Jego poznali. Meble jego produkcji to jedna wielka ściema, bo uczniowie wykonują czarną robotę i kleją je z miliarda kawałków co jest nie widoczne dla klienta. Ludzie uważajcie na tego kłamcę wielu ludzi miało przez Niego problemy. Omijać szerokim łukiem !!!

żenada.

Zostaw opinię o PHU Tomasz Nowicki - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Tomasz Nowicki