Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Doradca klienta Nowy wpis
Pracownik

Jako pracownik salonu z bogatą ofertą drzwi, okien i rolet, każdego dnia doświadczam, jak istotne jest zrozumienie potrzeb klienta. Nasza praca polega nie tylko na sprzedaży, ale przede wszystkim na doradztwie i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań. Klienci cenią sobie nasze indywidualne podejście oraz profesjonalizm, co przekłada się na ich decyzje o powrocie i polecenie nas dalej. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, ponieważ to ona wpływa na nasze codzienne interakcje z klientami.

Justyna Nowy wpis
Inne

Polecam rolety, które kupiłem. Montaż zrealizowany na czas, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania.

Kornelia Nowy wpis
Pracownik

Wybór odpowiednich drzwi, okien czy rolet to decyzja, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo w domu. Nasz zespół w salonie stawia na wysoką jakość obsługi i doradztwa. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierają najlepsze produkty dostosowane do ich potrzeb. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, który pozwala na lepsze zrozumienie ich oczekiwań i preferencji. Montaż wykonujemy sprawnie i z należytą starannością, co jest kluczowe dla zadowolenia klientów.

Martyna Nowy wpis
Inne

Okna kupione i zamontowane szybko i profesjonalnie. Polecam korzystanie z usług tego salonu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Anonimowo
Pracownik

Pracując w salonie z oknami, drzwiami i roletami, doświadczam codziennie, jak ważna jest atmosfera pracy dla efektywności i zadowolenia klienta. Nasi klienci cenią sobie profesjonalne doradztwo i osobiste podejście, co jest możliwe dzięki świetnej atmosferze w zespole. Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie, co pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Montaż wykonujemy zawsze z dbałością o szczegóły, co przekłada się na zadowolenie i lojalność naszych klientów.

Filip $
Inne

Bardzo zadowolony z zakupu i montażu drzwi DRE. Cały proces przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów.

Siwy
Pracownik

Praca w Drawex to ciągłe wyzwania i możliwość rozwoju. Świetny zespół i atmosfera sprzyjająca innowacyjnym pomysłom. Cieszę się, że mogę być częścią tej firmy

Ryszard
Inne

Zawsze bałem się zakupu drzwi przez internet, ale Drawex zmienił moje podejście. Ich strona jest bardzo intuicyjna, a obsługa klienta pomogła mi w każdym kroku.

Fachowcy
Pracownik

Jako firma remontowa często współpracujemy z Drawex przy zakupie drzwi. Ich bogaty asortyment i elastyczność w dostawach znacząco ułatwiają nam realizację projektów. Produkty są solidne i estetyczne, co zawsze spotyka się z zadowoleniem naszych klientów.

Karola
Inne

Drawex to więcej niż salon drzwi i okien. To miejsce, gdzie realizują się Twoje marzenia o idealnym domu. Wybór drzwi łamanych przeszedł moje oczekiwania.

Roman
Były pracownik

Liczba opinii wystawionych przez klientów wygenerowana przez AI jest zatrważająca. Nikt nawet przed ich wstawieniem nie zrobił research. Ta firma nawet nie sprzedaje okien i drzwi a meble tapicerowane i stelaże meblowe. Pracowałem tam przez 5 lat. Na moim stanowisku jeden z dłuższych starzy. Częsta rotacja pracowników. Czysty wyzysk i (usunięte przez administratora) Do tego pensje ledwie kilka stówek ponad najniższą krajową. Właściciele są tak zapatrzeni w swoje portfele, że nie widzą, że pracownik to też człowiek. Praca od 6 do 16. Często też w soboty.

Kolba1985
Były pracownik
@Roman

Potwierdzam. Szefowie typowi Januszem. Praca nieproporcjonalna do wypłaty. Nie polecam. Były tapicer.

Szymon
Inne

Kupując rolety w Drawex, nie spodziewałem się tak profesjonalnego doradztwa. Są idealnie dopasowane do moich okien. Całkowicie zmieniły wygląd mojego domu!

Alka
Inne

Myślicie, że warto jeszcze wysłać cv do firmy w prośbą o pracę, jeśli etat kierowcy był rekrutowany dwa miesiące temu? Mężowi bardzo zależy, tym bardziej, że firma szukała pracy od zaraz... Oprócz pensji podstawowej, proponowano premię za wyniki. Powiedzcie tylko za jakie konkretne zadania można ją uzyskać.

Kasia
Inne

Salon Drawex oferuje niesamowity wybór drzwi i okien. Z ich pomocą moje mieszkanie przeszło totalną metamorfozę. Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

A&R
Pracownik

Współpraca z Drawex od początku do końca jest przyjemnością, która przekłada się na wyjątkową jakość naszych własnych usług. Jako firma montująca, cenimy sobie nie tylko wysoką jakość dostarczanych przez Drawex produktów, ale również profesjonalizm i wsparcie, które otrzymujemy na każdym etapie współpracy. Od dokładności w realizacji zamówień, przez terminowość dostaw, po fachowe doradztwo techniczne - wszystko to sprawia, że praca z Drawex jest efektywna i satysfakcjonująca. Ta synergia między naszymi firmami jest kluczem do sukcesu i zwiększa satysfakcję naszych wspólnych klientów, co w dzisiejszych czasach jest bezcenne.

jacek i agnieszka
Inne

Jakość, wybór i obsługa w Drawex stoją na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu, kto szuka solidnych okien i drzwi.

Agnieszka B
Inne

Salony Drawex charakteryzują się bogatym asortymentem produktów, co sprawia, że są one atrakcyjne dla szerokiego grona klientów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz nowoczesnych rozwiązań do swojego mieszkania, czy klasycznych wzorów, które dopełnią wygląd tradycyjnego domu, Drawex oferuje szeroki wybór okien, drzwi i rolet, które zaspokoją różnorodne potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu każdy klient ma możliwość znalezienia produktów idealnie dopasowanych do swojego indywidualnego stylu i wymagań, co jest dowodem na elastyczność i zrozumienie potrzeb rynku przez firmę.

zadowolony klient
Inne

Drawex to miejsce, gdzie każdy znajdzie okna i drzwi dla siebie. Doradcy znają się na rzeczy i zawsze służą pomocą.

pracownik x
Pracownik

Pracując w Drawex, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że firma ta wyróżnia się wyjątkową kulturą pracy, która promuje współpracę, innowacyjność i zaangażowanie. Zespół, z którym mam przyjemność pracować, jest zawsze gotowy iść o krok dalej, aby zapewnić najwyższą satysfakcję klienta. Ta pozytywna atmosfera pracy przekłada się na jakość naszych usług i produktów, co sprawia, że praca tutaj jest nie tylko wyzwaniem, ale i prawdziwą przyjemnością. Firmowa filozofia stawiania klienta na pierwszym miejscu jest nie tylko deklarowana, ale przede wszystkim wprowadzana w życie na każdym kroku naszej działalności.

Izabela
Inne

Wybór drzwi do domu w Drawex to była przyjemność. Profesjonalna obsługa i doradztwo pomogły mi podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii