Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Zemło Nowy wpis

Jako klient firmy Drawex, mogę z czystym sumieniem polecić ich produkty i usługi. Pracując na co dzień z różnymi dostawcami, mogę powiedzieć, że Drawex wyróżnia się profesjonalizmem i dbałością o detale. Zakupiłem drzwi Porta oraz okna i jestem bardzo zadowolony z jakości tych produktów. Montaż przebiegł sprawnie, a ekipa montażowa była bardzo profesjonalna i uprzejma. Firma zapewnia również doskonałą obsługę posprzedażową, co jest ogromnym atutem. Dzięki Drawexowi moje projekty są realizowane na najwyższym poziomie, a klienci zadowoleni. Gorąco polecam współpracę z tą firmą.

Trybulaki Nowy wpis

Drzwi Jaro zakupione w salonie Drawex są solidne i estetyczne. Montaż przebiegł sprawnie, a obsługa klienta była bardzo miła.

Endriu Nowy wpis

Firma Drawex to synonim jakości i profesjonalizmu. Ich zespół dokłada wszelkich starań, aby klient otrzymał pełne wsparcie na każdym etapie zakupu – od wyboru odpowiednich drzwi, okien, czy rolet, aż po fachowy montaż. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, takimi jak ANBO, Porta, DRE, gersa, Delta, AdMar, KMT, Jaro, można dostać produkty najwyższej jakości. Montaż jest realizowany przez doświadczoną ekipę, co gwarantuje satysfakcję z efektu końcowego. Na końcu dostajemy po prostu to, co oczekujemy.

Zatrudniony

Pracuję w firmie Drawex od kilku lat i mogę śmiało powiedzieć, że to jedno z lepszych miejsc pracy, w jakich miałem okazję pracować. Firma stawia na rozwój swoich pracowników i regularnie organizuje szkolenia, dzięki którym możemy poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Warunki zatrudnienia są bardzo dobre – mamy stabilne umowy, a wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy i rynkowych standardów.

Pani Nowy wpis
@Zatrudniony

Jeśli to prawda no to wygląda bardzo pozytywnie. No ale jak wynagrodzenie jest adekwatne znaczy co dają coś więcej niż minimalna krajowa?? Bo tyle zachwytów no to chyba musi byc serio wysokie wynagrodzenie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Brodaty

Praca w salonie Drawex to codzienne wyzwania i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta. Dzięki szerokiemu asortymentowi drzwi firm ANBO, Porta, DRE, gersa, Delta, AdMar, KMT, Jaro, oraz okien i rolet, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Montaż jest przeprowadzany przez wykwalifikowanych fachowców, co gwarantuje wysoką jakość usług. Cieszy nas, gdy klienci wracają do nas z pozytywnymi opiniami. Wspólnie tworzymy przyjazną atmosferę, co przekłada się na zadowolenie zarówno klientów, jak i pracowników.

Dagmara

Rolety zakupione w Drawex spełniły moje oczekiwania. Montaż był szybki i profesjonalny, a obsługa bardzo pomocna.

Damian & spółka

Kupiłem okna w salonie Drawex i jestem bardzo zadowolony. Jakość produktów jest wysoka, a montaż przeprowadzony bez zarzutu.

Kasia&Marek

Zakup drzwi w salonie Drawex był świetnym doświadczeniem. Obsługa pomocna, montaż szybki i profesjonalny. Drzwi są solidne i estetyczne.

Alan W

Salon Drawex oferuje szeroki wybór produktów i profesjonalne doradztwo. Zakupiłem tam okna i drzwi, montaż przebiegł bez problemów. Czas realizacji był zadowalający, a produkty spełniają moje oczekiwania. Polecam ten salon.

Drawex to świetne miejsce na zakup drzwi. Kupiłem tam drzwi Porta i jestem bardzo zadowolony. Obsługa była pomocna, montaż szybki i sprawny. Drzwi są solidne i wyglądają świetnie. Polecam.

Nowakowski

Jako klient Drawex mogę potwierdzić, że obsługa w tej firmie jest na najwyższym poziomie. Od samego początku czułem, że jestem w dobrych rękach. Pracownicy są bardzo kompetentni i potrafią doradzić najlepsze rozwiązania. Zakupiłem drzwi i okna, a montaż przebiegł szybko i bez problemów. Czas realizacji był zgodny z ustaleniami, a jakość produktów spełniła moje oczekiwania. Polecam Drawex każdemu, kto szuka solidnych i estetycznych rozwiązań do swojego domu.

Wymagający

Okna zakupione w Drawex to strzał w dziesiątkę. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i szybki montaż. Czas realizacji bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego salonu i na pewno wrócę.

Bob budowniczy

Moje doświadczenie z firmą Drawex było naprawdę pozytywne. Szukałem solidnych drzwi i okien do nowego domu i po wielu rekomendacjach odwiedziłem salon Drawex. Już na początku byłem mile zaskoczony profesjonalizmem obsługi. Doradcy klienta naprawdę znają się na rzeczy – szczegółowo przedstawili różnice między modelami, uwzględniając parametry techniczne i estetyczne. Zdecydowałem się na drzwi Porta oraz okna MH. Proces zamówienia przebiegł sprawnie, a termin realizacji był zgodny z ustaleniami. Montaż został przeprowadzony szybko i profesjonalnie – ekipa montażowa była punktualna, sprawna i dbała o czystość. Doceniam, że firma Drawex nie tylko sprzedaje, ale również montuje swoje produkty, co gwarantuje ich prawidłową instalację.

Micky

Kupiłem rolety w salonie Drawex. Obsługa była bardzo pomocna, a czas realizacji zadowalający. Montaż szybki i sprawny. Rolety świetnie wyglądają i spełniają moje oczekiwania. Polecam ten salon.

Szymek

Salon Drawex to miejsce, gdzie można liczyć na fachowe doradztwo i szeroką ofertę produktów. Zakupiłem tam drzwi i jestem bardzo zadowolony. Montaż przebiegł szybko i bez problemów. Zdecydowanie polecam.

Tadeusz

Dzięki fachowej pomocy wybrałem idealne drzwi dla mojego mieszkania. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo.

Doradca klienta

Jako pracownik salonu z bogatą ofertą drzwi, okien i rolet, każdego dnia doświadczam, jak istotne jest zrozumienie potrzeb klienta. Nasza praca polega nie tylko na sprzedaży, ale przede wszystkim na doradztwie i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań. Klienci cenią sobie nasze indywidualne podejście oraz profesjonalizm, co przekłada się na ich decyzje o powrocie i polecenie nas dalej. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, ponieważ to ona wpływa na nasze codzienne interakcje z klientami.

Justyna

Polecam rolety, które kupiłem. Montaż zrealizowany na czas, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania.

Kornelia

Wybór odpowiednich drzwi, okien czy rolet to decyzja, która wpływa na komfort i bezpieczeństwo w domu. Nasz zespół w salonie stawia na wysoką jakość obsługi i doradztwa. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierają najlepsze produkty dostosowane do ich potrzeb. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, który pozwala na lepsze zrozumienie ich oczekiwań i preferencji. Montaż wykonujemy sprawnie i z należytą starannością, co jest kluczowe dla zadowolenia klientów.

Martyna

Okna kupione i zamontowane szybko i profesjonalnie. Polecam korzystanie z usług tego salonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.