Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Małkowo

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Darkman

Wiitam. Czy ktos moglby przyblizyc na czym polega praca na produkcji w firmie Drawex Malkowo?

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Drawex? Jak wyglądają warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę? W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy - czy warto aplikować? Te informacje pomogą osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.

KL
@Iza 26.07.2017 15:05

Ja mogę wypowiedzieć się o firmie Drawex Sp zoo Sp K z Małkowa. Widzę, że na tym forum jest wymieszane kilka firm. Nie wiem do której zamierzasz aplikować ale według mnie Drawex Sp z Małkowa jest ok. Zawsze pewnie znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, jednak ja złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Pracuję na produkcji, atmosfera jest fajna. Szef czasem pociśnie ale gdzie nie trzeba pracować. Kasa jest na czas i co mi więcej trzeba. Biuro też chyba nie narzeka bo raczej rotacji tam nie ma. Cały czas dochodzą nowi ale to raczej związane jest z rozwojem firmy, a nie złymi warunkami. Pracują tez tam z Ukrainy pewnie za mniejsze pieniądze ale ogólnie jest ok.

Ewelina

a jak wygląda praca biurowa w dziale sprzedazy?jest wlasnie ogloszenie

Zostaw opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drawex Sp. z o.o. Sp.k.