Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Krakowiaki

Ekipa z Drawex zadbała o każdy detal, oferując drzwi najwyższej jakości, które pięknie komponują się z resztą domu.

Janek

Współpraca na wysokim poziomie, jestem zadowolony.

Pod koniec stycznia odświeżona ofertę z posadą dla Magazyniera- pracownika produkcji. Trzeba by mieć według oferty uprawnienia na wózki ale praca jest jedno zmianowa. Natomiast to szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy, to w w jaki sposób się ona odbywa ile trwa? I ile bym tu na początek dostał na rękę?

Pełna profeska !

Mają w swojej ofercie wyłącznie dobrych i sprawdzonych producentów. Obsługa chętna do pomocy w wyborze i wykonuje dokładne wyceny.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Klaudiusz R&J

Fachowa, rzetelna i miła obsługa oraz szeroki wybór drzwi, okien i rolet. Ekipa montażowa zna się na rzeczy, zostawiają po sobie pełen porządek.

Sandra

Rozbudowana oferta, dobre ceny i można dogadać się odnośnie terminów realizacji.

Świetna obsługa, dobry wybór drzwi zewnętrznych zarówno odnośnie producentów jak i ich modeli.

Na lento znalazłem ofertę pracy dla magazyniera - pracownika produkcji. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia. Pracowałem wcześniej kilka lat na magazynie (nie meblarskim) więc jakieś tam doświadczenie mam. Pytanie, czy przełoży się to na jakiś znaczący wzrost wynagrodzenia? Wie ktoś może, ile mniej więcej zarabiają tu ludzie z kilkuletnim stażem?

Mokras

Pełen profesjonalizm, konkretna obsługa w salonie.

aaa

Kto wytłumaczy, dlaczego na portalu z opiniami o warunkach pracy pojawiają się wpisy od klientów, a wszelkie zapytania w temacie zatrudnienia pozostają bez odpowiedzi? Praca montera w oparciu o jaką umowę jest wykonywana i kiedy można otrzymać UoP na stałe? Poza tym, nie mam pojęcia, jakim cudem klient wie, że drzwi montują mu pracownicy z dużym doświadczeniem? Bo i taki jest tu ostatnio wpis.

Cekus

Dobre doradztwo, jednocześnie drzwi spełniają wszystkie wymagania co do parametrów.

Pełna profeska

Szybki i sprawny montaż, świetni specjaliści z dużym doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich drzwi z dokładną wyceną.

Gwiazdeczka

Doświadczona firma. Pomoc w wyborze, pomiar i montaż drzwi to wszystko zostało załatwione kompleksowo. Polecam!

W lokalnej prasie jest anons z pracą jednozmianową dla magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe. Dajcie znać, czy jest tam dość miejsca do manewrowania wózkami i czy większość załadunków / rozładunków odbywa się właśnie za pomocą sprzętu, czy ręcznie? Z dodatków, widać, że występują grupowe ubezpieczenie, bony świąteczne, a jest też zapewnienie o indywidualnym podejściu do każdego pracownika. Napiszcie w takim razie, na czym ono polega i jakie pieniądze są do zarobienia?

Jak się pracuje z ludźmi z Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Anka&Filip

Profesjonalne doradztwo, bezproblemowy zakup. Nie ma problemów z kontaktem telefonicznym, cenowo na tle konkurencji również dobrze wypadają :)

Sandra

Montaż drzwi realizowany bardzo szybko i sprawnie. Wszystko po sobie sprzątają, dotrzymują terminów realizacji.

Kalina

A jak z etatem dla sprzedawców, znajdzie się coś wolnego? Czy trzeba mieć duże doświadczenie w sprzedaży, mam 3 lata stażu w branży. Jak firma motywuje swoich pracowników, oczywiście poza czynnikami finansowymi? Mogę liczyć na podstawę 5k na rękę?

Karola

Udana współpraca, szybki montaż okiem i drzwi, bardzo duży plus za doradztwo bez naciągania na najdroższe rozwiązania.

Polecamy

Dobre okna, dobry montaż, zamówienia realizowane w ustalonym terminie i ustalonej kwocie. Można ich polecić!

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.