Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Izabela
Inne

Wybór drzwi do domu w Drawex to była przyjemność. Profesjonalna obsługa i doradztwo pomogły mi podjąć najlepszą decyzję.

Ireneusz
Inne

Zakupy w Drawex to gwarancja zadowolenia. Od doradztwa po montaż - wszystko na najwyższym poziomie.

1
Karol
Inne

Drawex oferuje szeroki wybór okien i drzwi wysokiej jakości. Warto docenić ich profesjonalne doradztwo i sprawny montaż.

Pablo
Inne

Ekipa dwuosobowa trzy dni u mnie była. Pierwszy dzień zajął im nawet całkiem długo, bo było wykuwanie, wiec sie chłopiny narobiły, a nie uciekało. I czas leciał, Ale następny dzień to już widać robota uciekała w oczach. Na elegancko wszystko skończone w ostatni dzień. Dla mnie super robota.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jacenty
Pracownik

Czyli jakoś to wygląda normalnie. 8h to brzmi na sensowną robotę. I fajnie, że ten czas nie taki sztywny. Wiadomo najlepiej zaczynać wcześniej, ale pewnie tez zależy na kiedy do klienta na montaż się dojedzie. Bo różnie z tym bywa.

Wąski
Pracownik

Normalna robota na jedną zmianę zaczyna się albo o 7 albo o 8, ale swoje 8 trzeba wydziobać. Lata sie w ekipie dwusobowej przeważnie. No chyba ze jakiś urlop, to wiadomo, ze nie zawsze sie da tak złożyć. Albo wieksza robótka.

anonim
Inne
@Wąski

Właśnie szukam pracy na jedną zmianę, dla mnie to spora zaleta zwłaszcza, że się buduje i wieczorami latam na budowę. A zdarza się, że pracujecie więcej niż 8 h? Wtedy macie to liczone jako nadgodziny? Może lepiej płatne?

Czarek i Monika
Inne

Z Drawexem współpraca to czysta przyjemność. Ich doradztwo i wykonanie pracy przekroczyły nasze oczekiwania.

Krakowiaki
Inne

Ekipa z Drawex zadbała o każdy detal, oferując drzwi najwyższej jakości, które pięknie komponują się z resztą domu.

Janek
Inne

Współpraca na wysokim poziomie, jestem zadowolony.

anonim
Inne

Pod koniec stycznia odświeżona ofertę z posadą dla Magazyniera- pracownika produkcji. Trzeba by mieć według oferty uprawnienia na wózki ale praca jest jedno zmianowa. Natomiast to szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy, to w w jaki sposób się ona odbywa ile trwa? I ile bym tu na początek dostał na rękę?

Pełna profeska !
Inne

Mają w swojej ofercie wyłącznie dobrych i sprawdzonych producentów. Obsługa chętna do pomocy w wyborze i wykonuje dokładne wyceny.

Klaudiusz R&J
Inne

Fachowa, rzetelna i miła obsługa oraz szeroki wybór drzwi, okien i rolet. Ekipa montażowa zna się na rzeczy, zostawiają po sobie pełen porządek.

Sandra
Inne

Rozbudowana oferta, dobre ceny i można dogadać się odnośnie terminów realizacji.

Paweł
Inne

Świetna obsługa, dobry wybór drzwi zewnętrznych zarówno odnośnie producentów jak i ich modeli.

anonim
Inne

Na lento znalazłem ofertę pracy dla magazyniera - pracownika produkcji. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia. Pracowałem wcześniej kilka lat na magazynie (nie meblarskim) więc jakieś tam doświadczenie mam. Pytanie, czy przełoży się to na jakiś znaczący wzrost wynagrodzenia? Wie ktoś może, ile mniej więcej zarabiają tu ludzie z kilkuletnim stażem?

Mokras
Inne

Pełen profesjonalizm, konkretna obsługa w salonie.

aaa
Inne

Kto wytłumaczy, dlaczego na portalu z opiniami o warunkach pracy pojawiają się wpisy od klientów, a wszelkie zapytania w temacie zatrudnienia pozostają bez odpowiedzi? Praca montera w oparciu o jaką umowę jest wykonywana i kiedy można otrzymać UoP na stałe? Poza tym, nie mam pojęcia, jakim cudem klient wie, że drzwi montują mu pracownicy z dużym doświadczeniem? Bo i taki jest tu ostatnio wpis.

Cekus
Inne

Dobre doradztwo, jednocześnie drzwi spełniają wszystkie wymagania co do parametrów.

Pełna profeska
Inne

Szybki i sprawny montaż, świetni specjaliści z dużym doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich drzwi z dokładną wyceną.

Gwiazdeczka
Inne

Doświadczona firma. Pomoc w wyborze, pomiar i montaż drzwi to wszystko zostało załatwione kompleksowo. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii