Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Urszula
Inne

Nikt nic nie mówi nadal o pracy. To jak, oni nikogo nie zatrudniają? A może zatrudniają, tylko nie „zwykłych ludzi” z zewnątrz, ktoś opowie jak jest, że taka cisza tutaj w kwestii zatrudnienia?

Arczi
Inne

Pełen profesjonalizm, racjonalne ceny i krótki czas realizacji.

Robert
Inne

Przystępne ceny, racjonalne terminy realizacji zamówień. Okna i drzwi dostępne od najlepszych producentów.

Horek
Inne

Świetni pod każdym względem. Szeroki asortyment, świetna komunikacja i doradztwo, a przy tym przyzwoite ceny.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Agata
Inne

Sporo tu pozytywnych opinii klientów, a mnie najbardziej interesuje opinia samych pracowników. Czy Sprawdź to dobry pracodawca? Jest tu szansa na umowę o pracę? Jakie warunki finansowe są oferowane? Będę wdzięczna za odpowiedź

Rebek
Inne

Dobra firma świadcząca usługi w zakresie zakupu oraz montażu stolarki okiennej.

Urszula
Inne

Widzę, że z terminowością tu jest okej względem klientów, przynajmniej z tego, co czytam w komentarzach. A czy pracownicy też mogą liczyć, że wynagrodzenie zawsze będzie wypłacane na czas? Czy zdarzają się opóźnienia?

Dominika
Inne

Konkretni i co najważniejsze terminowi co ma bardzo duże znaczenie będąc na etapie budowy domu.

KarolZ
Inne

Konkretni fachowcy, duży wybór drzwi i konkurencyjne ceny.

AdrianM
Inne

Profesjonalna obsługa, bardzo uprzejma obsługa w salonie. Można się dopytać i wycenić konkretne zamówienie.

Justyna
Kandydat

Wiele klientów wyraża się o usługach firmy bardzo pozytywnie. A jak z pracownikami? Znajdzie się na forum jakiś kierowca? Jak z finansami? Będzie ze 4,5 tyś netto? Na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć? Karta multisport, ubezpieczenia?

Andrzej
Inne

Dobrze wyposażony salon, można sprawdzić różne warianty jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne.

Janusz
Inne

Jest okey, przyjazna obsługa i można sobie wszystko sprawnie wycenić.

Weronika
Inne

Fachowa obsługa, konkurencyjne oferty cenowe w zakresie drzwi zewnętrznych takich marek jak Gerda.

Andrzej
Inne

Bardzo pomocni, dzięki nim bez problemów można dobrać dobrze wykonane drzwi zewnętrzne z porządnymi parametrami technicznymi. Wszystko przedstawione czarno na białym, polecam

KamilZyk
Inne

Mają niezłe ceny, obsługa konkretna i terminowa.

Lerek
Inne

Szybko, sprawnie i konkretnie. Fachowa obsługa, przystępne warunki współpracy. Polecam!

Przemek
Inne

Konkretni fachowcy, dobre ceny i krótkie terminy realizacji.

Rons
Inne

Konkretni fachowcy. Nie naciągają, a doradzają jak najlepiej dla klienta.

PatrykUs
Inne

Firma z doświadczenie, dobrymi warunkami i pełnym wsparcie oraz ułatwieniem podjęcia racjonalnej decyzji zakupowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii