Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Robert

Jest okey, dość dobra firma.

Uprzejma obsługa, duży wybór drzwi zewnętrznych najlepszych marek. Warto się wybrać stacjonarnie, również po to żeby je wycenić.

Amadeusz

Dobra i doświadczona firma na której wsparcie na każdym etapie można liczyć. Wyceny bardzo dokładne, ceny fajne.

@Amadeusz

No to super! Ważne, że można liczyć na wsparcie! A z czym konkretnie Ci pomogli? Dasz znać ?

Daria

Numer jeden jeżeli chodzi o firmę w zakresie wyboru stylowej i ciepłej stolarki okiennej oraz drzwi dla domu. Świetna obsługa, dokładna wycena.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Joasia

Okey, profesjonalni i terminowi w przeprowadzonych realizacjach. Można skonsultować zakup i porozmawiać o aspektach technicznych, bez naciągania na dodatkowe korzysta.

Gosia

Szybko i profesjonalnie, konkurencyjna oferta na tle innych firm w mieście.

Rafał

Jasne warunki współpracy, bardzo dobra oferta drzwi najlepszych marek.

Ada

Szybko, sprawnie i oczywiście w pełni profesjonalnie. Mogę jak najbardziej polecić kontakt, bo jednak należy wybrać jak najlepszą jakość stolarkę oraz drzwi nie tylko od strony wyglądu ale również właściwości izolacyjnych.

Bartosz
@Ada

A jak ocenisz ceny u nich? Jest lepiej niż u konkurencji?

Seweryn

W mojej ocenie odpowiedni kierunek poszukiwań jeśli chodzi o stolarkę okienną, w ofercie mają naprawdę rozbudowana ofertę najlepszych producentów.

Bella

Można polecić, przede wszystkim wyróżnia ich świetne podejście do zainteresowanych. Można dopytać o każdy produkt.

Wojtek

Prawdziwi fachowcy, warto!

Polecam, firma z rozbudowaną ofertą, dobrymi cenami i też miłym podejściem od strony obsługi. Dobrze mieć przy wyborze stolarki takie wsparcie.

Izabela
@Marek

A czasy realizacji nie odstraszają?

karol

Wszystko w porządku, terminowo i co no najważniejsze obsługa bardzo konkretna.

Izabela
@karol

No i super! A co zamawiałeś i jak oceniasz jakość wykonania?

Robert

Wszystko okey, polecam kontakt z firmą Drawex

Krzysiek

Miła obsługa, rozbudowana oferta i konkretne doradztwo od osób które naprawdę dobrze znają się na branży.

@Krzysiek

No to super jak wszystko jest w porządku. Ja też sobie cenię konkretne doradztwo. A jak oceniasz kwestie finansowe? Są przystępne?

Jan

Dobrze zestawiona oferta, duże doświadczenie także można się doradzić i rozwiać wątpliwości.

Mariusz

Ogólnie polecam, profesjonalizm obsługi.

Onek

Ze współpracy jestem zadowolony, dobre ceny i termin realizacji zbliżony do ustalonego. Etap stolarki zakończony.

@Onek

To super. Zbliżony czyli jednak kilka dni obsuwy były?

Damian

Dobry stosunek cen do jakości, terminowo przeprowadzona realizacja i obsługa na której pomoc można liczyć, aby wybrać jak najlepsze drzwi do swojego domu. Po wszystkim zachowali pełen porządek.

Karol

Szybko i bez problemów załatwiona sprawa. Drzwi dobrane i zamontowane, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.