Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Hubert

Dobry wybór, uprzejma obsługa i przede wszystkim chętna do pomocy. Wato wybrać się do nich osobiście, aby dotknąć, doradzić i wszystko wycenić. Do tego świadczą usługi montażu

Od wejścia można spotkać się z profesjonalnym podejściem obsługi. Zarówno sprawdzając dostępne opcje oraz ich wycenę, która jest dla nas najbardziej interesuja.

Rysiek

Nie widzę aktualnych ofert pracy, natomiast na stronie firma zachęca zainteresowanych pracą do pozostawienia swojego CV. Jak ze stanowiskiem ślusarzy? Samo doświadczenie wystarczy, czy trzeba jednak mieć kwalifikacje? Jaka stawka za h? Ekipa do pracy w porządku, miło się wam pracuje?

Zadowoleni

Bardzo dobry wybór w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi. Konkurencji cenowo, fachowe podejście do klienta na każdym etapie współpracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Martyna

Firma z rozbudowaną ofertą stolarki okiennej oraz drzwi. Profesjonalne podejście i dokładne wyceny z możliwością negocjacji.

Lili
@Martyna

Fajnie, że mają profesjonalne podejście. Ale jeszcze fajniej by było jakby ktoś powiedział czy w takim razie osoby bez doświadczenia przyjmują? Bo sporo tu komentarzy typu ' znają się na swoim fachu'. Ktos pracował i podpowie czy bez doświadczenia też zatrudniają?

Jarosław

Na stronie firmy podany jest adres mailowy, pod który słać można cv. Ja szukam pracy na magazynie. Dałoby radę napisać, czy robi się tu w stałych godzinach z wolnymi weekendami, czy może w jakimś systemie zmianowym? I co z procesem rekrutacji, jak szybko po spotkaniu dostaje się odpowiedź?

YYYYY

Ale dlaczego ma odpuścić, jakie są minusy pracy tutaj? Nie wiem - trzeba się liczyć z nadgodzinami tutaj np? Czy o cos innego chodzi? Mnie właśnie ciekawi czy po godzinach trzeba robić? Jak często jak tak ?

Grzesiek

Znają się na rzeczy, mają doświadczenie w branży i są w stanie zapewnić konkurencyjne oferty cenowe oraz terminy.

Hela

Klienci piszą, że są zadowoleni, szkoda że nic nie słychać od pracowników, bo ja myślałam, żeby coś podpytać tutaj o tę pracę właśnie. Są przyjęcia teraz, a jeśli tak to czy odpowiadają każdemu? Czy tylko osobom z odpowiednim doświadczeniem?

MilenaS

Trzymają poziom, tak jak można byłoby tego oczekiwać od sprawdzonej firmy świadczącej usługi sprzedaży oraz realizacji prac montażowych okien i drzwi.

Dozi

Dobra cena, brak problemów z obsługą i jednocześnie jeśli chodzi o poziom obsługi przy wyborze to naprawdę znają się na swoim fachu.

Dobra oferta i jednocześnie naprawdę merytoryczna obsługa. Znają sie na swoim fachu!

Karo

Może ktoś dać znać czy są przyjęcia na magazyn? Chłopak chce wysyłać CV przez stronę ale zastanawiam się czy ono gdzieś nie trawi w przestrzeń jeśli nie ma aktualnie przyjęć. Będę wdzięczna jak ktoś z pracowników da znać

Antoni

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry wybór drzwi zewnętrznych oraz okien wraz z dokładną wyceną.

Numer jeden wśród wyboru dobrej jakości drzwi zewnętrznych w trójmieście.

AndrzejSz

Konkretna firma oferująca duży wybór drzwi zewnętrznych najlepszych producentów. Krótkie terminy realizacji, wszystko zgodnie z ustaleniami również co do zakresu cen za pełną usługę wraz z montażem.

Urszula

Nikt nic nie mówi nadal o pracy. To jak, oni nikogo nie zatrudniają? A może zatrudniają, tylko nie „zwykłych ludzi” z zewnątrz, ktoś opowie jak jest, że taka cisza tutaj w kwestii zatrudnienia?

Arczi

Pełen profesjonalizm, racjonalne ceny i krótki czas realizacji.

Robert

Przystępne ceny, racjonalne terminy realizacji zamówień. Okna i drzwi dostępne od najlepszych producentów.

Horek

Świetni pod każdym względem. Szeroki asortyment, świetna komunikacja i doradztwo, a przy tym przyzwoite ceny.

Agata

Sporo tu pozytywnych opinii klientów, a mnie najbardziej interesuje opinia samych pracowników. Czy Sprawdź to dobry pracodawca? Jest tu szansa na umowę o pracę? Jakie warunki finansowe są oferowane? Będę wdzięczna za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.