Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Marcin
Inne

Same opinie od zadowolonych klientów a ja chciałbym się też dowiedzieć jak się tu pracuje. Na stronie firmy nie znalazłem ofert pracy ale jest link do rekrutacji na który można wysłać CV. Ktoś wysyłał papiery w ciemno i się odezwali? Podpowiedzcie coś jak tu jest

Miron
Inne

Krótkie terminy, dobre ceny i jednocześnie doświadczona oraz pomocna obsługa w salonie. Jednocześnie na kolejnych etapach można zawsze liczyć na dobry kontakt. Polecam!

JanD
Inne

Świetna fachowa obsługa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Jestem pozytywnie zaskoczona ilością propozycji i konkurencyjnością ofert. Pozdrawiam firmę Drawex!

Seweryn
Inne

Jedna z lepszych firm w trójmieście, jeśli chodzi o podejście obsługi, ceny i wybór stolarki. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
DariuszM
Inne

Przede wszystkim szeroki wybór stolarki okiennej, miła obsługa i brak problemów jeśli chodzi o terminy.

Arto
Inne

Dotrzymują ustalonych warunków, okna i drzwi docierają na czas i zgodnie z wybranym modelem.

Patrykos
Inne

Przystępne ceny, krótkie terminy i jednocześnie wysoki poziom obsługi od samego wejścia do salonu.

MariuszD
Inne

Dobry salon z dużym wyborem modeli okien oraz drzwi zewnętrznych. Przystępne ceny, krótkie terminy.

Emil
Inne

Dobre ceny, krótkie terminy i co najważniejsze obsługa na której wsparcie można liczyć.

Beata
Inne

Pozytywne zaskoczenie od strony poziomu obsługi, terminów oraz zakresu cen.

Orik
Inne

Dobra firma, naprawdę niezła oferta. Polecam!

Jaros
Inne

Całkiem spoko, duży wybór porządnej stolarki.

Hubert
Inne

Poprawny kontakt, dokładnie wycenione drzwi zewnętrzne oraz okien. Ceny na tle konkurencji bardzo przystępne, pozdrawiam!

Julek
Inne

Bardzo rzetelna obsługa, stosunek ceny do dostępnej oferty na bardzo dobrym poziomie. Do tego co jest kluczowe dla wielu inwestorów mają dobre terminy realizacji.

Seweryn
Inne

Jest okey, realizują zamówienia terminowo i kontakt z obsługą bardzo konkretny.

Obek
Inne

Pełen profesjonalizm, brak problemów z kontaktem telefonicznym i miła obsługa na miejscu.

Damian
Inne

Dobre miejsce do poszukiwań pięknych, ciepłych i trwałych drzwi z wysoką klasą odporności na włamanie m.in Gerda

Jacko
Inne

Uprzejma i pomocna obsługa, konkurencyjne oferty i też również mogą się zająć montażem na starych framugach.

Bartłomiej
Inne

Miła obsługa, terminowe realizacje i zachowanie najwyższych standardów wszystkich realizacji.

Mozi
Inne

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami odnośnie podejścia, wyceny i dotrzymywania ustalonych terminów.

Izabela
@Mozi

Podpisuje się z nimi jakąś umowę na wykonanie usług? Wpłaca się jakąś zaliczkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii