Szynaka Meble

Wolsztyn

Opinie o Szynaka Meble

gość

Muszę przyznać ,że czytanie Waszych opinii to całkiem dobra zabawa bez względu na to czy pracuje się w tej firmie czy nie :) Banda nieudaczników którzy już do końca życia będą "wyzyskiwani" przez okrutnych pracodawców . Ależ Wy macie cięzko w życiu ... może czas na jakieś ostateczne rozwiązanie ? przeciez nikt Was nie traktuje poważnie ... nikt Wam nie płaci ... wszyscy wyzyskują ... zastanówcie się , może jest to jakiś pomysł dla Was. A jeśli zdecydujecie się jednak walczyć dalej z przeciwnościami tego Waszego okrutnego losu to mam radę . DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE A NIE DO NARZEKANIA !!! Za darmo to można w py.. dostać ! Pozdrawiam .

jolanta
@gość 09.07.2015 12:43

ciekawa opinie, wykazująca wielki brak wiedzy i doświadczenia w temacie.

Chetny...

Witam. Chcialem zapytac ile tam sie wyciagnie na miesiac? Bo poszukuje pracy mam wozki dzwonila dzis do mnie z biura i zastanawiam sie czy jest w ogole sens sie zglaszac na rozmowe po waszych opiniach. Nie zmienilo sie nic ?

Hanna

@Pawel czemu masz takie złe zdanie o firmie Szynaka Meble? Za pewne są różne stanowiska i na każdym jest inaczej i są inne zarobki. Zarobki też zależą od doświadczenia. Różne osoby mogą w niej pracować, a także ludzie po szkole. @Kurwol dlaczego tak uważasz? Powiedz coś więcej.

krasnal

W Inowrocławiu też filię mają?

Kurwol

Inowrocław - ludzie uciekajcie - uciekajcie - dalej.

szysraka

Najniższa krajowa podstawy na stanowisku PH, obszar działania - pół Polski :-D Sami oceńcie czy taka oferta jest żałosna, śmieszna czy zwyczajnie idiotyczna ;-) ooooj.... bolą pejsy pana prezesa ;-)

adek
@szysraka 31.05.2017 15:55

Czyli pracując jako Przedstawiciel Handlowy ile można zarobić razem z premią..?

czesiek
@adek 13.06.2017 19:46
Czyli pracując jako Przedstawiciel Handlowy ile można zarobić razem z premią..?

myślisz że CI powiedzą jakie jest przykładowo, miesięczny obrót? ;-) nie będziesz miał dostępu do takich danych. dostaniesz jałmużnę według widzimisię prezesa do tej ''podstawy'' ;-)

Kornel

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia na każde województwo na serwisanta do Szynaki. zaaplikowałem ale czytając wasze opinie cieszę się że nie zadzwonili. Co za syf...

Hanna

@x w takim razie polecam zgłosić Ci zaistniałą sytuację do swojego przełożonego/kierownika/dyrektora.

Hanna

Apacz, § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Szynaka Meble?

x
@Hanna 04.05.2017 10:03

Tak wolsztyn

Hanna

@Staś piszesz, że brak jest nowych osób do pracy, ponieważ nikt nie chce zatrudniać się w Szynaka Meble. Dlaczego tak uważasz? Jakie Ty masz doświadczenia z daną firmą?

Staś
@Hanna 20.04.2017 09:53

Oj bardzo duże. Pracowałem w Wolsztynie prawie 10 lat. Wydaje mi się że byłem dobrym pracownikiem, pracowity, dyspozycyjny, mojej zarobki 2000zl zdecydowanie zbyt niskie, a kwalifikacje wysokie , wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Mozna tam zarobić więcej gdy się wchodzi majsterkowiczów pod biorko... Zatrudniaja osoby z Ukrainy

Staś

Jestem byłym pracownikiem Szynka Meble Wolsztyn. Praca do d...na produkcji coraz mniej pracowników wszyscy się zwalniają, nowych osób brak już nikt nie chce tu pracować, a w biurze coraz więcej kierowników

Pawel
@Staś 20.04.2017 08:14

Witam. Jestem także byłym pracownikiem Szynaka Wolsztyn i potwierdzam wypowiedź, firma do bani.Do pracy przychodzą tylko osoby zaraz po szkole, (które zdobywają jakieś doświadczenie zawodowe i po roku się zwalniają) i osoby starsze którym brakuje kilka lat do emerytury. Jest to firma na przeczekać trudnego okresu

Hanna

@Szym, pracowałeś tam? Mówisz to z własnego doświadczenia?

Szym

Zakaz chodzenia siku w czasie pracy kary finansowe i niskie zarobki do tego ten brak szacunku

Witam jestem bylym pracownikiem po ponad roku postanowiłem się zwolnic wypowiem sie krotko ludzie sa tam strasznie fauszywi za 5zl do wypłaty wiecej zrobili by wszystko jesli chodzi o prace o ile mozna tak to nazwac to jest porazka duze wymagania pensja najnizsza wszędzie tylko kamery za byle co zabieraja premie co z tego ze sa bony na swieta jak przy najblizszej okazji utna premie i tak wyjda na swoje osobiście nie polecam szkoda zdrowia i nerwów.

xd

Pewnie, że znajomość angielskiego jest potrzebna, ale na pewno w zamian zapewnione są zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji. A wypłata? Pozdrawiam

Robert

jesteś pewien, że chcesz pracować dla państwa Sz...??? chyba że nie masz wyjścia....

go away

jaki prezes taka firma. dno już blisko.

ghost

Szynaka meble? Porażka wypłaty małe, wymagania wysokie, nie szanują pracowników..szkoda słów obecnie pracowałem do niedawna na produkcji cały czas patrzą ludzia na ręce, omijajcie ta firmę z daleleka...obsada kierownicza to jest poprostu porażka ciągle tylko monitoring i zabieranie premii za byle co od 5 miesięcy szukazał ludzi do pracy bo nikt nie chce tam iść a ci co pracują to się zwalniają.....

do ojj

odczytuję to jako potwierdzenie moich słów. Kto zna Prezesa wie o czym mówię, kto jeszcze go nie zna niech nie daje się zwieść na jego piękne słowa... tyle w temacie.

do ojj

to uwierz! zarządzać to z całą pewnością nie potrafi! tyle lat a się nie nauczył... widziałem jak zarządza -strachem!!! nie uważam aby zależało mu na opinii innych ....opinia w sieci? sam na taką zasłużył! nie tylko w sieci- w Lubawie też nie bardzo...

dorota

W Ostródzie słyszałam bardzo niemiłe opinie na temat pana właściciela. Myślałam, że to nie do końca prawda jednak rzeczywistość czyli praca w tej firmie okazała się największą pomyłką. Ten pan jest straszny, sam nie wie czego chce, wyżywa się na pracownikach, zero szacunku, ludzie jeśli macie gdzie to uciekajcie z tej firmy

Georg

Na chwile i dla desperatów.To nie pensja to kieszonkowe normalnie wstyd powiedzieć ile tam płacą.

george

ten pan nie szanuje ludzi. można się zatrudnić ale na chwilę, aby na boku poszukać czegoś innego. tak na przetrwanie, bo na dłużej to nie widzę tego- byłem, miód i wino piłem więc wiem....

alojj

kolejny dowód na to, że praca informatyka pod tym względem do natrudniejszych nie należy.

alojj

może i można liczyć ale na humorki prezesa- to masz jak w banku!!!

iławianka

PRACOWAŁAM U SZYNAKI W IŁAWIE TOTALNA MASAKRA LEPIEJ JEST W ZAKŁADZIE DROBIARSKIM NA SKUBANIU GĘSI SZCZERZE ODRADZAM

PRAC

PRACUJE U SZYNAKI W NOWYM MIESCIE LUBAWSKIM I NIE NARZEKAM NIE JEST AZ TAK ZLE MOZE BYC GOZEJ, SA BONY NA SWIETA JEST IMPREZA NA STADIONIE

max

W tej firmie jest tak sobie -są gorsze od szynki.Pensje niestety najgorsze jakie w zyciu zarabiałem,a normy ze hej-praca raczej do momentu znalezienia lepiej płatnej pozdrawiam

Slayer

wypowiedzi o Szynace, a ktoś bezwstydnie wrzuca tu reklamę szkół pod pozorem własnej opinii - ma ludzi za głupich, czy ak?

UWAGA

Przy zakupie mebli Firmy Sznaka ZWRÓĆ UWAGĘ na ich jakość - jest beznadziejna. BRAK reklamacji.

UWAGA

opinia o SZYNAKE

Meble SZYNAKA są bez gwarancji reklamacyjnych. Firma nie przyjmuje reklamacji na swoje wadliwe wyroby, Zaletą mebli jest jedynie ich wygląd., RESZTA to jeden wielki bubel

wózki

Eeeee...Dajcie spokój kilka osób się bawiło no nie na sali ale to normalne zawsze są takie sytuacje ze ktoś chce ugrać cos dla siebie przez.....A co macie do stolika nr 5 siedziałem niedaleko było ok ??? A żel dupki ściska rozumiem ! Zabawa super Krzychu dałeś rade Pozdrawiam do zobaczenia na zmianie >>>>>

ola

Jak się Wam podobał bal w Tylicach ??????? Bo mnie bardzo co prawda dużo osób z zewnątrz ale co tam daliśmy radę. Jedzenie super zespół extra tylko niektóre panie w przyszłości proszę nie załatwiajcie spraw z pracy ani na parkiecie ani w ... to nie ładnie !!! Ludzie patrzą i jest wstyd co w pracy to w pracy a tu jest bal. Pozdrawiam wszystkich co wygrali konkursy były extra. Powie ktoś coś o stoliku nr 5 ????

Gość
@ola 01.02.2015 16:44

Co za bzdury wypisywane.

gosc

To idź do tej roboty do Janka i się przekonasz a nie tu pytasz ludzi którym zawsze jest źle. To czemu się nie zwolnicie? Czemu nie napiszcie o bonach na święta po 400 zl? Najlepiej komentować tylko to co źle co? Nie mówię ze jest kolorowo bo mają swoje loty ale czego wy się spodziewacie? Realnie podchoddzcie do tematu. Co do ciebie-nie licz na dodatki będąc na zleceniu. 6,8 zl na rękę i dzięki. Czy sobota, czy niedziela lub nadgodziny-wszystko płatne tak samo.

beta

Coś takiego jak Kodeks Pracy to u Szynaki chyba w ogóle nie obowiązuje. Przyjmują na umowę zlecenie, zapierniczasz jak ludzie na umowie o pracę, którzy dostają dodatki za godziny nocne i nadgodziny, a na zleceniu goła godzinówka. Do tego narzucony z góry czas pracy(na zleceniu nie powinno tak być), żadnego urlopu. Tak można pracować i grubo ponad rok i dłużej. Do tego jak już ktoś pisał wyżej , co zrobić z dziećmi skoro do pracy trzeba chodzić niejednokrotnie 8/8. Nie dość że nie ma czasu zregenerować sił to jeszcze kompletny brak czasu na zajęcie się dziećmi. Później wszyscy się dziwią dlaczego młodzież jest taka nie wychowana. Opinia która krąży po powiecie tzn. że jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie jest wyssana z palca. PRZYKRE . INTERESUJE MNIE BARDZO CZY SAM PAN SZYNAKA WIE CO SIĘ DZIEJE W JEGO FIRMIE.

CZŁOWIEK

(usunięte przez administratora),meble są robione strasznie,one są tak robione byle jak w środku a na zewnątrz ładnie niby... Kadra porażka, wszyscy co tam są wyżej od pracownika produkcji jest nie ogarnięty,nie można liczyć na pomoc,biorą za nic premie (usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracować bo napewno po krótkim czasie cie zwolnią.. szynaka meble wolsztyn firma która nigdy niegdy nie powinna powstać.

lil

Jako PH - najniższa krajowa + premia od sprzedaży (mebli NIESPRZEDAWALNYCH). Plany i ambicje bardzo wysokie. Częste zmiany w handlu - brak zaufania, niepewność.

był i widział

Też jakiś czas pracowałem w szynace ale zmienilem robote jak za jdną sobotę zabrali mi premie;] . w wolsztynie i okolicach cały czas szukają ludzi na produkcje, nawet tu widzialem oferty na operatworów maszyn.

?

Georgia
@ 03.10.2013 11:40

(usunięte przez administratora) 12 godzin siedem dni w tygodniu,jak nieprzyjdziesz w niedziele to jestes bez premi,a matki ktore maja dzieci musza chyba oddac je do domu dziecka bo kierownik ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie przepisy weszły i masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] az padniesz na ryj i z ubezpieczenia rodzina nic niedostanie bo to twoja wina twoje niedbalstwo.(usunięte przez administratora) to nic w stosunku do kierownictwa firmy.własciciel firmy to człowiek roku-brawo.jednym słowem wykańczalnia ludzi - Bardzo trafne.

gość

mario- tam się narobisz a nie zarobisz. A co drugi to kapuś.

Mala
@gość 11.09.2013 21:36
mario- tam się narobisz a nie zarobisz. A co drugi to kapuś.

Coraz więcej ludzi niestety orientuje się, że te meble są w dużej części reklamowane. Firma nie ma już dobrych opinii. Te meble są sprzedawane, ale ludziom, którzy nie wiedzą co kupują.

gość

Daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora). Z ludzi sobie nic nie robią, traktują jak śmieci. Tak to jest jak dzieci żądzą firmą. A majstrowie powinni być wysłani na marsa, zwłaszcza ten gruby łeb z maszynowni.

Ludzie choćbyście nie mieli co jeść dajcie sobie spokój z tą firmą. Pracownik tam to śmieć, który nie zna dnia ani godziny oraz powodu za co może być zwolniony. Poniżanie ludzi to ich pasja.

janek

chłopie uciekaj daleko jak możesz oni produkują meble których nie mozna sprzedac prezes mysli ze zyje w czasach komuny dyr hrabia kotewicz grzeje stolek i przyjmuje datki tam jest wiecej dyrektorow jak pracownikow darmozjady siedza a ty bedziesz rozliczany z papieru toaletowego ogolnie firma bez perspektyw na lancuchu swedwoodu

BUBEL
@janek 29.01.2013 23:51

Uciekaj od firmy SZYNAKA jak najdalej jeden wielki przekręt. Jakość mebli beznadziejna. NIE UWZGLĘDNIAJĄ reklamacji. Brak zadowolenia klienta.

ja

Witam, mam pytanie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy na kilka województw, ile można zarobić i jak atmosfera w pracy???

jereq

ludkowie sie boja podrapac po plecach by nie podpasc, a jak powiesz cokolwiek ci sie nie podoba to badz pewien - masz "rozmowe ostatniej szansy"

Zostaw opinię o Szynaka Meble - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szynaka Meble