Opinie o Szynaka Meble w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szynaka Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szynaka Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Wolsztyn

Operator wiertnicy

Ogłoszenie na OLX dotyczące pracy - operator CNC ... Nasuwa się pytanie za jaką stawkę ?? Szynaka wstydzi się ujawnić jakie zarobki oferuje ?

Xxx
@Operator wiertnicy

Kolego jako operator cnc 3200 na start a po 3 miesiącach szansa na więcej. Oczywiście jak będziesz robił 100% normy i cie inni nie wykonczą bo będą myśleli że dostałeś 4000 xd

@Xxx

Dodaj jeszcze że to brutto i z premią której zazwyczaj nie ma lub jest zmniejszona a więc w porywach ponad 3 na łapę.

Wiktoria
@Larry

Skoro operator cnc ma 3 na łapę, to co myśleć o ogłoszeniu na tapicera, gdzie piszą o 4 na łapę plus premia? Moim zdaniem operator jest bardziej wyspecjalizowanym zawodem, nie mówiąc już, że chyba nadal jest na to większe wzięcie. Co myślisz o takiej różnicy w płacach?

@Wiktoria

Myślę że wszędzie dobrze gdzie nas niema aczkolwiek patrząc na ten zakład to naprawdę wszędzie jest lepiej.

ziutek
@Larry

gdzie jest w tym wszystim wodz czyli wlasciciel....niech przeczyta te opinie ...nie wierze zeby zaczal sie liczyc z tymi opiniami bo najwazniejsze wlane konto..ale konto na koniec jest jedno....dla botach i takich ja ja 2m. pod ziemia

A ja chciałbym podziękować Bartkowi z łikei i "mondremu" inaczej za pomoc w podjęciu decyzji o opuszczeniu tej zabytkowej budy. Przyczyniła się do tego "super podwyżka 50 zł brutto, upomnienie wystawione z fałszywym uśmieszkiem i rodzinna atmosfera" :-D Dzięki wam teraz wiem , że można mieć lepiej niż (usunięte przez administratora) towaru w tysiącach sztuk dziennie pod okiem kamer, ze stoperem przy głowie za najniższą krajową w hałasie i pyle w systemie zmianowym. Teraz wiem, że praca może być przyjemna, w dobrej atmosferze i dobrze płatna. Jeszcze raz dziękuję wam!

Czy w Szynaka Meble odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Prod Lub...

Halo Wolsztyn! Jak u Was sytuacja ? Może dowiemy się czegoś od Was, bo w naszym oddziale czeski film... W Lubawie "można śmiało powiedzieć, że to już koniec zakładu. Od poniedziałku likwidacja nocek, dwie zmiany rozwalone i pracownicy albo dostali zwolenienia, albo przeniesienia na inną zmianę, ALBO wysłani na Logistic do Iławy (transport we własnym zakresie za własne pieniądze)."

Operator
@Prod Lub...

W Wolsztynie nocki zniknęły już 2 lata temu i lepiej już tu nigdy nie będzie. Szynaka w Wolsztynie uznawana jest za chyba jeden z gorszych (usunięte przez administratora) (lider pod tym kątem).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szynaka Meble odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy pracownicy w Szynaka Meble dogadują się między sobą?

Jak zarobki wzrosną to i ludzie zaczną się dogadywać między sobą .

Belmo
@Adam

Tutaj zarobki wzrosną zgodnie z najniższą krajową:-D Zmień pracę jak chcesz więcej zarabiać. W tym skansenie została już garstka osób bez ambicji i dziadków przed emeryturą. Reszta już dawno odeszła.

Dario Bocian

Chciałbym złożyć ponownie CV na mistrza ale mam jedno pytanie. Czy kuchnie wróciły do produkcji ?

Magazyn
@Dario Bocian

Hm .. blaty Darku potrzebujesz ? Czy fronty ? Ale wiedz że na etacie pracuje "słup" co ma fuchę śledząc monitoring non-stop ????????

Pytanie w sprawie ogłoszenia na operatora maszyn. Dlaczego nie ma podanego wynagrodzenia w ogłoszeniu? Szanujmy swój czas. Czy w okresie próbnym jest możliwość zarobienia min. 5 tys zł netto przy tych wymaganiach, które są zawarte w ogłoszeniu

@Kandydat

Kolego, na próbnym 3500 brutto a jak zasłużysz to po próbnym 100zł podwyżki, takie realia. Oczywiście jak bedziewz robił 110% normy.

@Kandydat

5 netto to nawet mistrz zmiany tu nie zarobi. No chyba że jeden lizus dyrektora. Jako operator to tu nie zarobisz kokosów !!

zainteresowany

Cześć, czy w firmie tej jest jakaś brygada od naprawy usterek, a jak to to kto tam pracuje i czy jest mozliwosc zatrudnienia jako mechanik lub konserwator maszyn?

Ta firma jeszcze istnieje?

Kurier

Czy to prawda że na nowej zakładowej portierni będzie dostęp do nowych kamer na przejeździe kolejowym, aby portier widział kiedy towar jedzie?

Napewno lepsze od Cb. Nie sądzę, że pisze to majster o którym mowa wyżej, jak byście byli choć trochę "mądrzy "to napewno byście wiedzieli o tym, że by się tak nie podpisał.. ale czego tu po was oczekiwać bystrzaki:)

Fakty

W Szynace pracuje sporo ludzi, którzy z racji wieku, poziomu intelektualnego, grupy inwalidzkiej, ludzi z "paterajek" (małych gospodarstw) nie mają wyboru dużego i pracują z klapkami na oczach zaślepieni że trzeba - ciągle trzeba pracować. Ja tam zawsze dążę aby było mi lżej i prościej oraz aby kasa z tego była... Ale to wybory pojedynczych osobliwości Szynaki. Ci ludzie będą narzekać ale i będą tymi co dają zarobić tym innym bliżej koryta. To ta najniżej sklasyfikowana grupa daje wynik i zyski firmie a szkoda że tak miernie jest wynagradzana ale to polityka wielu firm w tym kraju (pewnie wina Tuska)

Mądry
@Fakty

Poziom Twojej inteligencji jest nie większy niż u prosiaka, jak można obrażać ludzi pracujących, bo pracujących w firmie w której akurat Tobie nic nie odpowiada, pracuja tu matki ,ojcowie może nawet i twoich znajomych i pomysl zanim następnym razem napiszesz coś tak żałosnego, pracują.. nie kradną nie leżą z (usunięte przez administratora) na zasiłku , nie siedzą i nie czekają na mannę z nieba, zal mi Ciebie mały głupi człowieczku.

OMG

Ludzie !! Przeglądając opinie innych firm z okolicy na tym portalu to albo brak wpisów - chyba tam musi być OK. Lub pojedyńcze wpisy mało istotne, lub też jest sporo ale nie przekracza 50 wpisów, ale tu Szynaka bije rekordy chyba nawet w województwie w każdym kryterium oceny pracodawcy ... Była jedna może dwie firmy gdzie było ponad sto wpisów ale to już było inne ościenne województwo i powiat ... Sumując szynaka = (usunięte przez administratora) .

Spam

Szynaka jest jak noclegownia .. byle posiedzieć w ciepłym , zimą dostać posiłek bułe lub zupę i przetrwać tak kolejne dni wegetacji ...

All

Odnośnie stawek, wiem że w pewnej instytucji państwowej sprzątaczka miała 3,300 brutto + 13tke + 1000 premi świątecznej + premie stażową co miesiąc + socjalne inne dodatki w ciągu roku ale to temat nie aktualny bo wójt w gminie dał wszystkim pracownikom spore podwyżki tak że dziś ma 3600 brutto + wyżej wymienione dodatki. Proszę pomyśleć zamiast bezsensownie wkładać elementy, to lepiej mopem na mokro zrobić rejon , uzupełnić papier i mydło i 2 razy w roku umyć okna ;) bez akordu, bez pośpiechu i kawka i herbatka w kantorku wypita i ploteczki tu i tam .. ale tu trzeba lubieć sprzątać.

Whiskey

Ja tam nie wiem czego chcecie. Jestem bardzo wdzięczny za 50zl podwyzki które dostałem od zarządu. Czuję się bardzo doceniony, to zaszczyt pracować dla tego zakładu. Jestem zadowolony bo już po 10 latach pracy dla tej firmy mam aż 50zł więcej niż najniższa krajowa a żaden zakład nie dostarcza takich wrażeń jak ten. Polecam polecam szczególnie jak ktoś ma za niskie ciśnienie. Tam to nawet kawy pić nie trzeba żeby skoczyło na maksa. Pozdrawiam tych ktorym wazeliny zabrakło.

Ten co go ...
@Whiskey

Widzę , że atmosfera i zarobki bez większych zmian czyli nic nowego w tym zakładzie z roku na rok się nie dzieje. Smutne ale pozdrawiam wytrwałych.

Talent możesz mieć i być specjalistą ale nikt tego w tej firmie nie doceni.Jeśli jesteś początkującym pracownikiem to możesz liczyć tylko na łaskę kolegów , bo "mistrz produkcji" Ci w niczym nie pomoże. Niektórzy mistrzowie suwmiarką nie potrafią się obsłużyć a co dopiero pokazać jak czytać rysunek/maszynę ustawić. Na szczęście po próbnym zrezygnowałem i teraz zarabiam o wiele więcej w lepszej atmosferze w systemie jednozmianowym.

"Szynka zawsze blisko ludzi"

Oj już szmat czasu minęło a tu jak był młyn - młyn nadal jest i śmiechu co nie mało. Szkoda że nie ma tu opcji dodawania zdjęć itp wysłałbym wam zrzut pensji (normalnej zwykłej pensji a nie jałmużny - sorry jeśli kogoś uraziłem - choć nie miałem najniższej po paru latach przepracowanych, z biegiem upływających lat był progres finansowy. Był ale ugrany indywidualną rozmową z byłymi kierownikami - przełożonym - nie obecnymi - dogadane z Irkiem) bo od "dyrekcji" to jak była to podwyżka tzn aneks to dla wszystkich - tylko powiązana podwyższeniem minimalnego krajowego wynagrodzenia. Od nim. 4tys netto w górę za normalny miesiąc bez nadgodzin. A są miesiące gdzie +8 nadgodzin i ekstra dodatek do comiesięcznej pełnej premii za myślenie głową i efektywną prace oraz dobre chęci jest sporo ponad 5 tys netto (a i mowa tu o "pracownik produkcji" choć wali mnie co teraz jest na papierze-umowie... Taki układ z szefem bo "ni jak" określić to stanowisko, funkcje.(może być nawet specjalista od spraw niepotrzebnych napisane) Ważne ile jest na umowie, na ile Sam Siebie Cenisz podejmując nową pracę, zakres obowiązków, odpowiedzialność itd. !! Kasa musi się zgadzać i nie jest to ciężka i mordercza praca w pocie czoła na lince ani żaden operator maszyny, czy etat codziennie po 10-12h, (półtora miesiąca przepracowane w miesiącu) aby się chwalić na mieście że ja to mam 4,5-5-6tys brutto netto sretto. Tylko luźna swobodna praca, czasem pod wpływem czasu trzeba się spiąć i pozamykać tematy z dnia przed wyjściem do domu. Do moich obowiązków należy całkiem inny temat - nie pracuje na produkcji, odpowiedzialny jestem za inne, różne rzeczy powiązane z zarządzaniem gospodarką magazynową i utrzymaniem - zapewnieniem cyklu produkcyjnego) - zwał jak zwał. 4,5tys netto jak było kilka dni wolnego w miesiącu np w grudniu. Są firmy gdzie nie zabierają z premii za chorobowe i szanują pracownika, że każdy ma prawo zachorować (chorować a nie strzelać focha za niskie wynagrodzenie jak to pleps czyni w Szynace). Po okresie próbnym po miesiącu dostałem motywację $$$ a po 6 miesiącach kolejną motywację $$$+300 i umowę na czas nieokreślony i zapewnienie że będę zarabiać jeszcze więcej jak będę chcieć rozwijać się w raz z firmą (mogę się doszkalać i rozwijać w różnych kierunkach). Tak że czekam do 10go aby zobaczyć progres finansowy po podwyżce. Tak że zachęcam czytających do systematycznego przeglądania ofert pracy z okolicy choć raz w miesiącu i próbowania sił w innych branżach , próbowania czegoś innego, nowego. Jak nie tu, to gdzie indziej, byle do przodu. W "najgorszym wypadku" wrócisz do Szynaki. Nie szufladkować się całe życie w jednej firmie tylko płynąć z falą. Ale tu trzeba chęci do pracy i nie marudzenia - czego się nasłuchałem w Szynace !! Samo nie przyjdzie... Są firmy rozwojowe (bez reklamy firmy) i te jak Szynka gdzie nie ma rozmachu tylko coroczne przetasowanie graczy oraz pionków - roszady i zamęt, fermęt, skandale i intrygi, szczucie jednego na drugiego... Gdzie tytuły specjalistów, menadżerów, "prokurentów" mają ludzie z łapanki bez kierunkowego wyższego np. inżynierskiego wykształcenia (w ogóle czy w Szynace ma ktoś wykształcenie wyż. inżynierskie lub mag.inż ?? Same licencjaty po byle jakich szkołach i kierunkach. Ludzie z przypadku - fuksu. Bo w miejsce zwolnionego nie było długo chętnych to dano awans pierwszej osobie z listy przypadkowych chętnych (tzw drabina kariery szynka) lub wiedzą nabytą wieloletnim stażem bo kolega, poprzednik nie uniósł brzmią pełnionej funkcji. Pracodawca nie był wstanie zapewnić mi pracy na 8h lub innej pracy, czynności, innych obowiązków dołożyć to mnie zwolnił, bo zupa była za słona itd ;) ot taki kryzys. A tak na marginesie to za samego magistra, inżyniera to dyrekcja powinna dać podwyżkę młodej osobie po studiach a raczej ta młoda osoba powinna mieć ikrę, jaja i pójść sama z dyplomem do dyrekcji i wywalczyć podwyżkę argumentując się nabytą wiedzą i chęcią jej podwyższania w strukturach zakładowych ot taka moja uwaga, sugestia Bartku i Agnieszko oraz grono "młodzieży". Bo Wstydem dla mnie by było pracować za 3,3 czy 3,4 brutto z tytułem inż. lub mag. Lub mając to i to ale tu wtedy taka osoba nie podejmuje pracy w Szynaka meble hahaha !! Ewentualnie zdobędzie minimalne doświadczenie i pójdzie do innego pracodawcy, który buduje silny zespół specjalistów i osób z charyzmą i nietuzinkowym podejściem do pracy po mimo innego ukierunkowania zawodowego tak jak to jest w moim przypadku. Są portale tematyczne, gdzie spotkałem osoby niegdyś pracujące w Szynace na stanowiskach.. zakładasz konto - tworzysz swoje portfolio itd gdzie pracodawca, rekruterzy cię znajdą nie ty ich na OLX .. więcej kreatywnej inwencji twórczej w budowaniu siebie. Pozdrawiam.

Ar

Witam starą ekipę. Słyszałem, że na firmie coraz mniej operatorów a kolejni bardzo dobrzy operatorzy mają zamiar odejść. Brawo chłopaki ! Zapraszam do mnie. Na start proponuję więcej.

Alfanabeta
@Ar

Witam kolego a na jakie stanowisko szukasz chętnych? CNC , rozkrawarke , okleiniarke , wiertarke przynieś podaj pozamiataj czy może na wózek? Bardzo chętnie polepsze swoje warunki dotychczasowej pracy.

Mały Bob

Cześć , jakie maksymalne wynagodzenie można u was wyciągnąć na wózku widłowym? Czy jest może zapotrzebowanie na to stanowisko? Jakie macie wózki i na czym polega wasza praca?

$
@Mały Bob

Łupek aby Mały Bob nie zatrudniał się bo iloraz inteligencji jest poniżej najniższej krajowej jaką może uzyskać na magazynie. Z takimi pytaniami to raczej na rozmowie kwalifikacyjnej można uzyskać szczegółowe odpowiedzi.

Mały Bob
@$

Czyli najniższa krajowa na widlaku??? Matko święta, dzięki kolego.

Emilia

Jaka jest pensja dla Operatora Maszyn Stolarskich? Chodzi mi o pensję na początek i potem, jak się ma już doświadczenie?

@Emilia

Minimalną krajowa a po okresie pierwszej umowy nadal minimalna krajowa aż sama nie wywalczysz kasy dla siebie u przełożonego, który może ci załatwi stówkę max dwieście do minimum. Po paru latach masz aneksy do umowy ale to tylko ze względu że minimalne wynagrodzenie krajowe wzrasta to i tobie ciut dadzą co daje że w dalszym ciągu pracujesz za minimum ...

@
@Piotr

Naprawdę są jeszcze w tych czasach ludzie, którzy godzą się pracować za takie pieniądze?

Marzena
@@

może też to zależy od samej specyfiki pracy czy coś? tutaj w praktyce to jaka jest tak konretnie?

@Marzena

No tak za samo nic nie robienie lub udawanie że się robi mieć tą pensję minimalną niektórym się opłaca masz rację bo w innych zakładach kariery by tacy nie zrobili.

Marzena
@Larry

a tego to nie wiem. fakt faktem są stale chętni i normalnie się to kręci? a które stanowiska tutaj będą lepiej płatne, ciężko się na nie dostać?

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 24 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szynaka Meble