Opinie o Szynaka Meble w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szynaka Meble, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szynaka Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Iława

Królowa

Pracowałem w Lubawie na produkcji, w biurze a nawet w Iławie, również jako pracownik administracji. Beznadzieja. Jedna wielka (usunięte przez administratora) dyrektorzy i kierownicy to oczywiście psiapsi najlepsze. Wszystko im wolno, zgłaszanie ich zachowań lub metod, liczy się z szukaniem nowej pracy. Kierownicy kierują działami o których nie mają pojęcia. Myślą, że jak pracujesz z komputerem to wystarczy kliknąć myszką aby problem znikł. Chory system operacyjny a atmosfera tragiczna. Przez pół roku byłem na środkach antydepresyjnych. Nigdy nie usłyszałem miłego słowa, mimo że pracowałem w nadgodzinach, bo bałem się reakcji, na niewykonane zadania, których było za dużo jak na 1 osobę, która jest świeżo zatrudniona i nie ma dużego doświadczenia. Oczekują wysokiej kultury osobistej a kierownicy to jakieś (usunięte przez administratora) Liżą (usunięte przez administratora) klientom, a plują na pracowników. Ludzie z innych działów, też nie są najmilsi na świecie. Zwolniłem się, najlepsza decyzja w życiu. Nie pozdrawiam, elo.

Miki

Ja pracuje w zakładzie Szynaka Meble ale myślę już poważnie nad zmianą pracy . Co do samego zakładu nie mam nic praca jak każda inne ale pracują tam ludzie zwani majstrowie którzy wgl nie mają pojęcia tam o niczym A udawaj kogoś kim nie są . My z mężem mieliśmy na samym początku pracy źle relacje z Majstrem Piotrem R. Który czepiał się nas o byle co na wszystko co zrobiliśmy było źle ... Bo tym jak w przerwe poszlismy do domu ponieważ dość mieliśmy jego krytyki nam obcieli premie A on chyba został bez winy teraz szuka nam pracy na siłę mimo że jest nadmiar ludzi połowa idzie do domu to nam szuka coś na siłę . I szczerze nie polecam pracy w tym zakładzie nie w takiej atmosferze nie ten jeden majster jest taki tylko ale jest ich kilku A przede wszystkim na ZUS odciągają prawie 700 zł A wypłaty odcinaja za byle co nawet za pójście do wc .

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.
Klient

Dwa i pół roku temu kupiłam kolekcję mebli kaszmir, to jakiś koszmar: z połowy odchodzi cała okleina. Oczywiście gwarancja do dwóch lat, więc po sprawie, najlepiej kupić nowe. TRAGEDIA. Co dają słowa firmy, ze jest im przykro?!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy w Szynaka Meble poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

konsument Nowy wpis
Klient

Odradzam zakupy u tego producenta! Otrzymany towar odbiega całkowicie od prezentowanego w katalogu i na ekspozycjach! Zakupiliśmy szafkę RTV z kolekcji Mosaic w której po rozpakowaniu okazało się, że każdy element fronty, korpus oraz cokół posiada zupełnie inny odcień wybarwienia. Szafka przychodzi gotowa w całości, a nie w częściach do samodzielnego montażu, więc ciężko taki defekt przeoczyć podczas produkcji. Ponieważ szafka została zakupiona przez pośrednika producent odmówił anulacji zamówienia i przyjęcia zwrotu uznając wadę za nieistotną. Rzecznik praw konsumenta stwierdził, że nie jest w stanie orzec oraz rozstrzygnąć sporu, a Naszych praw możemy dochodzić jedynie drogą sądową lub próbować rozwiązać spór polubownie. Sprawa ma bardzo długi przebieg więc, pozwolę sobie opisać samo zakończenie: Po 3 miesiącach od zgłoszenia reklamacyjnego zgodziliśmy się na propozycję naprawy poprzez pomalowanie szafki przyciemniając jaśniejsze elementy, tylko i wyłącznie dlatego, że jak stwierdził serwisant, nie gwarantuje nam, że będziemy zadowoleni z wymiany mebla lub jego poszczególnych elementów. Jako dowód, serwisant rozpakował przy nas fabrycznie zapakowany blat, który przyniósł na ewentualną wymianę. Blat dedykowany pod wymianę nie był podobny kolorem, do żadnego elementu reklamowanej szafki wpadając odcieniem w zielony kolor co dodatkowo zniechęciło nas do dalszych prób wymiany mebla. Przestroga dla kupujących! Zgadzając się na naprawę, skazujecie się na wizyty serwisanta firmy Szynaka w odstępach miesięcznych z informacją dzień przed planowaną wizytą, który będzie wymieniał po kolei wszystkie elementy, a ostatecznie żaden nie będzie do siebie pasował lub zgodzicie się na przyciemnienie, a efekt i tak nie będzie satysfakcjonujący. My zamówiliśmy tylko jedną szafkę, nie chce myśleć co by było w przypadku zamówienia całego kompletu i ile odcieni może mieć jeden kolor wg. producenta Szynaka Meble.

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Szynaka Meble traktuje ludzi?

Operator
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Biorą każdego, jak się da. Pani z BHP mówi na szkoleniu, żeby nie słuchać co ludzie mówią o tej firmie, jak jest później to chyba każdy wie kto pracował. Kierownik bardzo nie miły, przydziela tam gdzie brakuje ludzi (czyli wszędzie).

Pytania

Nie zadają żadnych pytań.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Królowa

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karol

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo jeśli ktoś daje z siebie dużo to dużo otrzymuje bo firma zapracowała na dobrą opinię pracodawcy.

???
@Karol

Miałem do czynienia z tą firmą dużo i nie wierzę w żadne z Twoich słów. Praca od rana czasami do nocy po godzinach by przygotować system do wdrożenia i głupiego dziękuję nie usłyszysz poza podsumowaniem jaki jesteś do niczego... więc sory... żyj sobie dalej w swojej utopii.

Miki

Michał
@Miki

Pamiętaj, że w swojej wypowiedzi nie powinnaś podawać danych osobowych innych osób, nawet inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie byłaś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Czy spokojna rozmowa, zamiast wychodzenia w środku pracy nie byłby lepszym rozwiązaniem? Jeśli chodzi o składki ZUS pracodawca ma obowiązek je odciągać z wynagrodzenia. W przyszłości wracają do Ciebie w postaci emerytury. Czy mogłabyś napisać, czy pracodawca przewidywał premie lub dodatki do wynagrodzenia za pracę na akord? Na stronie https://www.szynaka.pl/work w zakładce kariera firma szuka asystenta/tłumacza języka rosyjskiego, informatyka programisty i koordynatora do spraw wdrożeń produktu. Warto tam zajrzeć i zapoznać się z tą ofertą.

Dawny pracownik
@Miki

Haha czy to dziwne że pracodawca ucina premie za wyjście z pracy w trakcie przerwy?? Chyba normalne

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Szynaka Meble?

Dawny pracownik
@Pytanie

Nagrody?? Tam coś takiego nie istnieje

kupujacy

nie polecam mebli od szynaka meble - kupiłem szafka tv - 1000 zł, witryna 1600 zł, stół 2800 zł... otrzymałem meble po 3 tygodniach w grudniu... podczas montażu (wypakowanie z kartonów i skrecenie stołu) okazało sie ze meble mają wady producenta zostało wykonanych 30 zdjec.... dostalismy informacje ze przyjedzie serwis... od grudnia.. do lutego nikt nie przyjechał... w połowie lutego okazało sie ze meble sie rozeszły... -szafka tv - okleina odeszła, w nogach od stołu zrobiły sie szpary na 0,5 cm.... po zgłoszeniu do szynaki kolejnych 30 zdjec... podjeli decyzje o wymianie mebli.. na nowe... po czym wczoraj otrzymałem meble... nowe - z dziurami.... i porysowane... i dostałem informacje ze dostane kolejne nowe... a 3 tygodnie... smiech na sali... robia z ludzi idiotów!!!!! Gdyby nie to ze mam cały salon dostosowany do tych mebli to bym wypier.... te meble na smieci.... Firma nie godna polecenia!!!!!!!!

Ania
@kupujacy

Jestem w podobnej sytuacji, stół kupiony w lipcu, kolejna reklamacja, otrzymujemy kolejny wadliwy produkt.

klient
@kupujacy

no niestety to samo mam z tymi gównomeblami - tak drogo i tak spartolić to tylko szynaka potrafi, a jakość obsługi równa sie jakości produktów, mi wmawiają że moja wina że mają wadliwe meble, takich bezczelnych ludzi jak w szynace to ze świeca szukać, napierw się ślinią aby (usunięte przez administratora) wcisnąc człowiekowi a potem to chyba hitlerowcy nawet byli bardziej uprzejmi w getcie niż oni od kierownika produkcji, po pania od reklamacji która jeszcze w beszczelny i chamski sposób oskarża ludzi, chcecie mieć meble dobre i nie żyć w nerwach omijajcie te gówna które szynaka wam próbuje wcisnąć

Jacek
@klient

Ja właśnie zaczynam "przygodę" z meblami szynaka i panią od reklamacji i jestem w szoku, że można tak zlewać klientów. Uważają za zasadne przykręcanie mebli do ścian w celu regulacji mebla a w instrukcji jest wyraźnie napisane, że przykręcenie potrzebne jest ale w celu bezpieczeństwa i zapobiegnięciu przewrócenia mebla.

Bartek

Forum dla pracowników nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

Mariusz

Są tak nieuczciwi że szkoda nawet pisać.Pierwszego listopada zamówiłem meble z dostawą do salonu ,miały być dostarczone za maksymalnie 4 tygodnie.Po czterech tygodniach dzwonię do nich i pytam kiedy dostanę zamówienie,jakiś pracownik ocenia że oczywiście minął termin i już wysyła kurierem.I co i nic. po kolejnych 2 tygodniach i kilkukrotnych telefonach pan dowodzący sklepem internetowym stwierdza że temat złatwiony bo zamówienie wysłane i powinienem je otrzymać dwa dni temu,oczywiście do chwili obecnej nic nie dotarło.Omijać z daleka takich............ i tu cisną się słowa ale,,,,?

Syli

Solidne i trwałe meble choć te wyprodukowane w interline w NML są lepsze więcej mebli masywnych i lepsze oferty

Jarosław

Klienci negatywnie oceniają meble zakupione przez nich w tej firmie, a co sądzą o warunkach pracy osoby obecnie zatrudnione w "Szynaka Meble"? Na ten moment w Iławie jest tylko 1 oferta pracy: https://www.szynaka.pl/work Jaka jest proponowana forma współpracy i stawka na start? To dobry pracodawca?

Karol

Szkoda, że tylko opinie klientów znalazły się na forum pracowniczym!

Danuta M

Dziękuję za szybką dostawę mebli. Mój zestaw jest piękny. Przy montażu jak nigdy wszystko zgadzało się. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Danuta M.

decha174

Niekompletny zestaw do montażu stołu. Czas oczekiwania na reklamację 2 tyg, gratulacje. Robota rozgrzebana, konsultant na infolinii zadowolony. Nie polecam.

Waldi

Czy poprawiły się zarobki w firmie? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Ktoś

Krygier to kawał nie liczy się z ludźmi i ślizga się po nich niby coś robi a (usunięte przez administratora) wie. Panie Janek wywalić takiego darmozjada. Moje sugestie dla Szynaka Meble: Brak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić więcej

reCAPTCHA

Moje sugestie dla Szynaka Meble: Meble robią ładne ale jeśli zdarzy się reklamacja klienta traktują jak natrętna muchę nawet jak wina leży po ich stronie do tego wydają katalogi z biednymi opisami i to dla firmy szynaka nie problem

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Iława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szynaka Meble