Szynaka Meble

Iława

Opinie o Szynaka Meble

Edyta

@Wioletta czy nie ma możliwości, aby dostać podwyżkę? Jak długo pracujesz w Szynaka Meble? Czy nie rozmawiałaś o podwyżce z pracodawcą? Warto o tym porozmawiać i przeczekać, może po dłuższym czasie pojawią się jakieś podwyżki.

Wioletta

Na Ph zatrudniają ludzi bez doświadczenia, najważniejsze, żeby zgodził się na te grosze. Przy takim dużym rejonie podstawa powinna być co najmniej 4 do 5 tys netto zł plus premia. A to co oni oferują w tej chwili to rzeczywiście komuna.

sunrise

Przedstawiciel Handlowy ma zarabiać najniższa krajową to jakieś nieporozumienie, jak firma która się niby ma szanować na takie coś pozwala. Najwidoczniej późna KOMUNA zawitała to firmy... Żal po prostu. Podstawa powinna być zdecydowanie większa 3-4 tyś wtedy ktoś mógłby pomyśleć o tej pracy. Ale jak widać najniższa krajowa robi swoje bo ludzi odchodzą i cały czas rekrutacja trwa...

yyyyyyyyyy

Non stop rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego :-D Cieszy mnie fakt, że żaden osioł nie zgodził się na zasuwanie po całym kraju za najniższą krajową w podstawie :-) Podejrzewam jednak, że jak już podniosą do 2 czy 2,5 netto tą ''podstawę'', to trzeba będzie tyrać całą dobę, pewnie w dodatku własnych samochodem jeździć w trasę, nocować w namiocie i wp****lać grzyby w przydrożnych lasach :-D Co tym pracodawcom od siedmiu boleści siedzi w tych ich chorych umysłach??

Edyta

@Igor najwidoczniej naruszyłeś regulamin forum. Warto jednak wybrać się na rozmowę i samemu się przekonać jak jest. Aktualne oferty pracy : HR Manager, Kontroler Jakości. Ktoś wypowie się na temat pracy na tych stanowiskach?

Igor

GO WORK.PL usunął mój wpis o firmie w którym pytałem o kierownika regionalnego i o to jak się z nim pracuje? Duża liczba negatywnych wpisów nie zachęca do pracy w tej firmie, nawet nie pójdę na rozmowę na którą mnie zaprosili. Szukają PH na region, a ściągają na rozmowę do Iławy bo im się d.. ruszyć nie chce... Znając życie i widząc wpisy na forum zakładam, że na miejscu oferują takie marne warunki, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

Bartolini

Mialem to nieszczescie tam pracowac i wszystko co mowia ludzie w Ilawie o tej firmie to prawda zrobili nam takie male auschwitz w miescie caly pan szynaka lata sobie helikopterem a ludziom placi jalomuzne bo inaczej zarobkow tam nazwac nie mozna umowy zlecenia ludzie kochani nie piszcie ze pracy nie mozna znalesc i dlatego tam zostajecie uwierzcie ze mozna a ten kolchoz zostawcie i uciekajcie z tamtad jak najdalej przeciez ta firma jest patologia wsrod firm ilawskich tylko brakuje jej napisac przed wejsciem arbeit macht frei tam rzadza uklady ukladziki a wiekszosc tych rzekomych mistrzow mogla by prawdziwym fachowcom buty czyscic a pion adminisyracyjny uwaza sie za bogow jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zacznijcie lidzi traktowac po ludzku nie wyplacajcie glodowych pensji i zacznijcie swoich pracownikow szanowac i wtedy dopiero wystawiajcie oferty pracy

Onaonaona

Wszyscy piszecie tylko o magazynie. Ja wypowiem sie na temat administracji. Nie jest lekko wiele nadgodzin,mała płaca. I tu was zadziwie.nie wszyscy w biurze tylko leżą i pachną. Sa osoby które naprawdę ciężko pracują,liczą, wklepują w system. Wlepieni w monitory przez 8 a najlepiej i wiecej godzin. Bolą oczy, głowa i kręgosłup. nie wszędzie jest tak pięknie jak w biurze w lubawie i niech ktoś w końcu coś z tym zrobi. Wyzysk, pracy coraz więcej a rąk coraz mniej.

Pacyna

Pracownicy kontroli jakości w Iławie są naprawdę "super fachowcami". W takim zakładzie mieć taką obsadę kontrolerów to jest po prostu żenada. Mających naprawdę pojęcie jest 3-4 a reszta to ludzie z łapanki (głównie przez znajomości!!!). A najlepsza jest Pani B. Byle się podlizać i kogoś ze swoich współpracowników podpierniczyć że nic nie robią, a w głowie pusto. P.S. Najpierw proszę nauczyć się dokładnie mierzyć :) Pozdrawiam całą obsadę KJ

Marek.I

Ciekawe dlaczego osoby z Ikei przyjeżdżają na kontrolę do "firmy" Szynaka?Może chodzi o złe traktowanie pracownikówy od pracodawcy po kierownika?Uważajcie na tę firmę w Iławie bo ja już się naciołem kiedyś.

As

Dokładnie, jednak uwazam ze może są ludzie którzy narzekaja na wypłaty na produkcji bo od razu kokosów nie zarobisz a jako specjalista z pewnością płaca więcej teraz tez jest oferta

Puśka

powyższa firma wraz z państwem Sz... nie ma prawa bytu na dzisiejszym rynku. Totalnie nieumiejętnie zarządzana, mentalnie tkwi w komunie a pycha pana Sz. coraz większa. To jeden z grzechów, prowadzi wiadomo gdzie...... nie polecam kontaktu z tymi ludźmi, jeśli macie wybór to uciekajcie do innej pracy

wieloletni pracownik

Szynaka day 2016 - czyli jest to święto firmy, a my w Iławie pracowaliśmy . Proste pytanie zadam , dla kogo są fundowane imprezy firmowe ? Dyrektor , kierownik , administracja była ....

mateo

popre wiekszosc ludzi, nie bede sie rozpisywal co i jak ale ogolnie. Tragedia ! ten oboz to ostatecznosc

akars

Na ostródzkiej na magazynach po 2100~ mają, ale wiadomo, że na start tylu nie dostaniesz :P

rumun

Chciałbym się zapytać jak tam wygląda praca na magazynach,prawda że zarabiają tam 2600 do ręki wózkowi?

byly wozkowy

a jak panie magazynierki co zbiura nie wychodza i prze telfon tylko dzwonia co 5 minut dlaej strugaja wieleki gwiazdy i nic nie robia i o niczym pojecia nie maja boja sie ze zmarzna na magzynie albo sie ubrudza wielkie gwiazdy

Klaudia

Hej poradzcie,trafiłam na dział Rozkrój i zastanawiam się czy w ogóle tam iść,koleżanka mówi,że nie dam tam rady :( nawet nie powiedzieli dokładnie co tam będę robiła,może ktoś coś wie :) z góry dzięki.

Były ich niewolnik, ale już nie

Piszcie skargi do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Zleceniobiorcy nie mają obowiązku pracować w nadgodzinach. Tym bardziej w soboty. Sobota jest dniem wolnym od pracy. Za soboty nie są odprowadzane żadne składki. To tak jakby Was nie było w pracy. Na tym tylko korzysta pracodawca. W y jesteście wykorzystani. Nie bójcie się zgłaszać skarg do Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Tylko nie anonimowo. W przypadku gdy wchodzi się normalnie na zmiany to już istnieje stosunek pracy i muszą Wam dać umowę o pracę. Walczcie o to. Tak na marginesie - pracowałem tam trochę i zgadzam się z Wami, że rzeczywiście rządzi tam chołota. W biurach siedzą ludzie po średnim wykształceniu - skandal. Ale jaka dyrekcja taki zakład. Piszcie skargi do Olsztyna i bierzcie się za nich. Wiem, że jest Was niezliczona ilość. Najważniejsze jest to, aby Inspektor ustalił od kiedy zaistniał stosunek pracy. A nie zlecenie przez długie miesiące. To jawny bandytyzm. A teraz ogłaszają się nawet w radio, żeby iść tam do nich do pracy. Zapomnijcie. Ludzie wiedzą kim wy jesteście. Macie coraz większe braki pracowników, ale dobrze wam tak. Jak ci starzy pracownicy poodchodzą czy to na emerytury czy z innych powodów - to leżycie. Hahaha.

marek

witam ponownie !!! osoby które piszą posty po moim czyli marek chyba s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo sam jozin józefowicz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;dyrektor" sam to pisze , dalej totalny wyzysk zimno na chalach jego przydupas baton dalej stosuje mobbing zwalniają ludzi za byle co póżniej nie ma komu pracować rotują ludżmi na stanowiskach , bez przeszkolenia konsekwęcją wypadki ,przykład dziewczyna miała wypadek w pracy chciała to zgłosić i iść na zwolnienie lekarskie jozin zaproponował żeby wypisala urlop zamiast iść na zwolnienie lekarskie dziewczyna odmówiła ,konsekwencje zwolnienie z pracy i wiele by jeszcze pisać ale jest i jaskółka inspekcja zaczęła ich trzepać zobaczymy czy będzie efekt.Pozdrawiam

mdf_ka

a my mamy nowego mistrza :))) ... wymaga , ale nie gasi uśmiechu :)) Może nie ma doświadczenia w produkcji meblowej ale widać że ma doświadczenie z ludźmi. Może w końcu dyrekcja zorientowała się kogo przyjmować. /oby się nie zniechęcił /

Wieści.

Firma spoko można przyjść nabrać doświadczenia i próbować do ikea. To jedyny solidny pracodawca. A Szynakę można traktować jako przyuczenie do zawodu a przy okazji wpadnie jakiś grosz.

mmue

2000 w miecions bende?

marek

Ten zakład to jeden wielki przekręt wprowadzili czterobrygadówkę a nie podpisywaliśmy aneksu do umowy praca w soboty w niedziele i w święta jak komu wypadnie nie płacą setek za nadgodziny tylko 50 % potrafią za niprzyjście w święto wstawić nkę ukrywają nadgodziny których nie ma na odcinku od wypłaty tylko wpisana jest premia kwotwa listy w soboty nie ma tylko zeszyt tam ludzie się wpisują derektor to debil do kwadratu zabierają premię za urlop na żądanie nie ma możliwości skorzystania z urlopu który pracownik musi im sprzedać za marne grosze albo trzeba im oddać za darmo za tak zwane pezy mobing totalny trzeba pilnować wpisywania godzin bo też oszukują nie można też dostać opieki nad dzieckiem dyrektor i pracownicy zarządzający akceptują te oszustwa pracuję w zakładzie dosyć długo stanowisko operator zarobki marne zabierają premie za byle co straszą naganami praca niwolnicza na halach pozakładali kamery a także zegary z dzwonkami które sygnalizują rozpoczęcie pracy przerwę i koniec pracy jak w obozie oszuści jak nasze państwo pozwala na funkcjonowanie tego zakładu który okrada pracownikow jak i państwo a jozin to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

byly juz mistrz

w tym zakładzie trzeba z wszystkimi walczyc - nie ma zadnej współpracy pomiędzy dzialami a ten stary pudel z magazynu lila jest naprawdę bezczelna podobnie jak jej cwana cora maciora bezczelna

do PK

Ooo chyba ktoś z Szynaki haha

lol

Właśnie jestem w trakcie załatwiania papierów na wózek widłowy na magazyn na Ostródzkiej gość w biurze spoko.Extra gdyby ktoś napisał jak jest w realu i jaka jest kasa operatora pozdrawiam.

PK

Muszę przyznać ,że czytanie Waszych opinii to całkiem dobra zabawa bez względu na to czy pracuje się w tej firmie czy nie :) Banda nieudaczników którzy już do końca życia będą "wyzyskiwani" przez okrutnych pracodawców . Ależ Wy macie cięzko w życiu ... może czas na jakieś ostateczne rozwiązanie ? przeciez nikt Was nie traktuje poważnie ... nikt Wam nie płaci ... wszyscy wyzyskują ... zastanówcie się , może jest to jakiś pomysł dla Was. A jeśli zdecydujecie się jednak walczyć dalej z przeciwnościami tego Waszego okrutnego losu to mam radę . DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE A NIE DO NARZEKANIA !!! Za darmo to można w py.. dostać ! Pozdrawiam .

jacek

porzadki wokół maszyny robic a nie w internecie pisac bo w tym zakladzie najwazniejsze sa porzadki buhahahahahahahaha

PopieramPIS

Myślałem że Afryka dzika dawno odkryta a tu takie kwiatki w centrum miasta.Czyli ten zakład to takie małe safari pracownicy to murzyni. Kochani rozumiem waszą sytuację głosujcie na PIS a zajmę się tą sprawą. Wygramy wybory i odmienimy oblicze Polski. Każdy kto dorobił się na wyzysku i niwolniczej pracy będzie musiał się z tego wytłumaczyć. CBA sparwdzi umowy US podadeczki. PIS WAS UWOLNI.

marek

a jak sie pracuje na magazynach na ostrudzkiej na widlakach wysokiego skladowania i jakie zarobki i atmosfera w pracy.

tomek

Tak beznadziejnej organizacji pracy i takiej rotacji wśród pracowników to nigdzie jeszcze nie widziałem... W tym zakładzie trzeba wlaczyc o przetrwanie jak w dżungli ,zamiast normalnie zajac się praca.

xyz

W ilawie to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten zaklad jest gorszy niz ruski kołchoz. Nie radze nikomu tam isc, ucinaja kase za byle co i na dodatek mozesz nagane dostac jak w szkole... dyrektor to chyba potrafi tylko sobie w kieszenie pchac, bo my robimy za marne 1100 na zleceniu, a o prace...hmmm... 1700? W tym w cholere nadgodzin w tygodniu i soboty. Najgorszy zaklad w jakim pracowalem.

XXX

matka z córka z magzynu to bezczelne krowyyyyyyyyyyyy

antolak

daje wam wszystkim po zoltej kartce!!

Jurand ze Spychowa

dyrektor jozin to schizorenik , ma schizofrenie na punkcie porzadkow, zamiast się zajac zarzadzaniem i planem produkcji zajmuje się chlop porządkami hahhha

V

odradzam prace w tej fabryce, zarówno na produkcji, na magazynie jaki w administracji, odpowiadam na pytanie : nie nie ma w tym zakładzie sobót płatnych 100%, jest za sobote 50% ale przede wszystkim jest wyzysk i lipna organizacja pracy, na produkcji i magazynie najważniejsze sa porządki a nie wyrobienie normy czy prace magazynowe, na produkcji mistrzowie zmieniaj się ciagle, organizatorzy pracy tez...kierownikiem produkcji w tym zakładzie to był już chyba każdy hahahah ale według dyrektorka nikt się nie nadaje 9tylko on jest najmadrzejszy oczywiście buhahaha - to chory na glowe koles, nie nadaje się na stanowisko dyrektora i cala ilawa to wie , tylko w Lubawie glupa palai uda ze nic nie wiedza o tym co się dziej w ilawie), ten zakład to syf, marne pensje, lipna organizacja, bardzo niskie pensje. problemem tego zakładu jest dyrektorek który się zajmuje pierdolami zamiast zarzadaniem, jedyne na czy się zna to zmiatanie kurzu z maszyn i to dla niego jest najważniejsze a nie wyrobienie planu czy załadunki na czas. Ludzie tam pracują tylko dlatego ze nigdzie indziej w ilawie pracy nie ma a nie dla tego ze tam jest fajnie...

wed

Z tego co wiem to na umowie o pracę ludzie mają już ustaloną z góry pensję, a o setkach w sobotę zapomnij

Mateusz

Mam takie małe pytanko, czy w soboty płacą tzw. setki oraz w nadgodzinach w dni pracy, tj. od poniedziałku do piątku, w przypadku umowy o pracę?

Jożin....

odradzam nawet najgorszemu wrogowi pracy tam,to jest wyzysk ludzi, pracujemy za marne pieniądze a oczekują od nas żebyśmy najlepiej pracowali 24 /h,chcąc zarobić w miarę dobrą wypłatę ,,musimy' siedzieć po godzinach a i tak niema kokosów......mistrzowie(jeden lepszy od drugiego, kilku już odeszło bo już nie wytrzymywali), tak jak kierownicy teraz to mistrz wiodący zmieniaja sie często,jedni odchodzą drudzy przychodzą.....ogólnie w tym zakładzie jest zero organizacji,ludzie przychodza do pracy i bywa że idą do domu bo niema pracy albo zbijaja ,,bąki' przez 8 godzin ale maja to robić tak żeby nie miec zaraz sesjii zdjęciowej z kamer ......PRAWDZIWY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Dokładnie, ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy. Ci co mają normalne umowy mają zaległe urlopy z poprzednich lat, bo nie chcą dać wolnego i tylko chcą wykupić te dni za grosze, porażka. Babka od BHP, która prowadzi szkolenia też jest dobra "nie słuchajcie co ludzie mówią o Szynace" haha. Pracowników to już z wiosek oddalonych o 50km ściągają, bo nikt z Iławy nie chce tam robić. Omijać szerokim łukiem.

Zgadzam sie

ten zaklad zeruje tylko na tym ze w Ilawie nie ma gdzie odejsc...., wyplata to jałmłuzna a premie zabieraja pod byle jakim pretekstem, zenada.

Andrzejrozkr

Na początek umowa zlecenie na 2 miesiące. Informują, że praca 3 zmianowa, 6-14, 14-22 i 22-6. Po pierwszym tygodniu pracy wymyślają, że do świąt przechodzimy na 2 zmiany po 12h, bo nie ma ludzi do pracy. Pierwsza zmiana 6-18, na drugi dzień nocka 18-6 i 'dzień wolny'. Nie płacą za nadgodziny/soboty i niedziele, za wszystko 10 zł brutto. W biurze wszystko ładnie pięknie, ale dopiero u majstra dowiadujesz się, że musisz robić wszystkie soboty i często dwunastki. Śmiech na sali ta firma. Jeżeli masz wybór to nawet nie składaj tam cv, bo oni tylko żerują na tym, że w Iławie jest duże bezrobocie.

miód malina! wypłata 3100 PLN (20 dni roboczych + 3 soboty) !!!!!! ale za 3 miechy pracy! czyli w miesiącu idzie zarobić olbrzymią kwotę! 1050 PLN !!! szał macicy!! arek na premiera!!!!!!

Leopanteo
@666 01.12.2014 09:12

To makabrycznie mało, pensja głodowa.Proszę się nie martwić w iławie jest Caritas tam możecie się starać o ubrania. Jedzenie można dosdać w internacie LO iława zawsze jakieś ochłapy zostają po obiedzie także spoko jedzenie i szmaty już macie, a za ten tysiączek zrobicie opłaty i życie jak w madrycie.

Andrzej Lewa...
@666 01.12.2014 09:12

Arek na papieża ! Zawsze blisko ludzi ! a sory...Arek ty pałko...

???

to ta stara bezczelna napiorkowska jeszcze na tym magazynie pracuje >..??? pewnie jej córeczka glupii wieloryb tez tam szponci jeszcze, stare uklady i nic wiecej w tym zakladzie

JUREK

dyrektor w Ilawie jest poj...bany, pensje sa niskie, rotacja masakryczna, co miesiac kto inny jest mistrzem hahaha kieronikiem produkcji w tym zakladzie byli juz chyba wszyscy i dla dyrektorka nikt sie nie nadaje , tylko on oczywiscie. Dyrektorem nie rozmawia z pracownikami tylko ciagle zasypuje pracownikow meilami i czlowiek nic nie moze zrobic w pracy bo ciagle odpisuje na meile dyrektorkowi, ktory w kolo magluje te same tematy, dyrektorek zawsze faworyzuje produkcje, na magazynie praca to porazka, chamsto ze strony stare napio..rkowskiej i jej grubej tempejj wstertnejj córeczki, wspolczuje tym co musza w tym zakldzie robic bo w ilawie pracy nie ma

Krzysztof

co chwila zmieniaj mistrzow, kierownik produkcji jest co pól roku inny, na magazynie rzadzi star gruba baba i jej córa takie dwa wieloryby a kierownik magazynu nie potrafi z nimi zrobic porzadku, dyrektor pojjebany , najwazniejsze dla niego są porzadki hi hi

Zostaw opinię o Szynaka Meble - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szynaka Meble