Opinie o Szynaka Meble w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szynaka Meble, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szynaka Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Iława

ladycamila

Kupiłam meble Szynaka komodę z trzema szufladami nie ukrywam że są bardzo drogie 2 szuflady ok ,a trzecia uległa obłamaniu się kawałka przy mocowaniu szyny Zgłosiłam to do działu reklamacji Pani z obietnicą narobiła mi nadziei czekałam wysłana została dokumentacja zdjęcia przez sklep meblowy .Po czasie przypomniałam się bo nie było odzewu po raz drugi została wysłana dokumentacja .odpowiedz była negatywna tylko ,z możliwością kupna nowej szuflady.W moim przypadku nie wchodziło to w grę iż prosiłam tylko o naprawę Prośba moja została odrzucona . Mąż naprawił tę szufladę i co się okazało że nie była dokręcona śruba z szuflady to już fabrycznie było nie dopracowane dlatego obluzowała się i przy pracy uległo obłamaniu kawałka drewna.Ale oczywiście firma nie bierze odpowiedzialności przy takich małych detalach a póżniej oferuje wygodne DLA NIEJ rozwiązanie Nie jestem zadowolona ponieważ potraktowano mnie obojętnie dlatego że sklep meblowy nie współpracuje już z szynaka i z panem ze sklepu jesteśmy zgodni że potraktowali mnie po macoszemu Chociażby ze względu na taką wysoką cenę jaką wydałam powinni pochylić się Ale oczywiście partactwo z (usunięte przez administratora) razem w parze Taką opinię będę pisać wszędzie bo o klienta trzeba dbać a miałam jeszcze zamówić meble w tej firmie no niestety dość tego partactwa

Opel

Mi po dniu próbnym powiedzieli że nie dają mi umowy bo za wolno robię.. Co za debilski zakład pracy.

Opel

Nie polecam tej firmy jako firma dobra mam o niej złą opinie po jednym dniu mówią pracownikowi że nie podpiszą z nim umowy. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy.

Edyta

@jakaś Mogłabyś rozwinąć tą myśl? Ludzie piszący i czytający forum Gowork z chęcią dowiedzą się jak wyglądają warunki pracy w tej firmie. @do Edyta miałaś okazję pracować w Szynaka Meble? Podziel się proszę swoimi przemyśleniami.

Operator
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Biorą każdego, jak się da. Pani z BHP mówi na szkoleniu, żeby nie słuchać co ludzie mówią o tej firmie, jak jest później to chyba każdy wie kto pracował. Kierownik bardzo nie miły, przydziela tam gdzie brakuje ludzi (czyli wszędzie).

Pytania

Nie zadają żadnych pytań.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jakaś

Nic dodać nic ująć!!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szynaka Meble?

Izolda

Jeśli jest aż tak trudno to może trzeba rozważyć zmianę firmy?

Edyta

@Wioletta czy nie ma możliwości, aby dostać podwyżkę? Jak długo pracujesz w Szynaka Meble? Czy nie rozmawiałaś o podwyżce z pracodawcą? Warto o tym porozmawiać i przeczekać, może po dłuższym czasie pojawią się jakieś podwyżki.

do Edyta
@Edyta

rozmowa z tym pracodawcą? masz na myśli szanownego prezesa? powodzenia!!!

Wioletta

Na Ph zatrudniają ludzi bez doświadczenia, najważniejsze, żeby zgodził się na te grosze. Przy takim dużym rejonie podstawa powinna być co najmniej 4 do 5 tys netto zł plus premia. A to co oni oferują w tej chwili to rzeczywiście komuna.

sunrise

Przedstawiciel Handlowy ma zarabiać najniższa krajową to jakieś nieporozumienie, jak firma która się niby ma szanować na takie coś pozwala. Najwidoczniej późna KOMUNA zawitała to firmy... Żal po prostu. Podstawa powinna być zdecydowanie większa 3-4 tyś wtedy ktoś mógłby pomyśleć o tej pracy. Ale jak widać najniższa krajowa robi swoje bo ludzi odchodzą i cały czas rekrutacja trwa...

yyyyyyyyyy

Non stop rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego :-D Cieszy mnie fakt, że żaden osioł nie zgodził się na zasuwanie po całym kraju za najniższą krajową w podstawie :-) Podejrzewam jednak, że jak już podniosą do 2 czy 2,5 netto tą ''podstawę'', to trzeba będzie tyrać całą dobę, pewnie w dodatku własnych samochodem jeździć w trasę, nocować w namiocie i wp****lać grzyby w przydrożnych lasach :-D Co tym pracodawcom od siedmiu boleści siedzi w tych ich chorych umysłach??

Edyta

@Igor najwidoczniej naruszyłeś regulamin forum. Warto jednak wybrać się na rozmowę i samemu się przekonać jak jest. Aktualne oferty pracy : HR Manager, Kontroler Jakości. Ktoś wypowie się na temat pracy na tych stanowiskach?

Igor

GO WORK.PL usunął mój wpis o firmie w którym pytałem o kierownika regionalnego i o to jak się z nim pracuje? Duża liczba negatywnych wpisów nie zachęca do pracy w tej firmie, nawet nie pójdę na rozmowę na którą mnie zaprosili. Szukają PH na region, a ściągają na rozmowę do Iławy bo im się d.. ruszyć nie chce... Znając życie i widząc wpisy na forum zakładam, że na miejscu oferują takie marne warunki, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

Bartolini

Mialem to nieszczescie tam pracowac i wszystko co mowia ludzie w Ilawie o tej firmie to prawda zrobili nam takie male auschwitz w miescie caly pan szynaka lata sobie helikopterem a ludziom placi jalomuzne bo inaczej zarobkow tam nazwac nie mozna umowy zlecenia ludzie kochani nie piszcie ze pracy nie mozna znalesc i dlatego tam zostajecie uwierzcie ze mozna a ten kolchoz zostawcie i uciekajcie z tamtad jak najdalej przeciez ta firma jest patologia wsrod firm ilawskich tylko brakuje jej napisac przed wejsciem arbeit macht frei tam rzadza uklady ukladziki a wiekszosc tych rzekomych mistrzow mogla by prawdziwym fachowcom buty czyscic a pion adminisyracyjny uwaza sie za bogow jeden wielki (usunięte przez administratora) zacznijcie lidzi traktowac po ludzku nie wyplacajcie glodowych pensji i zacznijcie swoich pracownikow szanowac i wtedy dopiero wystawiajcie oferty pracy

Onaonaona

Wszyscy piszecie tylko o magazynie. Ja wypowiem sie na temat administracji. Nie jest lekko wiele nadgodzin,mała płaca. I tu was zadziwie.nie wszyscy w biurze tylko leżą i pachną. Sa osoby które naprawdę ciężko pracują,liczą, wklepują w system. Wlepieni w monitory przez 8 a najlepiej i wiecej godzin. Bolą oczy, głowa i kręgosłup. nie wszędzie jest tak pięknie jak w biurze w lubawie i niech ktoś w końcu coś z tym zrobi. Wyzysk, pracy coraz więcej a rąk coraz mniej.

Pacyna

Pracownicy kontroli jakości w Iławie są naprawdę "super fachowcami". W takim zakładzie mieć taką obsadę kontrolerów to jest po prostu żenada. Mających naprawdę pojęcie jest 3-4 a reszta to ludzie z łapanki (głównie przez znajomości!!!). A najlepsza jest Pani B. Byle się podlizać i kogoś ze swoich współpracowników podpierniczyć że nic nie robią, a w głowie pusto. P.S. Najpierw proszę nauczyć się dokładnie mierzyć :) Pozdrawiam całą obsadę KJ

Marek.I

Ciekawe dlaczego osoby z Ikei przyjeżdżają na kontrolę do "firmy" Szynaka?Może chodzi o złe traktowanie pracownikówy od pracodawcy po kierownika?Uważajcie na tę firmę w Iławie bo ja już się naciołem kiedyś.

ktosia
@Marek.I

nawet kiedy przyjadą to część pracowników wysyła się np do jadalni aby ukryć przed IKEA niezgodności , wstyd Panie Dyrektorze , wymaga się od pracowników przestrzegania zasad, a samemu robi się wręcz coś innego .

anioł
@ktosia

Mam bardzo dobrą wiadomość dla pracowników chetnych pracować w naszych fabrykach. Podpisalismy akt erekcyjny pod rozbudowę naszej fabryki. Dodatkowe 5 ha ziemi na których rozbudujemy nasze hale i zwiększymy zatrudnienie o następnę 1000 osób w ciągu 2 lat. Strategia firmy nakreślona przez braci Kamprad stworzyć lokalnie wyspę dobrobytu:praca,pieniądze,odpoczynek.

As

Dokładnie, jednak uwazam ze może są ludzie którzy narzekaja na wypłaty na produkcji bo od razu kokosów nie zarobisz a jako specjalista z pewnością płaca więcej teraz tez jest oferta

śmieszek

dobre ??? haaa :))))) sprawdź z jakiej jakości materiałów są wykonywane :)))) koszty,koszty,koszty najważniejsze :))))))

Puśka

powyższa firma wraz z państwem Sz... nie ma prawa bytu na dzisiejszym rynku. Totalnie nieumiejętnie zarządzana, mentalnie tkwi w komunie a pycha pana Sz. coraz większa. To jeden z grzechów, prowadzi wiadomo gdzie...... nie polecam kontaktu z tymi ludźmi, jeśli macie wybór to uciekajcie do innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Iława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szynaka Meble