Opinie o Szynaka Meble w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szynaka Meble. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szynaka Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Iława

Onaonaona

Wszyscy piszecie tylko o magazynie. Ja wypowiem sie na temat administracji. Nie jest lekko wiele nadgodzin,mała płaca. I tu was zadziwie.nie wszyscy w biurze tylko leżą i pachną. Sa osoby które naprawdę ciężko pracują,liczą, wklepują w system. Wlepieni w monitory przez 8 a najlepiej i wiecej godzin. Bolą oczy, głowa i kręgosłup. nie wszędzie jest tak pięknie jak w biurze w lubawie i niech ktoś w końcu coś z tym zrobi. Wyzysk, pracy coraz więcej a rąk coraz mniej.

Pacyna

Pracownicy kontroli jakości w Iławie są naprawdę "super fachowcami". W takim zakładzie mieć taką obsadę kontrolerów to jest po prostu żenada. Mających naprawdę pojęcie jest 3-4 a reszta to ludzie z łapanki (głównie przez znajomości!!!). A najlepsza jest Pani B. Byle się podlizać i kogoś ze swoich współpracowników podpierniczyć że nic nie robią, a w głowie pusto. P.S. Najpierw proszę nauczyć się dokładnie mierzyć :) Pozdrawiam całą obsadę KJ

Marek.I

Ciekawe dlaczego osoby z Ikei przyjeżdżają na kontrolę do "firmy" Szynaka?Może chodzi o złe traktowanie pracownikówy od pracodawcy po kierownika?Uważajcie na tę firmę w Iławie bo ja już się naciołem kiedyś.

ktosia
@Marek.I

nawet kiedy przyjadą to część pracowników wysyła się np do jadalni aby ukryć przed IKEA niezgodności , wstyd Panie Dyrektorze , wymaga się od pracowników przestrzegania zasad, a samemu robi się wręcz coś innego .

anioł
@ktosia

Mam bardzo dobrą wiadomość dla pracowników chetnych pracować w naszych fabrykach. Podpisalismy akt erekcyjny pod rozbudowę naszej fabryki. Dodatkowe 5 ha ziemi na których rozbudujemy nasze hale i zwiększymy zatrudnienie o następnę 1000 osób w ciągu 2 lat. Strategia firmy nakreślona przez braci Kamprad stworzyć lokalnie wyspę dobrobytu:praca,pieniądze,odpoczynek.

As

Dokładnie, jednak uwazam ze może są ludzie którzy narzekaja na wypłaty na produkcji bo od razu kokosów nie zarobisz a jako specjalista z pewnością płaca więcej teraz tez jest oferta

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Iława
ATN Service ApS

śmieszek

dobre ??? haaa :))))) sprawdź z jakiej jakości materiałów są wykonywane :)))) koszty,koszty,koszty najważniejsze :))))))

Puśka

powyższa firma wraz z państwem Sz... nie ma prawa bytu na dzisiejszym rynku. Totalnie nieumiejętnie zarządzana, mentalnie tkwi w komunie a pycha pana Sz. coraz większa. To jeden z grzechów, prowadzi wiadomo gdzie...... nie polecam kontaktu z tymi ludźmi, jeśli macie wybór to uciekajcie do innej pracy

wieloletni pracownik

Szynaka day 2016 - czyli jest to święto firmy, a my w Iławie pracowaliśmy . Proste pytanie zadam , dla kogo są fundowane imprezy firmowe ? Dyrektor , kierownik , administracja była ....

Alojzy z Iławy
@wieloletni pracownik

dla Prezesa, jego Kolesi, jego Ego oraz dla jego Małżonki..... robole robią i niech się nie odzywają.....

Ojciecrodziny

Kochani muszę Wam wyjaśnić kilka spraw zanim napiszcie więcej bzdur. Przedewszystkim dyrektor jest jak ojciec w rodzinie nagrodzi i skarci jak trzeba. Wy jesteście jak dzieci, płaczecie że ktos lizaka zabrał a że teraz to chipsy byście zjedli a potem czekoladę i wciąż takie trele morele. Ja to się z Wami mam, ale wiadomo jak ojciec kocha swoje dzieci tak ja Was kocham.

mateo

popre wiekszosc ludzi, nie bede sie rozpisywal co i jak ale ogolnie. Tragedia ! ten oboz to ostatecznosc

akars

Na ostródzkiej na magazynach po 2100~ mają, ale wiadomo, że na start tylu nie dostaniesz :P

rumun

Chciałbym się zapytać jak tam wygląda praca na magazynach,prawda że zarabiają tam 2600 do ręki wózkowi?

byly wozkowy

a jak panie magazynierki co zbiura nie wychodza i prze telfon tylko dzwonia co 5 minut dlaej strugaja wieleki gwiazdy i nic nie robia i o niczym pojecia nie maja boja sie ze zmarzna na magzynie albo sie ubrudza wielkie gwiazdy

Klaudia

Hej poradzcie,trafiłam na dział Rozkrój i zastanawiam się czy w ogóle tam iść,koleżanka mówi,że nie dam tam rady :( nawet nie powiedzieli dokładnie co tam będę robiła,może ktoś coś wie :) z góry dzięki.

Zbyszek
@Klaudia

bedziesz Ukraińcom lody robiła haha

Były ich niewolnik, ale już nie

Piszcie skargi do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Zleceniobiorcy nie mają obowiązku pracować w nadgodzinach. Tym bardziej w soboty. Sobota jest dniem wolnym od pracy. Za soboty nie są odprowadzane żadne składki. To tak jakby Was nie było w pracy. Na tym tylko korzysta pracodawca. W y jesteście wykorzystani. Nie bójcie się zgłaszać skarg do Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Tylko nie anonimowo. W przypadku gdy wchodzi się normalnie na zmiany to już istnieje stosunek pracy i muszą Wam dać umowę o pracę. Walczcie o to. Tak na marginesie - pracowałem tam trochę i zgadzam się z Wami, że rzeczywiście rządzi tam chołota. W biurach siedzą ludzie po średnim wykształceniu - skandal. Ale jaka dyrekcja taki zakład. Piszcie skargi do Olsztyna i bierzcie się za nich. Wiem, że jest Was niezliczona ilość. Najważniejsze jest to, aby Inspektor ustalił od kiedy zaistniał stosunek pracy. A nie zlecenie przez długie miesiące. To jawny bandytyzm. A teraz ogłaszają się nawet w radio, żeby iść tam do nich do pracy. Zapomnijcie. Ludzie wiedzą kim wy jesteście. Macie coraz większe braki pracowników, ale dobrze wam tak. Jak ci starzy pracownicy poodchodzą czy to na emerytury czy z innych powodów - to leżycie. Hahaha.

marek

witam ponownie !!! osoby które piszą posty po moim czyli marek chyba s (usunięte przez administratora) albo sam jozin józefowicz (usunięte przez administratora) quot;dyrektor" sam to pisze , dalej totalny wyzysk zimno na chalach jego przydupas baton dalej stosuje mobbing zwalniają ludzi za byle co póżniej nie ma komu pracować rotują ludżmi na stanowiskach , bez przeszkolenia konsekwęcją wypadki ,przykład dziewczyna miała wypadek w pracy chciała to zgłosić i iść na zwolnienie lekarskie jozin zaproponował żeby wypisala urlop zamiast iść na zwolnienie lekarskie dziewczyna odmówiła ,konsekwencje zwolnienie z pracy i wiele by jeszcze pisać ale jest i jaskółka inspekcja zaczęła ich trzepać zobaczymy czy będzie efekt.Pozdrawiam

mdf_ka

a my mamy nowego mistrza :))) ... wymaga , ale nie gasi uśmiechu :)) Może nie ma doświadczenia w produkcji meblowej ale widać że ma doświadczenie z ludźmi. Może w końcu dyrekcja zorientowała się kogo przyjmować. /oby się nie zniechęcił /

mądryżyd
@mdf_ka

Po co pracowac fizycznie to głupota. Od tysię cy lat wiadomo, że bradziej płatna jest praca umysłowa. Żydzi 200 lat przestali pracować fizycznie i na dobre im to wyszło. Handel, pśrednictwo, doractwo itp. Panie mądry za mało czystasz patrz i ucz się.

Wieści.

Firma spoko można przyjść nabrać doświadczenia i próbować do ikea. To jedyny solidny pracodawca. A Szynakę można traktować jako przyuczenie do zawodu a przy okazji wpadnie jakiś grosz.

mmue

2000 w miecions bende?

marek

Ten zakład to jeden wielki przekręt wprowadzili czterobrygadówkę a nie podpisywaliśmy aneksu do umowy praca w soboty w niedziele i w święta jak komu wypadnie nie płacą setek za nadgodziny tylko 50 % potrafią za niprzyjście w święto wstawić nkę ukrywają nadgodziny których nie ma na odcinku od wypłaty tylko wpisana jest premia kwotwa listy w soboty nie ma tylko zeszyt tam ludzie się wpisują derektor to debil do kwadratu zabierają premię za urlop na żądanie nie ma możliwości skorzystania z urlopu który pracownik musi im sprzedać za marne grosze albo trzeba im oddać za darmo za tak zwane pezy mobing totalny trzeba pilnować wpisywania godzin bo też oszukują nie można też dostać opieki nad dzieckiem dyrektor i pracownicy zarządzający akceptują te oszustwa pracuję w zakładzie dosyć długo stanowisko operator zarobki marne zabierają premie za byle co straszą naganami praca niwolnicza na halach pozakładali kamery a także zegary z dzwonkami które sygnalizują rozpoczęcie pracy przerwę i koniec pracy jak w obozie oszuści jak nasze państwo pozwala na funkcjonowanie tego zakładu który okrada pracownikow jak i państwo a jozin to (usunięte przez administratora)

byly juz mistrz

w tym zakładzie trzeba z wszystkimi walczyc - nie ma zadnej współpracy pomiędzy dzialami a ten stary pudel z magazynu lila jest naprawdę bezczelna podobnie jak jej cwana cora maciora bezczelna

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Iława

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szynaka Meble?

Kandydaci do pracy w Szynaka Meble napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szynaka Meble