Opinie o Classic Sofa Sp. z o.o. w Nowe Miasto Lubawskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Classic Sofa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Classic Sofa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classic Sofa Sp. z o.o. w Nowe Miasto Lubawskie

Przepracowałem tam 3 lata. 4 prezesów i 12 kierowników w tym czasie. To co w chwili obecnej tam się dzieje to jest cyrk. Balcerzak i Fafiński dwóch (usunięte przez administratora) nie mających za grosz szacunku do ludzi. Złośliwi i zawistni. Miałem okazję doskonale poznać jednego i drugiego. Zniszczyli ten zakład.

Ex pracownik

Przepracowałem w tej firmie nawet spory okres czasu cieszę się że już w niej nie pracuje! W ostatnim czasie ten zakład zszedł na (usunięte przez administratora), dlatego skłoniło mnie to do zmiany pracy !!! Totalny brak szacunku do pracownika, (usunięte przez administratora) w pracy jest tam na porządku dziennym dziwię sie że ludzie jeszcze sie nie zbuntowali i nic jeszcze z tym nie zrobili. W tej firmie nie jesteś człowiekiem ani pracownikiem, jesteś (usunięte przez administratora) i jednostką produkcyjną. Wykorzystuję sie pracownika za ochłapy bo wypłatą nie można tego nazwać. Wiele osób z "góry" przewinęło sie przez ten zakład, ale to co tam sie teraz dzieje to jest masakra. Fafiński urządził tam sobie miejsce do wyżywania sie nad ludźmi, zastrasza, terroryzuje pracowników, ludzi totalnie ma za nic. Nie liczył się z nikim, ciągle wymagał niestworzonych rzeczy, o każde działanie pracownika miał problem i obwiniał za swoją nieudolność. Jeśli ktoś wyraził swoje zdanie na dany temat od razu wyśmiewał, wyzywał, rzucał epitetami w twoją strone. Czy tak powinien zachowywać się człowiek na takim stanowisku ? Dobrze jedynie w tym zakładzie maja tylko osoby nie mające do samego siebie szacunku, pupilki Fafińskiego którzy nidy nie sprzeciwiali sie jego prostackiemu zachowaniu, ciągle przytakiwali, dali się wykorzystywać a co najważniejsze podpie##alali innych pracowników, bo takich ludzi tylko ten człowiek szanuje, reszta pracowników niestety musi liczyć na jego bezczelne i nieludzkie traktowanie. Stali pracownicy którzy tworzyli firme przez długie lata odchodzą albo kończą na zwolnieniu lekarskim z powodu (usunięte przez administratora) który stosuje kierownik produkcji, z tego co pamiętam to nowe twarze w tej firmie też długo nie gościly. Ten człowiek działał i nadal pewnie działa na szkodę tej firmy, opinia na temat Classic Sofy strasznie upadła wręcz jest poniżej mułu. Na dzień dzisiejszy ten zakład jest nieprzyjaznym miejscem pracy bo wątpię że cos sie zmieniło, póki nikt nie zrobi porządku wśród przełożonych tam na pewno dobrze nie będzie jedna wielka (usunięte przez administratora) Ludzie zróbcie porządek z tym człowiekiem, nie dajcie sie upokarzać na każdym kroku!! Jednym słowem nie polecam tej firmy i mam nadzieję ze nigdy już nasze drogi się nie przetną. A ludziom pracującym tam bardzo współczuję i kibicuje w usunięciu pana F ze stołka !

@Ex pracownik

Widać, że standardy w zakładzie już są wprowadzane jak w całej grupie Szynaka...szkoda bo całkiem fajny zakład się zapowiadał. Podejście do pracowników typowe jak w meblach skrzyniowych (gdzie zdecydowaną większość pracy wykonują maszyny)...W tapicerce jest inaczej bo to ludzie własnymi rękoma robią i warto mieć inne podejście ale kto ich tego nauczy jak całe, życie w skrzyniówce robili ...

ZAWIEDZIONY Nowy wpis

Firma CLASSIC SOFA LIDZBARK zatrudnia pracowników za 4000tys. Brutto zaś po wypłacie każe pracownikom zwracać ,,pieniądze bo za dużo zarabiają,, TO NIE ŻART!!!

Praca Nowy wpis

Ostrzegam przed pracą w firmie CLASSIC SOFA LIDZBARK brak szacunku dla ludzi za nie wyrabianie normy na bruk zarobki na jakie można liczyć to 4000tys BRUTTO

Tapicer Nowy wpis
@Praca

Tak to jest w fimach gdzie jest akord, jak nie robisz min 90% to firma do płaca do takiego pracownika (do najniższej krajowej) więc wtedy trzeba sie rozstać odnośnie braku najniższej krajowej na umowie to jest zwłykłe chamstwo ale to norma w tej grupie..

Aktualności

Niedługo będzie jak w Lubawie premia dopełnieniem najniższej krajowej. Powinni się wstydzić wypłacając takie kieszonkowe haha

Tapicer Nowy wpis
@Aktualności

Wykrakałeś już właśnie tak jest...żeby mieć najniższą krajową trzeba dostać premię jak nie to zarobki poniżej najniżej krajowej...

Tapicer

Co tu pisać nic nowego w tej firmie nie ma, cały czas to samo czyli coś się kręci ale perspektywy słabe na rozwój ....

Firma Classic Sofa Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko INFORMATYK. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy można liczyć w Classic Sofa Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Były pracownik magazynu

@Pracodawca Wieczorek, Balcerzak i Fafiński. Kiedy uwzięli się na pracownika, potrafili tak długo siedzieć i patrzeć w kamery aż znaleźli powód aby wpisać naganę. Rzucili nimi na lewo i prawo. Bezpodstawnie zabierali premię. W końcu zwolnili wykwalifikowanych pracowników, chłopaków którzy potrafili przepracować 23h! Zamienili ich na dzieciaków, którym zamiast umowy o pracę dawali co miesiąc umowę śmieciową. Ten zakład to komedia, a głównymi aktorami są właśnie te 3 nazwiska.

Popis
@Były pracownik magazynu

Jak ja Cie szanuje za ten komentarz dobrze ze coraz szerzej rozchodzą się informacje, miejmy nadzieję że już długo nie zagrzeja swoich stanowisk, odrazu wszyscy ciężko pracujący ludzie (oprócz tych co siedzą na górze) odetchneli by z ulgą. Ktoś wyżej napisał że było 12 prezesów czy coś takiego, więc jest szansa że niebawem ich Pan Szynaka wymieni. Jak można podchodzić tak do ludzi bez wstydu, honoru, empatii poszanowania ciężko pracujących ludzi na wspólny sukces. Cały zakład ma ich dość. Trzymam kciuki, wygracie z nimi. Byłby znowu fajny klimat jak kiedyś, aż chciało się pracować, chodzić z przyjemnością do zakładu, a teraz.. Szkoda gadać

Teraz już zaczęli na olx oferty pracy wstawiać. Przyjmowani są ludzi z których niegdyś się śmieli gdy przynosili cv.(usunięte przez administratora) Pracowników którzy spędzali tam więcej czasu niż w domu, najpierw zterroryzowali naganami a później zwolnili. Tylko i wyłącznie za to że mieli swoje zdanie. Nikt nie traktuje już tego zakładu poważnie. Niegdyś trzymałem kciuki za ludzi którzy dalej tam pracują. Z perspektywy czasu sądzę że sami dają przyzwolenie na to co się dzieje.(usunięte przez administratora)

Ex pracownik

@Ex pracownik

Kochanek Balcerzaka ❤️

Cienka aż głupio. Dalej na stołkach ludzie bez kompetencji. Tzw. wyzyskiwacze szarej strefy. Jedyną rzeczą co może uratować ten zakład to zamknąć go. Nie męczyć psychicznie ludzi. Fachowcy odeszli , ci oczywiście szanujący się. Tylko nie dobitki co boją się zmieniać pracę zostali, i ci których do składaków za mordę nie wyparzoną nie wezmą.Drogi panie Janie. Zamknij budę. I od początku zrób rekrutację. Może ktoś z fachowej kadry się skusi. Pod warunkiem że sam sobie dobierze ludzi w brygadzie. (usunięte przez administratora)

Sprośny Zenek

Kiedyś to była ekipa. Aż chciało się pracować. Widać było efekty pracy. Pan Łukasz. Pan Andrzej. A teraz pseudo mistrzowie. Nikt pojęcia nie ma o pracy. Jak to ustawić , zorganizować. Wszystko w nerwach, wyzwiskach ludzi. Może pochylić czoła i poprosić chłopaków, niech spróbują ratować ten zakład. Taki nakład pracy i kasy tonie. Pamiętam jak dziś. Będąc w biurze jak źle życzyła im pani kadrowa Że nigdzie nie dadzą sobie rady. A tu ku zdziwieniu. Każdy z nich pracuje. Prowadzą w innych zakładach produkcję. I co są dobrzy?? No są bo nikt pod nimi dołków nie kopie. Więc na kolana i prosić ich o łaskę. Może coś oni poradzą.

Jakarta

Żeby odeszli(usunięte przez administratora)to może by się coś polepszyło i byłoby co jeszcze zbierać tak to zakład podupada przez te ich "zarządzanie" ale kto ich wyrzuci jak nie sam Pan Szynaka? Ci dwaj za grosz szacunku do ludzi nie mają, ustalają chore normy na niektórych stanowiskach, ludzie sami odchodzą a pytani o przyczynę - dwa nazwiska wymienione wyżej. Ogólnie omijać szerokim łukiem chyba, że właśnie odejdą ci dwaj to może się coś polepszy póki co 1/5

Olga

Nie polecam. Brak stabilnego zatrudnienia, zwolnienia z dnia na dzień. Brak szacunku dla pracownika i jego pracy.

@Olga

Czyli nie zmienia się nic, a szkoda bo zakład fajny...tak to jest jak nie ma odpowiednich ludzi do zarządzania tym zakładem...

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Informatyk do pracy w Lidzbark. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Classic Sofa Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

LOOOOO PANIE

Świeża firma która zamiast się rozwijać to zaczyna upadać, ludzie z dnia na dzień lecą na bruk według alfabetu.

Zostaw merytoryczną opinię o Classic Sofa Sp. z o.o. - Nowe Miasto Lubawskie

• Jak się pracuje w Classic Sofa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Classic Sofa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classic Sofa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Classic Sofa Sp. z o.o.
  • Makuszyńskiego 5