Janipol

Janikowo

Opinie o Janipol

wideł

a potrzebują fachowców na widlaka

Tapicerek

NIe polecam pracy w tym zakladzie. Dzial tapicernia. Przyuczenie do zawodu - idiota który niby "uczy" tapicerowac sam nie potrafi nic. czlowiek ktory zostal zdegradowany z wysokiego stanowiska. nigdy w zyciu nie tapicerowal a uczy innych - smiech. traktowanie pracownikow jak smieci. Kajoci, brygadzisci - przydupasyu kierowników - nie potrafia sie odezwac tylko głowa w dól. kazdy (procz kierownikow) dotaje po (usunięte przez administratora) co do zarobkow trzeba sie cholernie narobic zeby wypracowac 100% (2900-3000zł netto) ale nie jest łatwo. szczególnie z jednym kajotem - kazdy wie o kogo chodzi... gosc jest nienormalny... dobrze ze juz tam nie pracuję... nie polecam nikomu

kowawek

Odbiło mi się że na na początek probnie dawają ok 2600 netto jako tapicer, a potem nawet 5 koła jak słyszałem . Nie wiem czy to prawda....

Dek
@kowawek 28.02.2017 20:57

hahahahahaha tu jest akord, jakie 2600?? chyba brutto. na poczatek dostaniesz najnizsza a jak po paru latach sie wprawisz dostaniesz 3000 jak osiagniesz 100% 5tys to tylko kilka osob zarabia przy wydajnosci 190-200%

szukająca pracy

ponawiam moje pytanie jaki system zmianowy?

Weteran

masowe zwolnienia z tapicerni, to tylko skutek, a przyczyna nadal sobie spaceruje z założonymi rękoma na pasie i zastrasza pracowników! jak długo jeszcze?!!! Panie A. J. w Tobie nadzieja dobry człowieku.

szukająca pracy
@Weteran 06.12.2017 20:26

Jaki system zmianowy jest na produkcji ...I dla szwaczek?

Wezyr
@Weteran 06.12.2017 20:26

jakie masowe zwolnienia?? o czym Ty piszesz????

Bartek

witam chciałem się zapytać czy można przyjść do pracy

do bartka
@Bartek 05.10.2017 17:41
witam chciałem się zapytać czy można przyjść do pracy

siema, no pewnie ze mozna, jak sie wyspisz to przyjdz ;)

Patryk

Lajkonik
@Patryk 17.08.2017 11:14
Witam ile obecnie zarabia w Janipolu pakowacz wyrobów gotowych? Mam przyjść od 2 października i nie wiem czy warto...

2200 2800 z nadgozinkami. Zalezy kto jak zasowa.

Patryk
@Lajkonik 22.08.2017 23:18
2200 2800 z nadgozinkami. Zalezy kto jak zasowa.

A to jest na czysto czy brutto?

Michał

A ile zarabia elektryk w tej firmie?

orka

Witam chciałem się dowiedzieć ile tak na miesiąc można zarobić w Janipolu chodzi mi o koncowke rok 2016 a początek 2017 i na jakich dzialach jaka atmosfera.

młoda mama

Witam mam pytanie czy jak się ktoś zwolni z Janipolu to jest szansa żeby wrócić sportem?

Nie-pływak

Możesz go zapytać skąd pozyskuje pieniądze na płynięcia, anonimowym pływakiem nie jest jeżeli wiesz że pływa. Mogę Ci powiedzieć że jego hobby rocznie kosztuje 250 tys zł .

Danek

W Janipolu praca jest ciężka i wszyscy o tym dobrze wiemy, kontrola czasu, akord itp. Dają się we znaki. Ale są u nas tacy, którzy mają rewelacyjnie, czyli szefowie związków zawodowych, do pracy chodzą kiedy chcą, ciągłe wyjazdu, podobno do centrali albo na szkolenia, pensja prawie za nic. Kilka razy do roku załatwią paczki z socjalu i hulaj dusza piekła nie ma. Tacy to u nas maja rewela! A my musimy na takich harować.

RDP
@Danek 24.11.2016 09:45

To fakt, jest u nas taki jeden, w pracy żadko jest, ciongle go niema. Bawi sie w jakieś plywanie na jeziorach, ciekawe skond ma kase na takie rzeczy. Ale jak bendom wybory to chętnie wystartuje bo to łatwa kasiora, nic nie robisz a kasa na koncie jest i można się bawić w różne hobby.

jacek

Nie widze, żeby oferty się pojawiały.. ale i rotacji nie ma za dużej chyba.

XXXL

BURAKOWO

mały 84

a jak wyglada sprawa pracy na montazu stelazy ? wie ktos ???

Norbert
@mały 84 19.09.2016 18:50
a jak wyglada sprawa pracy na montazu stelazy ? wie ktos ???

Też się wczoraj dostałeś ? :D :D broniewice pozdrawiają

mały 84
@Norbert 20.09.2016 09:34
Też się wczoraj dostałeś ? :D :D broniewice pozdrawiają

hahha no tak tak , daj namiary na siebie na fb :) pozdroooo

RPS

ha ha ta robota to śmich na sali

hej

witam, zlozylem cv jskies 2 tyg temu i sie nie odzywaja. potrzebuja ludzi do pracy?? przyjmuja? wie ktos moze ?

kirek

Socjal słaby, premie tylko jak wyrobisz normy. Monter 1600-2300 bez nadgodzin tapicer 1800-2500 bez nadgodzin. oczywiscie na poczatek licz te najnizsze stawki albo i mniej gdyż wyrobisz z 60-80% w pierwszych miesiącach.

nowy

witam zlozylem cv do janipolu w poniedzialek ide na rozmowe kwalifikacyjna. Moze ktos napisac na jakie zarobki moge liczyc na jakich dzialach? na okresie próbnym i po?

janipol
@nowy 06.04.2016 20:08

12 zł brutto/h

bbb

Ja pracuje w Janipolu od sierpnia 2015r.na dziale tapicernia.Miałem 2 tygodnie godzinówki ,potem przeszłem na akord , moja pierwsza wypłata na akordzie to 2100 netto.Teraz przy nadgodzinach mam 2900zł,3000zł,w każdym miesiącu mam max premii czyli 450zł.ja sobie bardzo chwale firmę.

bbb
@bbb 29.02.2016 21:52

bbb dwa tygodnie godzinówki,a potem akord? Musisz być bardzo dobrym tapicerem.

A wie ktoś może jak wygląda praca kierowców w Janipolu? Ile trwają wyjazdy, jak wygląda płaca, czy soboty i niedziele kierowcy tez pracują? Sa wyjazdy tylko do Niemiec czy gdzieś indziej też?

PR

Warunki z płacami i dniami wolnymi są okej, ale nieźle trzeba sie narobić. Na tapicerni jest niezły zapierdol. Na magazyn mebli też by mogli zatrudnić więcej osób. Pracuje tu już jakiś czas i rozmyślam na zakończeniem pracy w tym zakładzie.

kirek

Są wszędzie informacje na tablicach powywieszane. poza tym kazdy majster chyba przekazal wszystkim. 23 ost dzien pracy wracamy 4. chyba ze ktos magazyny no to inwentura

xxxxxx

Przerwa będzie od 24 grudnia do końca roku

Średniak

Witam. I coś już wiadomo czy jest jakaś przerwa świąteczna czy coś w tym stylu. Za długo nie pracuje w Janipolu i nie znam jest wszystkich zwyczaji. Ile dni jest przerwa i od kiedy do kiedy?

od niesawna

Moze mi ktoś wytłumaczyc i napisac jak to jest z tymi zwiazkami zawodowymi wiem ze sa 2. Jakie są korzyści z przynaleznosci? biora jakies pieniadze za przynaleznosc? Sa jakies paczki wycieczki?

kirek

Wie ktos do kiedy pracujemy? Kiedy ostatni dzien idziemy do pracy przed swietami

Pyzdra

Najgorszy zakład w jakim pracowałem!A te pieski pana kierownika masakra zero jaj!

premia

Jakie 200 zł brutto? Generalnie premia na tapicerni to 400 zł, ale mozliwe jest więcej. Niestety to kto dostanie premie to często kwestia układów... Te 200 zł to pewnie chodzi Ci o to że TY TYLE DOSTAJESZ, chyba logiczne że nie każdy dostaje max premie. Logika.

yyyy

No jest przerwa, oczywiscie narzucona zwlaszcza akrod magazyny ida na inwenture wiec maja troche mniej wolnego. Ale akordowka wolne sporo czesto bywa ze wiekszość na bezpłatnym bo mało komu zostanie 5-10 dni urlopu

kirek

Ktos moze wie jak bedziemy robić w przerwę swiateczną? Robimy do 18 grudnia czy moze pozniej? Do kiedy jest produkcja? I kiedy wracamy?

do tomek

ta premia to 200zł brutto

do tomek

Ta wysoka premia to ile? Tez chce jechac złożyć tam cv. Pracujesz tam na 2zmiany i soboty tez?

Tomek

Jestem na okresie próbnym na tapicerni. Co do mojej opinii - jest całkiem dobrze. Okres próbny jest tak w prawdzie kursem za który wam płacą. Brygadzista jest bardzo miły, nie ma nigdy sytuacji że drze mordę, nawet jak coś spierdolisz. Oczywiście zależy jak trafisz. Zarobki hmmm dużo nie powiem. Początek jak to początek. Pierwsze 3 miesiące za krajówkę + całkiem niezła premia. Potem akord który jednak jest dość ciężki, żeby wyrobić te 100% potrzeba pewnie z rok doświadczenia. Większość opinii tutaj to zapewne wpisy ludzi którzy po tygodniu spierdolili, bo myśleli że ktoś im będzie płacił za siedzenie. Trzeba zrozumieć, że nie ma łatwej i dobrze płatnej pracy dla ludzi bez doświadczenia. Jeśli ktoś młody potrzebuje doświadczenia - jak najbardziej w Janipolu je znajdzie. Nigdzie w okolicach nie znajdziecie zakładu w którym zatrudnią was bez doświadczenia na umowę o prace :) Musicie jedynie być odpowiednio zmotywowani!

do ???

13, 14, 15 a nawet 24... boze narodzenie kasa w zaleznosci od dochodow ok 400zl brutto, paczki na wielkanoc i karnety/bilety do kina/kosmetyczki, we wakacje wczsay pod grusza

gosc

również nie polecam wyzysk mobbing ludzie są traktowani jak debile odradzam

???

jak w janipolu wyglada socjal? na co ile? i czy sa 13?

do robol

To chyba w przerwy tez robisz

robol

a ja zapieprzam na akordzie i wychodzę ponad 30 zł na godzinę i gdzie więcej dostanę za godzinę pracy ?

wodka

robol dobrze prawi, polac mu!

kaźmirz

koles pieprzesz trzeba zarobic to trzeba zapindalac taka teraz jest obecnie sytuacja na naszy rynku pracy jak chcesz sobie sobie lekko robic to prosze 1300 zl zawsze zostaje anglia To jest Polska ... panstwo a dorobku Rob zeby twoje dzieci mialy dobrze

robol

Jak ktoś chce złożyć cv, nie warto. Praca na poczatek za najnizszą. Niby ludzi potrzebuja a często 3 miesiące i nara. Jesli komus się uda zostać znaczty mu przedluża. to na akordzie zarobi 1600-2000 (klejenie, stolanrnia,okuwanie, pakowanie) na tapicerni 1800-2500. Z tym ze najwyzsze zarobki przy sporym doswiadczeniu i ostrym zasuwaniu, nie ma lekko. Godzinowka czyli magazyny itp. 1300-1500 po przedłuzeniu umowy. Pracownicy z większym stazem 1500-1800. Przychodza mlodzi ledwo po szkole i tydzien, dwa pracy i chorobowe bo nie mogą dac rady taka cięzka praca. Ciagla rotacja jest w zakladzie. Ludzie nawet z Janikowa nie przychodza bo sie nie oplaca i nie chce. to jest janipol w paru zdaniach. Gorąco nie polecam. Robię już 7 lat i nieczego sie nie dorobiłem. Nie ma tu przyszlosci.

Kolal
@robol 30.09.2015 11:18

To dlaczego pracujesz tak długo skoro się nie opłaca? LOL

luki88

Jest trochę ogłoszeń o pracy w tej firmie. Mam ZERO pojęcia o pracy przy prod. mebli, tapicerowaniu, itd. Piszą "przyuczamy do każdego stanowiska pracy". Może mi ktoś napisać jakie elementy tam tapicerują, ile tego trzeba wykonać (jestem leworęczny) bo praca jest na akord? Wolałbym chyba godzinówkę...

nowy

Witam, przyjmuja do pracy? Na jaki dzial potrzebuja? Ile mozna zarobic na start? Chce zlozyc cv i sie zastanawiam.

nie ma logowania

A ja myślę że dostanie każdy Premie bo inaczej tapicerowac meble będą sami Dużo ludzi do pracy dojeżdża zawsze można szukać sobie pracy bliżej domu To tez trzeba brać pod uwageC

szambo

ta comiesieczna to pic, myslicie ze kazdy dostanie zawsze co miesiac 300? moze na poczatku tak ale potem pewniepo 100

ktosia

Ciężko- pojecie względne. Jeśli nastawiasz się na "się nie narobić a zarobić" to gwarantuję rozczarowanie. Jest znosnie, jeśli nie jest ci obca ciężka praca.

on

No ale ogólnie ciężko jest?

szambo

Tylko nie Janipol. Ludzie stad uciekają, co chwile przychodzi swieza nowa krew porobi taki tydzien i ucieka. Ciagle brakuje ludzi nikt nie chce robic tak cięzkiej pracy za takie pieniądze. a do tego zabrali nam kwartalną. Nie polecam!!

@szambo 01.09.2015 12:20

Prawda, zabrali kwartalną, ale w zamian dali motywacyjną comiesięczną. Jak to będzie wyglądało w praktyce okaże się w "praniu".

michal

Do ktosia- dziekuje . To taki początkujący tapicer ile może zarobic? I jesli moge zapytac ile jest tych pieniędzy na święta itp? Oj święte słowa ze pensja na czas!

@michal 31.08.2015 16:57

Początkujący tapicer zarabia jak każdy początkujący pracownik w firmie. Umowa próbna trwa trzy (około) miesiące i wtedy stawka równa się minimalnej krajowej w przeliczeniu za godzinę pracy. W związku z tym, pensja równa się stawka razy przepracowane godziny i oczywiście minus potrącenia standardowe (zus, podatek). W sumie, mówiąc prosto wychodzi najmniejsza krajówka, ewentualnie trochę więcej, jeśli miesiąc pracy jest dłuższy.Trzeba trochę poczekać na zarobki, o których się wspomina. Akord obowiązuje każdego po okresie próbnym ale to kiedy zaczniesz wyrabiać "procenty" zależy od Twoich predyspozycji osobistych. Socjal mieści między 200 a 450 zł. Kwoty orientacyjne, bo nie zaglądam nikomu w kwitki, nie wnikam ile kto i co i za co ;) Pozdrawiam :)

Zostaw opinię o Janipol - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janipol