Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

szwaczka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Ile dostaje sie za "wczasy pod gruszą" pracuje od niedawna i czy ktos cos wie na temat podwyżek?

Cichy Nowy wpis

Kierownik powinien zrobić porządek z Boryskiem bo gość ściemę wali każdego zagaduje i robi minimum a ma akord teraz jak jego kolega odejdzie to będzie ktoś inny się męczyć i nie zarobi. Akord jest dla tych co chcą zarobić więcej a nie minimum jak na godzinowce a ten Borysek się do akordu nie nadaje i nie da zarobić innym.

Janek Nowy wpis

W Mogilnie już dawno pracodawcy przejrzeli na oczy i się na was poznali. To dlatego musieliście poszukać pracy w Janikowie.

Jagoda

Dzień dobry, proszę o informację ile średnio zarabiają panie na szwalni

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Ciastek

A ktoś za niego robi? Zawsze robota zrobiona i jeszcze ogarnie wszystko czego potrzebują monterzy/pakowacze. Chyba jako jedyni ze szronem ogarniają ten burdelnik. Nigdy nie trzeba ich się prosić o złożenie mebli albo zabranie z monterki w przeciwieństwie do Czeczena.

KGB
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy janipol to od jakiegoś czasu bar? Jedni chodzą na fajeczke co 20 minut, od drugich czuć wódeczke na kilometr i to nie tylko przy poniedziałku. Czasami pracować się nie da. Dodatkowo nieszczęsne testy. Codziennie 20+ wózków jest wywożonych z odebranymi meblami, bo na pakowanie dali tam największych ściemniaczów w firmie, co siedzą albo w telefonie ciągle, albo chodzą do kibla.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Od kiedy do kiedy jest urlop?

Makron

Może warto wprowadzić raz w tygodniu kontrolę trzeźwości? Bo patrząc w jakim stanie pracownicy przychodzą do pracy to kiepsko to wygląda.

Olo
@Makron

Alkomatem w zakładzie sprawdzało się wcześniej tylko osoby, które były ogólnie mówiąc niewygodne dla kierownictwa. Dobrze wiadomo, że są pracownicy uważani za nietykalnych, choćby słaniali się na nogach.

Jff
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Kiedy w końcu będzie przerwa o 16? Chyba jest trochę duszno na hali jak się pracuje 8 godzin cały czas no bo jak się tylko chodzi z założonymi rękoma to może jest fajnie

Racja kolego

Popieram przebudowę i stworzenie placu parkingowego dla wszystkich pracowników bez względu na kolor biletu. Wreszcie nie będę musiał parkować po krzakach i obawiać się zarysowania mojego auta przez złośliwych mieszkańców tej wiochy. Cieszę się, że ktoś w końcu zwrócił uwagę na ten problem, jaki nam stworzył pracodawca. Dziękuję i pozdrawiam, pracownik z CMG.

Cmg anty cmg

Chory to jest wasz pan, wielki pracodawca. Który ma gdzieś to, że takie dzbany jak Ty blokujcie prawie całe osiedle na tej wiosce od poniedziałku do piątku. Ciężko wam przyjezdnym zrobić zebranie o udostępnienie jakiegoś metrażu na parking na zakładzie? Jakiś inne zakłady i ludzie przyjezdni nie robią takich problemów, tylko z janipolem od lat to jest. Jakby Janikowo należało do was. Mało tego, janipol zajmuje tyle terenu, że bez problemu by się dało wydzielić teren na parking wewnętrzny. A jak się nje podoba to rowerami przyjeżdżajcie. Ale nie, bo jak rowerami bysta jeździli jak samochodami na rondach to same wypadki by z waszym udziałem były na prostej drodze

Ciechrz gora

Ciekawe czy w innych miastach, gdzie jest janipol to samo się dzieje. Zapchane osiedla przyjezdnymi samochodami, bo pracodawca ma gdzieś swoich (usunięte przez administratora)

Taboret
@Cmg anty cmg

Czemu nie ustawisz sobie nicku Raperek? Chłopie, weź się za robote, a nie monitoring 24h na 7 dni. Dziwne, że nie pozwalasz parkować w miejscach DOZWOLONYCH. Co ci ma policja zrobić, jak samochód jest poprawnie ZAPARKOWANY, W POPRAWNYM MIEJSCU? Druga sprawa wiemy chociaż kto rysuje auta, mam tylko nadzieję, że wkoncu jakaś kamerka złapie. Co do zabierania miejsc, w weekend całe osiedle jest wolne, na wilikonskiego można pole namiotowe na parkingu ustawić. Gdzie sa te braki miejsc? Nawet w tygodniu jak wejdziesz w trakcie pracy zakladu są miejsca i nie plecz tu głupot kochany RAPERKU.

Janipolczyk

Już dawno powinien na polomarkecie być parkomat bo ludzie jadący na zakupy nie mają miejsca aby zaparkować bo same (usunięte przez administratora) na CMG utrudniają tylko ludzia życie,(usunięte przez administratora)

Las
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile placicie mojemu mieszkancowi (zajac) za bycie ochroniarzem? Widac ze chlop pelen etat wyrabia

A. Z

Jak to jest ze są ludzie którzy mają jeden kask np 6/17 lat? Pan BHPowiec mam nadzieję ze posiada informacje na temat tego że nawet kaski mają datę ważności którą wytycza producent kasku...

Ziom
@A. Z

A można wejść na halę bez kakakasku?

Starszy sikawkowy
@A. Z

Byś wiedział na jzs jak BHP szaleje, tylko kaski, które ograniczają mobilność przy niektórych pracach i z perspektywy czasu na pewno spowodują jakiś wypadek. Do tego okulary, przez które nic nie widać, a jak widać to zakrzywiają widzenie. Ty dopiero jest pole do popisu z odpukac przyszłymi wypadkami. Ale cm tam, masz być ubrany jak na wojnę i nie marudzić, a jak coś się stanie tj i tak twoja wina będzie, bo coś tam coś tam wymyśla już. Oni tak mają.

To kadra kierownicza zaszalała, zrobić tydzień wolnego, przenieść zamówienia na dwa tygodnie wcześniej i dla tego wolnego zrobili pracującą sobotę. Absurd goni absurd, jeszcze zaznaczę, że i tak bardzo wiele osób przychodzi w wolne na SPRZĄTANIE ZAKŁADU, bo urlopu nie wyczarują. Pan Bartuś dąży chyba do masowych zwolnień. Tak to jest jak na niczym się nie znasz, a wzorujesz sie na zakładach w których jest mniej mebli robione.

Fit Garbaty

Szkoda, że nie wzoruje się do końca... Inne zakłady gdy nie ma zamówień mają postojowe, a tu mususz brać urlop, lub przez tydzień zamiatać ten sam kąt....

Heniek

Niekompetencja poraża, zasady relacji interpersonalnych pomiędzy przełożonym, a pracownikiem są panu B tak samo obce, jak znajomość języka chińskiego.

Odpowiedż

Kadra kierownicza też bywa złośliwa i niechętnie iść do pracy.

Rudy 102

Magazynier C. Może weźmie się w końcu za wywożenie mebli a nie ciągła bajerka z pakowaczami z ostatniego podestu a reszta drzwi zawalona

Co to ma znaczyć

Na jakiej podstawie zabieracie ludzia 270 zł za oddanie krwi. Najwidoczniej firma nie lubi pomocy innym ludzia, oby pani siedząca tam na górze nie potrzebowała nigdy pomocy. Nie pozdrawiam ucieczka z tego obozu to najlepsze co mogłem zrobić. Pachołki Niemców że wam nie wstyd za kasę zrobicie wszystko

Nanaan
@Co to ma znaczyć

Za kase to rodzinę sprzedadzą dostaną trenerzy 200+ to jeszcze laske obrobią i swojego sprzedadzą bynajmniej tak jest na magazynach już nie powiem nawet na jakich magazynach bo jak kieras się pojawi na magazynie to zaraz trener z pieskiem leci i strzelają z ucha haha żenada

@Nanaan

Dla twojej świadomości trenerzy nie mają z tej funkcji żadnych dodatków (usunięte przez administratora)

Nanana

Heh firma tego nie można nazwać firmą tam panuje tylko wyzysk człowieka cały czas masz naginać robote niema odpoczynku i jeszcze płacone ochłapy dla ludzi którzy non stop dźwigają ciężkie rzeczy jednym słowem nie polecam tego (usunięte przez administratora) Nie przewiniesz nic a premia skrojona brak slów Unikać jak ognia!

Naginacz
@Nanana

Nie ma co się starać dla tej firmy.Budują za Twoje zdrowie i jak chorujesz ,nie dają nic.To (usunięte przez administratora). Zero trzynastek i śmieszne dodatki,na zamydlenie oczu.Wsadż cie sobie to w buty ha ha ha

Pomysł

Może warto zebrać się i zorganizować jakiś strajk? Może wtedy Pani prezes otworzy oczy i doceni innych? Koledzy i koleżanki walczmy o swoje prawa!

Uhuhu

Nawet nie potrafią zapłacić najniższej krajowej kierownik Krzysiu zero pojęcia o pracy i o przypisanym stanowisku to jedno. Po drugie zero kultury dla pracownika. Po trzecie zastraszanie ludzi że jak nie zrobią to zostaną dłużej teraz pytanie dla tej chorej firmy czy tak ma być nadal? Nie szanujecie ludzi i dlatego uciekają

A. Z

Umowa do 09.02 brak pitu na polipolu i śmieszny "pracodawca" nie wysłał pitu na adres

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 597.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 546, z czego 91 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 299 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.