Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Lol

Czemu pracownicy płacą po 1.40zl za kawę a biuro ma za darmo ?

Odbita piłeczka.
@Lol

A czemu pracownicy mają premię jak nie idą na L4, a biuro nie.

Ping Pong
@Odbita piłeczka.

Bo to fizyczny utrzymuje biurowego nigdy nie na odwrót.

Wypłata

W tym miesiącu zakład bardzo ładnie wypłacił pieniążki przed czasem, dodatkowo bardzo wysoka premia i dodatek 300+ aż miło się na to patrzy i chce się więcej pracować, dziękuję bardzo za wysokie wynagrodzenie, pozdrawiam.

300+
@Wypłata

Ty zadowolony, a mi dali 300 motywacyjnej, a drugie 300 wsadzili w socjal i ręce mają czyste. Kpina. :D Oczywiście 170% wydajności, nie godzinóweczka i leserowanie po kątach, czuje się doceniony szanowny panie kierowniku. ;*

Sławek

Dlaczego w Janipolu dorównują premią do najniższej krajowej ? Zamiast zapłacić ludziom normalnie premie za ich ciężką pracę przez cały miesiąc.

@Sławek

Dokładnie tak jest. Premia, nadgodziny... wszystko to wrzucone w najniższą krajową. To co to za premia? Nonsens.

On

Zaczniecie doceniać starych pracowników i takich którzy nie ściemniają czy nie? Mamy robić tak samo jak ci, którzy wiecznie się chowają i siedzą w telefonach? Bo nie opłaca się naginać i dostawać parę zł więcej od tych leserów...

Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

Pytania

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Chciałam się dowiedzieć dlaczego odmawiana jest siła wyższa pracownikom ? Pracodawca nie może odmówić siły wyższej według kodeksu pracy. Dlaczego pracownik który nie otrzymał siły wyższej nie dostaje odmowy na piśmie ? Przepisy kodeksu nie definiują „siły wyższej „ więc kierownicy nie mogą przedstawiać listy z konkretnymi przypadkami kiedy można ją wykorzystać . Dlaczego kierownicy każą wypisywać wniosek na kartkach ( na których nie składają podpisu w przypadku odmowy) a nie przez portal gdzie jest taka możliwość ?

Zenoniusz
Inne

Kierownicy magazynu na stolarni co godzina na papierosie 15 minut i wszystko ok, a wez się spóźnij z przerwy minute i problem robią. Sytuacja wielokrotnie zgłaszana i jak chodzili tak chodzą.

Wariat
Inne

Tak czytam te opinie i tak się nie nauczyli ze jak ludzie odchodzą to niech odchodzą zamiast dać konkretna podwyżkę żeby bylo widac że sie zarabia to nie najlepiej jak im sie w kieszeni zgadza reszta ich nie obchodzi tak dalej to niedługo będzie po zakładzie otwórzcie oczy póki jest szansa

@Pracodawca. Kierownikowi z magazynu to zabraknie palarni w zakładzie. Jak to jest że jedni muszą ciężko pracować, a taki kierownik przychodzi tylko żeby przetrwać i zapalić. Biega już po wszystkich palarniach. Czy Wy myślicie, że my jesteśmy ślepi?

Sławek

Czy na okresie próbnym należą się jakieś benefity czy dopiero po ? Pracuje prawie 3 miesiące i nie wiem...

Test

Absolutnie, nie ma po co się do niego zwracać bo kierownik tapicerni ma wszystko gdzieś, jeszcze nie pamiętam żeby mi w czymś pomógł, a te testy to zero zainteresowania pracownikiem!

Obiektywnie

Każda firma by chciała takiego kierownika. Może i jest nieokrzesany, natomiast szacunkiem jest darzony przez całą górę włącznie z Niemcami. Plan wykonany, aktywa po 10 godzinach mogą iść do domu. Brak laminatów? Błędy szwalnicze? Wprawiony tapicer poradzi sobie w nowym systemie. Przyjemną pracą zamieni się w udrękę, przepuklina i nadwyrężone stawy u ścięgna to będzie pokłosie siedzenia w domu przy komputerze ????????????

Testy
Inne

Dlaczego pracownika którzy są na testach nie wolno się wypowiadać na temat tych testów skoro każdy tapicer który tam pracuje spadł o 10% na wydajności a kierownik każe się wypowiadać w samych superlatywach może ktoś się wreszcie tym zainteresuje a nie każdy tylko ręce umywa niestety przykro patrzeć jak ten zakład idzie w złym kierunku niestety szkoda niestety że chłopaki nie mogą mieć własnego zdania tylko muszą mówić to co im każą i dlaczego wszyscy którzy tam pracują są pomieszani a Pan marek i daniel robią razem ?trochę nie sprawiedliwe wobec innych tapicerowane którzy tam pracują

Tglkiu

Najlepszy kierownik czy brygadzista to był lojd wszystko załatwił pomógł ogarnął a ci teraz co są to tylko potrafią stanąć na podeście i się na (usunięte przez administratora) jak jakieś pawie i patrzeć na tapicerów jak na jakichś (usunięte przez administratora) co tylko mają problem Panie Karolu zastępco kierownika i udawać że się nic nie widzi niestety już zapomniał jak to się na stole pracuje

Jhg
Inne

Nie ma tyle pracy dla tapicerów wiec trzeba ich wszedzie rozzsyłać a od jutra po 10 godzin będziemy pracować super

Tap

Nie polecam tej firmy nikomu !!! Czasy na elementy są tak obcięte, że szok trzeba zrobić 15 elementów żeby jakoś wyjść czyli mieć 550 min kiedyś na tyle minut trzeba było zrobić 10 elementów. Już niedługo wchodzą w życie kolejne genialne zmiany naszych zarządców czyli nowe taśmy, które mają wyjść pozytywnie dla pracowników jak to kierownik tapicerki mówi tylko szkoda że tylko on i reszta zarządców jest takiego zdania bo tapicerzy którzy testują te ,, genialne ,, zmiany są przynajmniej 100 min w plecy w ciągu dnia więc pozytywne zmiany będą ale nie dla pracowników a dla firmy bo pracownikowi dołożyli tyle dodatkowej pracy w tym samym czasie że cały dzień musi biegiem latać a zarobi mniej ???? naprawdę wielkie brawa dla geniuszy, którzy wymyślają te zmiany tak na pewno pozyskancie ludzi do pracy, których ciągle brakuje a po zmianach będzie jeszcze mniej. Jeżeli wdrażancie tak duże zmiany najpierw zapytajcie pracownika co jest ok a co nie i poprawcie to tak żeby pracownik nie był stratny bo za jakiś czas sami będziecie musieli obijać. Każde zmiany w tej firmie prowadzą do zwolnień pracowników ponieważ są na ich niekorzyść więc obudźcie się w końcu bo coś robicie nie tak skoro ciągle ktoś odchodzi.Jezeli chcecie jakoś prowadzić ta firmę dalej to zacznijcie szanować pracownika bo żadna maszyna go nie zastąpi wtedy nie będziecie musieli ciągle szukać kogoś do pracy bo tam gdzie jest naprawdę dobrze ludzie zostają i pracują a w naszej firmie ciągle braki o czymś to świadczy ... ????????????

Kapitan bomba
@Tap

Ej, no przeciez każde zmiany są zawsze na korzyść pracodawcy a nie pracownika, który jest tylko obciążeniem i elementem do eliminacji z ciągu tech logicznego w imię zwiększenia zysków dla firmy i mocodawców. Więc nie rozumiem twojego oburzenia ty numerku zakładowy ;) .

Nadzieja
@Tap

Więc ,nic tam się nie zmieniło....a była kiedys ta ,przyjemnosc ,,pracowac tam....Masakra.U Was kierownik burak,pewnie tylko po podstawówce,zero szacunku do ludzi,nieznający zasad współpracy, komunikacji,motywacji....tam to jest Pan i (usunięte przez administratora).....zastraszanie ich metoda

Tapicer

Będą zmiany i najbardziej boją się ich osoby które robią kaszanę i zamieniają się kompletami kto robi wszystko to wszystko jedno jaki układ . Elementy obijane kiedyś 10 teraz 15 a zapomnieliście że kiedyś obijaliśmy wszystko deski , materacy i boki teraz to już jest obite . Po zmianach trzeba się nabiegać żeby wyrobić swoje-bez przesady ja wolał bym zrobić kilka kroków i złożyć komplet niż tachać ciężki wózek kilka razy dziennie a co strat w minutach to nie prawda że są w plecy 100 minut przecież wyrabiają swoje tylko wszystkim kity wciskają , niech pokażą wyrobione minuty z przed próby a teraz i to nie prawda ,że nikt ich nie słucha mogą zgłaszać swoje sugestie i pomysły tylko tego nie robią .A najważniejsza rzecz to pokazujecie jacy jesteście samolubni tapicerowi wiele się nie zmieni a monter dużo mniej dźwiga sami to stwierdzili i są zadowoleni . Nie będzie miał kto robić ? Czy wy jesteście ślepi ? Przecież codziennie rozdają po kilkunastu tapicerów bo jest nas za dużo i na taką ilość tapicerów nie ma tyle pracy .

Tap

Wysyłają ludzi na inne działy bo tam nie ma kto pracować, za najniższą krajową to lepiej iść do sklepu pracować niż tyrać i ciągle się denerwować zwiększaniem obowiązków dlatego kolego ,, tapicer,, wysyłają tapicerów bo gdyby nie wysyłali to tapicernia nie miałaby co robić. Kosztem czego tapicernia musi zostawać po 10 h w pracy

zgadzam się z tym , czasy tak poucinane że dajcie spokój, kiedyś zrobiłeś 15 kompletów i było te powiedzmy 550 minut teraz przy 20 ledwo te minuty wyrobisz

Kadra

No ponoć na tapicerni najlepsze zarobki ale chyba u kadry rządzącej bo jak na razie na koncie bez zmiany poczekajmy aż po zmieniają do końca cały dział i nawet najsilniejszy zrobi ledwo 100 % zobaczymy czy wtedy pani prezes znów powie ze z torbami chcemy ją puścić bo jak na razie to nas z torbami puszcza ona tak pani pani PREZES

@Kadra

a napiszesz ile na tapicerni można zarobić? tam jest stawka akordowa? bo ktoś niżej pisał, że jest akord...dają do tego pracownikowi jakieś premie?

Szpara

Opierdolili czasy tak że głowa mała ilość kompletów nic niem ma wspólnego z akordem dlatego że możesz zrobić 4/5 kompletów lub wiecej ale tylko zakład zarabia a gdzie my tak ja i ty kolego i nasza wypłata za ten zapierdziel praktycznie 1kompletem zarabiasz na siebie ZUS i inne pierdoły t typu prąd itd. więc troszkę mniej do siebie a troszkę więcej do nas pracownika do mnie i ciebie kolego na myjkę mamie starczy na pewno tobie też spawaczy pozdrawiam buziaczki????

Tapicer

W cyrku widzę nic się nie zmieniło.Kibiel zamykany na klucz aby ktoś za często nie chodził, akord w górę,ból tyłka starszych pracowników że młodzi mają podobną stawkę do nich pewnie kierownik szpara po między zębami nadal robi problemy z waszym urlopem,a w kwartalna ludzie się cieszą jakby w totka wygrali zakład mógł by być fajny gdyby nie chytrość góry

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 593.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 543, z czego 90 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Przejdź do nowych opinii