Meblo - Wisz Józef Wiśniewski

NIP: 7431025563 REGON: 171000533

Meblo - Wisz Józef Wiśniewski

Opinie o Meblo - Wisz Józef Wiśniewski

anna

szkoda gadać, oszuści i nie trzymaja sie terminów

Zostaw opinię o Meblo - Wisz Józef Wiśniewski - Lidzbark Warmiński

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblo - Wisz Józef Wiśniewski