Opinie o Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. w Iława

MadMax

2 miesiące zlecenie - z czego w 1 mies 2 tyg przestoju wiec połowa wypłaty. Jak przyszło do umowy - okazało się, że nie dają na umówię najniższej krajowej tylko „wyrównują” premia, która za byle co można zabrać - bo odpowiedzialność materialna. ja podziękuje za współpracę

Endi
@MadMax

Upomnienia,nagany godzin do odpracowanie wynikające z ich śmiesznego przelicznika takie są realia.

Z niedawnej oferty już wiem, że główny technolog może zarabiać od 8 do 9 tys. nie wiecie jak zarobki mogą wyglądać w przypadku młodszego? Młodszy rozumiem, że wcale nie musi mieć doświadczenia skoro ten główny ma je jedynie „preferowane”?

@MadMax

Mnie mimo wszystko interesuje szczegół odnośnie tej wspomnianej odpowiedzialności materialnej, czy ktoś kto pracuje by się odniósł? Czego konkretnie ona dotyczy? Jakie są przykładowe sytuacje, w których wyciągane były z niej w ostatnim czasie jakieś konsekwencje?

MadMax

materiał uszkodzony przez operatora wózka w czasie transportu szczegółów nie znam. - ktoś z produkcji źle zabezpieczy paletę, jedziesz po niezrównanym albo dziurawym terenie - materiał spada - liczą ci za jazdy uszkodzony materiał. chociaż dużo i tak materiału ląduje w kontenerze jako „braki”…

@MadMax

Wyżej kolega pytał o konsekwencje, nie wiem czy dobrze to odczytuje, ale czy wychodzi na to, że nie ma żadnych? Idzie cos po prostu na braki i po temacie? A czy ktoś inny miał może tak w trakcie pracy ze były one większe niż przeciętny poziom? Jak góra wtedy reaguje?

Endi Nowy wpis
@MadMax

Jakie macie teraz normy, że są tak istotne? Jakby się ich poziom obniżył to firma z marszu miałaby kłopoty? I tak w ogóle to do jakich konkretnie wypadków dochodzi, że tak piszesz? Co się dzieje? Ja patrzyłam akurat za ta oferta do asysty dla zarządu ale temat mnie zaciekawił

Misiek

Wczoraj był śmiertelny wypadek. Pracownik wszedł w maszynę bez wyłączania jej, żeby produkcji nie spowalniać bo normy gonią, a jak norm nie robisz to leci premia.

@Misiek

I to tak jest poświęcił się za premię niestety ,pracodawca wymaga więcej więcej i jak najszybciej

Pracownik u Nowy wpis

A teraz będą zwolnienia dyscyplinarne za brak stoperów do uszu. No tak to jest, jaki bhpowiec takie zasady, od bandy do bandy, liczy się tylko kasa, człowiek to tylko numer w ewidencji.

@Pracownik u

A te stopery chociażby to firma już normalnie opłaca tak? ma się tu do wszystkiego dostęp czy jednak czasem trzeba się dobijać do pewnych narzędzi?

Te przestoje, o których tu mowa, często się zdarzają? Pytam, bo może ktoś miał po prostu pecha, że tak trafił. Szukają referenta ds. administracji zamówień, zależy mi na umowie o pracę. Na takim stanowisku bez problemu bym ją dostała? Bo widzę też tu komentarze o zleceniach. Na takim stanowisku są możliwości też pracy zdalnej? Ich strona nie wspomina o trybie pracy.

MadMax

przestoje urlopowe tylko w lipcu- a czy zdalne - to trzeba pytać kierownika przy rozmowie

@MadMax

To rozmowa jest z kierownikiem? Nie ma tu nikogo z działu HR przypadkiem? To jak taka rozmowa jest przeprowadzana? Jakieś konkretne pytania padają czy raczej wszystko oparte o CV i to czysta formalność? Polecacie jakoś się przygotować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Tekla

Jakiś czas temu miałam nie przyjemność na szczęście chwile pracować na dziale wysyłki zagranicznej otwórz nigdy w życiu zawodowym nie spotkałam takich osob jakimi zostałam obradowania w zespole. Otwórz 2 młodsze panienki ode mnie przez cały okres mojej adaptacji normalnie znęcały się nade mną psychicznie(naprawdę dużo sytuacji by tu przytaczać), nie potrafiły od początku do końca czegoś wytłumaczyć a jak już musiałam sama coś zrobić a nie bardzo wiedziałam jak i je prosiłam o pomoc to tylko fukały, śmiały się ze mnie jakoś przy tym nie ukrywając tego, żenada przemądrzale wszystko wiedzące, mam nadzieję że i na nie przyjdzie pora i to ja będę mogła się im odwdzięczyć pięknym za nadobne. Kierowniczka niby spoko ale jakoś nie specjalnie reagowała na sytuacje, nie których była świadkiem, może nie chciała ze swoim timem mieć spin. Nie polecam takiej atmosfery w pracy jakiej ja doświadczyłam, ze ściśniętym żołądkiem jeździłam do pracy.

Kora
@Tekla

No to przykro mi bardzo. A poza tą sytuacją, to jak się pracowało? Jak taka wysyłka wygląda, owija się meble w folię, czy jeszcze są jakieś skrzynie zbijane? A kasa jaka, może warto dla niej wytrwać choć jakiś czas...

Firma Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Gabriela

Ja rozumiem, że te stawki, co tutaj padały, to zarobki produkcji, tak? A jakie są na stanowisku referent ds. reklamacji ze znajomością języka niemieckiego i rosyjskiego? Minimum 4 tys. netto jest realne? Jakie benefity dają, bo piszą o pakiecie funkcjonującym w firmie, ale jako osoba z zewnątrz skąd miałabym go znać?

Obecny pracownik 8 lat

Czas uciekać, kto nowy zawita ucieka po tygodniu czas się przekonać po kilku latach czy naprawdę inne firmy są lepsze, Szynaka.... tempo, ciśnienie, mistrzowie obserwują z wierzyczek i w kamerach nagana i żółta kartka na porządku dziennym.... warto zmienić miasto za pracą.... kpina w XXI wieku że tak można postępować z człowiekiem.... stracone lata.... polmak mało znany polecam.... szacunek mają w polmak a nie MM.....

Ewelina

Ponoć stawka w 2020 wynosiła 2450 z tego co tu czytam niżej. Ile ta stawka wynosi teraz?

Zły

Ta firma coraz gorzej zachodzi na psy kiedyś były dodatki za pracę teraz najniższa krajowa dla kobiet 2450 plus premia kutra się zabiera za wszystko za to że się nie chce przyjść w sobotę i za wiele innych A beneficjentów niema żadnych kiedyś na dzień kobiet coś było teraz figa z makiem

Czysciciel01
@Zły

Ludzie nie potrafia napisac „który” bez bledu a oczekuja wyplaty 5tys :), szkoda ze jeszcze na dzien chlopaka, tesciowej itd nic nie daja :)

Rzecznik
@Czysciciel01

Słuchaj czyściciel jak zwracasz komuś uwagę to może sam przy okazji stosuj polskie znaki i bądź konsekwentny, wytknięcie komuś błędu jest tu nie na miejscu.

Daria

@Ilawa a nie ma żadnych pozytywów ?

Ilawa

Witam pracuje w firmie szynaka od 9 lat szalu nie ma stawka 2450 plus premia warunki skandaliczne mistrzowie gnaja jak cholera zero stania caly czas ogien czlowiek pracuje bo musi ale brak poszanowania dla.pracownika ze strony dyrektora dzien chorobowego premi nie ma badz ciebie zwolni to noe wina Szynaki tylko dyrektora ktory zarzadza firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. - Iława

• Jak się pracuje w Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o.?

Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o.
  • Lubawska 8
    14-200 Iława

Mazurskie Meble Szynaka Living Sp. z o.o.