Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

Iława

Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

Kolejny oszukany

A wiecie jak się nazywa ten młodzieniec suchy i brodaty który siedzi tam na tym sklepiku? Był kiedyś u mnie na poprawkach i zniszczył mi drzwi. Ślepy by je lepiej podciął. Omijać to miejsce szerokim łukiem. I nie dajcie się nabrać na słodkie kłamstwa tego szczupłego łysawego Pana w przyciasnych spodniach z golfem w kwietniu i głosem 12latka w kręconych włosach przed mutacją który zwie się DYREKTOREM tego... czegoś. Bo składem fabrycznym napewno nie można tego nazwać.

...

Przemyski oddział to jedno wielkie DNO ...Robienie z ludzi idiotów wychodzi im najlepiej ... Myślę że potrzebne byłoby wytoczenie sprawy karnej tym jakże ''sympatycznym'' panom , którzy tak naprawdę są zwykłymi krętaczami i oszustami ...

Ja

Oddzial w Przemyślu to wielkie dno. Kłamstwa, mataczenie, nie odbieranie telefonów to tam standard. Nie wspomne o opóźnieniach w realizacji. U mnie z 4 tygodni zrobiło sie 3 miesiące a kierownik wine za to zgania na zakład w Iławie. NIE POLECAM

ON

Witam wszystkich oddział w Przemyślu do jedno wielkie nieporozumienie Pan Pseudo Kierownik Regionalny w garniturku to jeden wielki kłamca robi z ludzi kretynów kto takiego człowieka zatrudnia firma porządna a takiego kretyna zatrudnia . Nigdy nie polecam wam kupowania w tym oddziale żal mi tych ludzi co z tym człowiekiem pracują !!!!!

Anna

Brak możliwości realizacji w terminie. Zarówno ja jak i moja siostra na drzei czekaliśmy 2 miesiące. W dodatku w jednych drzwiach łazienkowych panowie wywiercili otwory na 3 tuleje a w drugich na 4 (model, rozmiar i kierunek drzwi był ten sam). Zdecydowanie nie polecam.

Anna
@Anna 05.07.2017 06:56

To samo. Przemyśl.

Wyimaginowany mistrz elokwencji

Kabaret jakich mało. Dyrektor regionalny robi wypożyczanym sprzętem. Pytajcie właściciela wypożyczalni elektronarzędzi "Jastan" przy ul. Mickiewicza koło Rojaxu. Robi na nich świetny biznes :D Szkoda wydać parę zł na dobry sprzęt? Poza tym w tym składziku budowlanym nikt nie ma pojęcia jak trzymać sprzęt w rękach prawidłowo. To pewnie dlatego nic nie kupuje. Panowie tak mi podcieli drzwi jakby to robili pilnikiem do paznokci. Żenada. Skrzydła dostałem bez kluczy w zamkach które miały być w komplecie, już nie mówię o czasie realizacji... 10 tyg. Montaż drzwi określe jednym słowem "USTERKA". Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Wyimaginowany mistrz elokwencji
@Wyimaginowany mistrz elokwencji 17.06.2017 14:35

Mowa tutaj o oddziale w Przemyślu przy ulicy Jasińskiego.

Robol za najniższą krajową

Najgorszy gówniany zakład w jakim pracowałem.!

Fredd

Oddział w Przemyślu to wielkie nieporozumienie. Takiej rotacji pracowników ponoć nie ma nigdzie jak tam. Dlatego obsługa jest mizerna. Drzwi same w sobie bdb ale montaż na poziomie tragicznym. Montazysci przyjechali do mnie bez poziomicy i młota twierdząc że "szef nam nie dał". Od momentu złożenia przeze mnie zamówienia do końca montażu minęło 4 miesiące. W tym składałem 2 reklamację. Na początku dotarły do mnie drzwi i złych kierunkach, później o złych kolorach, po montażu drzwi się nie domykaly i były uszkodzone. Kontakt z firmą ograniczony. Szef wiecznie poza zasięgiem a gdy jest to robi z ludzi idiotow. Banda kłamcow I złodziei. Nie polecam nawet wrogom.

jaco

Tomasz, to fakt, firma znana, jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego, na swoim koncie mają wiele nagród np. Europejska firma roku 2007.

Tomasz

Polecam gorąco, super firma, pracowałem 6 lat i nie powiem złego słowa. Pracowałbym do dzisiaj ale postanowiłem pracować na własny rachunek.

Kamikadze

Firma porządna. Zarobki jak na Iławę bardzo dobre, płaca przed czasem,normalna umowa. Pensja dla mnie dobra zależy kto jakie ma potrzeby. Socjal bardzo dobry jest wszytko a nawet więcej. ostatnio dostałem ubranie robocze wkładam ręce do kieszeni a tam bony do lidla, bilety do kina dla całej rodziny a w kieszeni dokumenty i kluczyk. Idę na parking a tam volvo XC90 mówię o mój boże to dla mnie. A tam odzywa się głos tak zasłużyłeś.

Kam 01

Firma spora zatrudnia około 150 osób. Raczej nie powojenna bo ma tyle lat co ja -czyli około 25lat. Zarobki jak na Iławę dobre , płaca zawsze na czas - co ważne w tych czasach.Normalna umowa, a nie jakieś śmieciowe. Jak się dobrze pracuje to i dobra pensja, a jak ktoś przychodzi żeby odwalić swoje to nigdzie nie popracuje ani dobrze nie zarobi. Socjal na dobrym poziomie- dostałem ubrania robocze, rękawice są wymieniane regularnie, prysznice ,stołówka itd..

NIL

Manufaktura z czasów powojennych, zarobki mizerne, płacenie częściowo " do ręki", warunki pracy masakryczne,

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski