Opinie o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w Iława

Jaka atmosfera jest między działami w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

@Klient

I jak tak dalej będą postępować z pracownikami (chodzi mi o kierowców) bo nie doceniają ich i ich ciężką pracę, płacą im psie pieniądze!!!! , pewnie spedytorzy którzy tylko siedzą i dłubią w nosie zarabiają więcej niż kierowca który wykonuje ciężką pracę , ale już powoli ludzie mądrzeją i odchodzą z tej firmy bo są dużo lepsze oferty i Kowalski straci tych kierowców najlepszych którzy pracują po kilka dobrych lat i wiedzą co i jak...no ale...i oni z czasem zmądrzeją a na ich miejsce przyjmie kilka niedoświadczonych Ukraińców lub inni młodzi którzy nigdy nie jeździli w takich trudnych warunkach i będzie miał wtedy straty...

Spedytorzy tutaj według niektórych niewłaściwe wykonują swoja pracę? co konkretnie dzieje się na dziale? czy możecie to skonkretyzować? Iławę za stażem przeglądam i tu też miałem maila z zapytaniem o niego podesłać

Jakie wartości są cenione w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

A to były jakieś rotacje wśród spedytorów, że gorszych nie można było według kogoś wybrać? mnie oferty się nie pojawiały a ciekaw jestem jakie maja wymogi. Szkolenia są we własnym zakresie? występują chociaż dofinansowania?

NK Nowy wpis

Spedytorzy tam są od lat...i nic nie robią tylko kopiuj wklej. A należało by się ich wymienić i zatrudnić takich co solidnie wykonują swoją pracę.

¿??????

Atmosfera w tej firmie beznadziejna. Pani dyrektor Małgorzata wprowadza nie miłą atmosferę i również (usunięte przez administratora) Trzeba się zastanowić czy warto stracisz sobie nerwy?

Klient
@¿??????

Kto trzyma jeszcze ta Panią Małgorzatę??? Kowalski chyba jest ślepy ???? Przecież tam tylko garstka ludzi pracuje

Izabela
@Klient

A jakie problemy są z tą dyrektorką? W jaki sposób wprowadzą niemiłą atmosferę?

@Klient

Firma Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E - WYJAZDY MIĘDZYNARODOWE. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi odnośnie Anglii? Po datach jak teraz tak patrzę to zapytania są sprzed dwóch lat. czemu do dziś nie było opinii? z parę miesięcy temu szukano kwoty C+E na międzynarodówkę. W opisie zamieścili dowolne systemy. Znacie stawki w tym 3 / 1? I czy opiszecie mi samochody?

TruckDriver

Uciekaj od tej firmy z daleka...tam niczego się nie dorobisz, Kowalski gorszych spedytorów nie mógł już wybrać ogólnie jednym słowem tragedia. Spedytorzy to banda cwaniaków i nic więcej.

Mariusz

Jakie warunki pracy na Europa plus Anglia płatne dniowki czy inaczej jak z dojazdem

Julrainiec

Dafy wsio nie robotaju, scaniu njet pizdziet nie robotaju, mercedesu wsio śmierdzu budu na zaprawku pić wodku z ecielentami

Agata
@Julrainiec

Szkoda, że nic nie rozumiem :P to taka forma żartów, czy firma faktycznie zatrudnia osoby z zagranicy? Jeśli tak, kto ma większe szanse na zatrudnienie, Polak czy Ukrainiec?

Maciek

Dlaczego piszecie ze szkoda czasu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

były

warunki pytasz? a jak może być w (usunięte przez administratora)? uciekaj jak najszybciej, szkoda czasu i zdrowia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski odbywa się również w języku angielskim?

Nie

pytanie

czy otrzymaliscie należne wam odprawy po zwolnieniu z pracy? pytam bo biurwy w kadrach odsyłająz kwitkiem

Osoba

Witam Mam propozycję pracy zakładzie exellent. Czy warto iść tam pracować? Czytałam opinie? Również ludzie mówią że zakład funkcjonuje do czerwca, czy to prawda. Proszę o szczerość

Osoba
@Osoba

Dziękuję bardzo. Mam co do myślenia

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zyczliwa

Zastanów się czy warto iść. Mobing ????straszny. Nie polecam

Byly pracownik

Dostaniesz co najwyzej zlecenie na upodlajacych warunkach.daj sobie spokój ta firma to (usunięte przez administratora) i metr mułu

M.S.

Krótki wpis. Zrzekanie się świadczeń socjalnych pisemnie,wypłaty zawsze z dużym opóźnieniem, zastraszanie pracownika ,praca w dużym stresie ,praca 6 dni w tygodniu,nadgodziny a zapłata że tylko płakać i nic więcej, brak szacunku dla pracownika ,wyzywanie...normalnie masakra jakaś. Pracowałam tam 8 lat od 2004 roku .

Siwa

No proszę,jak się popisali,dziś cały exellent dostał wypowiedzenie

Siwa

Niech się pochwalą synusiem którego policja zatrzymała za narkotyki.

Łysa
@Siwa

Na wszystko je tylko nie na wpłatę mojo.

Szwaczka

Co się teraz wyprawia w tym.zakładzie jest nie do opisania, nie pracuje rok ani dwa i wiele widziałam i różnie bywało. Tak źle jeszcze nie było najgorsze jest to że pani K nie zauważa tego iż rzekoma pani kierownik produkcji rozwala zakład"i jeszcze za jakie pieniadze" Ma swoje ulubienice teraz już nie ma znaczenia że masz ponad normę nie nadużywasz chorobowego posiadasz doświadczenie wypowiedzenie po 10 lub20 latach pracy .Szok a inne osoby nie maja normy i pracują PARANOJA Rozumiem że każdy z nas ma jakąś rolę w danym zakładzie ale na litość boską kobieto jak można być tak podłym dla ludzi ,kłamać w żywe oczy czasami brakuje słów żeby opisać i nie chcę się oglądać tej fałszywej osoby .(usunięte przez administratora)

Halina

To co się dzieje na chwilę obecną w tym zakładzie jest niedopuszczalne...Straszenie pracowników, że będą zwolnieni za niezostawanie po godzinach 10 godzin dziennie do odwołania i pracę w sobotę....szczyt!!! I to się dzieje w tym czasie gdzie jest narażenie pracownika na zdrowie w tym dzisiejszym danym czasie trwania Koronawirusa....szyją się maseczki, same nie dostały ich dla siebie do noszenia podczas szycia, a teraz już powinny tym bardziej, że siedzi jedna obok drugiej i nie ma odstępu 1.5 metra. Kobiety mają oszczędnie stosować preparat do dezynfekcji .Na koniec dnia lub szybciej już go nie ma.....Szefowa biega, krzyczy na dodatek, że pozwalnia. Dla niej liczą się tylko pieniądze . Nie ludzie !!! Ale narażać życie ludzi to tak oczywiście na pierwszym miejscu...

Rowelyk

Halinka Ty loddoj piniendzy za nie podszywosz się pod Halinke z przed komputera. Ta babeczka jest w porządku. Budo trzynsie tyn kto zrobił dym i CZUJĘ SIĘ JAK DYKTATOR. Kiedys to był porządny gość. Teraz to diabeł, nie do pozania. Złamał mi serce, a był taki kochany. Bez jego krzywdy mnie by tu nie było. JAK TO P. AN mówi kij ma dwy końcy a więc wasz koniec nadchodzi,bo kyj się kuńczy.

Rowelyk
@Halina

a płynu to nimo w ilawach, w dużych miastach so, na wsioch nimo. Jakby Prezys rowelek dobrze gadoł to bym WOM przywiózł ino nawyt cystyrno. Bobranyc

lekarz
@Halina

wystarczy jeden telefon do sanepidu i pip w Olsztynie ,za narażanie pracowników podczas pandemii jest paragraf!!!

Doktor Ryszard
@lekarz

Znajomości.

Pan Tomasz Kowalski

Jezus powiedział kiedyś weź swój krzyż i chodź zemną. Powiedział też, jakich ludzi należy unikać. Oczywiście z przebaczeniem dla samego siebie i tych złych ludzi. Przebaczam wam - (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora) - KLAMCY - MATERIALOŚCI - STALKERZY - MOBINGERZY - PSYCHOPACI. LECZ SPRAWIEDLIWOŚĆ KAŻE BY NA ZIEMI ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, BY KAŻDEGO DNIA NIEŚĆ KRZYŻ swój własny, bez was, poprawiając świat dla innych, tepiąc zło! A zatem CI KTÓRZY OKRADALI MOJĄ WYPŁATĘ NA DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZŁOTYCH. CI KTÓRZY ZROBILI TYLE ZŁEGO NA ŚWIECIE. Ci którzy w sposób obleśny opóźniali wypłatę co miesiąc, dodatkowo pomniejszając ją. Czas WASZEGO PRZESTĘPCZEGO ŚWIATA DOBIEGA KOŃCA. CZAS ZATRZYMAĆ MACHINE TEGO UPADŁEGO KRÓLESTWA. P. S Gdybyście wypłacili mi w marcu wypłatę na czas, przeprosili za opóźnienie, GDYZ WYPŁATA DLA PRACOWNIKA TO WASZ OBOWIĄZEK!!! Czytajcie kodeksy, uczcie się, bo bładzicie idąc na (usunięte przez administratora) piekła, moralność wasza już upadła. Nie macie w sercu Boga i samego siebie. Wiara to nie niesienie krzyża jako pierwszy, ani 100 zł na Tacy i pierwsza ławka. Dla was niema tam miejsca. Bóg mimo, że was kocha, to wie, iż Wy chcecie pokazać się innym. Nie Bogu.Bóg chce was ułomnych, nagich, brudnych,biednych. Umiecie tak? Wtedy poznacie miłość Boga i miłość do samego siebie. Tylko sens tych słów dla was jest wynoszący 0 Do Zobaczenia - Sprawiedliwość będzie sięgać was tyle czasu, aż w końcu zapadnie.

Pan Tomasz Kowalski

Bóg Sprawiedliwy, istniejący nie będący ekstazą. Nie będący Pana pupilkiem który będzie się cieszył na widok 20 zł wrzuconego na tace. To nie Pana Bóg, to wymysl ludzkiej wyobraźni. On nie chce waszych pieniędzy, on nie chce waszego nic nie wartościowego złomu materialnego, który posiadacie. Tak, dokładnie. On pragnie Miłości, waszej. Każdy z nasz szuka miłości, jakiej koolwiek. Jesteśmy stworzeni pięknie. Szukający notorycznie miłości. Tak należy szanować ludzi bo oni są liśćmi które wydają owoce. Pozwolę sobie na zaprzestanie. Ciężko zapewne zrozumieć. Wiadomo, mógłbym napisać książkę, lecz nie w tym rzecz. a zatem może kończąc te wypociny. W Firmie Exellent pracują ludzie nie obliczalni, dyktatorzy, nie zrównoważoni psychicznie, Ci którzy utracili moralność. Wyciągam do was ręce w postaci : S P R A W I E D L I W O Ś Ć I To znaczy, iż musicie ponieść odpowiedzialność karną za wszystkie złe rzeczy, by już nigdy nie krzywdzić innych. Czasem lepiej wziąć kamień i rzucić się z przepaści niż być tak wielkim ciężarem dla innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski - Iława

• Jak się pracuje w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski
  • ul. Słoneczna 14A