Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

¿?????? Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera w tej firmie beznadziejna. Pani dyrektor Małgorzata wprowadza nie miłą atmosferę i również (usunięte przez administratora) Trzeba się zastanowić czy warto stracisz sobie nerwy?

Maciek Nowy wpis

Dlaczego piszecie ze szkoda czasu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

były Nowy wpis
@Pytanie

warunki pytasz? a jak może być w (usunięte przez administratora)? uciekaj jak najszybciej, szkoda czasu i zdrowia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski odbywa się również w języku angielskim?

Ja

Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pytanie

czy otrzymaliscie należne wam odprawy po zwolnieniu z pracy? pytam bo biurwy w kadrach odsyłająz kwitkiem

Osoba

Witam Mam propozycję pracy zakładzie exellent. Czy warto iść tam pracować? Czytałam opinie? Również ludzie mówią że zakład funkcjonuje do czerwca, czy to prawda. Proszę o szczerość

Osoba
@Osoba

Dziękuję bardzo. Mam co do myślenia

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zyczliwa

Zastanów się czy warto iść. Mobing ????straszny. Nie polecam

Byly pracownik
@Pytanie

Dostaniesz co najwyzej zlecenie na upodlajacych warunkach.daj sobie spokój ta firma to (usunięte przez administratora) i metr mułu

M.S.

Krótki wpis. Zrzekanie się świadczeń socjalnych pisemnie,wypłaty zawsze z dużym opóźnieniem, zastraszanie pracownika ,praca w dużym stresie ,praca 6 dni w tygodniu,nadgodziny a zapłata że tylko płakać i nic więcej, brak szacunku dla pracownika ,wyzywanie...normalnie masakra jakaś. Pracowałam tam 8 lat od 2004 roku .

Siwa

No proszę,jak się popisali,dziś cały exellent dostał wypowiedzenie

Siwa

Niech się pochwalą synusiem którego policja zatrzymała za narkotyki.

Łysa
@Siwa

Na wszystko je tylko nie na wpłatę mojo.

Szwaczka

Co się teraz wyprawia w tym.zakładzie jest nie do opisania, nie pracuje rok ani dwa i wiele widziałam i różnie bywało. Tak źle jeszcze nie było najgorsze jest to że pani K nie zauważa tego iż rzekoma pani kierownik produkcji rozwala zakład"i jeszcze za jakie pieniadze" Ma swoje ulubienice teraz już nie ma znaczenia że masz ponad normę nie nadużywasz chorobowego posiadasz doświadczenie wypowiedzenie po 10 lub20 latach pracy .Szok a inne osoby nie maja normy i pracują PARANOJA Rozumiem że każdy z nas ma jakąś rolę w danym zakładzie ale na litość boską kobieto jak można być tak podłym dla ludzi ,kłamać w żywe oczy czasami brakuje słów żeby opisać i nie chcę się oglądać tej fałszywej osoby .(usunięte przez administratora)

Halina

To co się dzieje na chwilę obecną w tym zakładzie jest niedopuszczalne...Straszenie pracowników, że będą zwolnieni za niezostawanie po godzinach 10 godzin dziennie do odwołania i pracę w sobotę....szczyt!!! I to się dzieje w tym czasie gdzie jest narażenie pracownika na zdrowie w tym dzisiejszym danym czasie trwania Koronawirusa....szyją się maseczki, same nie dostały ich dla siebie do noszenia podczas szycia, a teraz już powinny tym bardziej, że siedzi jedna obok drugiej i nie ma odstępu 1.5 metra. Kobiety mają oszczędnie stosować preparat do dezynfekcji .Na koniec dnia lub szybciej już go nie ma.....Szefowa biega, krzyczy na dodatek, że pozwalnia. Dla niej liczą się tylko pieniądze . Nie ludzie !!! Ale narażać życie ludzi to tak oczywiście na pierwszym miejscu...

Rowelyk

Halinka Ty loddoj piniendzy za nie podszywosz się pod Halinke z przed komputera. Ta babeczka jest w porządku. Budo trzynsie tyn kto zrobił dym i CZUJĘ SIĘ JAK DYKTATOR. Kiedys to był porządny gość. Teraz to diabeł, nie do pozania. Złamał mi serce, a był taki kochany. Bez jego krzywdy mnie by tu nie było. JAK TO P. AN mówi kij ma dwy końcy a więc wasz koniec nadchodzi,bo kyj się kuńczy.

Rowelyk
@Halina

a płynu to nimo w ilawach, w dużych miastach so, na wsioch nimo. Jakby Prezys rowelek dobrze gadoł to bym WOM przywiózł ino nawyt cystyrno. Bobranyc

lekarz
@Halina

wystarczy jeden telefon do sanepidu i pip w Olsztynie ,za narażanie pracowników podczas pandemii jest paragraf!!!

Doktor Ryszard
@lekarz

Znajomości.

Pan Tomasz Kowalski

Jezus powiedział kiedyś weź swój krzyż i chodź zemną. Powiedział też, jakich ludzi należy unikać. Oczywiście z przebaczeniem dla samego siebie i tych złych ludzi. Przebaczam wam - (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora) - KLAMCY - MATERIALOŚCI - STALKERZY - MOBINGERZY - PSYCHOPACI. LECZ SPRAWIEDLIWOŚĆ KAŻE BY NA ZIEMI ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, BY KAŻDEGO DNIA NIEŚĆ KRZYŻ swój własny, bez was, poprawiając świat dla innych, tepiąc zło! A zatem CI KTÓRZY OKRADALI MOJĄ WYPŁATĘ NA DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZŁOTYCH. CI KTÓRZY ZROBILI TYLE ZŁEGO NA ŚWIECIE. Ci którzy w sposób obleśny opóźniali wypłatę co miesiąc, dodatkowo pomniejszając ją. Czas WASZEGO PRZESTĘPCZEGO ŚWIATA DOBIEGA KOŃCA. CZAS ZATRZYMAĆ MACHINE TEGO UPADŁEGO KRÓLESTWA. P. S Gdybyście wypłacili mi w marcu wypłatę na czas, przeprosili za opóźnienie, GDYZ WYPŁATA DLA PRACOWNIKA TO WASZ OBOWIĄZEK!!! Czytajcie kodeksy, uczcie się, bo bładzicie idąc na (usunięte przez administratora) piekła, moralność wasza już upadła. Nie macie w sercu Boga i samego siebie. Wiara to nie niesienie krzyża jako pierwszy, ani 100 zł na Tacy i pierwsza ławka. Dla was niema tam miejsca. Bóg mimo, że was kocha, to wie, iż Wy chcecie pokazać się innym. Nie Bogu.Bóg chce was ułomnych, nagich, brudnych,biednych. Umiecie tak? Wtedy poznacie miłość Boga i miłość do samego siebie. Tylko sens tych słów dla was jest wynoszący 0 Do Zobaczenia - Sprawiedliwość będzie sięgać was tyle czasu, aż w końcu zapadnie.

Pan Tomasz Kowalski

Bóg Sprawiedliwy, istniejący nie będący ekstazą. Nie będący Pana pupilkiem który będzie się cieszył na widok 20 zł wrzuconego na tace. To nie Pana Bóg, to wymysl ludzkiej wyobraźni. On nie chce waszych pieniędzy, on nie chce waszego nic nie wartościowego złomu materialnego, który posiadacie. Tak, dokładnie. On pragnie Miłości, waszej. Każdy z nasz szuka miłości, jakiej koolwiek. Jesteśmy stworzeni pięknie. Szukający notorycznie miłości. Tak należy szanować ludzi bo oni są liśćmi które wydają owoce. Pozwolę sobie na zaprzestanie. Ciężko zapewne zrozumieć. Wiadomo, mógłbym napisać książkę, lecz nie w tym rzecz. a zatem może kończąc te wypociny. W Firmie Exellent pracują ludzie nie obliczalni, dyktatorzy, nie zrównoważoni psychicznie, Ci którzy utracili moralność. Wyciągam do was ręce w postaci : S P R A W I E D L I W O Ś Ć I To znaczy, iż musicie ponieść odpowiedzialność karną za wszystkie złe rzeczy, by już nigdy nie krzywdzić innych. Czasem lepiej wziąć kamień i rzucić się z przepaści niż być tak wielkim ciężarem dla innych.

Pan Tomasz Kowalski

Od początku nie dostaniecie za dojazd. Jedziecie od 7 rana do Belgii? Jesteście o północy? Oczywiście, jedziecie ale za darmo. Za dojazdy i powroty wasza pensja wynosi ' ZERO' Tyle ile wam się należy, za to wasze leżenie i nie robienie niczego. Cytuję ' Wasze POJĘCIE o transporcie to 1 - 10 - 20. Powinniście pracować za darmo, luksusem będzie kilometr, ale to ze siedzicie w zdemowanych nie sprawnych Skaniach to musicie PRACOWAĆ ZA DARMO. Na RZECZ DYKTATURY. Pan Marek Guzowski, nie wie co to dyktatura mimo, iż w Firmie panuje po PROSTU USTRÓJ dyktatorski. ( Szycie Garnituru dla ' darmozjadów Warszawskich' za 10.000 zł sztuka nie powoduje znajomości ponad świat rzeczywisty. Tak w ogóle. Pozwolę sobie na chwilę lekcji dla BEZCZELNEGO, ociekajacego chlodnoscią emocjonalną właściciela. Lekcja 1 - Pana Pracownicy to ludzie, którzy pracują dla Pana, przynoszą chleb, owoc pracy całej firmy z drzewa które zasadzili Pana Rodzice. Należy im się SZACUNEK - POKŁON I DZIEKOWANIE.

Pan Tomasz Kowalski

Dziadek lat powyżej 70 ledwo stał. Więc moim obowiązkiem jako człowieka ' dobrze wychowanego' było podjechać jedną godzinę trzydzieści minut ( NIE PIĘTNAŚCIE) tak naprawdę godzinę trzydzieści co daje wynik 20 godzin i 30 minut do miejsca zapakowanej ciężarówki. Dla mówiących no co tam, pauza się liczy. Licz, iż Pan Kierownik ( Bóg) Obudzi Cię o 9 z krzykiem Cyt ' Panie ile można spać rozumiem cztery godziny ale PIĘĆ. Cztery godziny w zupełności starczą, bo pięć to już MIÓD. Tak za każdym razem. Dojazdy godzinami, pauzu po 5 godzin,pracować tego dnia po 15 godzin i dobrze jakbyś poniósł śmierć na autobanie, bo wtedy będzie radość i przyjdzie ktoś zza wschodniej granicy. Za mniej, jeżdżąc dłużej, będąc traktowany jak 0 ludzki odpad, co niestety tak część mówiła. Wyobraźcie sobie to nie Film komediowy, to rzeczywisty dramat.

Pan Tomasz Kowalski

Brzmi jak groźba prawda? a więc prawie im się udało. Pewnego dnia zostałem wsadzony z dwoma kierowcami jadącymi z Iławy, lub z Szalkowa do Torunia. Mowa o dziadku S, oraz o rozdawaczu kart. Jedna osoba spożywal alkohol, w barze na rozdrożu,gdzie oczywiście każdy to widział. Jechałem od Torunia do Granicy samochodem osobowym marki Skoda. Od Granicy kierujący pojazdem w sposób agresywny, natarczywy podpukiwal mnie nie dając mi spać.Tego dnia również zabłądził i oczywiście następnego dnia w sposób obelżywy słuchałem Pana Marka Guzowskiego, gdzie my jeździliśmy. My? Otóż chciałbym przypomnieć, iż od granicy próbowałem zasnąć. W końcu dojechał kierowca do prawie Drezna, po godzinie drugiej w nocy. Nadmienię, iż od dnia poprzedniego byłem na nogach od godziny 7 od 7 do następnego dnia godziny drugiej, jeśli ciężko przeliczyć jak dni ' PRACY' a dokładniej wolontariatu charytatywnego to ilość godzin wynosi 19. No przejdę szybko do rzeczy.

Pan Tomasz Kowalski

a więc przyszedł czas na prawdę. Dnia 21 lutego 2020 roku wypowiedziałem im umowę z artykułu 55 § 1¹ kodeksu Pracy. Wypowiedzenie zajmuje '' tylko cztery strony '' Opiszę krótko i będę opisywał prawdę, do momentu skazania prawomocnym wyrokiem sądu Pana Pawła Pyża, Spedytora Michała,Pana Kierownika Marka Guzowskiego, a przy okazji właściciela firmy Exellent. Nie zaprzestane. Mój cel ponad wszystko to by te osoby poniosły odpowiedzialność karną za przestępstwa. Pisząc krótko, dla tych którzy chcieli by tu przyjść, to Piszę PRAWDĘ, tutaj miejsca dla was nie będzie. Zacytuję słowa właściciela. '' Jeszcze oczka nam się zamkną''

Sprawiedliwość 2020

Nie podpisujcie wypowiedzeń z pracy z powodu niewydajności Waszej !! Weźcie tylko,to wypowiedzenie i zgloście,to do PIP-u i Sądu Pracy. PIP Olsztyn- 89 527 42 75 Tyle razy Was oszukiwali,teraz sprawiedliwość ich musi dosięgnąć. Zbierajcie wszystkie dokumenty i wszystko,co co działa przeciwko nieuczciwemu działaniu pracodawcy. Pamiętajcie razem możecie więcej !!

Tom
@Sprawiedliwość 2020

Twoja wiedza z zakresu kodeksu pracy to pierwszy i dziesiąty. Wypowiedzenia się podpisuje,lub nie. Jeśli nie to Janek wysyła pocztą. Macie 21 dni na odwołanie się od wypowiedzenia. Sajo Nara.

Piotr
@Sprawiedliwość 2020

oni już dawno powinni miećpozew zbiorowy za takie upodlające ludzi praktyki tylko nie ma wśród zalogi kogoś z ja...mi który by to zrobił, ale i to do czasu, aż kierownictwo przekroczy pewną linię

Grzegorz
@Piotr

Sugerujesz, że relacje na linii kierownik-pracownik nie są zbyt dobre? Atmosfera pracy to bardzo ważny aspekt każdego zatrudnienia, dlatego zastanawiam się, czy próbowaliście zrobić coś, co wpłynęłoby pozytywnie na relacje w tym przedsiębiorstwie?

Marek

a wypłaty się wam zgadzają?

Zostaw merytoryczną opinię o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski - Iława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski
1/5 Na podstawie 8 ocen.