Opinie o Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar w Iława

Hej, opiszecie mi sytuacje na dziale handlowym? pisali tu o nadgodzinach ale nie wiem czy mogą one w ogóle przypadać jak ktoś pracuje na pół etatu? jest teraz taka oferta dostępna a ze chce sobie dorobić to myślę czy by się nie zgłosić. Nie ma jednak w niej zbyt wielu szczegółów

WZTs Nowy wpis

W sezonie praca jest intensywniejsza o czym zostałem poinformowany w czasie rekrutacji.,Albo się zgadzasz albo nie:).Jak chcesz zarobić to zarobisz, nie ma darmo.Za nadgodziny płacą,były premie. Byłem na sezon bo takiej pracy szukałem. Jak szukają ludzi na sezon to o tym informują, że tylko sezon .Ekipa fajna, babki w sprzedaży super.Z chłopakami można się dogadać. Słyszałem od chłopaków o imprezach integracyjnych,świątecznych, paczkach dla dzieciaków. Chyba niektóre opinie są przesadzone.

Jak ktoś lubi ciężka prace z małe pieniądze w nie miłej atmosferze to polecam.praca od rana do wieczora

Bolo Nowy wpis
@Anonim

Chyba domyślam się kto ów Anonim. Nieźle nabroił teraz się wybiela. Dla mnie było spoko. Dało się zarobić i ludzie też Ok.

Anetka Nowy wpis

Jeszcze wisi to ogłoszenie dla pracowników biurowych na trzy zmiany :) Chyba jedna z nich nawet nocna? :) A tak na serio, jeżeli się trzeba zmobilizować na sezon i robić po 12 godzin, ale wiesz, że są dobrze płatne, albo że po sezonie przyjmą cię na stałe, to wg mnie zupełnie inna sytuacja. Tylko że z tego co piszecie, to tutaj to tego właśnie nie ma, dobrze łapię?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Chain Planner
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Xtx

Praca jak każda inna ,trochę wymagająca bo to firma która zaopatruje oprócz piekarni cukierni również sezon, budki lodziarskie ,punkty sezonowe w Trójmieście i poza nim ,ludzie którzy mieli przygodę tam pracować sądzę że są zwyczajnie zawiedzeni "ogromem pracy" są rozczarowani bo jest co robić jak to w PRACY :D nie mają czasu podrapać się po du*** taka prawda i to boli lepiej być produktywnym docenianym niż osobą podpierajacą ścianę ,kwestia zaangażowania i CHCENIA , ludzie tam stają na głowie żeby wszystko sprawnie szło, czasem zostają po godzinach nie rzucają roboty bo minęło 8h ,rozwijają się idą do przodu i to jest fajne ,nie polecam dla osób leniwych ,ciągle zmęczonych i narzekających dosłownie na każdym kroku ,jeżeli robisz swoje i się angażujesz zyskasz nie stracisz, fajna młoda ekipa! Pracowałem tam 3 lata temu wiem że grono się tam nieźle powiększyło???? Pozdrawiam

Xyz

Firma dramat. Szczególnie w obiekcie w Gdyni. Magazynierzy deklarują sie, że pomogą i zostaną dłużej jak jest potrzeba po 12-14h, raz. Drugi, trzeci, później to wchodzi w rutynę i jak nie możesz zostać, bo masz życie osobiste to są obrażeni jak dzieci z podstawówki, szczególnie krasnal z biura, który wpierw cię publicznie obraża, a później prosi o pomoc ????. Gdzie uczą takich manier? ???? O kwocie podwyżki za taką ciężką pracę i zdrowie oddane już nie wspomnę. Najgorszy magazyn w jakim kiedykolwiek pracowałem. Traktują Cię jak przedmiot. Nikt o zdrowych zmysłach tam nie zostanie na dłużej. Nie polecam :)

Zyx
@Xyz

No co heheh szefa nie widziałeś ;)

Jak wygląda praca na stanowisku pracownika admi-biur., bo znowu rekrutują, aż tak nikt nie chce tam pracować? Jest ciężko? wyzysk? obiecanki cacanki? Czy bez doświadczenia jest po co aplikować, co się tam robi, bo zakres obowiązków wygląda dość normalnie/zwyczajnie oraz jest info o przeszkoleniu? Praca fizyczna czy zabiurkowa? Tylko dla mężczyzn? Gdynia

Mariusz
@Anonim

Dużo pytań, a odpowiedzi mało. Ale może zaglądają tu jacyś pracownicy lub byli pracownicy, to by napisali, jak się sprawy mają? Poprzednie komentarze nie napawają otuchą. Ale jakiś już czas od nich minęło, więc jest szansą na poprawę.

@Mariusz

Dokładnie. Szukam jakichś informacji, bo mieszkam dość daleko i nie chcę jechać tak daleko do pracy na zwykłym magazynie, bo może to taki chwyt na prac. biurowego. Rekrutacja trwa już od dłuższego czasu, a opinii niestety jest nie za wiele, ale będę tu zaglądać. Poprzednie komentarze nawet nie dają informacji jakiego stanowiska się tyczą oraz są połowiczne.

Niestety po moich doświadczeniach z tą firmą nikomu jej nie polecam w szczególności jak zaczynasz prace przed sezonem na okres próbny. Po sezonie jeśli dobrze się będziesz sprawował gwarantują umowę o pracę której nie ma i zostajesz z niczym. Praca nie po 8 a po 10-12 godzin, zrobisz to dopiero wyjdziesz. Jeśli masz dobre nerwy i potrafisz takie coś znosić to czemu nie ???? Najlepiej samemu sprawdzic, to tylko moja opinia. Osobiście czuje sie wykorzystany.

Zostaw merytoryczną opinię o Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar - Iława

• Jak się pracuje w Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar?

Zobacz opinie na temat firmy Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Piwowar Kompleksowe Zaopatrzenie Piekarni Ciastkarni i Gastronomii Jan Piwowar
  • Usługowa 11