Opinie o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w Iława

Pan Tomasz Kowalski

Od początku nie dostaniecie za dojazd. Jedziecie od 7 rana do Belgii? Jesteście o północy? Oczywiście, jedziecie ale za darmo. Za dojazdy i powroty wasza pensja wynosi ' ZERO' Tyle ile wam się należy, za to wasze leżenie i nie robienie niczego. Cytuję ' Wasze POJĘCIE o transporcie to 1 - 10 - 20. Powinniście pracować za darmo, luksusem będzie kilometr, ale to ze siedzicie w zdemowanych nie sprawnych Skaniach to musicie PRACOWAĆ ZA DARMO. Na RZECZ DYKTATURY. Pan Marek Guzowski, nie wie co to dyktatura mimo, iż w Firmie panuje po PROSTU USTRÓJ dyktatorski. ( Szycie Garnituru dla ' darmozjadów Warszawskich' za 10.000 zł sztuka nie powoduje znajomości ponad świat rzeczywisty. Tak w ogóle. Pozwolę sobie na chwilę lekcji dla BEZCZELNEGO, ociekajacego chlodnoscią emocjonalną właściciela. Lekcja 1 - Pana Pracownicy to ludzie, którzy pracują dla Pana, przynoszą chleb, owoc pracy całej firmy z drzewa które zasadzili Pana Rodzice. Należy im się SZACUNEK - POKŁON I DZIEKOWANIE.

Pan Tomasz Kowalski

Dziadek lat powyżej 70 ledwo stał. Więc moim obowiązkiem jako człowieka ' dobrze wychowanego' było podjechać jedną godzinę trzydzieści minut ( NIE PIĘTNAŚCIE) tak naprawdę godzinę trzydzieści co daje wynik 20 godzin i 30 minut do miejsca zapakowanej ciężarówki. Dla mówiących no co tam, pauza się liczy. Licz, iż Pan Kierownik ( Bóg) Obudzi Cię o 9 z krzykiem Cyt ' Panie ile można spać rozumiem cztery godziny ale PIĘĆ. Cztery godziny w zupełności starczą, bo pięć to już MIÓD. Tak za każdym razem. Dojazdy godzinami, pauzu po 5 godzin,pracować tego dnia po 15 godzin i dobrze jakbyś poniósł śmierć na autobanie, bo wtedy będzie radość i przyjdzie ktoś zza wschodniej granicy. Za mniej, jeżdżąc dłużej, będąc traktowany jak 0 ludzki odpad, co niestety tak część mówiła. Wyobraźcie sobie to nie Film komediowy, to rzeczywisty dramat.

Pan Tomasz Kowalski

Brzmi jak groźba prawda? a więc prawie im się udało. Pewnego dnia zostałem wsadzony z dwoma kierowcami jadącymi z Iławy, lub z Szalkowa do Torunia. Mowa o dziadku S, oraz o rozdawaczu kart. Jedna osoba spożywal alkohol, w barze na rozdrożu,gdzie oczywiście każdy to widział. Jechałem od Torunia do Granicy samochodem osobowym marki Skoda. Od Granicy kierujący pojazdem w sposób agresywny, natarczywy podpukiwal mnie nie dając mi spać.Tego dnia również zabłądził i oczywiście następnego dnia w sposób obelżywy słuchałem Pana Marka Guzowskiego, gdzie my jeździliśmy. My? Otóż chciałbym przypomnieć, iż od granicy próbowałem zasnąć. W końcu dojechał kierowca do prawie Drezna, po godzinie drugiej w nocy. Nadmienię, iż od dnia poprzedniego byłem na nogach od godziny 7 od 7 do następnego dnia godziny drugiej, jeśli ciężko przeliczyć jak dni ' PRACY' a dokładniej wolontariatu charytatywnego to ilość godzin wynosi 19. No przejdę szybko do rzeczy.

Pan Tomasz Kowalski

a więc przyszedł czas na prawdę. Dnia 21 lutego 2020 roku wypowiedziałem im umowę z artykułu 55 § 1¹ kodeksu Pracy. Wypowiedzenie zajmuje '' tylko cztery strony '' Opiszę krótko i będę opisywał prawdę, do momentu skazania prawomocnym wyrokiem sądu Pana Pawła Pyża, Spedytora Michała,Pana Kierownika Marka Guzowskiego, a przy okazji właściciela firmy Exellent. Nie zaprzestane. Mój cel ponad wszystko to by te osoby poniosły odpowiedzialność karną za przestępstwa. Pisząc krótko, dla tych którzy chcieli by tu przyjść, to Piszę PRAWDĘ, tutaj miejsca dla was nie będzie. Zacytuję słowa właściciela. '' Jeszcze oczka nam się zamkną''

Firma Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E - WYJAZDY MIĘDZYNARODOWE. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Sprawiedliwość 2020

Nie podpisujcie wypowiedzeń z pracy z powodu niewydajności Waszej !! Weźcie tylko,to wypowiedzenie i zgloście,to do PIP-u i Sądu Pracy. PIP Olsztyn- 89 527 42 75 Tyle razy Was oszukiwali,teraz sprawiedliwość ich musi dosięgnąć. Zbierajcie wszystkie dokumenty i wszystko,co co działa przeciwko nieuczciwemu działaniu pracodawcy. Pamiętajcie razem możecie więcej !!

Tom
@Sprawiedliwość 2020

Twoja wiedza z zakresu kodeksu pracy to pierwszy i dziesiąty. Wypowiedzenia się podpisuje,lub nie. Jeśli nie to Janek wysyła pocztą. Macie 21 dni na odwołanie się od wypowiedzenia. Sajo Nara.

@Sprawiedliwość 2020

oni już dawno powinni miećpozew zbiorowy za takie upodlające ludzi praktyki tylko nie ma wśród zalogi kogoś z ja...mi który by to zrobił, ale i to do czasu, aż kierownictwo przekroczy pewną linię

Grzegorz
@Piotr

Sugerujesz, że relacje na linii kierownik-pracownik nie są zbyt dobre? Atmosfera pracy to bardzo ważny aspekt każdego zatrudnienia, dlatego zastanawiam się, czy próbowaliście zrobić coś, co wpłynęłoby pozytywnie na relacje w tym przedsiębiorstwie?

a wypłaty się wam zgadzają?

krawiec

A pani Kowalska zamiast mścić się za opinie o swoim zakładzie poprzez opóźnienie wypłat co z resztą nie jest zgodne z kodeksem pracy które mówi : Pracodawca wypłacając wynagrodzenie za pracę za dany miesiąc nie może przekroczyć terminów ustawowych przewidzianych dla wypłaty miesięcznych składników wynagrodzenia. art. 85 § 1 , następnym razem proszę się głęboko zastanowić przed podjęciem takiej decyzji bądź też nie słuchać pożal się boże pani ala dyrektorki która jak już wspomniałem w poprzednim wpisie jedzie po swojej szefowej aż pałka mięknie , a propose dyrektorki gnać gdzie pieprz rośnie bo następny zakład do ruiny doprowadzi a jak widać nie mając pojęcia o produkcji ma pojęcie jak doprowadzić zakład do plejty czego nie życzę bo firma za Pana Franka stała o 100 kroć lepiej zanim przyszła ta kobietka raczej bez większych osiągnięć . Pozdrawiam

piotr
@krawiec

opóznienia w wypłatach były i będa bo trzeba wykonczyć kolejny pałac w szałkowie 500 m, pracownicy niech lepiej sprawdzą czy te bieda wypłaty się zgadzają bo oszukiwanie na stawkach to tam chleb powszedni

chłop

dzień dobry!co to za portal ktory pozwala publicznie szkalować firmy przez osoby anonimowe???pisze pan jan iż jest pokrzywdzony przez krolową elżbiętę ponieważ bedzie brexit....bardzo proszę wyrażaj opinię lecz się pod nią podpisz.pomawisz realnych ludzi podczas gdy ty jestęs szczurem....a wasz portal nadaje sie do sądu!nie nazywajcie siebie dziennikarzami....

@chłop

Drogi chłopie skoro masz jakies obiekcje to dlaczego sam podałes tylko swój nik.Przedstaw sie bohaterze

Chłop
@Niki

Miła niki...Nie mam potrzeby sie przedstawiania ponieważ nikogo nie obrażam. Jestem zwykłym człowiekiem który bulwersuje się kiedy anonimowo pomawia się ludzi (kimkolwiek by nie byli)... Niki!....:(

@Chłop

Drogi chlopie.Jesli pisanie o ludziach ze sa szczurami tylko dlatego ze pisza prawde na temat warunków pracy w tym czy innym zakładzie pracy nie jest obrazliwe to jak to nazwac???.Poza tym ludzie którzy piszą pracowali tam lub nadal pracują.Jeśli chcesz naprawiac ludzi i świat to zacznij od siebie zacny człowieku.Pozdrawiam

krawiec
@chłop

Bzdury człowieczku piszesz , portal ten jest właśnie po to by pokazać prawdę o jakiejś firmie w tym przypadku o Exellencie, nikt nikogo tutaj nie obraża tylko pisze prawdę i tylko prawdę , piszą tu osoby które pracowały bądź też pracują w tej firmie i mają pojęcie co się tu dzieje , i tyle w temacie.

Siwa

Jak tylko p.Franciszek odszedł to produkcja spadła o połowę dzięki nowej pani dyrektor.Ktora do wymądrzania jest pierwszą co to ona nie umie dla kogo ona to nie szyła,mogę tylko współczuć tym osobom dla których szyła bo już pokazała swoją wiedzę w exellencie dla indywidualnych zamówien.Ta pani po technikum tylko ,nie powinna się nawet wypowiadać o paniach po zawodówce że to głąby bo one mają większą wiedzę i kulturę osobistą niestety niż ona.Tak fałszywej osoby to jeszcze ten zakład nie widział.I ta cała Zosia której się ręce trzęsą od wiadomo czego,po prostu chore.P.Franek w głowę się pukał że mierzą od nowa czas po 10-15 latach i na 5 sztukach.Niech Gośka się cieszy że mnie tam już nie ma bo gdyby się tak odezwała do mnie jak się odzywa to oczy by miała podbite.A Kowalska to chyba zapomniała skąd pochodzi.Słoma z butów wystaje.Nie wiem po co Gośka kupiła w ilawie mieszkanie,niedługo na taczkach ją wywiozą

KRAWIEC

Jeżeli chodzi o zakład krawiecki to kobiety pracują jak w kołchozie zastraszane przez szefową i "panią dyrektor" która smaruje (usunięte przez administratora) swojej szefowej przy pracownicach jak tylko może a przy szefowej udaje świętą , od takiej zakłamanej dyrektorki to jak najdalej jak i od takiego zakładu , nie polecam. A praca za darmo nie może być nałożona przez żadnego pracodawcę , niech pani Kowalska o tym pamięta zanim nastraszy pracownika.

miły
@KRAWIEC

moze krawiec tak otwórz zakład zatrudnij 100ludzi i płać im ile zapragniesz...dlaczego tego nie robisz? właśnie....

@miły

Niech się wezmą i zrobią godne warunki pracy a nie. Co jesteś jakimś czopkiem, czy kimś z rodziny?! To rusz pupę i podejmij się pracy tam powodzenia! Mam nadzieję że też będziesz się zastanawiał czy Ci napewno do końca miesiąca wystarczy

pytam tylko
@KRAWIEC

jeżeli to prawda co piszesz to dlaczego nikt tego nie zgłosi do PIP, przeciez tak cięzkie warunki są karalne,i jeszcze te grożby i krzyki ze strony kierownictwa?

@pytam tylko

Akurat jesli chodzi o PIP to bylo zgloszone przez pracownika ze sa skandaliczne warunki pracy,ze jest tak gorąco zecludzie mdleja.Przyjechali i nie stwierdzili zsdnych nieprawidłowosci.Sama bylam swiadkiem jak jedna z dziewczyn zaslabła i zamiast zadzwonic po pomoc to p.dyrektorka stanęla nad nia z wentylatorem z usmiechem na ustach.A szefowa xdenerwowana powiedziala ze TĄ docucic a reszta BARACHLA do roboty ma wrócic

Wypowiedza się kierować na prawdę jesteś wielkim szczęściarzem ze nie musisz przebywać tych godzin na hali. To co tam się wyprawia to szok, mobbing, zastraszanie brak szacunku, pracownik hali jest traktowany jak śmieć. Czasem mnie zastanawią kompetencje pewnych osób tam -Pani dyrektor która wydziera się na wszystkich, niby czasem normalnie rozmawia, a później człowiek jest besztany jak ostatnia szmat*a - P.Kowalska która nawet nie podejmuje próby kontaktu z pracowniakami, żeby mi stworzyć godne warunki pracy, dla niej pracownik to po prostu bydł*o -no i gwiazda nad gwiazdami P. Zofia mistrzyni olimpijska obsługi stopera, która wymyśla takie czasy na operacje np. Normalny człowiek potrzebuje 20 sekund na wykonanie pewnej czynności ale według gwiazdy to masz na to 2 sekundy. Okres letni to porażka w hali temperatury dochodzą do 50 stopni jak nie wyżej, no ale po co tam klimatyzacja, skoro w biurze oczywiście tyle trzeba się natyrać, tam bardziej się "przydaje" (oczywiście nie mówię tu o Panu Marcinie bo to jedyna tam normalna osoba). Ogólnie nie mam miłych wspomnień z tamtad odnośnie osób które są wyżej niż pracownik halowy. Nigdy tam nie wrócę. Reszta zero szacunku, mobbing, zarobki śmiechu warte. Nie polecam!!!!

Gabriela

@arek, a coś więcej mógłbyś napisać? Jaką umowę proponuje Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski? Jak z urlopem - nie ma problemu z wzięciem kilkudniowego? Czy ktoś również mógłby wypowiedzieć się na temat atmosfery w tym miejscu pracy? Już od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się w tym wątku, dlatego każda opinia będzie tym bardziej cenna.

Tyrcipyrci
@Gabriela

Co prawda problemu z wybraniem urlopu jakoś specjalnie nie ma ale jeśli chodzi o resztę to strasznie się tu dzieje. Już od 3 msc moja wypłata wynosi 1580zl. Pani Kowalska nie szanuje pracowników nawet w najmniejszym stopniu.

Czy pracodawca Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kinia

Absolutnie , zero motywacji...Wręcz przeciwnie, z każdym dniem nie chce się chodzić do pracy jak ma patrzeć Pani Dyrektor w twarz i jej podopieczną....

Grzesia

Najgorsza firma z jaką można mieć styczność podwyżka najniższej krajowej przerosła panią K. i jej ukochaną panią dyrektor wymyśliły sobie że jak ktoś w tygodniu nie będzie miał normy(a stawki nie podniosła według której oblicza się procent) to ta osoba ma brać 1 dzień urlopu bezpłatnego pomimo tego że była w pracy a to co wyrobiła rozpiszą na inne dnie żeby była norma. Albo jak bierzesz urlop już z tego roku bo nie masz starego to niby możesz wybrać tylko w styczniu trzy dni bo więcej ci nie przysługuje. Czyli tak 2 i 3 stycznia wolne bo tak postanawiają dać a potem dają 5 dni wolnego na ferie ale.... (usunięte przez administratora). wysyła do pracowników swoją niezawodną panią dyrektor która myśli że ludzie to tak samo głupi jak ona i mówi im że nie przysługuje cały urlop tylko za styczeń 3 dni i skoro ktoś miał wolne na początku miesiąca to może w ferie wziąść już tylko jeden dzień a reszta bezpłatna. A przecież z początkiem nowego roku przysługuje pracownikowi cały urlop. W ten sposób pani K. ma pracownika który robi tyle samo za mniejsze pieniądze ona zarabia jak zawsze ale woła że jest stratna. A prawda jest taka że gdy tylko przyjęła panią na stanowisko dyrektorki która nie ma pojęcia o produkcji i swoją niekompetencje zakrywa podkładając innych pracowników, a ona niby wszystko robi najlepiej ale z jej (usunięte przez administratora) i niewiedzy śmieją się wszyscy pracownicy. Kiedyś nie było tak źle praca jak każda inna i tyle było a z nowym rokiem WYZYSK, (usunięte przez administratora) ZASTRASZANIE a pani K. czuję się bezkarna.

Kinia

Absolutnie nie polecam!!! Z daleka od tego Zakładu....mobbing przede wszystkim, stres i co popadnie. A płace...za tak ciężka pracę poniżej krytyki....

Agnieszka

Czy krawcowe muszą mieć duże doświadczenie?

arek

Pracuje jako kierowca i jestem zadowolony, kasa na czas dlugie loty i tyle

byly

gorszej firmy nie widziałem!!

TRUCK
@byly

Witam,napiszcie swoja opinie ,prosze napisac cos wiecej o tej firmie EXELLENT

Zostaw merytoryczną opinię o Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski - Iława

• Jak się pracuje w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski?

Exellent Zakład Produkcji Odzieży Jan Kowalski
  • ul. Słoneczna 14A