Opinie o Szynaka Meble w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szynaka Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szynaka Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Wolsztyn

XYZ

Szkoda mi jedynie tylko kilku osób którzy jeszcze tam pracują ponieważ nie wszyscy byli tak fałszywi jak cała dowodząca , zakłamana brygada ze swoimi przyjaciółmi-wybitnymi operatorami nie do ruszenia. Ale są plusy mniej ludzi to więcej kasy do podziału :-D

Były mistrz
@XYZ

Bawią mnie ludzie którzy tutaj piszą i oczerniają innych, zala się.. i opisują sie jako dobrzy pracownicy ktorzy zapomnieli dodać ile nakradli idp., .. jak to mówią (usunięte przez administratora) w necie piz...

@Były mistrz

Dokładnie tak jak mówisz,pracują ramię w ramię ale jeden na drugiego będzie nadawać bo myśli że będzie miał lepiej jak coś napisze czy majstrowi powie i tak to się kończy a opinia idzie w świat jaki to zakład " blisko ludzi " :-)

Były mistrz
@XYZ

Czytaj ze zrozumieniem, bo napisane jest o tych żałosnych wpisach pisanych tutaj przez cwaniakow którzy nie potrafią nic oprócz pisania tych wypocin..

@Były mistrz

No właśnie o to mi chodzi że nadają na innych między innymi przy czym zachwalają samego siebie

Bili

Robią przyszłym pracownika nadzieje po czym dzwonią ze nie potrzebują do pracy, zwalniają ludzi. Co się dzieje w tej firmie ?

Kolega

Czy to prawda że zwolnili Pana B ?? Obiło mi sie o uszy. Za co wyleciał ?

Byly
@Kolega

Cis z płyta kombinowal

Ola
@Kolega

Rżne tak ze sam się dziwie ;)

Trybik

Czy w tej firmie jest osoba decyzyjna? Z perspektywy pracownika ten zakład wygląda jak nasz rząd, niby jest premier i prezydent ale żaden nie rządzi od A do Z i każda decyzja musi być konsultowana z prezesem.

Pozytywna
@Trybik

Trzeba było doceniać jak był Irek. Haha

Hanna
@Pozytywna

A w czym był lepszy Twoim zdaniem?

opętany
@Hanna

Była praca, były nadgodziny, produkcja była najważniejsza, a nie zupki kuzynki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szynaka Meble odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Michu

Po wczorajszej akcji ze zwolnieniami nie polecam nikomu tej firmy. Kłamstwo na każdym kroku, na rozmowie jedno a za chwile wypowiedzenie bez powodu... Wywieście sobie jeszcze większy bilbord że jesteście stabilnym pracodawcą, tylko że to niestabilne kłamstwo.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Szynaka Meble?

Wuja

Wystarczy podejsc na portiernię i powiedzieć że jest się zainteresowanym praca. To jest wsumie pierwszy i ostatni etap rekrutacji

Były ….

Jak tam nowa pani dyrektor????strach obleciał przed pójściem do sądu,ze zdalnie rozprawa musiała być????

Joanna
@Były ….

A czy rozprawy zdalne nie są po prostu zależne od sytuacji epidemiologicznej?

Iks
@Były ….

O jakiej sprawie w sądzie mowa ?

Kiedy produkcja się rozkręci ? My chcemy prawować w soboty . Bez tego wypłata skromna

Marzena

To tak okropnie wygląda.. :/ Bo w innej firmie to by mieli ubaw z takiej opinii, a widzę, że faktycznie niestety jest szczera. A myślisz, że naprawdę jest szansa, żeby się jeszcze rozkręciła? Bo widzę, że to już długo trwa. Chociaż minął ponad miesiąc odkąd to pisałeś, może coś się pozmieniało?

Wąsacz

Czy firma zatrudnia również osoby będące na emeryturze, ale pragnące być nadal aktywne zawodowo?

Ida

Kupiłam teraz nowy mebel od Szynaki, był oryginalnie zapakowany, karton żadnych przetarć, a w środku po rozpakowaniu mebel poobijany, uszkodzony górny wienieć, powyrywane zawiasy od środka, tąśma klejąca odbarwiła fornir. Narzekacie pracownicy? A kto pakuje taki mebel? Komuś się rozwalił to skręcili zapakowali i wysąłli ludziom i po problemie. No chyba po pensji powinni wam polecieć.

Ccc
@Ida

Mało kto wie co to fornir. Kupującą chyba z szynaki jest????

Ida
@Ccc

W dzisiejszych czasach Internet daje tyle możliwości, że znalezienie znaczenia jakiegokolwiek słowa jest bułką z masłem. Jeśli pracownicy odznaczają się takim poziomem wiedzy, to potwierdzają, że ich przełożeni mają słuszna rację.

Milutka

Pracuję tu niedługo i nie spotkałam się jeszcze z tak wrednymi ludźmi. Zamiast pomóc tym nowym majstrom żeby mogli się wykazać to robicie wszystko żeby żeby pokazać jacy oni są nieudolni to samo tyczy się nowych pracowników wszyscy starzy coś powiedzą ale nie na tyle żebyś mogła pracować jak oni..... Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam bo każdy dzień to kolejny stres gdzie będę, co dziś będę robiła, czy zrobię to dobrze czy cała firma będzie się zemnie śmiać bo byłam na tym stanowisku pierwszy raz albo rzadko.

Kawior
@Milutka

Zapraszamy na pakowanie. Praca dobra. Szefowa Daria miła i pomocna. Praca bez stresu i w miłej i przyjaznej atmosferze.

Mrowka

Chyba Cię coś boli, nigdy się na nas nie wydziera a na premie nie narzekamy, przestańcie pisać bzdury..

Kawior

W życiu Daria się nie wydzierała na pracowników. Jak jesteś taki mądry to podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie robisz z kogoś złego człowieka.

Robak

Nie każdy jest Alfą i Omegą. Daj jej się wprawić w tym co robi to będzie lepsza. Narzekasz a tak naprawdę zazdrościsz.

Robak

Tofik wie co robi. Wbrew pozorom trudno jest ogarną całą organizację, produkcję a na dodatek wrednych narzekaczy którzy spowalniają produkcję. I tak jest zbyt pobłażliwy dla was.

@Kawior

Kawior co tam u pani brygadzistki

Niepalący

Może w końcu ktoś coś zrobi z palaczami? Przerwa na fajke o 16.30, 20, 24 ,4 ? I co niektórzy cześciej co godzine? Czy sznaka to zakład pracy chronionej?

palący
@Niepalący

Zapomniałaś/eś jeszcze o przerwie o ósmej rano. Może ktoś coś w końcu zrobi z pijącymi kawę? o ósmej, dwunastej, szesnastej, dwudziestej? Sugeruję skupić się na swoich zajęciach. Kto pod kimś dołki kopie... Skoro jesteś byłym pracownikiem, to nie rozumiem, dlaczego Cię to interesuje.

@Niepalący

Jeśli ktoś ze swoją robotą jest wyrobiony to zazdrościsz ? Idź do kibla, zrób sobie kawę, naucz się palić? Pewnie na swoim stanowisku i tak w gumy lecisz ale wszystko widzisz nie ? Może wymyślą Ci stanowisko jak w innych beznadziejnych firmach tzw " stgnalista " gdyby u nas ludzie takimi byli a są i bez tytułu i posiadali na sobie lampki to by mrygali jak choinki;-) weź się za siebie a nie oceniaj innych.

@Niepalący

A czy zakład pracy chronionej odpowiedz sobie sama-popracuj na linii lub maszynowni ;-)

@Niepalący

Swoją drogą co cię boli? Jedni palą drudzy piją inni jeszcze ćpają a jeszcze inni wpierniczają ciasteczka piją kawkę i czyszczą rowa majstrom i innym wyżej? Znajdź sobie jakieś hobby w tym zakładzie to będziesz zadowolona :-)

@Fizol

Sygnalista przepraszam najmocniej za literówkę.

Polak

Dziś to co zobaczyłem w pracy co się dzieje to normalnie porażka mądry to długo nie zosatnie majstrem bo zbyt głupi i nie umie dobrze ustawić ludzi w pracy na swoich stanowiskach. To co teraz się dzieje to normalnie nie da się opisać w tym zakładzie niech dalej wiara daje wypowiedzenia to majstry bedą sami (usunięte przez administratora)

@Polak

Nie lubię gościa ale stara się tak jak tofik czy batman/wiedzmin lub były czerwony, jeśli chcesz żeby było lepiej to może spróbuj im pomóc albo sam startuj na majstra a może menagera lub planistę czy koordynatora produkcji. Pamiętaj jedno: nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi :-)

Zainteresowana

Witam, jakie firma posiada benefity?

Eveg4v
@Zainteresowana

Pysznne posiłki regeneracyjne:)

Stolarz

Co tam słychać w Szynace. Ludzie nie dajcie się kolejny raz oszukać. Jeśli pracodawca daje wam wolne piątki to należy wam się postojowe a nie urlop. Dyrektor Waldus dobrze o tym wie...

Madzia
@Stolarz

A dyrektor w ogóle tam pracuje??

Xx
@Madzia

Dyrektor jest raz w tygodniu . Ogólnie tragedia . Miały być zebrania których nie ma … i pełno obietnic których nie spełnił . Strasznie jechał na starego dyrektora a sam nie jest lepszy . Pozdraawiam

Ktoś

Witam serdecznie . Tak źle w firmie jeszcze chyba nie było . Nowy dyrektor naobiecywał kokosy i wyszło jak zawsze . Pracy coraz mniej . Piątki wole . O sobotach już nie wspomnę . Nie którzy nie maja nawet 2000 na wypłatę jak tu żyć panie Szynaka ? Zawsze blisko ludzi ?? Gdzie jest ta bliskość bo jakos nie widać . Zycie jest coraz droższe a pensje stają już od roku . Przypominam tylko ze pensja krajowa No nowym roku idzie do góry i pewnie nic firma z tym nie zrobi . Ludzi pracują za najniższa krajowa a nie którzy przypuszczam ze nawet mniej . Ludzie chcą tu pracować . Ale nie za takie wynagrodzenie . Wiem ze patrzenie w tym momencie na inne firmy to głupota ale między Szynaka a innymi firmami w Wolsztynie jest ogromna przepaść . Nic dziwnego ze nawet Ukraina ucieka . Nic tylko się modlić o lepsze jutro ….

Kostek

Hej. Jestem nowy w wolszyńskich okolicach i rozglądam się za pracą. Firma tu u Was na firmie no i robię wywiad. Wcześniej pracowałem 5lat jako operator wózków widłowych. Mam UDT . Jak to u Was w Szynce wygląda? Wózkowi pracują też na produkcji czy mają tylko swoje rozladunki/załadunki/podwózki itd? Wózkowi maja swoją brygadę i brygadzistę czy jak to wygląda? Ktoś kto pracuje na widłach może opiszę tu co nieco? Będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam

Taki ktoś
@Kostek

Jeśli szynaka wystawi ogłoszenie na widlaka to śmiało składaj podanie. Produkcja ma ekipę ale jeśli trafisz na magazyn to nie będziesz miał źle bo brygadziści są w porządku a kierownik raczej normalny. Oczywiście nastaw się na to że kokosów nie zarobisz a drogi zewnętrzne to istne rodeo:-) sprzęt ok skile więc mercedesy wśród wózków wszystko na dzojstikach 5 T 8 T I mniejsze. Kwestia wprawy i popracujesz ????

Stolarz
@Kostek

Poszukalbym coś lepszego, chyba że szukasz cokolwiek

Kopek
@Kostek

Ogólnie polecam, praca na wózku fajna a wypłaty nie za duże, to też nie ma problemów na co wydać pieniądze.

Kreatywna

Wnioskuje żeby maszynownia także konczyla prace o godzine 20 przed weekendem bo skoro pracownicy/koleżanki mistrza z prasy kolmag mogą konczyc co chwile o 20 i nie odrabiać to dlaczego my nie ? Kto jest za ? ;)

Xxxx
@Kreatywna

Kończą bo może mają godziny do wybrania zaległe tak jak ekipa 104...?

@Kreatywna

A skąd Kreatywna wie że kolmag nie odrabia? Widocznie nie zajmuje się swoja praca tylko chodzi po zakładzie i każdego sprawdza . Radzę zająć się soba i swoim stanowiskiem pracy tak bedzie najlepiej:)

Dzięki za podkład :) a kto mówi o stabilizacji w tak prosprecujacej firmie !!!!

Chętna

Czy w firmie w ostatnich tygodniach dochodziło do jakichś nadużyć ze strony kierujących produkcją? Chodzą różne plotki i chciałam zapytać jaka jest prawda.

Xyz
@Chętna

W jakim sensie naduzyc? Co masz na mysli?

@Xyz

Jestem w firmie od paru tygodni a już widzę (usunięte przez administratora) na kilometr...

Niewiadomy

Dopóki Piotr B nie odejdzie firma nie ma żadnej przyszłości. Majstrowie czyli jego ,,Chłopcy na posyłki" nie mają nic do gadania. Jeden wielki syf...

Xyz
@Niewiadomy

Tylko ze jak (usunięte przez administratora)nie ma majstrowie sobie srednio radza

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 24 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szynaka Meble