Opinie o kler.pl - KLER S.A. w Dobrodzień

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KLER S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KLER S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLER S.A. w Dobrodzień

Jerzy

Meble Kler to dziadostwo. Właśnie wyszedł ode mnie facet z działu reklamacji Kler. Sprzedali mi łózko Foxtrot, które po roku zaczęło intensywnie chemicznie śmierdzieć. Facet od reklamacji stwierdził, że nie wie co śmierdzi ale nie łóżko więc on reklamacji nie uznaje. Dodam, że sąsiedni pokój jest identycznie umeblowany ( za wyjątkiem tego nieszczęsnego łóżka ) i nic w nim nie śmierdzi. Kler użył tu materaca Sembella , a materac tej firmy który przed paroma miesiącami musieliśmy zwrócić sprzedawcy z powodu identycznego smrodu. NIGDY WIĘCEJ MEBLI KLER. Trują konsumentów i w żywe oczy się wypierają !!!

Basia
@Jerzy

Jeśli trują konsumentów to trują tez pracowników , którzy muszą na co dzień przebywać ze śmierdzącymi materacami . Trzeba omijać tę firmę szerokim łukiem

Dobrodzirnianin
@Basia

Ta firma to jedno wielkie dziadostwo po pierwsze że ludzie tam pracujący pracują za marne pieniądze a poza tym szef jesy nie wypłacany nie wypłaca za nadgodziny i urywa z prnsji a po drugie to jakość jesy tragiczna i niskiej jakości materiały do profukcji nazwijmy to mebli a dokładnie konstrukcji meblopodobnych , nie ma co się dziwić jak Polacy tam nie chcą robić tylko sami Ukraińcy tam pracują jednym słowem firma patologiczna zgadzam się z przedmówcą

Kamila
@Dobrodzirnianin

Jeśli rzeczywiście firma KLER nie wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenia i jak to napisałeś "urywa" z pensji to stosując odpowiednie kroki możesz odzyskać zaległe wynagrodzenie, odprawę i ewentualnie ekwiwalent za urlop. Jest to prostsze jeśli pracowników jest więcej - dlatego możecie odzywać się tutaj, czy taka sytuacja naprawdę ma miejsce.

pokrzywa
@Dobrodzirnianin

Zgadzam się że mebli firmy Kler są źle wykonane...Ale proszę nie obrażać pracowników ukraińskiego pochodzenia, stawiąc ich na niższy poziom od polaków. Bardzo często to ludzi z wyższym wykształceniem i zasługują na równe traktowanie.

xyz

Uwaga PSUDO DYREKTOR PERSONALNY ZWALNIA LUDZI PEZ PODSTAWNIE SPRAWA NADAJE SIĘ DO ONSPEKCJI PRACY

@xyz

Unikaj publikowania na forum nazwisk, imion i danych osobowych umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych nie można publikować tego typu informacji na forum publicznym. Jeśli piszesz o sytuacji, która przydarzyła się Tobie osobiście, to czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z szefostwem? Może jednak istniał jakiś powód Twojego zwolnienia?

kto Was edukuje?

bezpodstawnie!

kto Was edukuje?
@xyz

bezpodstawnie! Problemy z pisownią, ale Kodeks Pracy zna! Pani Patrycjo, uwaga dotyczy xyz.

Maja
@kto Was edukuje?

Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @xyz. Zapewne już od pewnego czasu pracujesz w firmie KLER - mam rację? Firma ta istnieje już od 45 lat, a więc można przypuszczać, że ich bogate doświadczenie nie pozwala na nieodpowiednie traktowanie swoich pracowników. Jak określiłbyś poziom zarobków, które tam uzyskujesz? Są już atrakcyjne?

Rydrych
@Maja

Doświadczenie???... 45 lat??? - wtedy to była praca "bez klienta" ....w pomieszczeniu wielkością i kształtem kojarzącym się z garażem. Doświadczenie? - o czym Ty w tym konkretnym przypadku piszesz.... piszesz, bo musisz? Producent z "45 letnim stażem" sprzedający buble!! Niech nie żałuje grosza i z pensją "godziwą" /1500+/przyjmie do pracy brakarza wyczulonego na jakość produkty a nie tylko na braki papieru w sraczu. ........ znam temat - o wiośnie można by w nieskończoność.

Ktos
@xyz

Bzdura. W Kler nie ma dyrektora personalnego. Wiem co mówię.

G;slkd

Mam zaproszenie na rzmowę... chodzi o pracę w sklepie Kler... Czy ktoś może napisać o zarobkach? Czego mogę się spodziewać? jakies inne atrakcje poza finansami mają?

Mirosław
@G;slkd

Na jaki dzień zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w firmie KLER?

Darek

Kupiłem narożnik "Rapsodia" - wykonanie żenada Po reklamacjach, które pogorszyły jeszcze stan wizualny- sprawę oddałem do sądu Nie polecam w żadnym wypadku produktów wykonanych przez firmę "KLER"

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KLER S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Grafik kreatywny?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Kupiona lampa Bilba została dostarczona w kartonie w woreczku, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia styropianem. Przy odpakowania okazało się, że jest potłuczona. Kler wyparł się wszelkiej odpowiedzialności zarzucając nam brak logiki, bo otwarlismy pudło kilka dni po dostawie. Reklamacja i ton obsługi lekceważący, a przy odwołaniu do inspekcji handlowej skłamano, że opakowanie zawierało styropian. Kłamstwa i pogarda firmy Kler nijak się ma do eleganckich reklam. Zdecydowanie odradzam!

Kamila
@Anna

Rozumiem Twoje niezadowolenie wynikające z otrzymania uszkodzonej lampy zakupionej ze sklepu Kler oraz problemów z reklamacją towaru. Zdecydujesz się jeszcze na zakupy w tym sklepie? Głównym celem forum jest wymiana opinii na temat warunków zatrudnienia. Nie ukrywam, że jestem ciekawa jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. KLER S.A. poszukuje pracowników na stanowisko: Handlowiec/Doradca Kilenta: https://www.praca.pl/767976,kler_s_a,dobrodzien,firma.html Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

projektant

Firma poszukuje projektantów wnętrz. Czy ktoś się może podzielić opinią na temat pracy na takim stanowisku? Czy warto aplikować? Jaka atmosfera i zarobki na tym stanowisku?

@projektant

Praca jako projektant jest w porządku, ogólnie zachęca to Klientów (projekt jest darmowy) do składania zamówień u projektantów więc fajnie, bo większe premie, ale trzeba sobie odpowiedzieć że jesteś bardziej handlowcem niż projektantem. Kasa jeszcze 2 lata temu na poziomie 2,5-4 tys w zależności od regionu ( z premią na rękę).

maja

Ja też się naciełam na te meble są bardzo złej jakości serwis też tragedia ale co się dziwić jak mechanizmy są sprowadzane z chin słabej jakości a szkielety są bardzo słabe konstrukcyjnie a po drugie co się dziwić jak ludzie robią tam za pół darmo bez socjalu i zacofanym zakładzie

Kk
@maja

Kolejny trzeci raz nie odebrałem przywiezione tapicerki Różne odcienie skóry nie równe szwy na podwyżkach Źle wykonane Wygląda to to jakby było używane 10 lat Do tego dziury w skórze Całkowita lipa Zapewne skończy się ta zabawa w sądzie Odradzam zakupów bo jakości tam nie ma zadnej

Jerzy

Poszukuje kontaktu do serwisanta, ktory pracuje w firmie Kler. Prosze o kontakt emailowy (usunięte przez administratora)

Ola

2500-3500 - zależy od miesiąca. N

Ola
@Ola

"przedstawicieli" wogóle nie ma. - Doradcy/handlowca mogą czasami szukać :-)

Zizy

Bzdura jak nie wypracujesz 115 procent to dostajesz najniższą krajową

lola
@Ola

pracowałam w tej firmie 2 lata niestety nie wspominam tych lat dobrze .Pensja brutto 2500 do 3000 pod warunkiem że pracujesz po 9 -10 godz i w soboty

Vera

Dbalość o kwalifikacje i wymagania wobec handlowców zupełnie nie idzie w parze z wynagrodzeniem. Szkoda, bo większość zatrudnionych na salonach osob, to osoby z wysoką kulturą osobistą i tworzacych miłą atmosferę ( no może za wyjątkiem salonu na ul. Puławskiej, gdzie wahania nastrojów kierowniczki sięgają zenitu i mają fatalny wpływ na zespół a także klimat panujacy w salonie).

EWAPK

TRAGEDIA! Niestety jestem rozczarowana!!! Jakością mebli- skórzane kanapy oraz łóżko w skórze. Meble „na oko” są niby ok ale gdy się im przyjrzeć widać wiele niedociągnięć, mechanizmy nieprofesjonalna, nóżki byle jakie- Po prostu to co widać jest w porządku a wszystko co nie jest widoczna na pierwszy rzut oka jest beznadziejne. Meble nie są warte swojej ceny!!! A najgorszy w tej firmie jest Serwis, brak profesjonalizmu!!! Odradzam a nawet przestrzegam nie kupujcie Mebli firmy Kler, bo będziecie niezadowoleni tak jak ja. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić pracowników! Lub ich doszkolić.

@EWAPK

Czy próbowałeś zasygnalizować firmie, że usługa nie spełniała oczekiwanych standardów? A może zgłosiłeś już swoją reklamację? Jeśli tak, powiedz nam, jak z perspektywy klienta przebiega proces przyjmowania/zgłaszania reklamacji w tym miejscu.

kiki

Uwaga na firmę kler wyzysk za marne pieniądze w akordzie w złych warunkach pracowałam tam sześć lat i wiem co mówię

@kiki

Nie chcę Cię urazić jednak ostrzegasz użytkowników przed firmą w której sam pracowałeś długi czas. Czy przez te sześć lat na prawdę było tam aż tak źle? A może działo się tak na skutek niektórych zmian jakie zaszły w firmie?

Bart

Księża to też ludzie, nie oni stanowiā wiarę tylko my wierni. Ciekawe co Nasz Papież by powiedział.... Wielu z nas płakało jak umierał a teraz lecą do kina bo sensacja? Ktoś na tym robui kasę i korzysta z gupoty,. Wierzę w Boga a nie w księży którzy popełniajå błędy, jak my...

@Bart

Jak zapewne wiesz forum GoWork.pl jest serwisem pracy, który umożliwia wyszukiwanie wszelkiego rodzaju ofert zatrudnienia w różnych branżach. Forum, na którym się wypowiadasz także dotyczy pracy a konkretnie opinii o pracodawcach. W bieżącym wątku dyskutujemy na temat warunków pracy w salonie meblowym Kler. Twoja opinia, jak wnioskuję dotyczy jednej z produkcji filmowych o tym samym tytule. Istnieje wiele forów internetowych na których możesz opisać swoje wrażenia filmowe jednak forum GoWork.pl zdecydowanie nie jest jednym z nich.

tapicer

Nie polecam tej firmy chaos brak organizacji kiepskie zarobki jak i brak jakości jednym słowem lipa i patola Moje sugestie dla KLER S.A.: Najlepiej to zmiana zarządu na ludzi którzy mają o tym pojęcie a nie tak jak teraz ze zarząd ma tylko głowy do czesnia a nie do myślenia i przyjąć wykwalifikowanych Polaków a nie Ukraińców co się ponoszą Lubię atmosferę w KLER S.A. za: Ludzie na produkcji są bardzo przyjazdni

Patrycja

@Pedro, nie sposób się nie zgodzić z tym co mówisz. Czasami nie warto zakładać jedynie czarnego scenariusza. W niemal każdej pracy można znaleźć pozytywne i negatywne aspekty zatrudnienia i warto mieć to na uwadze przy pisaniu opinii. Czy pracujesz w KLERze? @anonymous, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jesteś pracownikiem firmy KLER?

Pedro

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Co myślicie na temat pracy w KLER S.A.? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Ukraińcy uciekają hehe to sobie wyobraz.

Dawid

Może ktoś słyszałem o pracy w firmie dla nowych osób?

Witam zakupiłam piękny wypoczynek który okazał się dla mni nie pięknym meblem zdobiącym salon lecz ciągłym problemem moja walka z producentem zabrała mi wiele energii która mogłabym wykorzystać na przyjemniejsze zajęcia A teraz do szczegółów moja kanapa ma ma 50 cm dziurę jest to zapewne powód wadliwie zamocowanych poduszek Niedługo będę mogła siadać w tej dziurze jak w fotelu pozdrawiam producenta

Remik

Pewnie jest dobra atmosfera i praca skoro tak dawno nikt nie pisał!!

Zostaw merytoryczną opinię o KLER S.A. - Dobrodzień

• Jak się pracuje w KLER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KLER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLER S.A.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.

KLER S.A.