Schultz Seating Poland

Kłobuck

Opinie o Schultz Seating Poland

Ginek

Jeśli ktoś szuka pracy gdzie będzie non stop zastraszany, a raz w miesiącu będzie mógł sobie postać pod mistrzówką by wykłócać się o wypracowane pieniadze to ta firma jest dla niego. Firma niby Polsko - Duńska, a mentalnośc kierownictwa rodem z głębokiej komuny. Standardem jest tez nie wypłacanie dodatku za nadgodziny, oraz normalna stawka za prace w weekendy. Jednym słowem ODRADZAM podejmowanie komukolwiek pracy w tef firmie.

aktualny pracownik

Kase płacą na czas słabe stawki godzinowe,co do umów to często wciskają umowe -zlecenie,co do jakichkolwiek podwyżek to tylko gadanie.

mobius

nie polecam

Zostaw opinię o Schultz Seating Poland - Kłobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schultz Seating Poland