Opinie o Schultz Seating Poland Sp. z o.o. w Kłobuck

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schultz Seating Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schultz Seating Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schultz Seating Poland Sp. z o.o. w Kłobuck

Hejo. Ktoś tutaj pisał ze firma obiecywała i nie wywiązywała się z obietnic, jak to się ma na 2024 rok? Czy to pisała konkurencja ? Gdzieś mi mignęło ze jest możliwość odbycia stażu może ktoś był i poleca ? Nie wiem jak się nastawić a zależy mi na dobrym zatrudnieniu..

Anonim Nowy wpis

Omijać firmę z daleka chcą aby ludzie robili za grosze. Dosłownie z kierownictwem nie da się nic załatwić, tylko obiecanki cacanki , ludzie bardzo z trudnym charakterem specyficznym nastawieniem do współpracy. Dużo gadają mało robią ,tylko pięknie jest jak chcą przyjąć nowego pracownika a z czasem się nie wytrzymuje i ludzie odchodzą .

Czy firma Schultz Seating Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Irys Nowy wpis

Uścisk dłoni zastępcy kierownika

Roy

Nie wiem kto to napisał ale trafione w punkt.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Schultz Seating Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy Schultz Seating Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Roy

Tak masz także możliwość pracy w nadgodzinach ale nie jest to wymagane.

Czy urlop w Schultz Seating Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Roy

Tak płatny jest pełny wymiar urlopu może być problem z jego wykorzystaniem (jest sporo pracy) ale i to zmienia się na lepsze.

Pełnosprawny młody człowiek

Uwaga na Grubasa Pawełka, który ma ludzi za (usunięte przez administratora) Nie spodobasz się grubasowi? wylatujesz. Niestety jego wykształcenie i doświadczenie nie ma nic wspólnego z zarządzaniem. Mam nadzieje, że jak go (usunięte przez administratora) to firma zacznie dbać o Polaków, a nie o Ukrainców.

nie polecam,kierownictwo by chciało jeszcze swoją przyłbice swoją spawarkę elektrody i może jeszcze kur.. gaz? za marne grosze jednym słowem rozpiździel i tyle w temacie!!

@12345543231

Gdzie ty pracowałeś że o elektrodach piszesz? Ten komentarz to kpina łuski, końcówki czy szkiełka ma rozdzielnia brak słów dla takich komentarzy.

Kamil
@Rudy lis

Kolego po co bez sensu krytykujesz. Elektrod wolframowych używa się w metodzie TIG. W firmie schultz spawają w tej metodzie.

@Kamil

I co może je też kupujecie sami po kiego diabła takie bzdury piszecie.

Kamil
@Rudy lis

Bzdury to Ty piszesz poruszajac temat o którym nie masz pojęcia. Ja nie pisałem, że spawacze kupują elektrody. Jedynie wytknąłem Tobie niewiedzę odnośnie elektrod, bo nabijasz się z poprzednika że elektrodą spawa.

Guru

Zbyt rozbudowana "biurografia" i masa "kierowników" o wątpliwych umiejętnościach brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej ten zakład funkcjonuje tylko dzięki kilku osobom którym jeszcze na nim zależy masa pijawek i pseudo kierowników pobierających wysokie pensje nie wnoszących nic dobrego. Wartościowych ludzi jest tam coraz mniej a cwaniaków coraz więcej jeśli Pani prezes się nie obudzi to jest duża szansa, że to wszystko (usunięte przez administratora) e. Szczebel kierowniczy i dział planowania to (usunięte przez administratora) dna wszystko robione na łeb na szyję byle było brak jakiegokolwiek planu. Dużym plusem umowa o pracę i terminowe pensje bo stawki to raczej nie za bardzo. Szkoda mi tych wszystkich "szeregowych" pracowników którzy chcą coś zrobić ale przy takim zarządzaniu i kierownictwu które godzinami może opowiadać o płytach wiórowych i innych pierdołach to oni za wiele nie zrobią. Pozdro dla magazynu nadal planują wam jedną wysyłkę a o 14tej gdy biura idą do domu okazuje się że macie kilka samochodów bez odpowiednio przygotowanej dokumentacji???? jak ja się cieszę że mnie już tam nie ma????

On

Heniek jeszcze jest?

taki tam
@On

Heniek będzie w tej firmie do końca świata lub tej firmy.

@On

Jest????

@taki tam

Już go nie ma

aktualny pracownik

Kase płacą na czas słabe stawki godzinowe,co do umów to często wciskają umowe -zlecenie,co do jakichkolwiek podwyżek to tylko gadanie.

@aktualny pracownik

Podwyżka w ubiegłym roku i tak co rok ma być - zobaczymy co z tego bedzir

@Rudy lis

A ile ta podwyżka wynosiła? I jakie podwyżki są już szykowane na kolejne lata? Wiesz coś na ten temat? Chętnie dowiem się jak to wygląda w Schultz Seating.

W moim wypadku 2zł do stawki, premie kto zasłuży ma a lenie nie są w cenie

Szop

Spora firma zarobki kiepskie zero premii i jakichkolwiek nagród stałe obietnice podwyżek {tylko obietnice} kadrowa nastawieniem PRL brak szacunku i zrozumienia dyrekcji względem pracownika

@Szop

Wiele się zmieniło po przejęciu zakładu przez Dunczyków.

@Rudy lis

Napiszesz co konkretnie się zmieniło bo, że szefostwo to od razu wiadomo. Pensje się zmieniły? Coś więcej teraz dają? Można za to godnie żyć?

@Marek

Nastawienie do pracownika za to część pracowników stawia się tylko w pracy i pobiera pensję bo uczciwa praca jest im obca.

mobius

nie polecam

@mobius

A może kilka słów więcej - pracujesz czy pracowałeś a może słyszałeś od kogoś kto pracuje potem się zwolnił bo dzieł indziej jest lepiej a później wrócił jak wielu.

Ginek

Jeśli ktoś szuka pracy gdzie będzie non stop zastraszany, a raz w miesiącu będzie mógł sobie postać pod mistrzówką by wykłócać się o wypracowane pieniadze to ta firma jest dla niego. Firma niby Polsko - Duńska, a mentalnośc kierownictwa rodem z głębokiej komuny. Standardem jest tez nie wypłacanie dodatku za nadgodziny, oraz normalna stawka za prace w weekendy. Jednym słowem ODRADZAM podejmowanie komukolwiek pracy w tef firmie.

@Ginek

Pokaż pasek a tam niespodzianka-akord, godziny, nadgodziny i premie mało jest firm z takimi kadrami.

Tymon

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie?

Jeremi
@Tymon

Tak ostatnio były 50 gr brutto

Beata
@Jeremi

@Jeremi A długo już pracujesz w Schultz Seating? Podczas Twojego zatrudnienia w tej firmie, ile razy były realizowane podwyżki?

@Jeremi

Jak pracujesz taką dostałeś podwyżkę

Jakie narzędzia pracy zapewnia Schultz Seating Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Byly

Od spawaczy wymagają by przynosili własne przylbice, a Ty pytasz czy udostępniają auto do celów prywatnych :D Tam większość ludzi zarabia najniższa krajową. A auto służbowe ma jedynie prezes

@Byly

Wysokość wynagrodzenia jest bardzo istotna, a Ty piszesz, że pensja nie jest zbyt wysoka. Czy jest możliwość, żeby ją podwyższyć poprzez pracę w nadgodzinach lub premie uznaniowe? Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

Byly
@Marek

Możesz pracować nadgodziny, a potem wykłócać się w dniu wypłaty o to by Ci za nie łaskawie wypłacili.

Były

Zabrakło by jadu aby pisać coś o tym tzw pracodawcy. Sawki głodowe chyba że jesteś spawacz do walisz na akord, atmosfera w tym miejscu jest tak gęsta że kilkanascie czołgów można by powiesić. Dzial kadr to porażka totalna, traktują petentów jak zło konieczne, tzw behapowiec to stary cfaniak jedynie co wyda to kilka słów pociechy bo ubrania robocze każdy ma inne, kilka osób chce udźwignąć te firme ale te kilka osób nie może zmienić całoksztaltu nędzy i rozpaczy jaka tam panuje. Szkoda niektórych ludzi naprawdę , ale reszta to... Nie polecam jako pracodawcy :)

Taki tam
@Były

A kto teraz rządzi dalej Grzegorz z tylnego fotela

Tapicerka

Niskie stawki dyrektor to nieporozumienie stałe narzekanie na pracownika i obietnice podwyżek pracowników z wieloletnim stażem ma się gdzieś jedyny plus to terminowe pensje

Tomasz

Warto się starać o zatrudnienie? Jak z wypłatami? Słyszałem, że teraz to ludzi zwalniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Schultz Seating Poland Sp. z o.o. - Kłobuck

• Jak się pracuje w Schultz Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schultz Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Schultz Seating Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Górnicza 1
    42-100 Kłobuck
  • NIP: 5742013070 KRS: 0000292777

Schultz Seating Poland Sp. z o.o.