Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak w Syców

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak w Syców

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marian

To co piszą w ogłoszeniach to bajki i fantazja, płacą 15zl/h na stolarni i zbijaniu szkieletów.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wrzos A. Nowy wpis

Bardzo dobra robota. Narożnik (model Milton) robi wrażenie i wygodą i estetyką. Doskonała współpraca, kompetentni ludzie potrafiący doradzić. Wybrać nie było łatwo, bo bardzo szeroka oferta i chciałoby się wszystko, ale jakby wybrać w ciemno to myślę że tez każdy będzie zadowolony :)

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak na stanowisko Operator maszyn/ umowa o pracę! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik mobilny wózków widłowych
Syców
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
(100 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Marian

Ja
Kandydat
@Marian

15zl/h tyle płacą na wejście czy pracował Pan tam dłużej za taką stawkę ? ?

Polo
@Ja

Płacą tyle ile piszą w ogłoszeniu. Zresztą proponuję sprawdzić.

Witek
@Polo

Nie pisz bajek Marian ma rację płacą poniżej średniej, w ogłoszeniu jest 5tys hahaha, to wabik. Stawki godzinowe 15zl/h.

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak?

Malina

Nie nie dla tej firmy ... Narożnik nie ma jeszcze roku A będzie 3 reklamacja... śmiech na sali !!!!

Iza
@Malina

Zgadzam sie naroznik uzytkowany niespelna miesiac wyginiata sie jaby mial 10lat gabki uzyte wewnatrz materialu to gorsza jakosc od pianki w lozeczku dzieciecym , tandeta straszna , kasa wyrzucona w bloto

Ryszard
@Iza

Nie jesteś zadowolona z jakości mebla, który kupiłaś. Czy próbowałaś złożyć reklamację i wymienić narożnik na nowy lub inną kanapę lepszego gatunku?

Zorka
Klient
@Malina

Czekali śmierci na narożnik Aspen 9 tygodni!!!! A jak przyjechał to się przeraziłam. Dwa razy był serwis. Za pierwszym razem gość stwierdził że pasy się pozrywały i siedziska się zapadają. Nie pasował mi termin zabrania do naprawy i przyjechał w innym terminie drugi. I co stwierdził? Że wszystko jest w porządku i nie ma podstaw do reklamacji. Szkoda że nie da się dodać zdjęć. Rozebralimy go i szkoda gadać jak to jest zrobione. Sprężyny jak w łóżku polowym i skrawki gąbki pod ramą. Nigdy nie widziała czegoś takiego, wszystko zrobione tanim kosztem. Nawet ramą nie jest w całości z drzewa tylko te elementy, które muszą trzymać ten szans w kupiec. Porażka i (usunięte przez administratora) i w całe nie za tak małe pieniądze jak ktoś napisał.

nikola37

Od lat jestem fanką eleganckich wnętrz na miarę tych z nowojorskich filmów. Moim marzeniem było urządzenie salonu w takim właśnie stylu :) Szukałam sofy, która do mnie przemówi i znalazłam ją u Puszmana :) Model Vienna całkowicie trafił w mój gust :)

flora28

Od dłuższego czasu szukałam narożnika pozbawionego jakichkolwiek zdobień. Cenię sobie minimalizm, dlatego też celowałam w kupienie prostego, ale ładnego mebla i tak trafiłam na narożnik solo od Puszmana :) Całkowicie trafił w mój gust, nie wyobrażam sobie innego mebla wypoczynkowego w moim salonie :)

nikodem24

Zamówiłem sofę skagen od Puszmana. Urzekła mnie swoim nietypowym, ale jakże ciekawym wyglądem. Czekałem na dostarczenie zamówienia około 3 tygodni, ale było warto. Mebel jak najbardziej spełnia moje oczekiwania :)

arleta339

Mam niewielki salon, dlatego postanowiłam umieścić w nim narożnik, który pomieści więcej osób niż zwyczajna sofa. Wybrałam narożnik savoy, gdyż zdecydowanie urzekł mnie jego ciekawy wygląd :)

paula999

Postanowiłam zaryzykować i kupiłam nowość od puszmana. Mam na myśli sofę savoy i muszę przyznać, że produkt ten pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko ze względu na jego piękny wygląd, ale także z uwagi na świetną jakość i wygodę :)

nikita220

Do mojego małego salonu wybrałam sofę MARRAKESH od puszmana - mebel okazał się rewelacyjny! Wygodny, solidny i jedyny w swoim rodzaju! :)

blanka123

Zdecydowanie polecam każdemu narożnik Tivoli od puszmana! Nie dość, że pięknie się prezentuje to został wykonany z należytą starannością z wysokiej jakości tkanin i materiałów :) Jest naprawdę super! :)

nikaaa47

Sofa Balaton urzekła mnie swoim pięknym kolorem i prostotą. Właśnie takiego mebla wypoczynkowego szukałam! Jest naprawdę super :)

Damian Modrzecki

Ty się starasz ty wy oszukujecie ludzi ale będzie taki dzień że Cię spotkam Na ulicy

Kierownik

Staramy się wam pomóc

dżesika6

Jestem niezwykle zadowolona z narożnika Milo :) Jest dokładnie taki, jakiego szukałam :)

tofifffi66

Nie dość, że piękna to jeszcze super wygodna :) Tylko tak mogę opisać sofę olsen :)

miamia

Znakomita jakość w zadowalającej cenie - czegóż chcieć więcej! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak - Syców

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak, to 47, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Oleśnicka 2A
    56-500 Syców
  • NIP: 9112041339 REGON: 932816310

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.