Syców

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Michal20

Witam. Poszukuje pracy i mam pytanko jakie są warunki pracy w firmie Puszman. Warto zacząć prace w tym zakładzie czy lepiej szukać gdzieś indziej ?

Sław
@Michal20 07.11.2017 06:11

Nie jest źle. Spokojnie możesz próbować. Swoje trzeba się naszarpać ale jest ok

WPIENIONY NA MAXA

Firma nierzetelna!!!!!!omijać ją z daleka i to szerokim łukiem!!!!Kontakt z firmą niby jest,ale tak jakby go nie było.Jak już ktoś z firmy odbierze telefon,to żadnych szczegółów nie można się dowiedziec.Nie potrafią sobie poradzić z małym defektem produktu.Mija już miesiąc od daty zakupu,trzy wizyty serwisanta i nadal niemam sprawnego mebla zakupionego za prawie 3.000zł.!!!!!!!NIE POLECAM TEGO PRODUCENTA!!!!LEPIEJ SPAĆ NA DMUCHANYM MATERACU NIŻ NA ICH PRODUKTACH.

Super
@WPIENIONY NA MAXA 27.10.2017 17:04

Miesiąc czasu i już wysłali trzy razy serwis...? Faktycznie nierzetelni i mają w nosie klienta ;)

Zainteresowna

Czy ktoś może coś napisać o doświadczeniu z narożnikiem MOON MAXI?

Niezadowolony

Witam Mamy narożnik puszman moon kupiony w Emka meble. Po 2 latach użytkowania w salonie pękła sprężyna tak że czuć ją w siedzisku i robi wybrzusznie. Niestety firma do niczego się nie poczuwa. Teraz po przeczytaniu paru forum widzę że ludzie również mają takie problemy z tą firmą. Mebel kupiony na targu za tysiąc złotych dłużej wytrzyma niż ich naroznik za prawie trzy. Nie polecam firmy Puszman

ciekawy
@Niezadowolony 09.03.2017 10:17

Witam, Czy narożnik jest jeszcze objęty gwarancją?

Pani

Jest OK. jeśli chodzi o "wyklejanie" zarobki mogły by być lepsze ale ujdzie . Da się przeżyć .Kierownictwo spoko a szefostwa prawie jakby nie było ...

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak