PUSZMAN Sp. z o.o.

Opinie o PUSZMAN Sp. z o.o.

silacz77

Zakupiłem sofę PORTO. Zdecydowałem się na ten model ze względu na neutralne kolory, które pasują do mojego salonu. Mebel jest bardzo wygodny i nie zamieniłbym go na żadną inna kanapę!

nastka09

Narożnik Milo od puszmana jest świetny! Bardzo wygodny i piękny! Polecam! :)

madziaa66

We wrześniu kupiłam sofę MILO od puszmana i nie zauważyłam, żeby coś się z nią działo. Kanapa jest solidnie wykonana, materiał nie przedziera się, ani też nie posiada żadnych wgnieceń. Jest bardzo wygodna, z funkcją spania, dlatego też idealnie sprawdzi się do małych mieszkań, w których salon jest jednocześnie sypialnią.

Cześć

Meble są świetne ale jest jeden - dlaczego z materiału wychodzą takie cieniutkie niteczki?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PUSZMAN Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Czysciciel01

Dlaczego ludzie ktorzy jezdza samochodem za 30tys, chodza w butach za min. 300zl i kupuja po 5 par roczne uwazaja ze zakup meble za 3tys to duzo?? Firma Puszman ma fajne designersko meble w dobrych pieniadzach, kosztem oczywiscie jakosci, natomist na 3lata spokojnie wystarczy, potem to juz nawet ze wzgledow estetycznych wypada wymienic mebel.

Meble są okej, na ten moment nie ma się do czego przyczepić. Dobre wykonanie, ładna tapicerka.

Ty

Nie polecam

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow0-Usługowe Puszman- Meble Magdalena Puszman-Kornak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bartek

Umowa o pracę.

orzeł

Żadnych problemów, dobra jakość, materiał nadal wygląda jak wyglądał

pitzbukowna

Bardzo się cieszę że trafiłem na meble puszman. wykonane są dobrze, o nic żadna część nie zahacza, są także wygodne. jako użytkownik soffy kalle mogę ją polecić

natalialep.

znajomi posiadają narożnik emporio i my stojąc przed zakupem swojej sofy poczytaliśmy opinie w internecie i trochę sie baliśmy, ale zaryzykowaliśmy z sofą tivoli i mogę powiedzieć, że nie żałujemy. Jest ładna i ma bardzo trwały material

keks40

mamy narożnik amare. przeznaczony do użytku codziennego, bo salon jest jednocześnie sypialnią, sprawdza się dobrze, nie mam zastrzeżeń

Piechu93

Meble są okej. Nic nie skrzypi, nie strzela. Są wygodne, dużą zaletą jest spora przestrzen spania

Artur

Kochani, uważajcie proszę i głęboko przemyślcie zakup mebli z tej firmy! Kupno mebli z ich kolekcji to jeden wielki koszmar, który na pewno będzie śnił się Wam nocami ! Kupiłem u nich sofę Bali i wyobraźcie sobie, że po 3 latach okazało się, że ekologiczna tkanina, którą była obita sofa i poduszki zaczęła bardzo się łuszczyć. Wygląda to obskurnie i wynika z tego, że ekologiczna tkanina , która została dodana musiała być zleżała. Wygląda na to , że dla firmy liczy się tylko kasa , a nie klient. Tkanina wytrzymała okres gwarancji czyli 2 lata, a później hulaj duszo piekła nie ma. Jeżeli chcecie wydać kilka tysięcy złotych i na zakup estetycznych mebli na więcej niż 2 to poszukajcie innej firmy i lepszych mebli. Nie dajcie się zrobię w balona!

WPIENIONY NA MAXA

(usunięte przez administratora)Kontakt z firmą niby jest,ale tak jakby go nie było.Jak już ktoś z firmy odbierze telefon,to żadnych szczegółów nie można się dowiedziec.Nie potrafią sobie poradzić z małym defektem produktu.Mija już miesiąc od daty zakupu,trzy wizyty serwisanta i nadal niemam sprawnego mebla zakupionego za prawie 3.000zł.!!!!!!!NIE POLECAM TEGO PRODUCENTA!!!!LEPIEJ SPAĆ NA DMUCHANYM MATERACU NIŻ NA ICH PRODUKTACH.

Super
@WPIENIONY NA MAXA

Miesiąc czasu i już wysłali trzy razy serwis...? (usunięte przez administratora)mają w nosie klienta ;)

kli
@WPIENIONY NA MAXA

Nie ma co się dziwić meble są składane przez Ukraińców a co oni potrafią nic.

Marzena
@kli

Skąd wiesz, że przez Ukraińców? Pracujesz tutaj? Wypowiadasz się z perspektywy klienta czy pracownika? Może znasz warunki pracy, jakie są oferowane?

Łukasz

ja jestem zadowolony z obłsugi firmy

Waldek

Proszę opinię na tema funkcjonowania i użytkowania narożnika LIZBONA II.

Helga

To jest forum pracownicze więc klienci i źle kierują swoje uwagi!!

kk

Nie poleca!!! Wymagają od człowieka multum papierów a sami mają problem po reklamacji wystawić konkretny dokument. Pani siedząca od razu po wejściu do biura bardzo nie miła oczywiście wszyscy pracownicy o niczym nie wiedzą jak się zada pytanie . Reklamacji ani żadnych dokumentów nie można załatwić na miejscu wszystko trzeba e-mail . Reklamacja ciągnęła się bardzo długo (usunięte przez administratora) Jednym słowem nie polecam jak możecie unikajcie tego sprzedawcy

Skoro takie nie pochlebne opinie to rezygnuję z kupowania w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o PUSZMAN Sp. z o.o. - Syców

• Jak się pracuje w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PUSZMAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUSZMAN Sp. z o.o.