Meblik Sp. z o.o.

Topole

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 21 ocen.

Opinie o Meblik Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblik Sp. z o.o.

Aneta

@Maria, @Dawid Sikorski dzięki za pomoc w uzyskaniu informacji o pracy w firmie Meblik użytkownikowi @ala. A czy możecie jeszcze odpowiedzieć na te kolejne pytania?

Ala

Ok ale gdzie można składać cv czy trzeba w siedzibie firmy w Topole czy mozna przez Internet?żadnych ogłoszeń nie ma w Internecie czy to znaczy że nie przyjmujecie pracowników jak dostać pracę w tej firmie ?kto ma szansę?

anonim

(usunięte przez administratora)

Maria

Wynagrodzenie OK, umowa o pracę.

ala

a czy w Meblik -Topole przyjmuja kobiety ?jakie tam jest wynagrodzenie na rękę?czy w soboty tez się pracuje ? czy ktoś coś konkretnie wie na ten temat?

Dawid Sikorski
@ala 24.09.2017 18:03
a czy w Meblik -Topole przyjmuja kobiety ?jakie tam jest wynagrodzenie na rękę?czy w soboty tez się pracuje ? czy ktoś coś kon...

Hej, ponad połowa kadry firmy to kobiety. Pracują na różnych stanowiskach od produkcyjnych, sprzedażowych po menadżerskie. W sezonie kiedy produkujemy najwięcej, praca odbywa się w soboty na jednej lub dwóch zmianach. Wynagrodzenie jest zależne od stanowiska i patrząc po bardzo małej rotacji pracowników jest jednym z najlepszych w regionie :)

Aneta

Pracujesz w Meblik Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Andrzej

byłbym zainteresowany pracą w mebliku,gdzie można przesyłac aplikacje bądz skontaktowac sie z osobą odpowiedzialną za zatrudnienie?

Andrzej
@Andrzej 05.11.2016 09:37
byłbym zainteresowany pracą w mebliku,gdzie można przesyłac aplikacje bądz skontaktowac sie z osobą odpowiedzialną za zatrudnie...

byłbym zainteresowany pracą w mebliku jako pracownik fizyczny ,pracownik produkcji .jeslki ktoś coś proszę o info na email misiek12584@wp.pl

Abc
@Andrzej 11.02.2017 10:37
byłbym zainteresowany pracą w mebliku jako pracownik fizyczny ,pracownik produkcji .jeslki ktoś coś proszę o info na email misi...

Andrzej, nie polecam ci pracy w tej firmie zwlaszcza na produkcji jeden wielki chaos za niewielkie wynagrodzenie.

alvaro

czili, z tego co mi się wydaje to na umowę o pracę trzeba sobie u nich zasłużyć. Podobno dają ją po 3-6 imesiącach wspólnej pracy - czy to prawda ? A jeśli tak to jakie są szanse na umowę na czas nieokreślony ?

elka

Gdzie można szukać ofert pracy do Meblika? Jak przebiega rekrutacja?

Dawid Sikorski

Witam. Kreatywność i samodzielność to dziś główne atuty osób, które zatrudniamy. Tak na prawdę dzięki ludziom nasza firma się rozwija. Ważne jest aby równocześnie w parze szło z nami znoszenie krytyki, która jeśli jest konstruktywna, staje się gwarantem podnoszenia umiejętności. Co do doceniania pracowników to zawsze będzie to kwestią dyskusyjną. Nie łatwo jest bowiem w dzisiejszych czasach zaspokoić potrzeby różnych firm nawet w tej samej branży. Podobnie jest z pracownikiem, jednego ucieszy weekend w spa z rodziną a innego telefon służbowy. Jak mówiła pewna kandydatka na Prezydenta RP " zawsze trzeba rozmawiać ".

ALOR

Praca w Mebliku jak najbardziej na TAK!. Rozwojowa firma, dla osób lubiących rozwój osobisty i tempo pracy to miejsce SPEŁNI OCZEKIWANIA, nudzić się tam nie można. Wdrażanie nowych pomysłów, projekty, szkolenia - szybki rozwój firmy i zarazem pracownika. Bardzo dobre wynagrodzenia, umowa o pracę i system premiowy. Polecam wszystkim, którzy potrafią myśleć samodzielnie, lubią rozwiązania, progress i kreatywność w pracy. Podejście do klienta na wysokim poziomie, choć wiadomo nie wszystkim da się dogodzić, czasem firma jak każda, nie ma wpływu na zdarzania losowe.Ocena firmy z perspektywy pracownika 6 na 6 :-)

megi

Witam, nie znam firmy jako pracodawcy, ale jeśli traktuje pracowników tak, jak traktuje klientów to odradzam pracę w takiej firmie. Brak kompetencji, opóźnienia, krętactwo. Szkoda, że szef marketingu nie dba o klientów tak, jak pięknie napisał o rozwoju i sukcesie.

Dawid Sikorski
@megi 15.09.2015 22:10
Witam, nie znam firmy jako pracodawcy, ale jeśli traktuje pracowników tak, jak traktuje klientów to odradzam pracę w takiej fir...

Witam, przepraszam za brak reakcji wcześniej, ale długo już nie byłem na tym forum. Chętnie Pani pomogę. Jeśli życzy Pani sobie kontaktu z naszej strony proszę o krótką informację na adres d.sikorski@meblik.pl Chętnie pomogę.

Dawid Sikorski

Witam, jeśli firma dynamicznie się rozwija to przeważnie dzieję się to za czyjąś sprawą ( pracownik, produkt...). Za każdym sukcesem ktoś stoi, choć czasami przypadek :) Czas awansu nigdy nie może być ustalony, to wynik i potrzeba w trakcie rozwoju struktury daje awans, czasami odejscie "kogoś wyżej". Nie można więc powiedzieć ile trzeba przepracować aby awansować, bo jeśli pracownik nie ma predyspozycji do zmiany charakteru pracy to będzie się męczył i tym samym pogrąży swoje dotychczasowe doświadczenie. Wszystko tworzą ludzie, wiec kwestie warunków finansowych są często wspólnie omawiane.

Dawid Sikorski

Witam Panią, nasza firma zatrudnia dwóch handlowców, tu rotacji praktycznie nie ma. Dwóch wcześniejszych awansowało na inne stanowiska. Staże zdarzają się częściej w salonach firmowych, gdzie szkolimy doradców klienta detalicznego. W naszej firmie istotne jest zaangażowanie, doświadczenie często bywa złudne.

M

Może nam dane będzie spotkać się na rozmowie o pracę to wyjaśnimy sobie to i owo :) Premia premią nigdy stała nie jest a przynajmniej być nie powinna a tak jak pisałem wcześniej podstawa no mówiąc/pisząc szczerze zachęcająca nie jest. Kogoś kto był magazynierem a ma aspiracje na "awans" może i zadowoli ale "fachowca" sprawa wątpliwa. Być może mam zbyt wybujałą wyobraźnie co do obowiązków które trzeba będzie wykonywać a tym co Pan oferuje jako podstawą pensji. Pozdrawiam

Dawid Sikorski

Kwestia premii zawsze jest otwarta, bo przecież w interesie każdej firmy jest premiować pracownika za dobrze wykonanną pracę. Z drugiej strony każdy pracownik oczekuje wiedzy "a ile można zarobić", wie natomiast także, że to od niego zależy ile zarobi. Dobrze wykonana praca to dobra płaca. Sęk w tym aby najpierw udowodnić swoją wartość i pracowitość, aby firma była pewna, że kandydat jest najlepszym z możliwych, wówczas dylematy finansowe raczej nie istnieją :)

Dawid Sikorski

Tak, ogłoszenie jest nasze. Podstawa płacy to jedna część wynagrodzenia, ta propozycja dotyczy także próbnego okresu zatrudnienia. Zawsze można zarobić więcej, tylko trzeba udowodnić swoją wartość i pokazać, że zasługuje się na określone zarobki. System premiowy na to stanowisko jest atrakcyjny i pracowitych ludzi z pewnością zadowoli. dla nas ważna jest przejżystość i dlatego podajemy proponowaną kwotę pensji aby nie marnować czasu tych, którzy z góry zakładają, że lepiej w domu siedzieć, niż pracować za mniej niż 5 na rękę. Sporo dobrych cv już spłynęlo, więc zakładamy, że znajdziemy odpowiednią osobę, która będzie rozwijała firmę z nami przez kolejne lata.

M
@Dawid Sikorski 15.10.2014 09:23
Tak, ogłoszenie jest nasze. Podstawa płacy to jedna część wynagrodzenia, ta propozycja dotyczy także próbnego okresu zatrudnien...

Dziękuje za szczerą odpowiedź i doceniam że nie traci Pan czasu przyszłych kandydatów. Jak sądzę na okresie próbnym premia nie przysługuje więc nie każdy wytrzyma ten czas jak sądzę 3msc za 2100 do ręki. Pozdrawiam.

Dawid Sikorski

Witam prawdziwie zainteresowanych pracą w naszej firmie. Obecnie firma prowadzi samodzielnie 14 salonów firmowych w największych miastach w Polsce i z powodzeniem rozwija się w Europie i Azji. Prawdą jest, że nie łatwo się do nas dostać, ale to z uwagi na to, że nie ma u nas w salonach rotacji pracowników. Ludzie zdobywają nowe umiejętności i rozwijają się. Wielu z nich pracuje w salonach firmowych od pierwszego dnia otwarcia do dziś. A są salony z nawet 5 letnią historią. Tak czy inaczej aby się przekonać, trzeba samemu spróbować :)

M
@Dawid Sikorski 10.10.2014 19:47
Witam prawdziwie zainteresowanych pracą w naszej firmie. Obecnie firma prowadzi samodzielnie 14 salonów firmowych w największyc...

Witam, Jeśli to Państwa ogłoszenie w sprawie pracy na kierownika magazynu (Nowy Dwór )regionalnego i propozycja płacy 3tyś brutto to fachowca za tą kwotę ciężko się spodziewać. Samochód służbowy to chyba jedyny plus.

?

ggol At pracujesz w firmie Meblik Sp. z o.o. czy w zupełnie innej firmie, która ma innych właścicieli, którzy tylko prowadzą sklep z szyldem Meblik? Przecież Mebli ma tylko 1 punkt w Chojnicach!!!

Ggol

Hej. Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu na zastępstwo w okresie urlopowym. Trudno się załapać do nich na etat bo przeważnie dwoch doradców na punkt potrzebuja, ale płacą dobrze i na czas. Atmosferę tworza ludzie, fakt ze nieco szaleni, ale w 6 lat zbudowali firmę ktora działana skalę europejską. Generalnie polecam, firma z wizją rozwoju a takich w Polsce mało.

janek

p - 2012-05-31 13:43:22 Praca w firmie Meblik to porażka. Wszystkim odradzam, właściciele są młodymi [usunięte przez moderatora] bez żadnego przygotowania menadżerskiego (chyba jakiś śmieszny kurs zrobili tylko:-). Wcześniej wyrzucani z pracy z różnych firm. Tylko dzięki allegro udało im się do czegoś dojść. Chociaż w zasadzie nic nie mają: halę dzierżawią, maszyny w kredycie lub leasingu, samochody używane i to jeszcze w kredycie. Do nich należy to co mają na sobie ubrane!!! Dla nich najważniejsze aby wziąć sobie po 12 tyś pensji i cos tam dla swoich przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asów i zatrudnionej rodzinie dać. Reszta pracowników się nie liczy - trzeba oszczędzać!!! PNo tak... Jakbyś pochodził na jakieś tam kursy menadżerskie to znałbyś(znałabyś) takie elementarne podstawy że najlepiej zorganizowana (i zarządzana) firma, to taka, która zbija kokosy, mając znikomy majątek własny. Abyś to zrozumiał (zrozumiała), przytoczę taki oto przykład: firma dzierżawi budynki, maszyny w leasingu, ma wystarczający potencjał na pokrycie tych kosztów i jeszcze przynosi profity, czyli właściciele nie mrożąc kasy (i nie ryzykując nią) mają zyski. Jak już zrozumiałeś (-aś) - czyż nie jest to piękne??? Powodzenia wszystkim zarąbistym fachowcom, którzy nie zrządzając nigdy niczym, oprócz własnego tyłka, są naj menedżerami i u innych widzą same błędy. Jak jesteś takim fachowcem, to spróbuj sobie pozarządzać na przykład Parkiem Wodnym w Chojnicach. Jak dasz radę zamknąć rok na plusie - wtedy powiem że jesteś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] istym fachowcem z zarządzania.

p

Praca w firmie Meblik to porażka. Wszystkim odradzam, właściciele są młodymi [usunięte przez moderatora] bez żadnego przygotowania menadżerskiego (chyba jakiś śmieszny kurs zrobili tylko:-). Wcześniej wyrzucani z pracy z różnych firm. Tylko dzięki allegro udało im się do czegoś dojść. Chociaż w zasadzie nic nie mają: halę dzierżawią, maszyny w kredycie lub leasingu, samochody używane i to jeszcze w kredycie. Do nich należy to co mają na sobie ubrane!!! Dla nich najważniejsze aby wziąć sobie po 12 tyś pensji i cos tam dla swoich przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asów i zatrudnionej rodzinie dać. Reszta pracowników się nie liczy - trzeba oszczędzać!!! P

lhlui

mozesz cos wiecej powiedziec? jaka kasa? godziny pracy? ........

xyz

odradzam pracę w tej firmie szczególnie handlowcom firma już na początku zwraca uwagę na "umiejętność liczenia kasy" bo jak twierdzą " klient nie potrafi liczyć" nocleg poza miejscem zamieszkania to"nagroda" dla pracownika by następnego dnia mógł odwiedzić jak mówią 30 przedszkoli by tam proponować ładne ale bardzo drogie meble handlowiec robi wszystko akwizycję, projektowanie, wycenę wszystko atmosfera pracy dramat, kasa jeszcze większa porażka a uśmiech na twarzach ludzi z firmy gości chyba od swięta

Zostaw opinię o Meblik Sp. z o.o. - Topole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblik Sp. z o.o.