Fabryka Mebli "Taranko"

Morąg

Opinie o Fabryka Mebli "Taranko"

wazka

Kupiłam meble tej firmy -Milano. Drzwi do witryny były wypaczone - 3 razy reklamacja i trzy razy znowu przywozili wypaczone !!! Dalej czekam. Nie chce się uwierzyć że taka firma tak nie szanuje klientów. Nikomu nie polecam !!!

Hanna

@Pracownik2 a kto miał robić Tobie szkolenie? Czy była o tym mowa wcześniej? Czy ktoś w końcu wytłumaczył Ci na czym ma polegać Twoja praca w Fabryka Mebli ?

Hanna

@Pracownik2 dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej coś o tym. Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Fabryka Mebli? Wszystkie opinie i informacje są przydatne osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie, dlatego zachęcam do pozostawienia komentarza.

@Hanna 29.08.2017 15:32

Pracowałem tam tylko dwa miesiące. ... ☺ na moje szczęście. Potem wyjechałem za granicę 《ale tojuż nie wazne》 Od początku jak tylko przyszedłem z centrum 《po tygodniowej pracy na centrum》nie było kierownika ani mistrza by wytłumaczył na czym ma polegać moja praca jak wykonywać ja itd. Ludzie chodzili jakby dzień do tylu byli???????? Z resztą z kim bym nie rozmawiał to każdy powie to samo. W trance zawsze bylo i będzie tyranie i ------ ????????????????????????????

@Hanna 29.08.2017 15:32

Nikt nie przeprowadzil tego szkolenia. Pracownicy po kilku dniach powiedzieli mi co i jak.

Pracownik2

Nie polecam dzialu lakiernia. Wszyscy stamtad uciekaja.

Hanna

Wiedzieliście, że dzięki eksportowi do wielu krajów europejskich i nie tylko, Meble Taranko rozpoznawane są także poza granicami Polski? Więcej informacji możecie znaleźć pod linkiem: http://www.mebletaranko.pl/?module=taranko&component=onas-pl_PL&l10n=pl_PL

anna

Zamierzałam kupić meble TARANKO ale jeżeli nie szanuje się tam pracownika to ja podziękuję za te meble...

sd

Może wiecie jaka panuje atmosfera u nich? Pozdrawiam

Damian Ł
@sd 29.09.2016 16:34
Może wiecie jaka panuje atmosfera u nich? Pozdrawiam

Lepiej poszukaj czegoś innego. Słabe pieniądze ,Mobing w pracy i prostactwo. Goście po zawodówkach na stanowiskach kierowniczych. Ogólnie firma dla typowych buraków.

Iwo 28.09.2016

kupiłam meble do salonu z tej firmy 6 lat temu, niestety okleina drewniana odkleja się. Za taką cenę uważam, że nie spełniają wymagań na dobrą ocenę. Nigdy nikomu nie polecę tej firmy.

Iwo 28.09.2016

k.w.30

co do jakosci mebli, to zakupilam wlasnie meble z kolekcji milano do sypialni , koszt ponad 11tys. o ile łóżko warte swojej ceny to cala reszta pozostawia wiele do zyczenia, płyty mimo, ze cięzkie łatwo poddatne na okruszenia i ułamania

albert

Trochę grzebałam w internetach na temat właśnie fabryki mebli taranko, bo poszukuję mebli do siebie do domu, ale z racji tego że to nasz piewszy wspólny dom z żoną to chcielibyśmy aby meble były dobrej jakości i też żeby dobrze wyglądały. Desing Taranko nam się podoba, ale niestety nikt z naszych znajomych nie posiada od nich mebli żeby wypoowiedzieć się o trwałości, wiec może tu ktoś coś

Chamstwo i znecanie psychiczne na nowych pracownikacg

gulczas

Firma spoko są dni ze trzeba zap....lać tak ogółem spoko śmiać mi się chciało z niektórych ludzi wielkich kierowników mistrzów między innymi ,,świder'' na zakładzie buja się jak skóra na ch..ju a po pracy głowa w dól a ,,żaba'' i ten jego przydupas ,,bąbel''o nich to szkoda gadać dopasowali się

gulczas

Firma spoko są dni ze trzeba zap....lać ale tak ogółem spoko śmiać mi się chciało z niektórych ludzi wielkich kierowników mistrzów między innymi ,,świder'' na zakładzie buja się jak skóra na ch..ju a po pracy głowa w dól a ,,żaba'' i ten jego (usunięte przez administratora),,bąbel''o nich to szkoda gadać dopasowali się

tomek

Ja bym chetnie usłyszał wszystkie opinie, nie koniecznie dobre, tak jak lukas, może ktos cos wie na temat Taranko?

lukas

ralf twoje myślenie jest trochę nielogiczne - na siłę się nie będę doszukiwał. Potrzebuję dobrych opinii, jedna to może być równie dobrze napisana przez osobę z biura bo i takie rzeczy się słyszy..

ralf

skoro znalazłeś więcej niż jedną osobę, która Taranko zachwalała to widocznie rzeczywiście coś musi być w tej dobrej opinii

hahaha

Pracowałem ponad 9 lat.Po tym okresie zarabiałem na czysto 1800 zł przy 220 godzinach pracy.Faktycznie rewelacja.Całe szczęście już tam nie pracuję i nie mam zamiaru do tych wyzyskiwaczy wracać.

pracownik Fabryki

Pracuję od 2001r. Jak na warunki Morąga jest ok. Jeżeli jesteś normalny masz szanse na awans a co za tym idzie podwyżkę. Leserów się nie toleruje bo dlaczego reszta załogi ma na nich pracować. Pozdrawiam tych co pisali wcześniej przedstawicieli grupy leserów.

wykorzystuja ludzi, bardziej pasuje nazwa "tyranko"

morążanin

też to słyszałem, że tam jest strasznie...

pracownik zakładu!!!

tam nie ma pracy tylko tyranie ludzie pracują za grosze jeszcze hamstwo w zakładzie

Zostaw opinię o Fabryka Mebli "Taranko" - Morąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli "Taranko"