Opinie o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import w Słupia pod Kępnem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import w Słupia pod Kępnem

Anonim12 Nowy wpis
Były pracownik

W życiu bum tam nie poszedł jeszcze raz robić!Stawki niski,a płaci jeszcze mniej jak umówiliśmy sie. Miesiąc czasu pracowałem o żadnej umówię nić.Malo tego że podatek za mnie nie płacił to jeszcze oszukał mi,bo za pierwszy dni nie zapłacił, powiedział "idź,nawet nic nie mów,bo i tak inaczej nie będzie"

1
pracownikMeblomar Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Anonim12

W jakim okresie pracowałeś w tej firmie? Pracuje tu od kilku lat i nie kojarzę nikogo kto pracował i mówił, że nie otrzymał wynagrodzenia

Tapicer Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki na stanowisku tapicer w firmie Meblomar?

Anonim Nowy wpis
Pracownik

Idealna praca wiadomo jak ktoś nie chce pracować bo mu się nie chce to pracować nie będzie tylko narzekać

Paulina
Inne

Firma prowadzi działalność od 1997 roku. Marka została zbudowana na jakości, dokładności wykonania i ponadczasowych formach mebli. Na stronie Meblomar nie ma informacji o ofertach pracy. Orientujecie się, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje firma?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko SZWACZKA MASZYNOWA w firmie Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Dorota
Inne

Od razu dostaje się umowę o prace ?

Kop85
Pracownik
@Dorota

Tak nie ma problemu z dostaniem umowy o pracę

Irena
Inne
@Kop85

Fakt, że pracownik może od razu liczyć na umowę o pracę jest na pewno solidnym argumentem, że warto aplikować na stanowisko pracownika firmy. Ale czy jest to umowa na okres próbny czy nieokreślony?

Anonim 12

Jaki probny?Nie bylo żadnej umowy za jakiś probny. Co za wariatstwo? Robiłem cały dzień od minuty do minuty 10 godzin, w zadnym innym zakladze takiego nie ma. (usunięte przez administratora)

Jasiek
Inne

@Anonim 12 aha to pewnie ten 1 dzień potraktowano jako próbny?

Anonim 12

Przyjazny zaklad?Szef od perszego dnia, cały czas robił z tyłu i patrzył, jak ja robie, czy szybko.Jak robic w takich warunkach? W końcu czepił się ze ode mnie czuć alkoholem, gdy nie piłem ponad miesiąc,tylko wieczorem zjadłem czosnek, już tego nie wytrzymałem i zostawiłem to. Zaplacono na 2 zl mniej jak umówiliśmy się, bo nie tak szybko. Za pierwszy dzień nie zapłacono NIC, chociaż robiłem od minuty do minuty. Jak ktoś chce dorobić wuja za durno to bardzo proszę na meblomar

Anonim

Przyuczenie do tapicerowania wygląda tu tak jak w każdym innym zakładzie w okolicy. Nikt nie ma ani czasu ani chęci żeby ci wszystko dokładnie na spokojnie pokazywać. Kończysz na załadunku, rozładunku, a w najlepszym przypadku jako piankarz.

Paweł
Inne
@Anonim

Od jak dawna jesteś pracownikiem Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Meblomar? Fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przyuczenia do zawodu, może powiesz też coś na temat zarobków w tej firmie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Anonimowy

Witam bardzo przyjazny zakład pracy,atmosfera też super nie to co w koło w tych dużych zakładach pracy,nic dodać nic ująć.

Anonim

Odradzam, nawet nie patrzeć w te strone.Po kombinowaniu że perszy dzień za durno, jeszcze kilka dni po 10 bo nie tak pracował, a ostatni dni po 12 bo robiłem na magazynie, chociaż umowa byla do przyuczenia tapicerówania krzeseł i po 12 zł, zapłacono po 9,5 .Dla mężczyzn to jest śmieszne, gdy minimalna 10,50 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import - Słupia pod Kępnem

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import?

  Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Dworcowa 1
  63-604 Słupia pod Kępnem
 • NIP: 6191531437 REGON: 250754739
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblomar Piotr Grześniak Export Import
Przejdź do nowych opinii