Opinie o Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa w Łęka Opatowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa w Łęka Opatowska

Obecna firma comforteo siedziba w Syców.masakra traktowanie nowych pracowników źle płacą 16zlna godz i śmieszna premia 10% oile szef się zgodzi na premie.kliki są tam i nowe osoby nie mają szans dostać umowy a jak nie będziesz robił tak jak chcą to zapomnij o pracy i umowie,szfalnia Ala kierowniczka pani K,,, udaje miła a później dołki kopię i pozbawia pracy wypłata najniższa krajowa na konto reszta w kopertę masakra wybrani zarobią a inni nie nie polecam to chyba najgorsza firma pod względem zarobków i traktowania pracowników nowych bo starzy nie mają źle.

@Wanda

Na rozmowie wstępnej ustalana jest stawka, oraz inne warunki

Jak szefostwo w Meble Marzenie traktuje ludzi?

Katarzyna

A to oni od dawna są kierownikami? Ogólnie na takie wyższe stanowiska typu kierownik to można awansować czy raczej prowadzą rekrutacje zewnętrzne na takie stanowiska? Mają jakieś specjalne wymagania co do wykształcenia np?

Amelia Nowy wpis

Znalazłam pracę dla dziadka jako pracownik gospodarczy, bo nie umie usiedzieć na emeryturze. Emerytów też zatrudniacie? Jak na takie stanowisko, to nie spodziewa się zbyt wiele, ale firma zapewnia atrakcyjne zarobki, więc proszę o kwoty. W jakich godzinach pracuje pracownik gospodarczy?

Mocnaxena Nowy wpis

Polecam pracownika Jakub Pieczonka,młody, rzetelny człowiek, dwa razy się nie trzeba pytać o zdanie, rozsądny doradzi w każdym kroku wybierania mebli, bardzo mocno pomocny chłopak oby takich więcej, dzięki niemu w tą firmę wsadziłem ok 50k zł w meblach, serdecznie polecam tego pracownika!

Kandydat Nowy wpis

Kandydowałem jakiś czas temu o prace... Pomijam fakt ze straciłem czas pieniądze paliwo na daremne rozmowy... Gdy doszło do spotkania z szefem to człowieka potrafi zwalić z nóg Pytania poprostu nie etyczne nie przyjemne stawiające kandydata w bardzo złym świetle pytania dotyczące czy zażywasz używek czy Cp/):&;sz z kim Mieszkasz i cały szereg pytań porostu bezczelnych

Fabian Nowy wpis
@Kandydat

To ile tych spotkań przerobiłeś? Co do atmosfery, ale w pracy, nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, to firma się tym nawet chwaliła. W niedawno wygasłym ogłoszeniu na Pracownik w modelarni wzorów mebli tapicerowanych.

Czy w Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Meble Marzenie odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

O co w tym chodzi, łamanie jakich zasad? A poza tym, jakich czynności jest najwięcej i czy to mocno obciążająca fizycznie praca?

Julia

Nie ma jakiś określonych reguł premiowania? Jak ktoś się sprawdza w pracy to jest możliwość żeby dostał umowę o pracę? Starzy pracownicy o których piszesz ile zarabiają, możesz powiedzieć?

Pracownik szwalni

Osobiście mogę powiedzieć że nie jest to prawda bo nie ma wyróżniania pracowników.

Wanda

Ok, płaca to najniższa krajowa. Ok, ale czy jak pracownik przychodzi do pracy, to jest u oferowane więcej, a potem jest zaskoczenie, że tylko najniższa? Jak to wygląda? Czy takie są ustalnia na rekrutacji, ze taka jest stawka?

@Wanda

Na rozmowie wstępnej ustalana jest stawka, oraz inne warunki

Jak szefostwo w Meble Marzenie traktuje ludzi?

Danny

Nie wiem jak w Opatowie ale Syców to porażka. Kierownicy traktują cię jak śmiecia i mają cię za idiotę. Jak coś jest nie tak to starają się zwalić całą winę na ciebie. Pierwszy raz spotykam się z takim (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry a potem twierdzą ,że nic takiego nie mówili albo że nie spełniasz założonych wymagań z (usunięte przez administratora) Ty musisz (usunięte przez administratora) za grosze a szef wymienia fury jak rękawiczki. Nie polecam.

@Danny

Ok, wstępna zapowiedź raczej słabo się prezentuje... Piszesz o niespełnionych złotych górach a ja ciekawa byłabym jasnych konkretów. Co było obiecane a co z tego wynikało?

@Kamila

No w moim przypadku na rozmowie kierownik obiecał że na początek dostanę 18zl na rękę a po okresie próbnym (3 miesiące) dostanę 20. Oczywiście tych 20 na oczy nie zobaczyłem i kiedy padało do kierownika pytanie dlaczego nie ma obiecanych 20zl to zaczynały się dziwne wymówki, że niby nie spełniam oczekiwań a jak uzasadniłem że jednak co do tego się myli to znowu coś innego wymyślał.

@Danny

A to faktycznie można się rozczarować... Czyli co, jak już tu pracować to wszystko na papierze mieć? Bo skoro tak sumiennie tu pracowałeś, to pozostałe warunki już były jak najbardziej ok?

@Kamila

Zależy co rozumieć przez pozostałe warunki? Ogólnie jest lipa, nie ma godzin. A jak nie .a wystarczającej ilości godzin to nie ma też zadowalającej wypłaty przy takiej stawce. Co do tego żeby mieć swoje warunki na papierze to w tej firmie nie ma takiej opcji. Musisz liczyć na słowo honoru kierownika, który jednak tego honoru nie ma. A teraz rozmawiając z byłymi pracownikaki tej firmy słyszałem od nich takie same opinie jaką ja tutaj napisałem czyli coś w stylu " tyle i tyle zł na godzinę a po okresie próbnym tyle i tyle ? Stara gadka A na pewno tych pieniędzy potem już nie widziałeś? " i śmiech . Więc to mówi samo za siebie.

jak_z_obsługą_klienta

Znalazłem ofertę złożyłem zapytanie ale odpowiedzi satysfakcjonującej brak niestety mam nadzieję że osoba obsługująca zapytania ma zastępcę :((

Na jakie wsparcie w Meble Marzenie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ciąża

Tak, są przestrzegane. Kobiety w ciąży dostają całą wyprawkę: wózek, pieluchy, smoczki, gryzaki, Bebiko. Dla surogatek jest fotel bujany. Zapraszamy.

Grażyna
@Ciąża

Po co ta ironia? Mnie zastanawia jak z atmosferą w firmie skoro nawet tu takie złośliwości się pojawiają. Zespół jest zgrany, czy nie za bardzo?

Małgorzata

Jak ogólnie atmosfera w biurze? Obecnie trwa rekrutacja na to stanowisko. Co możecie powiedzieć o zarobkach? Bo praca po 9h i 6 dni w tygodniu. Czy jest adekwatna do pracy? Ubezpieczenie od całości pensji czy tak jak w większości część na konto resztę do ręki?

Bożena

Cześć, mam pytanie w sprawie ogłoszenia Kierownik Stolarni, które się pojawiło jakiś czas temu. Jaka jest proponowana stawka przez nich na tym stanowisku aktualnie, ktoś wie? Dodam, że mam spore doświadczenie na stanowisku managerskim.

Tttt

Polecam pracę na pakowaniu. Atmosfera jest świetna. Ekipa bardzo zgrana. Nikt nikogo nie goni do pracy. Każdy pracuje w swoim tempie. Zarobki ? Bardzo dobre Mi wychodzi 23-25 netto na godzinę Dodatkowo firma oferuje dwa rodzaje premii

Edyta
@Tttt

A jest jakaś konkretna norma, którą trzeba wyrobić dziennie czy nie? Bo ciekawi mnie jak to jest, że tutaj każdy pracuje w swoim tempie :)

Witam. Na jakie zarobki można liczyć na start na opakowaniu mebli? Praca 10h dziennie, a soboty po ile h? Są jakieś premie, nadgodziny lepiej płacone?

Kkk
@Kandydat

Dowiedziałeś się coś na ten temat?

Olga
@Kkk

Podpijam pytanie :) Ktoś tu pisał, ze na godzine moze wyjsc 20 zł, ale ciekawi mnie w jakim tempie trzeba pracowac...

Zsinteresowana

Mam pytanie Jaka jest atmosfera na szwalni i ile na start można zarobić wstępnie?

Nie wiem skąd te negatywne opinie, w moim przypadku pracując na pakowaniu w akordzie wychodzę 20zl netto jakby przeliczyć to na godziny, atmosfera świetna, polecam nie bojącym się zarobić.

Duzy
@Paweł

Niektóre firmy tyle na wejście oferują. Pozdrawiam.

Vill
@Paweł

Witaj kierowniku bo żadnego pracownika takiego nie ma

Aneta
@Vill

przeciez ludzie nie podpisuja sie wlasnym imieniem tylko nickiem który sami wybierają, skad masz wiedziec niby kto to pisze ? ;)

(nie) chetny

Bylem zainteresowany praca na kierowce CE w Meble Marzenie. Pojechalem, widzialem i slyszalem i oto rezultaty. Naprawde jest szansa ze zarobic mozna 4000 zł z kawalkiem na miedzynarodowce. Niestety jest kilometrowka. Dlatego nie ma w ogloszeniu podane ile mozna zarobic i to nie jest przypadek. Dlatego nie dziwi mnie to ze wszysccy kierowcy CE rzucili wypowiedzeniami. Za wszystkie szkody w sprzecie firmowym placi kierowca. Jeszcze cos o kierowniku transportu, ktory jeszcze w grudniu byl szarym kierowca i doił szefa na czym sie da. A teraz ruszylo go sumienie i doi kierowcow. On nie szuka sposobu zeby pomoc a szuka dziury w calym. Typowy karierowicz, celebryta ktory chce zwrócić na siebie uwage. Zero pojecia i zaangarzowania do pracy na tym stanowisku. Odradzam chlopaki prace .

Speed
@(nie) chetny

To sama prawda, nie zgodziłbym się z opinią kierownika Art...a. ale każdy ma prawo do własnej opini.

Chetny1
@(nie) chetny

To ilu się zwolniło, trudno w to uwierzyć znając tych kierowców???

Chętny 2
@Chetny1

Tez nie mogłem uwierzyć. Ale całą 10.

@Chętny 2

Poważnie aż tylu? To co oni teraz mają zamiar z tym wszystkim zrobić? Ktoś kolejny jeszcze przyjdzie?

Wolny człowiek.

Firma Meble Marzenie potrzebują kierowców C+E z poczuciem humoru, którzy będą pracować za śmieszne pieniądze. 4000 - 6000 zł. ???? Tak, tak , dobrze widzicie. Może brzuch rozbolec. Motto firmy brzmi " Nie podskakuj, siedź (usunięte przez administratora) i przytakuj". Wyjazdy w niedzielę, powroty w soboty. Nie liczcie na kasę za to, ani jak będziesz stał w serwisie cały dzień. (usunięte przez administratora) nadają się do prowadzenia bloga, niż do prowadzenia firmy. Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Speed123
@Wolny człowiek.

A kto tam jest kierownikiem transportu?

Jaki jest wkład kierownictwa Meble Marzenie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo dba o atmosferę. Zabrali przerwę obiadową, teraz zupę jemy jak idziemy siku, a drugie danie jemy jak siedzimy na klopie. Na szkoleniu zostaniesz zaprogramowany tak , że problemy rozwiążesz sobie sam, to znacznie ułatwi pracę. Roboty jest tyle że nie masz czasu na myślenie, od myślenia jest koń, Artur. Już o nim spierają, Arturze Arturze to koń który śpiewa w chórze. No i uważać na PIP, wtedy połowa ludzi ucieka tylnymi drzwiami. Nie lubią czarnego koloru.

Katarzyna

a to nie powinno być tak że należy się przerwa na obiad a toaleta to odrębna sprawa?

Kierowca

Witam jak wygladaja zarobki kierowców odpowie ktos jak naprawde jest?

Euzebiusz Smolarek
@Kierowca

Co chcesz wiedzieć? Kierowca CE czy B ?

Lucky
@Kierowca

Zarobki na kierowcę C+E 4000-5000 zł. I raczej nie będzie więcej. Jest kilometrówka i jak nie jeździsz to nie ma kasy. Za stanie nie płacą. Na papierze jest ok, ale do ręki już nie. Jeśli masz za dużo za diety to dostaniesz kwit pod nos do podpisu że dostajesz 2000, ale to przykrywką dla kiegowej. Bo z kilometrów nie ma pokrycia. " Sorry, taki mamy klimat"

Beniu
@Kierowca

Jeżeli pasuje Ci, że będziesz (usunięte przez administratora) jak beduin za 47 gr za kilometr , wyjeżdżał w niedzielę, wracał w sobotę i robił w tygodniu 15 miejsc rozładunkowych to ta praca jest idealna dla Ciebie. Średnio raz w miesiącu dostajesz pod nos jakieś dziwne kartki do podpisania z kwotami które z niczym się nie zgadzają. Polecam każdemu kto na czole ma napisane (usunięte przez administratora)

Beniu
@Kierowca

A i jeszcze jedena istotna kwestia, wypłata jest w 2 ratach.

Euzebiusz Smolarek

Serdecznie odradzam

Janusz
@Euzebiusz Smolarek

Dlaczego odradzasz pracę? Co jest nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa - Łęka Opatowska

• Jak się pracuje w Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • ul. Bolesławiecka 14a
    63-645 Łęka Opatowska