Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W Przemyśl Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Tapicer. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
II MIĘDZYWYDZIAŁOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA BENIX / LIVELLO BERNARDA KACZOROWSKIEGO. 
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Nasz model PORTIMAO ukazał się w prestiżowym katalogu DOBRY WZÓR, w którym znajdują się najlepsze zaprojektowane produkty na polskim rynku. Jeszcze raz dziękujemy za tak ogromne wyróżnienie! 
Rafał
Inne

Teraz szukają referenta ds. sprzedaży. Trzeba znać francuski. Wystarczy komunikatywnie? Widziałem że z benefitów jest możliwość doskonalenia umiejętności językowych. Chodzi o dostęp do platformy z kursem języka czy są indywidualne zajęcia z lektorem w firmie? Ktoś wie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Rafał

Trzeba znać język francuski w mowie i piśmie gwarantującym wzajemną komunikację Obu Stron. Doskonalenie językowe, polegać będzie na współpracy z Pracownikiem dla którego język francuski jest językiem ojczystym.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Czy jest w tej firmie możliwość przyuczenia na stanowisko tapicer? Jeśli tak to jak to wygląda z zarobkami i calkosztaltem pracy?

Pracodawca

@Mateusz

Generalnie Firma poszukuje wykwalifikowanych Tapicerów, dlatego że Pracownicy pracują w systemie akordowym, a on wymaga już pewnego doświadczenia. Nie oznacza to oczywiście, że nie ma takiej opcji – przyuczamy kandydatów na takie stanowiska. Jeżeli pytający jest uczniem, może skorzystać ze współpracy, którą firma podjęła ze szkołami branżowymi w Kępnie i Wieruszowie.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

Szanowny Pytający/Pytająca! Twoje pytanie, jest tak ogólne, że nie wiadomo o co pytasz? Proszę sprecyzować. Czy to w związku z jakąś aplikacją, czy pytaniem na tej Platformie, czy w związku z Twoim zamówieniem? Nie wiemy jak Ci odpowiedzieć, bo nie wiemy z jakim zdarzeniem związane jest Twoje pytanie.

Pracownicy
Pracownik

Teraz jak wszystko drożeje to nasze pensje z miesiąca na miesiąc maleją a dlaczego bo nasz dyrektor STAREGO ZAKLADU wydał wszystkie możliwe meble na których ludzie mogli zarobić podwykonawcom szkoda ze dba tylko o cudzych pracowników a swoich ma ......

6
Maja
Inne
@Pracownicy

A powód wydania tych mebli to jaki był? I co dalej w sumie dalej pracujecie tak jak wcześniej czy coś w warunkach się zmienia? Piszesz o mniejszych pensjach czy z tego powodu wzrosła tutaj jakaś rotacja?

Pracodawca

@Pracownicy

Szanowni Pracownicy Stolarni! Pragniemy Państwa poinformować, iż jako Firma, Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp. z o.o, rozumiemy ludzką potrzebę wyartykułowania swoich przemyśleń, znamy jednak bardziej skuteczne i bardziej eleganckie formy komunikacji, niż wysyłanie anonimowych postów na forach internetowych. Odpowiadając jednak na taką potrzebę, będziemy odpowiadać na kulturalne i merytoryczne wnioski i pytania, za pośrednictwem niniejsze platformy GoWork. Odnosząc się do ostatnich zapisów dotyczących outsourcing części zadań stolarskich do Podwykonawców, to nie wynika ona z chęci pozbawienia kogokolwiek możliwości pracy, czy dobrego zarobku, ale z możliwości „przerobu” produkcyjnego Naszej Stolarni. Barak możliwości rozbudowy stolarni, legł przecież u podstaw budowy stolarni w Dobrymdziale. Jednocześnie, aby w przyszłości pojawiało się mniej wątpliwości, podjęliśmy z dyrekcją stolarni, działania w kierunku poprawy poziomu komunikacji podejmowanych decyzji, proszę jednak pamiętać, iż decyzyjność jest bezpośrednio powiązana z odpowiedzialnością, kto z Państwa chciałby w tym procesie uczestniczyć powinien zgłosić się do procesu rekrutacyjnego i podjąć wyzwanie.

Święty
Kandydat
 Pytanie

Na jakie dodatki świąteczne można liczyć w BENIX ?

Cebula
Były pracownik

Musze się poprawic farbowany jednak czasami coś robi jak nudzi mu się łażenie bez celu to robi nagonkę na tych co są wczorajsi i na palaczy no a w tym jest dobry nawet kilka razy widziałem jak lądował się do toalety kobiet żeby aby złapać a o wczorajszych nie wspomnę alkomatu nie potrzebuje w końcu jakoś musi się wykazać szkoda ze nie w robocie

1
Cebula
Były pracownik

Robiłem w tym zakładzie i powiem tak robota za kierowników starych czyli teraz maszyn izbijaczy ok kierownicy normalni nie traktują nikogo jak roboli czy popychadła ale jak traficie pod farbowanego to rezygnujcie odrazu bo psychicznie nie do wytrzymania ja już jakiś czas tam nie robię ale od ludzi wszystko słyszę a swoją drogą to farbowany ma najlepsze stanowisko w zakładzie nic nie robi a zarobi wszystko robią za niego sołtys załaduje naszykuje i wyślę Zając wysyłki zrobi i wyślę poduszki pod nos wszystko mu zaniosą a on tylko łazi i nic po zatym taka robotę to każdy by chciał szkoda ze nie ma przyjęć na to stanowisko chętnych by nie brakowało

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Na starym tylko dwoje kierowników jest normalnych reszta traktuje cie jak .....na szczęście na zbijaniu zmienili kierownika bo malowany to poniewierał ludźmi jak żaden inny kierownik

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Ślicznie wyglada :) a jak wam nie pasuje zapraszam do mnie :D zobaczycie malowanego pracownika !!!!

Maja
Inne
@Pracownik

a ilu tych kierowników tu jest i ci fajni, to z których działów w razie czego?

Pracownik
Pracownik

Ludzie przestańcie wypisywać te komentarze one i tak w niczym nie pomagają teraz tylko na wszystkich się mszczą wszyscy dobrze wiemy że tapicernia stolarnia jeden zaklad a inne porzatki my stolarze za wszystko karani i pilnowani jak skazańcy jak powiedzieli kierownicy szef im nakazał więc szef wie co u nas się dzieje więc wasze wpisy nic nie zmienia poprostu tapicernia ma lepiej a my .....

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, w ostatnim czasie owa firma poszukuje pracowników na różne stanowiska. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj umowy jest oferowany w tej firmie. Jaka atmosfera i kultura panuje w części biurowej tego zakładu? Podzielcie się proszę Waszymi doświadzczeniami zdobytymi w tej firmie jako pracownik biurowy. Z góry dziękuję! :)

Nowy
Inne
 Pytanie

Cześć a jak wygląda praca na magazynie. Czy jakiś magazynier może się wypowiedzieć? Pozdrawiam ????

Paulina
Inne

Przejrzałam ostatnie wpisy na temat pracy w fabryce mebli Benix. Widzę, że były jakieś problemy, nie wszyscy pracownicy są zadowoleni. A czy na tę chwilę warto się do nich zatrudniać? Pandemia nadal szaleje, więc domyślam się, że może być naprawdę różnie z pracą. Pozdrawiam.

Xxx
Kandydat

Podzielę się opinia na temat starego zakładu więc polecam pracę chętnym osobom na maszynach oraz białych skrzyniach tam kierownicy są normalni ogarnięci znają się na tym co robią jeśli pracownik wykonuje swoją pracę to nikt się go nie trzepia a pieniądze też nie są złe zdecydowanie odradzam pracę na zbijaniu szkieletów

Marcin
Pracownik

Witam jak wygląda sytuacja w Benixie w Wieruszowie

anonim
Kandydat
 Pytanie

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie jako tapicer. Jak wyglądają zarobki?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kamil

Czy od chwili przejęcia firmy przez inną osobę z rodziny praca tam uległa zmianie? Jakie główne zmiany zauważyłeś bo widzę, że masz sporą wiedzę na temat tego miejsca pracy? Miło będzie jak podzielisz się swoimi spostrzeżeniami.

Agusia
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak wygląda praca na krojownia (nowy benix Mroczeń) jakie stawki, jak atmosfera i kierownictwo?

Adgjl
Pracownik
@Agusia

Dwie zmiany .. stawki każda ma inną żadna nie wie ile kto ma, zaczniesz pewnie od 11/12zl

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o. - Baranów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii