Drewmix Sp.j. Fabryka Mebli Lucyna i Michał Albert

Łęka Mroczeńska

Opinie o Drewmix Sp.j. Fabryka Mebli Lucyna i Michał Albert

Dmowski

W taki oto sposób promujemy kraj i kulturę poprzez naszą sztandarową cechę, czyli narzekanie i marudzenie. Może ktoś wreszcie zrozumie naszą Polską mentalność. Zdroworozsądkowy człowiek "chyba" wie jakie są realia? A raczej powinien wiedzieć, że jesteśmy dopiero na etapie "doganiania Europy Zachodniej", więc o wymarzonych "ZACHODNICH" zarobkach musimy na razie zapomnieć i skupić się właśnie na dążeniu do lepszego bytu poprzez konsekwentną pracę i rozwój. Lata okupacji i nadal uważany przez 2/3 osób, że rynek w systemie planowym jest lepszy od wolnego rynku to czego my żądamy i oczekujemy? Pozdrawiam.

Robik

super firma - fabryka kosmos

Zosia

Nie polecam naprawdę Nie wszystko na Nie a kto poleca to chyba siedzi w biurze i ne wie co się dzieje

Basia

Pracuje i jestem zadowolona

Nie Polecam szefostwo ? ? ? Nie POLCCAM

Łukasz

Jak dla mnie firma bardzo bogata w park maszynowy, pracuje się jak w każdej firmie w Kępnie, ja nie widzę negatywnych stron, przychodzę do pracy na produkcji i jak ktoś tu wspomniał wiadome jest, ze na relaks nie można liczyć tak samo jak w każdej firmie. Więc moja ocena jest dobra.

Patryk

Pracuje w tej firmie ale warto zejść na ziemie i myślec realistycznie. Wszędzie jest do bani gdzie trzeba pracować :) ten kto chce to będzie pracował, proste.My Polacy kochamy narzekać, ale nie porównujmy się do zachodu bo to chyba pomieszanie z poplątaniem. Nie ma takiej opcji abyśmy dorównali im z warunkami pracy w najbliższych latach. Wypowiedzi osób pracujących na produkcji....skoro to jest praca fizyczna to nie oczekujmy relaksu

Max

Jak tam obecnie wygląda sytuacja w drewmixie? poprawiło się?

Grzechu

Dobre warunki pracy. Z biegiem czasu stopniowo się polepsza, ale wiadomo nie można tego w żadnym razie porównywać do zachodu, ponieważ obecne warunki to skutki komunistycznej przeszłości i redukcji gospodarki

Zostaw opinię o Drewmix Sp.j. Fabryka Mebli Lucyna i Michał Albert - Łęka Mroczeńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewmix Sp.j. Fabryka Mebli Lucyna i Michał Albert