Opinie o Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. w Łęka Mroczeńska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. w Łęka Mroczeńska

...
Inne
 Pytanie

Na jakie zarobki można tam liczyć? ile w ciągu miesiąca maja kobiety? w ogłoszeniu piszą żę duża stawka plus premia..prawda to?

Dawid
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

A podstawa ile na godz ?

...
Inne
 Pytanie

Na jakie zarobki można tam liczyć? ile w ciągu miesiąca maja kobiety? w ogłoszeniu piszą żę duża stawka plus premia..prawda to?

Wiktoria
Inne
@...

A dasz znać gdzie to ogłoszenie można znaleźć i na jakie stanowisko obecnie poszukują? Niestety ja nie znalazłam w internecie. Ktoś może wie na jaką umowę można tutaj na start liczyć ? Jest szansa na umowę o pracę od początku?

Zart Nowy wpis
Były pracownik
@...

Nie prawda .Na początku umowa zlecenie .Dyrektor na rozmowie wstępnej obiecuje gruszki na wierzbie .Ma chłop gadanie ,ale niestety nie ma nic do powiedzenia.Najnizsza Krakowa i niewielka premia .Zimno jak szlag.Zadnego socjalu za to imprezki dla biura i kierownictwa.Ogolnie .NIE POLECAM.

Werka Nowy wpis
Inne
@Zart

Najniższa krajowa i niewielka premia, tak piszesz. A możesz podać konkretną kwotę przynajmniej? Rozumiem, że byłeś na takiej rozmowie o pracę, powiesz co oferują a co różni się już po zatrudnieniu?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Werka

Mi zazwyczaj wychodzi około +3 zł do standardowej stawki, ale wiem ze na innych stanowiskach maja nawet +5 zł

Dawid Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

A podstawa ile na godz ?

Kekari
Pracownik
 Pytanie

Witam, Czy firma zatrudnia osoby niepełnosprawne ? Pozdrawiam

Pracownik
Pracownik
@Kekari

Zatrudnia osoby niepełnosprawne

Przemysław
Inne
@Pracownik

Do jakich prac są zatrudniane osoby niepełnosprawne? Widzę, że szukano tu kiedyś pomocnika stolarza do lekkich prac pomocniczych z możliwością przyuczenia. Ile bym zarobił na tym stanowisku i czy można zostać stolarzem?

Kpina
Pracownik

Nie jak tak można pracowników mieć w (usunięte przez administratora) ani paczki ani talonów na święta a dzisiaj mądre panie z biura kierownik nie kierownik imprezkę sobie robią za socjal zwykłego pracownika, wstyd

Julia
Inne
@Kpina

:( a w tamtym roku mieliście normalnie czy nie? Piszesz o Paniach z biura a ile ich w sumie jest? Wiesz coś na temat pracy biurowej, przyjmują może?

Kpina
Pracownik
@Julia

Ależ owszem, jeżeli się pani spodoba to przyjmą tylko trzeba mieć swoje fartuszki, czyli ubranko, bo nawet pracownikom ubrań roboczych nie dawają, porażka

Kpina
Pracownik
@Julia

Był kiedyś socjal z 10 lat temu talony,paczki dzieci a nawet jednego roku karp,podsunęli jakieś papierki i się skończyło ,sami państwo się bawią

Kpina
Pracownik
@Julia

Dziwne pani Julio ,że nikt nie porusza tych spraw ,ja napisałam o socjalu pani natychmiast zareagowała ,a od roku praktycznie nikt tu się nie udziela

Iza
Inne
@Kpina

Ale był jakiś dialog z szefem, że tego nie będzie, że nie będzie paczek czy imprezki dla wszystkich? Mnie ciekawi czy może były bezproblemowe urlopy podczas okresu świąteczno noworocznego? Czy firma robiła kłopoty jak ktoś chciał wziąć wole dni w tym czasie?

Kpina
Pracownik

A jeszcze dodam że nawet za pranie ubrań roboczych o ile ktoś ma nie dawają, większość w swoich chodzi bo nie są wydawane ubrania robocze, a jak bhp czy inna kontroli wpadnie to że strachu wysyłają pracowników do domu bo maszyny niepraqce, Panie Kisielku może czas pomyśleć o pracownikach

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PALACZ?
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zosia

Nie polecam naprawdę Nie wszystko na Nie a kto poleca to chyba siedzi w biurze i ne wie co się dzieje

Mop!
Były pracownik
@Zosia

Brak słów! (usunięte przez administratora) na każdym kroku w każdy miesiąc! Brak odpowiednich warunków pracy i płacy! Nadgodziny żenada praca po 10 godzin.Zastraszanie i mibbing że strony dyrektora jak również głupie uwagi z jego strony do pracowników!Brak socjalnego brak pieniędzy za tzw.pranie. Tzw.Zaklad Pracy Chronionej A ludzie zmieszani zdrowi z tymi chorymi! Stanowiska pracy nie przystosowane do osób z orzeczeniem czy rencistów! Wypłaty pod stołem... Sprzątanie domów wlaścicielki prywatnych w godzinach pracy za te same pieniądze w trakcie pracy.Brak świstków do wyplat ile na godzinę ile za nadgodziny ile za urlop ile za chorobowe! ŻENADA!!

Julia
Inne
@Mop!

Jako trudno mi uwierzyć w to sprzątanie prywatnych domów właścicielki, bo to już byłaby chyba lekka przesada... To czemu nikt niczego z tym nie robi, jeśli tak jak mówisz dokumentacja nie jest prowadzona? Takich rzeczy przypadkiem się nie zgłasza?

pytanie
Kandydat
 Pytanie
@Mop!

dyrektor to k.f.? jak pan dyrektor zachowuje się do kobiet w pracy?

Dawid
Inne

Jaki macie socjal? Opisze ktoś ?

Ona
Pracownik
@Dawid

Nie ma socjalu

Kazimierz
Inne
@Ona

Totalnie żadnego? Nawet zaplecza kuchennego nie macie, aby zrobić sobie kawę?

Włodek
Pracownik
@Kazimierz

Jest tylko piec co można jajaj upiec aby później dziewczyna jadła z smakiem ;)

Julia
Inne
@Włodek

No cóż. Na dystrybutor z wodą i czajnik koło tego pieca znajdzie się miejsce? Może mikrofala? ;p

Dąb z Wołczyna
Inne
 Pytanie

Ile można zarobić jako lakiernik z doświadczeniem ?

Zbigniew
Były pracownik
 Pytanie

Powiem tak, wszyscy tylko narzekacie na firmy w Kępnie jak to źle itd. Gdzie byście nie poszli czy to narzekacie najlepiej po 30 zł na godzinę i nic nie robić. Ludzie się ogarnijcie że macie robotę bo jak przyjdzie kryzys to będziecie piszczeć. A jak każdy z was taki mądry to czemu mamy tylko kilka firm a ile ma ludzi nasz powiat ? Widocznie 95% z nas nadaje się tylko do pracy w takich zakładach. A myślał ktoś z was jakby tych naszych prywaciarzy meblarzy brakło ? Gdzie byście robili ? Pewnie nigdzie. Każdy by brał 500+ i za chleb płacił 50 zł. Przez wiochy się jedzie to same nowe domy auta też każdy wywalone i wy jeszcze narzekacie ? Cieszcie się że macie robotę bo bez tych naszych prywaciarzy klepali byśmy biedę jak na wschodzie. Pojedźcie na wschód polski albo mazury i Podlasie to wam się może oczy otworzą. Przerobiłem tych firm już trochę przez 22 lata pracy i dziękuję że one są bo mnie stać na fure, dom itd. nie narzekam jak wy i nie melepetuje. Nikt z was się nie nadaje do prowadzenia firmy więc skończcie to pierdzielenie a jak nie pasuje to założyć firmę i nie marudzić ale nikt z was tego nie zrobi bo się do tego nie nadaje. Pozdrawiam wszystkich narzekających, zastanówcie się co byście zrobili bez naszych prywaciarzy.

Byly emigrant
Były pracownik
@Zbigniew

(usunięte przez administratora)pracodawcy tylko nazekaja ze sie nie oplca.koszty pracy 4 razy nizsze jak na zachodzie a ceny takie same.wiec jak to jest ze na zachodzie sie oplaca a polaczki prywaciaze zawsze narzekaja.zacznijcie normalnie placic to i ludzie przestana nazekac

Nnn
Kandydat
@Zbigniew

Sztucznie wywołany kryzys to nie kryzys ludzie już pokazali po pseudo Plandemia że wszystko można im wcisnąć.

Administrator

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Drewmix Sp.j. Fabryka Mebli Lucyna i Michał Albert na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Łęka Mroczeńska i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam
Pracownik
@Administrator

Wprowadzili premie, także można ciekawie zarobić. Wypłacają za nadgodziny. Cały czas jedna zmiana.

Leszek
Inne
@Adam

To ekstra! Widzę, że sprawy w Fabryce Mebli DREWMIX mają się coraz lepiej, co bardzo cieszy. Wspomniałeś o świetnych zarobkach. No a czy poza tym można tam liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe? Wymień je, jeśli są.

On
Pracownik
@Leszek

Fabryka zaczyna mocno działać w kierunku doszkalania pracowników.Kursy operatora ładowarki , wózków widłowych , meleksów , suwnic to już norma jeśli pracownik tylko wykaże chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności.

Leszek
Inne

@Marian Nikt nikomu nie płaci tutaj za usuwanie wpisów. A jeśli zauważyłeś, że jakieś zniknęły, to na pewno naruszały regulamin Gowork. Różni ludzie mogą chcieć dowiedzieć się o pracodawcy, jakim jest firma Fabryka Mebli Drewmix - nie tylko Ci z okolic, o których piszesz. A zatem, skoro znasz tego pracodawcę, może podać nam jakieś szczegóły na jego temat. Pracownicy mogą tam liczyć na umowę o pracę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa
Pracownik

Ładne bzdury ktoś tu wypisuje ...moje doświadczenia są dobre i wiem, ze szefostwo nie dopuszcza ludzi do pracy, którzy po prostu nie mogą jej podjąć

Maria
Pracownik

Moje doświadczenia z firmą są pozytywne.

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fabryka Mebli Drewmix Lucyna I Michał Albert sp.j.?

Marian
Pracownik
@Pytanie

Niby 8h . Ale kierownik każe zostać codziennie po 10h . Inaczej zwalnia

Pani xxx
Pracownik
 Pytanie

A gdzie socjal dla pracowników?

Mirek
Inne

Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje do takich wpisów widząc jak dobrze firma sobie radzi.

Nerek
Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie . Nie będę nic mówił bo brak słów. Poprostu wejdź rób i zostaw opinie ... zenada... ręce opadają...

Busik

To chyba nie Lęka Opatowska tylko Mroczeńska!

Dmowski

W taki oto sposób promujemy kraj i kulturę poprzez naszą sztandarową cechę, czyli narzekanie i marudzenie. Może ktoś wreszcie zrozumie naszą Polską mentalność. Zdroworozsądkowy człowiek "chyba" wie jakie są realia? A raczej powinien wiedzieć, że jesteśmy dopiero na etapie "doganiania Europy Zachodniej", więc o wymarzonych "ZACHODNICH" zarobkach musimy na razie zapomnieć i skupić się właśnie na dążeniu do lepszego bytu poprzez konsekwentną pracę i rozwój. Lata okupacji i nadal uważany przez 2/3 osób, że rynek w systemie planowym jest lepszy od wolnego rynku to czego my żądamy i oczekujemy? Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robik

super firma - fabryka kosmos

Basia

Pracuje i jestem zadowolona

Pracownik

Nie Polecam szefostwo ? ? ? Nie POLCCAM

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. - Łęka Mroczeńska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 66
  63-611 Łęka Mroczeńska
 • NIP: 6191953279 KRS: 0000244306
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Fabryka Mebli DREWMIX Albert Sp.J.
Przejdź do nowych opinii